Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Kean_Sorbo válasza v2 (#785) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Van sajnos. Sokszor kifagy. Kidob egy kis ablakot, aztán zárhatom be. A legidegesítőbb ilyenkor a "zaj" amit produkál a játék.
G29 FFB, kb. mintha egy biciklit vezetnék. Nem érzek rajta semmit, bármit bárhová húzok.
Azért az AC-ban (igaz nem nagyon erős ez a kormány), 100%-os FFB-nél kapaszkodni kell még egy ilyen autóban is, a Sauber C9-es meg igazi férfias küzdelem ehhez képest, úgy dobálja a kormányt.
Egyébként a grafikával, hangulattal és teljesítménnyel nekem nincs gondom, főleg a mostani új Nvidia driver-el, aminél kiadtak hozzá egy otimalizációt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#802) v2 válasza Kean_Sorbo (#801) üzenetére


v2
senior tag

A grafika részletessége és az egész szim hangulata qrva jó. Messze veri az rf2, raceroom és társai szintjét (aki nem hiszi, próbálja ki vrban ezeket, béke ) Az a baj, hogy elbaszták az 1.0-át a bétához képest. Ez már jó volt egyszer. :W

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#803) v2 válasza Joshi (#800) üzenetére


v2
senior tag

Igen, nagyon randa. És nincs optimalizálva. Vannak dolgok amiket tökmindegy hova állítasz, nem változik semmi. Az aszfalton a fehér csíkok, a kerítés néhol, botrány.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#804) dino_m válasza kozmy (#795) üzenetére


dino_m
senior tag

Nálam is ugyanez a helyzet. Szintén GTX1070-nel. Végig próbálgattam a LOW-EPIC-ig és az a röhely, hogy szinte semmit nem változik az FPS és mindegyik beállításon ugyanúgy szaggat / laggol. Ja és csak FHD. :B

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#805) v2


v2
senior tag

Ilyen nincs, monitoron spa mclaren középső tükör jól mutat. Viszont valamit tényleg nagyon elszartak mert az fps durván kevés. Alacsonyabb beállításon bő 40% a hiány.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#806) wolf033


wolf033
senior tag

Üléspozíciót lehet valahol állítani?
Van valami rejtett menü?

(#807) v2 válasza wolf033 (#806) üzenetére


v2
senior tag

Igen. Ha ESC kilépsz az autóból a sor közepén van egy view settings sor, az kell neked.

[ Szerkesztve ]

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#808) Enton válasza Joshi (#800) üzenetére


Enton
addikt

Itt épp a felbontások a legalja látható, de a dos-os időkben több napig le tudtak kötni nagyobb szines "kockák" is. Azokhoz az idökhöz képest ez még legcsunyabban is istenkirály. :K

Még keresem az igazi beállitást de ugy fest ha nem akarsz recét akkor kell egy 2080ti alá.

Dynamikus időjárás is gépigényesebb sokkal mint egy simán fix napos/esős/éjszakai futam.
Online még nem is probáltam az csak estefele lett jó.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#809) v2 válasza Enton (#808) üzenetére


v2
senior tag

"Még keresem az igazi beállitást de ugy fest ha nem akarsz recét akkor kell egy 2080ti alá." Ez még viccnek is rossz :Y

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#810) Segal


Segal
veterán

Na eljutottam odáig hogy kipróbáljam az 1.0-át :)
Nekem mindent figyelembe véve tetszik. A Porsche-t és az Audit tesztelgettem Spa-ba. Meglepő módon simán mentem mind a kettővel kettes TC mellett (csak simán agresszív setuppal egyelőre) pedig eddig még a hármas is necces volt néha. (cikiztek is az itteni profik :D ). Valahogy még a ffb-t is jobbnak éreztem mint a 0.7-esnél de ez lehet csak placebo mert pár hete nem játszottam a játékkal. :B Az fps az mondjuk nálam is beesett 70-80-ról 45-55-re (3440x1440 minden max mellett) de nálam így is vaj simán fut. Nálam nem is fagyott, élveztem ezt a durván 20 kört amit mentem vele.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#811) Chosen válasza v2 (#790) üzenetére


Chosen
addikt

Erről tudsz egy képet csinálni? Érdekelne, hogy hogy néz ki ez a hiba.

