Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Motion_Blur válasza #70869248 (#100) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gyári Hring nagyon frankó lesz, hozzáteszem hogy ami most elérhető az se rossz éppen :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#102) dino_m válasza #70869248 (#100) üzenetére


dino_m
senior tag

Nekem is van több kedvencem, de ezek közül az úgymond zárt pályák között a Mugello jelenti az igazi versenypályát. Ott meg van a sebesség, a ritmus, nem szabdalták szét sikánokkal. Bevallom, a Hungaroringet kicsit unalmasnak találom. :B Viszont a nagy kedvencek a régi klasszikus nyomvonalak Spa, Hockenheim, Nordschleife, Silverstone, Monza, egyszóval az igazi hosszú pályák, bár Monza nem volt sokkal hosszabb viszont a sebességre lett kitalálva.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#103) #70869248 válasza dino_m (#102) üzenetére


#70869248
törölt tag

HunRing azért kell, mert csak :D Az évek alatt több hazai márkakupás futam indult, Suzuki, Clio, Seat..stb.
és mindnél az volt a probléma hogy nincs igazi HunRing, ez 15+ éves probléma, pedig nagyon komoly szimeseink voltak/vannak, ..én úgy szeretem, de valszeg inkább valamiféle szerepjáték dolgozhat a háttérben :)

Én úgy az évek alatt sem találtam meg A pályát. Nagyon sok tetszik, pl. Mugello közepe ahogy lezúgatsz a völgybe, de Oulton park is, Knockhill is..szeretem a dimb-domb pályákat, ahol leesel mint Laguna Seca-ban a dugóhúzóra.
Nordschleife óriási, de hosszú, Isle of Man detto.
Rockingham (SBK vonalvezetés) pl. lapos, de mégis tetszik mert gokart is meg oval is kicsit.
Old Ring(rF) is nagyon jó lenne, ...ha dombos lenne, legalább int Spa.
Nem tudom hány száz pályán mentem már így szimekkel, de nincs meg az igazi. Talán pont ezért, mert anyi mindent raknék bele, mert kell benne jó sodrós kanyar, kell bele sikánra kicsit instabilan de kemény fékkel érkezés, kell benne völgybe esés beláthatatlan ívvel, kell bele dombtetőre érkezés beláthatatlan ívvel (Eau Rouge), kell bele egy döntött kanyar mint ovál, és eldobós rész ahol elemelkedik az autó. ..ezeket kellene kombinálnia egy pályának, és Hiába Mugello ahol vannak ilyenek, vagy Knockhill ahol szintén, és persze Nordschleife ahol majdnem mind megvan, még az is kevés mert a hossza és a ritmusa is fontos :D
Szal vannak pályák ahol szeretek menni, és tisztában vagyok vele hogy milyen jellegű pályákat kedvelek, maga A pálya nincs meg. :)

(#104) dino_m válasza #70869248 (#103) üzenetére


dino_m
senior tag

:)
Az utóbbi közel egy évben megismert a japán Sugo-t a PC2 jóvoltából, ez eddig valahogy kimaradt. Most már Sugo is a kedvencek közé került. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#105) tome0001


tome0001
senior tag

Az early access áráról és a minimum/recommended system requirements-ről semmi hír még így egy héttel a megjelenés előtt, vagy csak én vagyok nagyon lemaradva?
Köszi előre is a választ.

(#106) Enton válasza tome0001 (#105) üzenetére


Enton
addikt

Nem mind1 az? Úgyis megveszed, ha nem is most a jövőhéten de egyszer biztos. Addigra meg már többet tudunk.
UE sem véletlen lett alátéve, kellőképpen állítgatható ha szükséges, meg még bőven van olyan korai fázisban hogy ha most kiírnának valami igényt az 1 hét múlva már változni fog. Nemhogy még megjelenésig.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#107) guftabi96


guftabi96
addikt

Roadmap

#KeepFightingMichael

(#108) Enton válasza guftabi96 (#107) üzenetére


Enton
addikt

Már, már nevetségesen baráti az ár kezdésre, hogy ne vegye meg az, aki amúgyis megvenné. Zsír. :C

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#109) Segal válasza guftabi96 (#107) üzenetére


Segal
veterán

Ez jo hir:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#110) vlevi válasza guftabi96 (#107) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ez mit jelent?
Ha 12-en megveszem 25-ert, akkor mit kapok?
Azt értem,hogy első körben csak a megadott tartalom lesz benne,de később megkapom a többit is, vagy DLC-kent külön fizetni kell érte?

(#111) Segal válasza vlevi (#110) üzenetére


Segal
veterán

Megkapod

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#112) wolf033 válasza vlevi (#110) üzenetére


wolf033
senior tag

Én ebből azt olvasom ki, hogy bármikor megveheted, megkapsz mindent csak az ár változik.

