Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) #70869248 válasza guftabi96 (#847) üzenetére


#70869248
törölt tag

A javítás ráfér. pl. hogy ne akadjon ha új belépő van multiban
Nekem eddig pozitív, eltoltam a karriert Brands Hatch-ig, meg toltam pár quick join-t multiban, ahol egyébként élesben teszteltem a pályát és az autót is :D
..sztem elég sokan vannak így, ezért még nagy dolgokat nem kell várni, nagy minőségi ütközeteket. Spa-ban az Eau Rouge szépen megritkította mezőnyt, viszont sokat tanított az adott autó beállításairól, mivel rövidek voltak az edzések, így verseny közben állítottam ideális fékegyensúlyt, de az autó egyensúlya alapból rossz volt bizonyos kanyarokban és a diffibeáll is rossz, a rázókövek sztem két dologból állnak, a hasmagasság, rugózás és a rázókövek összefüggésén kívül, van egy olyan is amit sztem egyszerűen meg kell szokni, és el kell kerülni.
Ez létező dolog, és nem csak azért mert magasabb, hanem egyszerűen a tempó, a szög, és a rázókő milyensége miatt. pl. mostanában gokartozom (lehet mondani mert már kétszer voltam :D ) KakucsRing-n, és ha óramutatóval szemben megyünk, akkor van rázó amit el kell kerülni, mert...'alattomos' (másik irányban még nem voltam).
Spa-ban nem találtam olyan rázót amire vigyázni kell, egyébként meg a Safety-re utaztam.

[ Szerkesztve ]

(#852) guftabi96 válasza macy (#848) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem felesleges összehasonlítani a kettőt. De amúgy ha szigorúan a számokat nézzük, akkor még abban is több.
De már maga az F1 jóval nagyobb rajongótáborral rendelkezik, mint az SRO összes bajnoksága együttvéve.
Ráadásul az nem is hc szim, szóval a megcélzott közösség is jóval nagyobb.
----------------
(#849) pRoject2HUN
Lehet én emlékszem rosszul, de az akkori hardverekhez viszonyítva jobban futott, mint az ACC.
Arra, hogy a játékosszám növekedjen, szerintem meg az a válasz, hogy jöttek szépen a különféle DLC-k változatos tartalommal és a moddolás is nagyon ment/megy.
Az AC-ban lényegében bárki megtalálhatja azt, ami érdekli. Lényegében nincs olyan irány, amire ne lennének minőségi modok vagy gyári tartalmak.
Mindegy, az idő el fogja dönteni, hogy kinek a megérzései jönnek be. :R
---------------

Igen, az SRO-nak van több bajnoksága, amiket szerintem égetően fontos lenne implementálni a játékba.
A TC America teljes naptára kb úgy ahogy van jöhetne, de ott van még a British GT-ből Oulton Park, Donington és Snetterton is. Az International-ből meg ugye Bathurst lenne egy nagy húzás.

#KeepFightingMichael

(#853) macy válasza dino_m (#850) üzenetére


macy
addikt

Hát, részemről tuti nem a fostalicska F1 :D

(#854) pRoject22 válasza dino_m (#850) üzenetére


pRoject22
őstag

Az F1 az egy árkád játék, nem szimulátor, felesleges ehhez hasonlitani, a hardcore szimeknek igen kicsi a játékosbázisa, iR-ben is 800-3-4 ezer ember van online.

Rengeteg liga fog ráállni az acc-re, engem nem feltétlen érdekel ,hogy napközben nem használja 5000 ember.

¯\_(ツ)_/¯

(#855) pRoject22


pRoject22
őstag

Akinek van kedve magyarokkal körözgetni,dumálni az jöjjön fel a következő TS szerverre: 79.172.212.177 szerver jelszó nincs, felül van az ACC szoba oda pedig ACC a pw.

Van ACC szerver is, Silverstone megy és a szerver név az : Magyarok ide

¯\_(ツ)_/¯

(#856) dino_m válasza pRoject22 (#854) üzenetére


dino_m
senior tag

Szerintem olvass vissza és nézd meg, hogy ki hasonlított, mit mihez. :F
Másrészről meg mind a kettő játék és mind a kettő egy-egy sorozathoz kötődik. Csak hát az F1 valamicskével népszerűbb, mint a Blancpain. Tehát még össze is lehet hasonlítani. :K
Az meg egyenesen vicc kategória, hogy az ACC egy hardcore szimulátor lenne. Inkább egy erős simcade. És igen nem is a legnépszerűbb sorozatot sikerült összehozniuk, de Kunos mentségére szóljon, hogy a jobbakat már mások elvitték. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#857) #70869248 válasza dino_m (#856) üzenetére


#70869248
törölt tag

?
Mindenhol a GT3 megy,..a csapból is az folyik. A legnagyobb magas labda volt erre lecsapni.