(#812) v2 válasza Chosen (#811) üzenetére


v2
senior tag

persze

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#813) v2 válasza Chosen (#811) üzenetére


v2
senior tag

De így egyszerűbb

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#814) Chosen válasza v2 (#813) üzenetére


Chosen
addikt

Ááh látom, hát ez parádés. Tényleg fordítva van a tükörben a nézet. :C

Egy screenshot annak, aki nem nézne videót szintén:

(#815) Segal


Segal
veterán

Kipróbáltam a Hondát is. Számomra az eddigi legjobb :D de azért nagyon közel a Porsche :))
1 dolgot nem akar engedni a játék a gombkiosztás változtatását :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#816) v2


v2
senior tag

Mi a retekért csúszik ez szájba vert rázókő mint a jég? Ráadásul semmi elő jele nincs. Ez így normális?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#817) Joshi válasza v2 (#816) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem azért mert ez nem szimulátor hanem arcade game. ;] :DDD

(#818) v2 válasza Joshi (#817) üzenetére


v2
senior tag

Komolyan kérdeztem. Direkt ilyenre tervezik az igazit is?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#819) kozmy válasza v2 (#818) üzenetére


kozmy
őstag

Majd alakítanak valamit rajta, mostanában ami gém kijön mindegyikkel gond van ha meg figyeled.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#820) GalaHU


GalaHU
őstag

Bakker!

8700K + 2080ti kombón bárhova is tekerem csak 35 fps-em van 3440-es felbontáson! A bétában simán ment high-on 80-90 körül, az AC-ben 200 fölötti az érték, ez a sz@r meg játszhatatlan képregény!!! :(

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#821) kozmy válasza GalaHU (#820) üzenetére


kozmy
őstag

Kissé elbaxták, remélem hamarosan jön rá frissítés.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#822) v2 válasza kozmy (#821) üzenetére


v2
senior tag

Ezt nem is értem. Majd két hónapjuk volt tesztelni, nem vették észre,hogy valami nem kerek.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#823) kozmy válasza v2 (#822) üzenetére


kozmy
őstag

Úgy néz ki hogy a megjelés napjára nem tudtak készlenni, és ahogy volt ki kelett adniuk a gémet, voltmár ilyen. Emlékszem annó a codi az F1 ugy adtáki hogy a kép 180 fokkal meg volt fordulva tele guggal.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#824) macy válasza GalaHU (#820) üzenetére


macy
addikt

Tiszta telepítést csináltál?

(#825) v2


v2
senior tag

Ez a fos használhatatlan :W :W :W :W :W :W :W :W :W

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#826) kozmy válasza macy (#824) üzenetére


kozmy
őstag

Én 2x is tiszta telepítést csináltam és gyalázatosan szar.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#827) pRoject22


pRoject22
őstag

Ryzen 2700x , 1080Ti-al 3840x1080 -as felbontásban ( Samsung CHG90 ) minden EPIC-en Vsync: on és Freesync: on alatt esőben 20 kocsival is stabil fix 60 fps-el megy, meg sem akad semmmi probléma nincs vele.

Nagyon aggódni nem kell, hamarosan jön hozzá 1-2 hotfix és teljesen jó lesz, bár hozzá teszem nekem 1.0-ban a megjelenés óta talán 1x ha kifagyott de akkor is replay közben tálcáztam le.

Szóval szerintem egyáltalán nem vészes a helyzet :) ( szvsz )

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#828) guftabi96 válasza v2 (#825) üzenetére


guftabi96
addikt

Kérlek, ne legyen már ennyire alacsonyan a színvonal.
Ha problémád van, akkor írd le normálisan hogy mi a baj.
Ha meg úgy nem megy, akkor kímélj meg minket ezektől :R

#KeepFightingMichael

(#829) GalaHU válasza macy (#824) üzenetére


GalaHU
őstag

Igen, már 2x...