[ Szerkesztve ]

(#113) vlevi válasza Segal (#111) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek!
:R
Már készítem a pénztárcát :)
Nem mintha, olyan rengeteget játszanék, vagy, olyan nagyon jó köridejeim lennének (pont fordítva, nagyon keveset és nagyon lassan megyek), de megveszem.

(#114) Segal válasza vlevi (#113) üzenetére


Segal
veterán

Nekem a legszörnyűbb hogy melózom 12-én így hiába veszem meg melóból akár mobilról (ez lesz úgyis :DDD ) várhatok kb este 10-ig mire hazaérek és akkor még a fájdalmasan hosszú letöltési idő... (dejavu Doom vagy GTA V...)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#115) macy válasza Segal (#114) üzenetére


macy
addikt

Nem lesz előtölthető? A letöltés szerintem nem lesz olyan sok idő, az Assetto 46GB, ez meg lehet 10 se lesz. Bár nem tudom milyen neted van.

(#116) guftabi96


guftabi96
addikt

Statement from Marco

#KeepFightingMichael

(#117) vlevi


vlevi
nagyúr

Na, felkészültem.
Game Ready Driver (Nvidia 399.24) letöltve.
[link]
"Provides the optimal gaming experience for Shadow of the Tomb Raider, Call of Duty: Black Ops 4 Blackout open beta, and Assetto Corsa Competizione early access "
:)

[ Szerkesztve ]

(#118) tome0001


tome0001
senior tag

RENDSZERKÖVETELMÉNYEK (steam adatlaprol)

MINIMUM:
64 bites processzor és operációs rendszer szükséges
Op. rendszer: Windows 7 64-bit Service Pack 1
Processzor: Intel Core i5-4460 or AMD FX-8120
Memória: 4 GB RAM
Grafika: GeForce GTX 460 2GB, Radeon HD 7770
DirectX: Verzió: 11
Tárhely: 50 GB szabad hely
Hangkártya: Integrated
Egyéb megjegyzések: Game in Early Access, final Specs to be defined

AJÁNLOTT:
64 bites processzor és operációs rendszer szükséges
Op. rendszer: Windows 10 64-bit
Processzor: Intel Core i5-8600K or AMD Ryzen 5 2600X
Memória: 16 GB RAM
Grafika: GeForce GTX 1070 8 GB, Radeon RX 580 8GB
DirectX: Verzió: 11
Tárhely: 50 GB szabad hely
Hangkártya: Integrated
Egyéb megjegyzések: Game in Early Access, final Specs to be defined

[ Szerkesztve ]

(#119) vlevi válasza tome0001 (#118) üzenetére


vlevi
nagyúr

Remélem, el fog indulni i5-3470 procival is, nem kell neki feltétlenül a 4. generációs i5... :U

(#120) Segal válasza vlevi (#119) üzenetére


Segal
veterán

Persze hogy elfog.
Pocsék dolog lesz ma hogy a játék meglesz már 7 körül de fél10-ig melózom :( Mire leszedi még este azt az 50 gigát :O

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#121) v!ct0y válasza Segal (#120) üzenetére


v!ct0y
veterán

Közel se lesz az 50 giga.

(#122) Segal válasza v!ct0y (#121) üzenetére


Segal
veterán

Az nem feltétlen baj :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#123) macy


macy
addikt

Csúnya lenne ha egy autó meg egy pálya 50GB lenne :D

(#124) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Nem tudjatok hogy pontosan hany oratol lesz elerheto?

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#125) ForRedGlory válasza Solesz84 (#124) üzenetére


ForRedGlory
félisten

18:00

(#126) Solesz84 válasza ForRedGlory (#125) üzenetére


Solesz84
aktív tag

Pedig siettem hazafele a melobol hogy tudjam nyomni 😂 Koszi a valaszt 👍

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#127) ForRedGlory válasza Solesz84 (#126) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én is csak azért tudom, mert megnéztem, miután az előbb Steamen még semmit nem találtam :D

(#128) v!ct0y válasza macy (#123) üzenetére


v!ct0y
veterán

Most tényleg év végéig lesz benne 4 autó meg 4 pálya azt ennyi? Ez azért elég gázos.

(#129) Segal válasza ForRedGlory (#127) üzenetére


Segal
veterán

En reggel szopodtam be majdnem de nagyon.
Tudtam hogy csak este varhato de azert sietve melo elott gondoltam atfutom a kivansaglistam hatha megis aktivaltak.
Gorgetem gyorsan le amikor megakadt egy pillanatra a szemem az assetto corsa es a 19.99 paroson. Huh mondom de jo aktivaltak es meg olcsobban is...
Aztan szerencsere meg idoben kaocsoltam hogy az a sima csak ott is varom hogy ujra az egesz pack legyen egy huszas.
Majdnem a sima jatek alapverziojat vettem meg reggel sietve egy huszasert amikor az mar millioszor volt learazva:DD

v!ct0y: veheted tavasszal is amikor mar sok lesz benne de addigra tobb mint 2x ennyi lesz az ara. Szerintem most erdemes megvenni amig 25ert adjak aztan max egyelore csak kiprobalod es felreteszed. A vegeredmeny tavasszal ugyanaz lesz csak lenyegesen olcsobban.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#130) guftabi96


guftabi96
addikt

Megérkezett
25 euro, ahogy az a roadmapon is volt.
Szerintem is most érdemes megvenni, amíg ennyi az ára.
4GB-ot tölt le a Steam.