(#858) dino_m válasza #70869248 (#857) üzenetére


dino_m
senior tag

Mondjuk azért az ADAC és a WEC kicsivel népszerűbb. Itt most nem arról folyt a szó, hogy az online szektorban mi a legnépszerűbb. Szerintem a magaslabdád vonalon kívül ért földet. :))

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#859) #70869248 válasza dino_m (#858) üzenetére


#70869248
törölt tag

Valszeg az a legnépszerűbb offline is ami online...ez valahogy dobja magát, nem tudom miért tömörülnének az AC-ban GT3-ban az emberek ha jobb bármelyik másik kategória..
A WEC ...nos én annak idején kinyomtam a 24 órát 24 órában az első játékban amiben lehetett, asszem valami 60hertz-n egy CRT-n, király volt.
Szal én alapvetően szívesen tolnám a endurance jellegű futásokat,..csak qva kevés van.
..mert mindenki GT3-ban sprintel.. :D

(#860) dino_m válasza #70869248 (#859) üzenetére


dino_m
senior tag

Az ugye megvan, hogy én a való életben futó versenysorozatokról beszélek? :F
Virtuálisan valóban a GT3 a legnépszerűbb. Meg is lehet nézni a minőségét ezeknek a futamoknak. Ha így nézem akkor inkább a roncsderby a legnépszerűbb, amit GT3 autókkal szeretnek játszani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#861) #70869248 válasza dino_m (#860) üzenetére


#70869248
törölt tag

".. És igen nem is a legnépszerűbb sorozatot sikerült összehozniuk, de Kunos mentségére szóljon, hogy a jobbakat már mások elvitték"

Akkor a valós életben vitték el Kunos elől a legjobbakat?????!

(#862) dino_m válasza #70869248 (#861) üzenetére


dino_m
senior tag

Igen a valós életben másoknál vannak a jobb sorozatok jogai. :K

Ez már látszik is, mert az 1.0 megjelenése óta folyamatos zuhanásban van a napi játékosok száma, tehát ha a GT3 népszerű is, az nem a Blancpain, még virtuálisan sem. És itt találkozik a valóság a virtualitással, hogy egyik realitásban se a legnépszerűbb sorozat. Szerintem egyszerű. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#863) pRoject22 válasza dino_m (#862) üzenetére


pRoject22
őstag

:D Engedd el a témát mert már magad is bele kavarodtál

¯\_(ツ)_/¯

(#864) #70869248 válasza dino_m (#862) üzenetére


#70869248
törölt tag

..amennyire tudom mások nem sokra mennek vele :D

De komolyra, nem tudom mit is akarsz áterőltetni, én spec azért nem tolom jobban mert megvárom az első patch-t, offline nyomatnám, de restart-nál nem számolja a skill pontokat, online is pihentetem mert nagyon esetleges mikor ér a játékba üj belépő képmegállító funkciója :)
..nem szeretem csak úgy összetörni a verdát, viszont kevesen nincsenek, 20 perce szálltam ki Brands Hatch-ban 16 autó körözött quick join-n, Spa-ban 20 felett voltunk, de ahogy írtam én most pihentettem kicsit, nem mintha a statjaimra utaznék, de azért na, kell egy tapasz..

de egyébként bssza kutya lenyomom a Pirelli tesztet Misano-ban ..ha már így beszéltünk róla :D

[ Szerkesztve ]

(#865) v2 válasza dino_m (#862) üzenetére


v2
senior tag

Csomó szerver tele van, még így is, hogy nem jó

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#866) dino_m válasza pRoject22 (#863) üzenetére


dino_m
senior tag

Mibe is kavarodtam bele? :F
Na, akkor egy kicsit érthetőbben. Az a sorozat, ami a valóságban kevésbé népszerű, vagy mondjuk vannak jóval népszerűbbek, az virtuálisan is kevésbé lesz népszerű. Főleg így hogy kint van már fél éve EA-ben és az 1.0 egy bughalmaz. Mondhatni, hogy az eddigi béta jobb volt mint a hivatalosan kiadott végleges változat. :DDD

