Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) PeAdam válasza bulikavagyok (#1900) üzenetére


PeAdam
tag

Pontosan mikor érkezik?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1902) bulikavagyok válasza PeAdam (#1901) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Passz.

(#1903) Mosqu!to válasza PeAdam (#1901) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Pontosan nem tudni, de azt írták, hogy még novemberben.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1904) tusi_ válasza bulikavagyok (#1900) üzenetére


tusi_
addikt

Kivancsi vagyok az AI-ra. Ugyan az eddigi legjobb AI, ami kocsis jatekokban van, de azert kepesek olyan vakok lenni, mint az agyu. Remelem ezen javitanak kicsit.

Kivancsi vagyok meg az fizikara es gumi modellre. Remelem jon hamarosan. Ugyan mostanaban nem sok idom van jatszani, de ezt biztos kiprobalom. :C

eat, sleep, play, replay

(#1905) 19ati93 válasza tusi_ (#1904) üzenetére


19ati93
senior tag

rFactor 2, F1 2020 kilométerekkel jobb AI-val rendelkezik.

(#1906) tusi_ válasza 19ati93 (#1905) üzenetére


tusi_
addikt

Ez miben nyilvanul meg? Nekem az AC AI utan az ACC egy csoda. Abban olyan hulyek voltak, hogy elment a kedvem a versenyektol, inkabb csak hotlapoltam. Itt az egyetlen kifogasom a neha vakeger vezetes, hogy kiloknek a francba. Es nem direkt, hanem szvsz nem latnak/erzekelnek, pedig mindig a Bentleyvel megyek, ami mint egy kamion, akkora :D

eat, sleep, play, replay

(#1907) 19ati93 válasza tusi_ (#1906) üzenetére


19ati93
senior tag

Alap AC AI hát szerintem eléggé 0 volt. Persze vannak még annál is rosszabb AI-val rendelkező játékok manapság is, de az a AC AI nem volt valami nagy cucc. 3-4 éve sem. (Szerintem.)

rF2, F1 19-20: Az AI tud védekezni pl. F1-ben behúzodik eléd az autó hogy védje a belső ívet mikor támadsz, aztán képesek arra hogy egy kanyart úgy vegyenek be veled együtt hogy egymás mellett vagytok és nem lök le/ki a pályáról. Próbálja tartani a saját nem ídeálís ívét. Esetleg ha nagyot divebombolsz az AI mellé ő is próbál később fékezni és van sokszor hogy elfékezi magát.. egy nagy füstöléses fékezés után lecsúszík az ideálís ívről és aztán tiéd lesz a pozíció.

rF2 és F1-ben is több kanyart megtudsz tenni simán folyamatosan egymás ellen/mellett az AI-val. Visszatud előzni az AI ha úgy jön ki, nem csak "fake" próbálkozások vannak. F1-ben jóval könnyebben a DRS és az ERS miatt.

Ja meg még ami nekem tetszik hogy egymással is harcolnak az AI-k. Élmény nézni néha ha pont előtted történik. :D AC, ACC-ben kb ez sosincs. Csak vonatoznak az autók.

Sok hibája van a Codemasters féle F1 játékoknak de AI-ban szinte biztos ez a legjobb a sim piacon. rF2-nél meg sok a módolt pálya így változik az AI minőség pálya függően. Viszont az is nagyon jó AI téren. Védekezésben kevésbé, de minden másban kb ugyanazt tudja.

(#1908) tusi_ válasza 19ati93 (#1907) üzenetére


tusi_
addikt

Pedig amit leirtal, mind megvan az ACC-ben. En mindig 100/100 on jatszom es ott vannak csatak rendesen.
Ami zavar, amikor lekorozok, akkor a leheto legrosszabb helyen engednek el es aztan vissza tamadnak es kiloknek.
Meg egyszeruen vakok, siman nekem jonnek es kiloknek, mintha ott sem lennek. En mindig hatulrol indulok es es kuzdom fel magam az elre - aze nem mindig sikerul :D - es azt mondanam, hogy eleg korrekt a game. Soxor, amikor kiloknek visszanezem, hogy mar megint mi a f..t csinal ez a vak eger es 70%ba n egyszeruen annyi, hogy nem csicskulnak be es nem engedik, hogy rajuk huzzam a kormanyt.
En csak azon valtoztatnek, hogy ne lokjenek ki, mintha ott sem lennek.