Keleten a helyzet változatlan...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#830) v2 válasza guftabi96 (#828) üzenetére


v2
senior tag

Fagy folyamatosan és nem jó a multi, kb a fél világ ezekkel kínlódik.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#831) Enton válasza pRoject22 (#827) üzenetére


Enton
addikt

Multiban most néztem egy qualyt, ahogy qualy vége ki is fagyott most először 1.0-ával.
Gondolom itt kezdödnek a bajok hogy aki nem gép ellen akar játszani az nem nagyon tud. Illetve instabil.
Single player még 1x nem fagyott nálam se pl.

Tiszta telepitéssel, meg a plusz könytárjait is töröltem telepites elott:

\Documents\Assetto Corsa Competizione\Config\
Probably worth also deleting these folders before launching the game:
C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\ac2
C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\UnrealEngine
C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\UnrealEngineLauncher

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#832) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Spa-ban a lassú kanyarokban úgy általában jelentős fps csökkenés van nálam, az Eau Rouge-ban, meg - ha epic-re teszem a graf beállítást - kb. diavetítés. High-on egy fokkal jobb, de a többi pályán epic-en sem nagyon van gond.

A VR az elég gáz még jelenleg. Arról nem beszélve, hogy az egeres menü használat még mindig nem került be. Azért nehéz ezt még 1.0-nak nevezni...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#833) pRoject22 válasza Enton (#831) üzenetére


pRoject22
őstag

Én eddig csak multiztam, de egyébként a fagyást az MFD panel okozza, ki kell kapcsolni, erről a hivatalos fórumon az egyik fejlesztő tett egy bejegyzést, hogy az MFD panel ( ami bal alol mutatja a többi embert hány secre van tőled ) okozza a fagyásokat, tudnak róla készül a hotfix de addig azt kérték kapcsojuk ki :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#834) Enton válasza pRoject22 (#833) üzenetére


Enton
addikt

1.01 beta steamben kérhető külön:

About Hotfix 1 and the "public beta" branch

547MB plusz valami.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#835) kozmy válasza Enton (#834) üzenetére


kozmy
őstag

Úhhh kösz az infót már szedem is a frissítést, rem segíteni fog valamit.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#836) kozmy válasza kozmy (#835) üzenetére


kozmy
őstag

Mit kellene állítanom hogy menyen is a kiválasztott autóm? Olyan mintha valami lendkerekes autó lenne vissza váltok 2-be és olyan lassan gyorsít ki mintha valami lendkerekes autó. Csak az ABS van 2-re fel állítva a többi 0-van.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#837) pRoject22 válasza Enton (#834) üzenetére


pRoject22
őstag

Ezt most néztem én is , most tettem fel mindjárt kipróbálom, egyébként azt irták a kunosék ,hogy jövő héten jön a rendes hotfix a jelenlegi főbb problémákra :)

¯\_(ツ)_/¯

(#838) kozmy válasza pRoject22 (#837) üzenetére


kozmy
őstag

Na ez jó hír, kár lenne eme remek játékot rossz hírnévbe hozni.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#839) macy


macy
addikt

Nálam nincs public beta lehetőség a tulajdonságoknál.

(#840) kozmy válasza macy (#839) üzenetére


kozmy
őstag

Játékra rámész a steam listádban jobb klik és ott van hogy beta

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#841) v2 válasza macy (#839) üzenetére


v2
senior tag

Olyat keress, hogy béták. általános, frissítések,helyi fájlok, béták ez a felső sor

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#842) macy válasza v2 (#841) üzenetére


macy
addikt

Tudom hol kellene lennie de nincs ott, csak az egyik sem - kijelentkezés minden bétából.