@v2 Javaslom böngészni a grafikonokat. Az a tele kb 2100 embert jelent világszerte úgy hogy most jött ki a játék és 50-100ezer közé tehető azok száma, akik megvették. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#867) v2 válasza dino_m (#866) üzenetére


v2
senior tag

Nem érdekelnek a grafikonjaid. Van benne több mint 300 órám online, látom hányan vannak.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#868) #70869248 válasza dino_m (#866) üzenetére


#70869248
törölt tag

most 380-n vannak fent, összeadtam az embereket :)

tök mindegy ki nézi a a Blancpain tévében, a lényeg hogy GT3 hivatalos sorozat, autókkal pályákkal.
A rally-t se nézem, aztán az AC csak rally-ra használom :D

(#869) dino_m válasza #70869248 (#868) üzenetére


dino_m
senior tag

Mondjuk dicséretes, hogy a saját szokásaidat úgy tünteted fel mintha szignifikánsan az lenne az általános. :DD
Ja, egyébként Stteam DB szerint most több mint 2100-an játszanak az ACC-val. ;)

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#870) #70869248 válasza dino_m (#869) üzenetére


#70869248
törölt tag

jaja, nagyjából vágom mi van, sok ligában jártam már, 19 év szimezés :D
soha nem néztem brazil túraautókat, de népszerű volt, megane cup, Lupo cup, de még a Clio kupát sem néztem, max ha kimentünk HunRing-re. ..de nagyon népszerű volt az is, még ligák is összecsaptak vele.

Azt nem tudom offline mennyien játszanak, de online akkor annyian voltak, az általam elérhető szervereken.

[ Szerkesztve ]

(#871) dino_m válasza #70869248 (#870) üzenetére


dino_m
senior tag

AC-val meg jelenleg több 3500-an játszanak. Az én olvasatomban ez annyit tesz hogy a Kunosnak sikerült alulmúlnia magát. :C Persze ezt lehet úgy is nézni, hogy több mint 5600-an használják most éppen a Kunos játékait, ami végül is nem olyan rossz... Számokban. :DDD

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#872) #70869248 válasza dino_m (#871) üzenetére


#70869248
törölt tag

...azt ugye tudod hogy itt csak gyári tartalom van. :)
3500 az kifejezetten jó szám

(#873) pRoject22 válasza #70869248 (#872) üzenetére


pRoject22
őstag

Ő most azt próbálja magyarázni ,hogy egy évek óta kint lévő programot többen használnak mint azt ami most jött ki, bár nem értem a logikát a gondolatmenetben lévén ,hogy ez acc topik de biztos úgy van valahogy :D

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#874) #70869248 válasza pRoject22 (#873) üzenetére


#70869248
törölt tag

de még így is, nagyon jó számok, az AC számai kifejezetten jók.
Most az így felhozott grafikonokon:
RRE: 635
PC: 334
PC2: 1600
ACC: 2188
AC: 3499

Ezek kifejezetten szép számok, az ACC tényelg problémás, messze nem olyan stabil mint az AC jelenleg, valamint ugye a felsoroltakban egyedül csak GT3 van, és még így is szép.
kicsit meg is lepett.

(#875) Joshi válasza dino_m (#866) üzenetére


Joshi
titán

Ma már be vett gyakorlat a játékfejlesztők körében, hogy a felhasználók a bétateszterek. Anno az AC is tele volt hibákkal, de aztán csak megoldották. Amúgy meg minek fröcsögsz itt fölöslegesen? Aki ebbe a topikba jön azt érdekli az ACC, szóval minket miben akarsz meggyőzni? Erre mindig azt szoktuk mondani, hogy örüljünk minden jó szimnek ami kijön.

(#876) pRoject22 válasza Joshi (#875) üzenetére


pRoject22
őstag

+1

¯\_(ツ)_/¯

(#877) pRoject22 válasza #70869248 (#874) üzenetére


pRoject22
őstag

Jó lesz ez, én már most élvezem mindegy egyes percét :)

¯\_(ツ)_/¯

(#878) Segal válasza pRoject22 (#877) üzenetére


Segal
veterán

Ugyanígy vagyok vele. 0.7-nél futottam vele egy keveset most meg kifejezetten várom a holnapi szabadnapom hogy elő tudjam megint venni :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#879) dino_m válasza Joshi (#875) üzenetére


dino_m
senior tag

Ha a felhasználókat akarják használni teszternek, akkor miért nem halgattak rájuk? :D
Ez nem fröcsögés volt. :( Ne használj olyan szavakat amiknek nem ismered a jelentését. :P
Egyébként én is megvettem az ACC-t, tehát engem is érdekel, csak én kifejezetten csalódott vagyok benne és nem rózsaszínben látom, mint itt páran.
Te úgy érzed meg akarlak győzni? Miért tenném? Attól nem lesz jobb a játék. Bocsánat! Ez a HC szim. :D
Szerintem csak leírtam a véleményemet. Sajnálom, ha nem tetszik egyeseknek de ez van. :B