A masik nagy bajom, azok a koccok. A gt3-ban szinte alap elozesi modzser, hogy csinalsz magadnak helyet. Kicsit megkoccolod hatulroul, hogy kibillincsed az egyensulyabol, vagy kicsit kirakod a konyokod elozesnel, ahogy a Vanthoor gyerek csinalja a valosagban.
De itt nem lehet! Akarmilyen rohejes szituban kepesek megforgatni teged, tok mind1 mi van, te forogsz meg. Neha a fizikanak ellentmodo modon, belemegyek 20-al hatulrol es akkorat porgok, mintha 200 nal kaptam volna durrdefektet :S

Kis izelito az AI baromsagaibol..

[link]

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#1909) Chrys_ válasza tusi_ (#1908) üzenetére


Chrys_
addikt

Ha így vezetsz, meg is érdemled, AI for the king :D

(#1910) tusi_ válasza Chrys_ (#1909) üzenetére


tusi_
addikt

Mer mit csinaltam rosszul? :U
Assetto forumokon bekarajak magyarazni, hogy en vagyok a hibas, de bekaphatjak, fanatikusok :D

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#1911) guftabi96


guftabi96
addikt

November 18-án érkezik a 2020 GT WORLD CHALLENGE PACK
-Imola
-Ferrari 488 GT3 Evo 2020
-Mercedes AMG GT3 Evo
-Új gumimodell a 2020-as szezon autóihoz
-Új BoP
-60+ új festés
Az áráról még nincs infó.

#KeepFightingMichael

(#1912) bulikavagyok válasza guftabi96 (#1911) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi az infót! Én 20 euróra tippelek.

(#1913) guftabi96 válasza bulikavagyok (#1912) üzenetére


guftabi96
addikt

Én biztos vagyok benne, hogy nem lesz annyi.
Az Intercontinental GT Pack volt 4 lézerszkennelt pályával, 45 festéssel 15€, a GT4 Pack 11 teljesen új autóval 20€.
Én max 15€-ra tippelek.

#KeepFightingMichael

(#1914) bulikavagyok válasza guftabi96 (#1913) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igazad van! Annyiért még jobb lesz. :)

(#1915) 19ati93 válasza bulikavagyok (#1912) üzenetére


19ati93
senior tag

Sok lenne az a 20. :DDD Nagyon max 12-14€.

(#1916) tusi_ válasza 19ati93 (#1915) üzenetére


tusi_
addikt

Nem tokmind1, ugyis megvesszuk :U

eat, sleep, play, replay

(#1917) Rico33 válasza tusi_ (#1916) üzenetére


Rico33
aktív tag

:K

(#1918) macy válasza tusi_ (#1916) üzenetére


macy
addikt

Ez a beszéd polgártárs :DD

(#1919) v2


v2
senior tag

Azért remélem a vr részt most már rendbe rakják ezek a balfaszok, hihetetlen mit össze szerencsétlenkednek. Ha tehetném vissza kérném az összes pénzt amit ki adtam érte.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1920) tusi_ válasza v2 (#1919) üzenetére


tusi_
addikt

Hat az tenyleg szanalmas. Gondolkodtam egy Reverb2 ben, hatha azzal sikerul megoldani a szim temat es nem kell 3 monitoros rendszert epiteni, asszony agyfaszt kap tole.

De Boosted Media osszehasonlito videoja alapjan messzire elhajitottam az 5letet. :(((

eat, sleep, play, replay

(#1921) v2 válasza tusi_ (#1920) üzenetére


v2
senior tag

Nem rossz dolog ez a vr, én imádom. De az acc egy raklap fos vr-ban. Minden más játék nagyon jó, monitoron már nem akarnék játszani.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1922) tusi_ válasza v2 (#1921) üzenetére


tusi_
addikt

Ezert akartam en is. De amint lattam a videot, letettem rola. Az ACC a PC2-hoz kepest ugy nezett ki mint a F1GP a 90es evekbol.

eat, sleep, play, replay

(#1923) Mosqu!to válasza v2 (#1919) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nem fogják soha. A játék grafikai motorja a korlát, azt pedig nem fogják lecserélni.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1924) v2 válasza Mosqu!to (#1923) üzenetére


v2
senior tag

Láttam már más játékot ami ue4-re épült és gyönyörű szép. Ezt a "motor a hibás" maszlagot én nem veszem be. Szerintem a szimulátoros közösség 40% használ vr-t és egyszerűen le vagyunk szarva mert kicsit mélyebbre kéne nyúlni. Egy hányás optimalizálatlan szar az egész

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1925) guftabi96 válasza v2 (#1924) üzenetére


guftabi96
addikt

Nagyon túlbecsült az a 40%, annál sokkal, de sokkal kevesebb szimulátoros használ vr-t.
Persze ettől függetlenül jó lenne, ha nem lenne vele ennyi szenvedés.

