Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Segal válasza pRoject22 (#400) üzenetére


Segal
veterán

Értem én ezt a TC dolgot de egyszerűen ha leveszem hármasra annyira csúszkálok hogy azt se kormányszög állítással se hátsószárny állítással nem tudom visszahozni. Illetve ha előbbit nagyon leveszem utóbbit meg fel akkor stabil a kocsi csak pocsékul fordul.
Négyes tc mellett viszont magasabbra vehetem a kormányszöget és alacsonyabbra a hátsó szárnyat is még akkor is brutál jól fordul a kocsi.
Ez van sajna. Több autós játékban is egész jó időket tudok menni (ez többnyire 1.5-2mp lemaradás az élmezőnyhöz képest ami leginkább autó és pálya függő) de itt egyszerűen rettentő sokat kapok.
Kis vigasz hogy ti is ;] :P
Sajna nem csörgedezik Hamilton vér az ereimben :N de a lényeg hogy élvezem a körözgetést :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#402) pRoject22 válasza Segal (#401) üzenetére


pRoject22
őstag

Mondjuk kigyorsításnál a gázt folyamatosan kell emelni, nem egyből padlógázt nyomni és akkor akár 1-es TCS-el is simán lehet menni :)

¯\_(ツ)_/¯

(#403) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Bocs ha volt már. Mikor jelenik meg a végleges verzió? Vagy mikorra ígérik?

(#404) Segal válasza Joshi (#403) üzenetére


Segal
veterán

Ennyit tudunk mi is

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#405) Joshi válasza Segal (#404) üzenetére


Joshi
titán

Az első rész is sokáig készült, mindenesetre sokallom a korai hozzáféréshez képest a 35€-t. :((

(#406) ForRedGlory válasza Joshi (#405) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerinted érdemesebb megvenni majd teljes áron később? :U

(#407) Joshi válasza ForRedGlory (#406) üzenetére


Joshi
titán

Én nem játszom online, szóval nekem biztosan nem érdemes megvenni se most se a végleges verziót. Az első részből is nagyon sokára lett "végleges" verzió, már amennyire emlékszem rá.

Amúgy ebből van demó? Gondolom nincs, de hátha.

(#408) Segal válasza Joshi (#405) üzenetére


Segal
veterán

November 14-ig 25 euro volt a játék...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#409) Joshi válasza Segal (#408) üzenetére


Joshi
titán

25€ az már barátibb volt, de biztosan lesznek akciók, majd talán akkor.

(#410) vlevi válasza Joshi (#409) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem nagyon sokára lesz rá akció.
Még az is sok idő, mire megjelenik, akkor teljes áron fogjak adni, és onnantól kezdve szerintem egy évig biztosan nem fogják learazni. Szerintem.
Esetleg jövő feketepéter idejére.

Én befizettem rá 25€-t, de még csak nagyon keveset játszottam vele.
F1 sorozat, pc, pc2, AC, ... megy a konfingomon 4k-ban, 60-100fps-el, grafikai beallitasoktol függően, de az ac2 csak minimál grafikai beállításokat bír el, úgy meg ritka ocsmány.
Remélem, hogy az unreal engine optimalizálása a mostani állapotban közel sem végleges, és még sokat fognak javítani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#411) Segal válasza vlevi (#410) üzenetére


Segal
veterán

A januári és februári leírásba is benne van az optimalizáció. Én nálam mondjuk már most sincs probléma 3440x1440-be maximális grafika mellett 75-80fps-em van :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#412) Joshi


Joshi
titán

Nekem az már mind1 hogy 35€ vagy 45€, akkor inkább megvárom a végleges verziót. Ha esetleg lesz demo verzió belőle azon a bizonyos oldalon, akkor majd azt. ;]

(#413) Patrick


Patrick
addikt

Szerintem nagyon megérte a 25 papírt. :D Szerencsére szépen fut a játék... még ezzel a ZS kategóriás Thrustmaster kormánnyal is élvezetes... :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#414) Segal válasza Joshi (#412) üzenetére


Segal
veterán

"Demo" verzió már most is van csak nem azon az oldalon mert oda ea verzió nem kerülhet de kis kereséssel biztosan rátalálsz...