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#880) dino_m válasza pRoject22 (#873) üzenetére


dino_m
senior tag

Nem ez az első dolog amit nem értesz itt. Gondolom, ezen én nem tudok segíteni. :(

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#881) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Meglehet nézni az autók paramétereit (teljesítménygörbék, súly, felfüggesztés típus stb.) ?
Lehet én vagyok figyelmetlen, de nem találtam a váltóáttétel állítás lehetőséget. Van valahol erre lehetőség?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#882) dino_m válasza Kean_Sorbo (#881) üzenetére


dino_m
senior tag

A Blancpain homologizáció miatt nem lehet állítani egy csomó paraméteren, amit a korábbi szimekben megszoktunk. De ezzel semmi baj, mert ha a valóságban sincs rá lehetőség, akkor a licenszben se engedélyezett. Ettől autentikus. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#883) pRoject22 válasza Segal (#878) üzenetére


pRoject22
őstag

Tegnap mentünk pár jó futamot, volt magyar szerver kb 6-7 magyarral meg pár külföldivel, ha gondolod legközelebb jöhetsz te is, meg ha érdekel akkor átküldöm a facebook linkem és betudlak húzni egy jó kis magyar ligába, 2 hét múlva szombaton lesz az első acc fun race :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#884) Joshi válasza dino_m (#879) üzenetére


Joshi
titán

"Szerintem csak leírtam a véleményemet. Sajnálom, ha nem tetszik egyeseknek de ez van."
Ok. Köszönjük szépen, de nem kell megismételned minden nap minden usernek. A fröcsögés szót hasonlatként írtam, de ebbe már ne menjünk bele.

(#885) dino_m válasza Joshi (#884) üzenetére


dino_m
senior tag

Szép hasonlat volt. Mire hasonlított? :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#886) pRoject22 válasza Joshi (#884) üzenetére


pRoject22
őstag

Hagyd, az ilyeneket csak simán figyelmen kivül kell hagyni, ha nem talál senkit aki leáll vele akkor elkotródik majd :)

¯\_(ツ)_/¯

(#887) dino_m válasza pRoject22 (#886) üzenetére


dino_m
senior tag

Ide figyelj (I)fanboykám(/I), attól hogy nem nekem írod, attól még személyeskedés, amit szintén te kezdtél már a korábbi hsz-eidben. Ha nem tetszik, hogy másnak más a véleménye, akkor neked kéne kotródni.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#888) Joshi válasza dino_m (#885) üzenetére


Joshi
titán

"Mire hasonlított?"
Rád. ;]

(#889) dino_m válasza Joshi (#888) üzenetére


dino_m
senior tag

Ne, mert fáj ha nevetek. :(

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#890) Gijon válasza dino_m (#887) üzenetére


Gijon
senior tag

Nem probléma, hogy neked nem tetszik a játék. Szerintem ezt sokan elfogadják.., Ezt a játékot "pár" ember fejleszti, kalapálja, amit szinte fillérekért be lehetett szerezni. Ez nem F1 2021 lesz, aminek az alapja kb. változatlan marad.., új skineken kívűl nem fog sok újat felmutatni ahhoz képest, hogy évente lehúzzák a rajongókat egy teljes játék árával. Ettől függetlenül létezik visszatérítés is a mai világban, szóval ha nem tetszik, nem jön be, akkor kérd vissza az árát. Felesleges vitát gerjesztesz, mert a jelenlegi hibák ellenére sokan bízunk a Kunos munkájában és belekalkuláltuk, hogy tesztelők leszünk a játék korai szakaszában. Gondolom nem egy évre fejlesztik, és utána kuka.....