#KeepFightingMichael

(#1926) tusi_ válasza v2 (#1924) üzenetére


tusi_
addikt

Szarnak azert nem mondanam, NAGYON sokat fejlodott tavaly november ota, amikor en eloszor lattam a gamet. Akkor meg baromi randa volt es fagyott is rendszeresen es a fizika sem volt ennyire toppos.

Most is vannak - megint - laggok, meg stutter, de messze nem olyan gaz mint regen volt.

Ha azt veszem, hogy a Metroban nincs 21:9 support, csak szethuzzak a gecibe a 16:9-et, raadasul meg fagy is neha, akkor nem mondanam olyan rossznak a helyzetet. Teny, hogy nem tokeletes, de meg jon par patch. Ac-hez vmi 1.16.4 nel hagytak abba a patchelest, remelem itt is megoldjak a fo bajokat.

Majd az AC2 jobb lesz :)

eat, sleep, play, replay

(#1927) v2 válasza tusi_ (#1926) üzenetére


v2
senior tag

Nem értem az egészet. Én reveb-et használok és tök mindegy mit hova állítok a kép szét mosott életlen vibráló szar, a fák okádék módon néznek ki. Viszont tudom, hogy ez volt már sokkal jobb is. Ja és a fizikai anomáliákat még nem is említettem, hogy amikor számol miket művel.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1928) tusi_ válasza v2 (#1927) üzenetére


tusi_
addikt

Ha beszelsz nemetul, probald ki ezt. Szvsz anelkul is menni fog. :)

[link]

eat, sleep, play, replay

(#1929) tusi_


tusi_
addikt

Jut eszembe! Egyik ilyen szimes portalon egy srac vett maganak egy reverb2-t meg egy rtx 3080-t acc miatt. Remelem nem lesz igazam, de nagyot fog csalodni, ha ilyen befektetes utan nezi a 40 fps-es gamet mid grafikon. :U

Engem jobban erdekel amugy, hogy milyen lesz az uj AI. Remelem kikoszorulik a regi buggokat es lehet egy elvezetes, fair csatat vivni ellenuk :DDD

eat, sleep, play, replay

(#1930) v2 válasza tusi_ (#1928) üzenetére


v2
senior tag

Ezt már mind oda vissza le fel ki próbáltam. Semmi nem történik azon kívül, hogy a csúnyából még csúnyább lesz. Mind ezt egy i5 8600k 5ghz rtx 3070 kombóval

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1931) tusi_ válasza v2 (#1930) üzenetére


tusi_
addikt

:(((

eat, sleep, play, replay

(#1932) Yahhher válasza v2 (#1924) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Milyen másik játékot láttál ezzel a motorral, ami jó volt vr-ban?
Vagy az nem szimulátor volt?

Üdv B.

(#1933) Rico33


Rico33
aktív tag

Vehető, vihető az új dlc, 9€

(#1934) guftabi96 válasza Rico33 (#1933) üzenetére


guftabi96
addikt

Nekem nem jelent még meg Steam-en, pedig már újra is indítottam a klienst :F
Az 1.6-ot már letöltötte.

#KeepFightingMichael

(#1935) Rico33 válasza guftabi96 (#1934) üzenetére


Rico33
aktív tag

Klikk az ACC ujdonságokra, ott lehet kosárbatenni.