Én sem variáltam sokat első nap amikor 7kor elérhetővé vált a játék kb 7:05kor már a könyvtáramban volt :DDD
Vannak olyan játékok ahol nem érdekel az ár meg a várás egy akciózásra vagy a feltört verzióra stb hanem egyszerűen veszem meg. A következő biztos ilyen a doom eternal lesz :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#415) Gijon válasza Joshi (#412) üzenetére


Gijon
senior tag

18€-ért vettem, de most is hozzá lehet jutni bőven 25 alatt..pl.

(#416) Segal válasza Gijon (#415) üzenetére


Segal
veterán

Ha igy nezzuk eleve nekem is 15% kedvezmenyem volt ra mert hardverapron vannak ilyen hirdetesek plusz ladapenzek miatt is lejott belole kb 3 euro.
Osszesegeben 18.5-19 eurora jott ki nekem is:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#417) Joshi válasza Gijon (#415) üzenetére


Joshi
titán

Ez már jó ár, szerintetek megvegyem innen? Ez jó Steamhez vagy hogy van ez?

(#418) Segal válasza Joshi (#417) üzenetére


Segal
veterán

Jo steamhez. Kulcsot fog adni amit be tudsz aktivalni a kliensbe.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#419) vlevi válasza Segal (#411) üzenetére


vlevi
nagyúr

Anno a Project Cars első része is ilyen volt, azt is megvettem előre. Nagyon sokáig csak úgy-ahogy, szódával elmegy szintű volt a grafika, de aztán egyszercsak jött a hűbammeg érzés.

(#420) Joshi válasza Segal (#418) üzenetére


Joshi
titán

Hogy lehet beaktiválni a Steam kliensbe a kulcsot? Már meg van a kulcs. Így még nem vettem semmit. :B

(#421) Segal válasza vlevi (#419) üzenetére


Segal
veterán

Eddig kaptunk 2 frissitest es a megjelenesig van meg (minimum) 5. Ha ilyen utemben fejlodik a program mint ebben a 2 frissitesben akkor egy szavunk sem lehet. En mar most elegedett vagyok vele. Nyilvan lehetne benne tobb auto meg palya es persze a teljes multi de ami bennevan az szerintem jelenleg piszok jo.

Joshi: Szigoruan a kliensbe es nem bongeszobe!! Bal also sarok termek aktivalasa resz.
Ha nem.menne akkor.kattints ide :)

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#422) Joshi válasza Segal (#421) üzenetére


Joshi
titán

Köszi sikerült, már tőőtti. :C :R

(#423) Barthezz2 válasza Segal (#421) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Egyetértek. Már most is egész korrekt.

Ott volt nálam egyszer egy hb+, mikor Misanoban az egyik kerékvetőre hajtva kilőtte magát az égbe a verda :DDD de pár nap alatt javították :)

Everybody lies.

(#424) Segal válasza Joshi (#422) üzenetére


Segal
veterán

Udv a clubba:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#425) ForRedGlory válasza Joshi (#422) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Aszontadnemerdemesmegvenni. :D

Amugy jo dontes volt, de ha kiprobaltad, hamar ra fogsz jonni. Csak ne a Lamboval kezd. :))

[ Szerkesztve ]

(#426) Joshi válasza ForRedGlory (#425) üzenetére


Joshi
titán

+ Segal

Üdv. Nem akartam égőzni 20€ miatt, na jó 35€ lett volna, akkor vasárnapi vacsi már csak csirkefarhát. :DDD

(#427) Segal válasza ForRedGlory (#425) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem mar nem olyan veszes a Lambo.
Persze biztos benne van a pakliban hogy a megjelenes ota mentem mar parszaz kilometert vele meg mar kapott egy alap setup-ot is de sokkal kezesbaranyabb mint az elejen volt.
Persze tudom o most kezdene az ismerkedest:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#428) Joshi válasza Segal (#427) üzenetére


Joshi
titán

"Persze tudom o most kezdene az ismerkedest"
A sima Assetto meg van, ennyire durván más az új? :U

(#429) Segal válasza Joshi (#428) üzenetére


Segal
veterán

Igen

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#430) Joshi válasza Segal (#429) üzenetére