(#843) macy válasza macy (#842) üzenetére


macy
addikt

Ne mondjátok, hogy eddig is ott volt az instrukcióknál, hogy be kell írni az accBetaBranch-ot a kódhoz, mert lefejelem magam :D

(#844) kozmy válasza macy (#843) üzenetére


kozmy
őstag

Ott van bizony :C

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#845) GalaHU válasza kozmy (#844) üzenetére


GalaHU
őstag

Nos, rajtam a béta sem segített, várom szeretettel a normális patch-et...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#846) kozmy válasza GalaHU (#845) üzenetére


kozmy
őstag

Mimdenki várja mint a messiást.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#847) guftabi96 válasza v2 (#830) üzenetére


guftabi96
addikt

Na ugye, hogy megy ez máshogy is :D
Várni kell sajnos a javításokra.

Amikkel eddig nekem bajom van:
-A hang miért nem mindig azon az eszközön jön, ami az alapértelmezett windowsban? Minden más játéknál, szimulátornál így van, itt a beállításokban még külön állítanom kell, hogy melyik hangeszköz legyen használva... :W
-már írtam, de a menü egy rosszul kezelhető, használhatatlan fos. Most komolyan, egyesével kell lapoznom az autók között... ez valami vicc?
-a rázókövekkel valami nagyon nincs rendben. A nagy csúszósságot még nem sikerült megtapasztalnom, mert nem mentem olyan pályán, ahol ez nagyon megmutatkozhat. Viszont néha úgy megvezetik a leglaposabb rázókövek is az autót, hogy alig tudom összeszedni. Éppen rámegyek és mintha valami nyomvályúba mentem volna...
-A FFB nem túl jó G27-tel. Óriási középen a ffb lyuk, de utána is messze elmarad pl a lut-tal megtámogatott AC ffb-jétől.
-látom, hogy szebb a grafika, de hogy őszinte legyek nekem jobban tetszik az AC grafikája. Letisztultabb, nem olyan mosott, mint ez. Sokkal jobban is futott. Személy szerint nekem annyit nem ér a csilivili grafika, mint amennyi fps-t emiatt buktam. Pont ezért szeretem az AMS-t. A lehetőségeikhez képest tisztességesen össze van rakva. Elmarad a konkurenciától, de cserébe mindenen nagyon jól fut.
-Az AC-ban szerintem mindenki szerette, hogy teljesen testre tudta szabni a hud-ot. Azokat az appokat rakta ki, amit ő akart, oda, ahova akarta, olyan méretben ahogy akarta. Erre most megkapjuk ezt... :C
---------------------------------
Így állunk jelenleg:

Kék: ACC, Zöld: AC
Konkrétan a megjelenés napján tudta lenyomni a több éves elődöt. Azóta meg szépen újra nyílik az olló.
Ennyi tartalommal nem hiszem, hogy ezen lehet változtatni. Értem én, hogy 1 szériára épít és ha kipofozzák, akkor ez egy eszméletlen jó szimulátor lehet. De ez se segít azon, hogy alig van benne tartalom.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#848) macy válasza guftabi96 (#847) üzenetére


macy
addikt

Miért, a Codi féle F1-ben mennyi tartalom van?

(#849) pRoject22 válasza macy (#848) üzenetére


pRoject22
őstag

Felesleges őket hasonlitgatni, amikor az AC megjelent akkor azt még ennyire sem használták mint az ACC-t.

A másik dolog meg ,hogy az SRO-nak ha megnézed a weboldalát akkor láthatod, hogy mennyi féle sorozatot futtatnak, amcsi TCR től az ázsiai GT bajnokságig mindent, azt nyilatkozták ,hogy még nem tudják pontosan mivel bővitsék de fogák, mindenképp fejlesztve lesz, 3 napja jelent meg, ne kiabáljunk már katasztrófát...

SRO Bajnokságok

Jahh és még egy dolog, amikor az AC kijött az akkori gépeken az is nehezen futott el, most azota mindenki 3x fejlesztett gépet és most az AC jól fut az ACC meg van akinél nem, majd 2-3 év mulva ez is másként lesz, ez next gen szimulátor next gen grafikával, kell hozzá next gen vas is...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#850) dino_m válasza macy (#848) üzenetére


dino_m
senior tag

Nem mennyi, hanem mi. Az F1. Ez meg Blancpain. Szerintem nem kell különösebben magyarázni, hogy a kettő közül melyik népszerűbb. ;)

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.