(#1936) v2


v2
senior tag

Nektek milyen az 1.6? Már ami a grafikát illeti.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1937) v2 válasza v2 (#1936) üzenetére


v2
senior tag

Na, ez egy köpedék. Az ég világon semmi nem változott. Pont olyan ocsmány mint volt. A gutaütés kerülget.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1938) guftabi96 válasza Rico33 (#1935) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát én sehogy nem találom.
Na, sikerült:
ACC áruházi oldal-> lejjebb van egy olyan, hogy "KÖZELMÚLTBELI ESEMÉNYEK ÉS BEJELENTÉSEK" -> ott az első bejegyzés az új dlc-ről szól (Assetto Corsa Competizione 2020 GT WORLD CHALLENGE PACK DLC is OUT NOW!) -> azt megnyitva van link a vásárláshoz.
Gondolom hamarosan frissítik a játék áruházi oldalát és ott lesz a dlc-k között.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#1939) bulikavagyok válasza Rico33 (#1935) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem volt egyszerű, de sikerült végül. Köszi az infót!

guftabi96: Én a játék közösségközpontjából tudtam elérni!

[ Szerkesztve ]

(#1940) Mosqu!to válasza v2 (#1937) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Eladtam a Rift S-t nyáron, mondván hogy a G2 úgyis jön szeptemberben. Aztán azóta november van és a júliusi rendelésemről még mindig nem tudni mi lesz belőle.
Nagyon remélem, hogy a G1 vs G2 legalább annyit hoz, hogy az ACC nem lesz köpedék :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1941) tusi_ válasza v2 (#1937) üzenetére


tusi_
addikt

Tegnap volt egy hivatalos stream Arissal es ott is feltettek a kerdest, hogy lesz-e fejlodes VR hoz. Aszonta, csak az egesz grafikat tudjak fejleszteni, nincs kulon keret VR fejlesztesre. Rgo, nem lesz fejlsztes ra

eat, sleep, play, replay

(#1942) v2 válasza Mosqu!to (#1940) üzenetére


v2
senior tag

Ez szerintem nem hmd hiba. Valamikor az 1.4 végén 1.5 elején viszonylag rendben volt. Aztán elbaszták és simán ráfogják a motorra. De, hogy őszinte legyek monitoron sem valami acélos.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1943) v2 válasza tusi_ (#1941) üzenetére


v2
senior tag

Mi az a külön keret? A picsába elmehetnek, erről beszélek pont szarnak bele. Nagyon mérges vagyok. Ezért raktam össze a gépet és vettem vr-t :W

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1944) Mosqu!to válasza v2 (#1942) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Szerintem valódi szimulátor viszonylatban elég jó a grafika.
AC, rF2, LFS, iRacing, R3E közül egyik sem hozza ezt a szintet (AC talán modokkal).

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1945) v2 válasza Mosqu!to (#1944) üzenetére


v2
senior tag

Ne viccelj már az, ac ezerszer különb a reverben. Nem is lehet össze hasonlítani. Sokkal élesebb, stabilabb és messzebbre látok benne.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#1946) tusi_


tusi_
addikt

Nekem eltuntek a 2019-es skinnek :( Imadtam a Black Falcont, Stolzzal es Engellel.

eat, sleep, play, replay

(#1947) tusi_ válasza v2 (#1943) üzenetére


tusi_
addikt

Gondolom a letszam nem klappol, nincs ra ember, penz nemtom.

Sajnalom, hogy neked nem jon be, de en most csak egy pillantast vetettem ra letoltes utan, mert dolgoznom kell, de szvsz szebb lett a graf es nalam csokkent mind a cpu teher es csokkent ezzel egyutt a hofok is.

Vezetni szvsz hetvegen tudok eloszor, de kivancsi vagyok az uj gumi, ffb modellre.. Meg hatha a Bentley kapott egy plusz turbot bpo formajaban :)

eat, sleep, play, replay

(#1948) tusi_ válasza Mosqu!to (#1944) üzenetére


tusi_
addikt

Szvsz meg az AC sem! Az ACC monitoron nagyon szep. Vannak grafikai hibak, szellemkep tovabbra is ha az AA highon van, vagy pl ghostolo kerek a buszmegalloban spaban, de igy is gyonyoru.

Tekerjetek le mindent egy ejjeli versenyen es csak a bloom qualityt tegyetk epicre. Beszaras a feny efektus. Vagy Suzka felekelo napnal....

eat, sleep, play, replay

(#1949) Mosqu!to válasza v2 (#1945) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Monitoros képivilágról beszélek.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1950) .:bld:. válasza tusi_ (#1948) üzenetére


.:bld:.
csendes tag

Szellemkép a Temporal AA miatt van asszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.