Joshi
titán

Már ezért érdemes volt megvenni. :C

(#431) Segal válasza Joshi (#430) üzenetére


Segal
veterán

Azt hittem már körözgetsz :D
Mi most Paul Richard pályán megyünk mert az a legújabb ott össze tudod hasonlítani a tudásodat velünk. A csúcs idő 1.52 eleje, a hazai az 1.54-55 az enyém meg 1.58.0

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#432) Joshi válasza Segal (#431) üzenetére


Joshi
titán

Ezek szerint te is körözöl. :D Majd hétvégén ráfeszülök, de űridőket nem lehet csak úgy menni egyébként se ismerem Paul Richardot. Már mint a pályát. ;]

(#433) ForRedGlory válasza Segal (#427) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Lambot elengedtem miutan megjelent a Bentley. Lehet akkor ranezek ujra. :)

(#434) Segal válasza ForRedGlory (#433) üzenetére


Segal
veterán

Én is elengedtem de az új pályán megnéztem újra. Paul Richardon nem leszel lassabb vele mint a BMW-vel sőt akár még gyorsabb is lehetsz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#435) Barthezz2 válasza Segal (#434) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na én is megnézem majd. Bentley-t próbáltam, de 60 kör BMW után elég fura volt a jobbkormány :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#436) Segal válasza Barthezz2 (#435) üzenetére


Segal
veterán

Most kell meg megnezni mert 2 het mulva ugyis a Ring es a Ferrari lesz a slager:))
Nalam annyi volt egyebkent hogy bmw-vel vert izzadva jottem lefele vegul 1.58.0ig aztan probakepp jott a lambo azzal mar a masodik korbe 1.58.5 volt es a negyedik vagy otodik korbe mar 1.58.1.
Ami a bosszanto hogy latom a tizedeket a korbe de 2-3 hely valamelyiken mindig sikerul elcsesznem pedig szerintem gyorsabb de semmiesetre sem lassabb.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#437) vlevi válasza Barthezz2 (#435) üzenetére


vlevi
nagyúr

"fura volt a jobbkormány"
Én párszor rápróbáltam régi, jobbkormányos verdákra, mindegyik játékban, úgy, hogy áttettem a H váltót a bal oldalra, ha már jobbkormányos az autó. Nagyon brutál, komolyan át kell állni fejben a sebességváltásra. Volt, hogy alig bírtam körbemenni, nemhogy időt mérjek :D

(#438) Joshi


Joshi
titán

(#439) Segal válasza Joshi (#438) üzenetére


Segal
veterán

Megtetted már az első 100 körödet?
Mert eddig a többség itt áradozott hogy milyen jó esetleg időket rakott ki mit ért el te meg egy árva szót sem ejtettél a vásárlás óta a játékról :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#440) Joshi válasza Segal (#439) üzenetére


Joshi
titán

Kipróbáltam. Lambóval mentem, de szerintem semmi különös nincs azzal az autóval. Első benyomásra kicsit melósabb a vezetés, meg nekem egy nincs meg a sebességérzet. Vagy csak még szokni kell.
Egyébként most mentem először Paul Richardon, kb 20-30 kört és sikerült 1:59.6-ot menni. Sokat kellene gyakorolni hogy másodperceket javuljak, amúgy se voltam soha egy űridő bajnok. Nekem sok munka kellett egy adott pályán jó időket menni, míg egyeseknek elég néhány kör.
A menü végre normálisan néz ki, és 4K kijelzőn is normál méretű. Volt Unreal Engine Fatal Error, amikor a benzint levettem és billentyűzettel akartam lemenni a gumiválasztáshoz.

(#441) Segal válasza Joshi (#440) üzenetére


Segal
veterán

Sajna meg van fatal error. Multkor a hajam teptem amikor az alap setupombol majdnem egy tucat aprosagon allitva mentes nelkul csak a visszaval leptem volna eggyel visszabb hogy kigurulhassak a palyara es persze mentetlenul omlott ossze a jatek. (Azota mindig mentek:DDD)
Kezdetnek amugy nem rossz az idod 20-30 kor kornyeken en is ott tartottam de meg most is csak 1.58.0 az idom.
Igaz most vagy 3 napja nem jatszottam mert bf alatt vettem egy 1 eurosra learazott kungfu-s jatekot ami beszippantott:)) de mivel tegnap vegre sikerult megvenni az universal hub+ forza kormanyt a fanatec szettemhez tutira ki kell majd probalnom vele a jatekot:DD
Szerintem sem olyan vad mar a lambo mint a 0.1-es verzional.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#442) Joshi válasza Segal (#441) üzenetére


Joshi
titán

Nekem már nincs meg az Oculus CV1, eladtam. A Sony 65A1 képéhez képest nekem gyenge volt a képe. Majd néhány év múlva veszek ha megüti a mércét.