(#891) Segal válasza pRoject22 (#883) üzenetére


Segal
veterán

Azon ritka kihalófélben lévő állatcsoporthoz tartozom aki nem rendelkezik fos.. akarom mondani facebook profillal :B :N
A szerverre viszont lehet felnézek valamelyik nap. Utolsónak is lennie kell valakinek :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#892) pRoject22 válasza Segal (#891) üzenetére


pRoject22
őstag

Lassan én is ott tartok, hogy elhagyom, ott is szinte minden poszt alatt van egy idióta aki mindig ki akarja oktatni a többieket , oké steamen irok akkor majd :)

¯\_(ツ)_/¯

(#893) pRoject22


pRoject22
őstag

v1.0.1 Changelog

GENERAL:
- Tweaked pit location message for accuracy.
- Fixed wrong dynamic weather appearance during replays.
- Enabled reverse button for the replay HUD.
- Fixed a crash with a specific TV camera at Silverstone.
- Fixed controller issues in Q2 and R2 sessions of Career events.
- Fixed crash on Championship grid generation when circuit had too few pit boxes.
- Fixed wrong audio message when the current penalty is worsen.
- Added cut warning and drive through penalty audio messages.
- Fixed points not loading right away in Main Career page.
- BAT shortcuts added for Oculus and SteamVR launch modes for external game start.
- Fixed wrong physical pit entry zone at Silverstone that lead to confusing penalties.

MULTIPLAYER:
- Fixed crash when drivers join under certain circumstances.
- Fixed spectator mode slot assignment.
- Fixed Silverstone short formation lap not triggering correctly.

RATINGS:
- Fixed "too slow" (TR+CC) for tricky corners like Eau Rouge.

GRAPHICS:
- Fixed endurance light emissive on the Lexus RC F GT3.
- Fixed missing auxiliary lights on the Honda NSX GT3.
- Fixed flipped mirror reflection in the Mclaren 650S GT3
- Fixed car position offsets in the showroom.

UI:
- Fixed preset for Fanatec Podium DD wheels.
- Fixed various presets with wrong steer rotation values.
- Fixed incorrect maximum opponent count in championship.
- Removed incorrect texts mentioning early access from the user interface.
- Fixed navigation in Setup page.
- Fixed navigation in Main menu page.

AI
- Increased AI minimum distance during formation laps.

AUDIO:
- Fixed bass frequencies/LFE not redirected/working properly for some cars.
- Fixed gearbox compressor sound plays on some cars that don't have it.
- Minor audio tweaks.

¯\_(ツ)_/¯

(#894) dino_m válasza Gijon (#890) üzenetére


dino_m
senior tag

Ez ACC topik? Ki van írva, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani? Nincs. Akkor van valami problémád még? :F
Csak úgy megjegyezném, hogy a visszatérítés néhány órán belül lehetséges, nekem megvan vagy fél éve a játék. De marhára bírom, hogy jönnek-mennek, hozzád hasonló random emberkék, akik megmondják hogy mit hova szabad vagy éppen nem szabad írnom. Mivel én egy békés srác vagyok, egyezzünk meg abban, hogy ha kíváncsi leszek a véleményedre, akkor majd megkereslek. Oké?

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#895) kozmy válasza pRoject22 (#893) üzenetére


kozmy
őstag

A beta frissítés ezt tartalmazza? Vagy ezmár nem beta?

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#896) pRoject22 válasza kozmy (#895) üzenetére


pRoject22
őstag

Ez már nem béta, ez rendes hotfix :)

¯\_(ツ)_/¯

(#897) GalaHU válasza pRoject22 (#896) üzenetére


GalaHU
őstag

Akinek gondja volt a sebességgel (mint nekem, szinte fix 35fps) annak ez a patch megoldotta?

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#898) Segal válasza pRoject22 (#892) üzenetére


Segal
veterán

Az ismerőseim közül mindenki ezt mondja mégis napi szinten használják folyamatosan ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#899) pRoject22 válasza GalaHU (#897) üzenetére


pRoject22
őstag

Ha a monitorod tudja a free vagy g syncet akkor azt kapcsold be, illetve fontos ,hogy a vertikális szinkronizáció is be legyen kapcsolva, jött ki nvidiához egy acc update a legfrissebb driver tartalmazza.

Nálam vsync on és 60 fps korlát mellett freesync 2 vel minden epic-en és egyszer meg nem akad, szereintem még a fix 70-et is birná, ahogy néztem nem mindegy ,hogy van bekonfigolva illetve sokat számit a legfrissebb bios, driver és win10.

De abból kiindulva ,hogy nálam gyengébb VGA-val megy tökéletesen lehet ,hogy nálad van valami elszaródva

¯\_(ツ)_/¯

(#900) pRoject22 válasza Segal (#898) üzenetére


pRoject22
őstag

Ebben van valami :R

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.