Lehet hogy ez a játék már érzékenyebb a beállításokra. Az a hosszú egyenes sokat számít főleg a kanyarokból való kigyorsítás. De ezt neked nem kell mondani.

[ Szerkesztve ]

(#443) Segal válasza Joshi (#442) üzenetére


Segal
veterán

Az elso 2 kanyar es a harmadik szektor az ahol eszmeletlen menyisegu idot lehet bukni.
A hosszu egyenest csak akkor tudod elcseszni ha nagyon levagnad a kanyart mert ha kifele viszed tulzasba elveszi a korod.
El kell kezdeni jatszani a beallitasokkal mert nagyon nagy kulonbsegek vannak.
Itt mar irogattak miket erdemes allitani es meg kell talalni a hatarokat ahol meg elonyod szarmazik a beallitasbol.
Oculus meg nem a kepminosegrol szol abba egyertelmuen elverzik hanem az extra elmenyt amit nyujt.
En aminel csak tudom hasznalom mert nekem tobbet ad mint amennyit elvesz de ez persze egyenenkent valtozik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#444) Joshi válasza Segal (#443) üzenetére


Joshi
titán

A hosszú egyenesben lenne jó egy jól működő aerodinamikai beállítás, persze fogalmam sincs hogy a játékban ez mennyire van jól megcsinálva. Vannak kanyarok amikbe jobban bele lehetne menni, erre kellene a jó pályaismeret. Majd próbálkozom, de az űridős emberekhez nagyon nehéz közel kerülni, sokszor babrálják a config fájlokat is. én már nem nagyon foglalkozom ezzel, csak saját szórakozásból körözgetek.

Oculus élmény tényleg jó volt, de a grafika is fontos. Meg aztán nagyon gáz a CV1 kábelei, talán lesz vezetéknélküli megoldás is. Meglátjuk.

(#445) Barthezz2 válasza Joshi (#444) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Eléggé érzékeny a setupra, azt vettem észre. Mechanikai tapadást is jól be kell lőni, akkor mehet le a szárny és így eléri a 280-282-t is az egyenes végére, de mellette a kanyarokban is betapad.

Everybody lies.

(#446) -Solt-


-Solt-
veterán

Urak,

Letöröltem a játékot mert állandóan fagyott, gondoltam újrarakom, hátha. Ment minden rejtett és látható mappa a levesbe. Fagyni most is fagy teljesen véletlenszerűen, viszont most elértem azt, hogy anonymous virít a nevem helyén a leaderboard-n. Visszaírtam a neven az account.json-ban, a játékban már kiírja, de az eredményeimnél még mindig anonymous van és az időimet sem menti el azóta. Természetesen mentem egy 1:54:1xx-t (PR) amit nem mentett el... boldog vagyok! :D

Esetleg valakinek ötlete, hogy ez miért van?

www.smart-bus.hu

(#447) Joshi válasza -Solt- (#446) üzenetére


Joshi
titán

Azért nem mentette el, mert csíííter vagy. ;]

(#448) -Solt- válasza Joshi (#447) üzenetére


-Solt-
veterán

:O ;]

www.smart-bus.hu

(#449) Joshi válasza -Solt- (#448) üzenetére


Joshi
titán

Az új Assettoban van replay fájl mint a Race07-nél volt? Megnéznék egy akár 1:56-os körödet is. :R

(#450) -Solt- válasza Joshi (#449) üzenetére


-Solt-
veterán

Ha megint sikerül működésre bírnom, hogy mentse az időimet akkor szívesen elmentek egy replayt, de tele a youtube ennél jobb időkkel. :) Én például ezt néztem referenciának: [link]

A SAFE setup nagyon jó alap, amíg azzal nincs meg az 1:54 közepe, eleje, még csak a setup-l sem kell foglalkozni... :)

www.smart-bus.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.