#KeepFightingMichael

(#131) vlevi válasza guftabi96 (#130) üzenetére


vlevi
nagyúr

Már töltődik :K

(#132) Segal


Segal
veterán

De mocskosul soka lesz este 10 mire jatszani is fogok tudni vele :O :O :O
Nektek jo korozgetest :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#133) vlevi válasza Segal (#132) üzenetére


vlevi
nagyúr

Komolyabban játszani én csak hétvégén fogok vele, mert kicsit macerás összeszerelni a kormányt. Nincs külön helyem hozzá, csak a szobában lévő 55"-s TV elé tudok tenni egy kis asztalt, és arra a kormányt. Olyankor viszont TV-t nézni nem lehet...

(#134) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na akkor uccu neki. Mar indul (mondjuk 2 perce :D).

(#135) vlevi válasza ForRedGlory (#134) üzenetére


vlevi
nagyúr

Első blikkre maradjunk annyiban, hogy billentyűzettel elindítani sem érdemes :D
Mondjuk ez nem lepett meg, nem is szándékoztam játszani vele.
Másik dolog, hogy az EPIC grafikai beállításból vissza kell majd vennem, mert az 55"-s 4K TV-n, 3860x2160 felbontásban egy személyes gyakorlás kb 20-25fps.
i5-3470 proci, 8G RAM, és Nvidia 1060, 6GB kártya.
Szerintem jó lesz nekem a medium, vagy annál kicsit magasabb részletesség is.

Így látatlanban azt mondom, jól tették, hogy a saját grafikus motor helyett az Unreal mellett döntöttek. Persze, dönthettek volna bármelyik mellett, nagyon rosszul talán egyikkel sem jártak volna. A lényeg, hogy így a grafika helyett foglalkozhatnak a szimulátor résszel. Az, hogy bejött most a képbe a raytracing, meg a Vulkan, DX12, azt meg az Unreal elintézi, nem nekik kell nulláról megcsinálni, nekik csak implementálni kell a játékba. Ami persze szintén nem kis melő, de egy ekkora fejlesztő cégtől kábé elvárhatatlan elvárás, hogy grafikailag is topon tartsanak egy saját megjelenítő engine-t, bőven elég meló az Unreal-hez való igazodás. Jó példa erre a Raceroom.

Ja, és közben egy Forza Horizon demó is töltődik. Nem mintha, a Forza-t tervezném megvenni, de egy ingyenes demó elfér a játékok között.

[ Szerkesztve ]

(#136) atenza


atenza
senior tag

Valaki próbálta már elérni hogy egérrel menjen?

Sima assettoba tök jól be lehet állítani, de itt bekapcsolom a mouse steeringet és gázt féket egérgombra (keyboard menüben lehet csak), de olyan gyorsan mozo hogy 1cm alatt full átforog jobbról balra koppanásig a kormány, hiába állítom az értékeket a steering speednél stb...

(#137) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Hat nekem a grafika nem az igazi, remelem meg szepitenek rajta.Amugy a tobbi elmegy bar kicsit jobbra szamitottam, de gondolom majd a vegleges jobb lesz?

[ Szerkesztve ]

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#138) Enton válasza Solesz84 (#137) üzenetére


Enton
addikt

Esőben, sötétben fényekkel szép. A tiszta időjárás meg olyan mint bárhol semmi extra. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#139) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jo lesz az, a teljesitmeny is rendben van.

(#140) Win-T


Win-T
senior tag

Jó lesz bizony majd idővel! :)
Ti a steering lock-ot hány fokra állítottátok? Az alap 180° mellett mintha nem úgy fordulna a kormány a képernyőn mint ahogy én tekerem (Thrustmaster T150-es kormány default 900 fokon a driverjében).
Force feedbacket is erősebbre kell kicsit venni mert nem igazán érzem (Van már ebben a buildben egyáltalán?).

(#141) Trade88 válasza vlevi (#135) üzenetére


Trade88
tag

Kevés a procid sajnos:( nekem is 3470 van, de újítanom kell. Masszív proci limitem van, ha van 15 ellenfél 40 körülre is leesik néha, nem játszhatatlan de nem ideális multira. Amúgy tetszik, viszont ennél azért lehetett volna több tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#142) vlevi válasza Trade88 (#141) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem szívesen költenék a gépre :(
Megvárjuk, a végleges mennyire lesz gépigényes, hogy optimalizálnak-e rajta.
De sejtem, hogy annnyit nem lehet rajta optimalizálni.
Multiplayerben meg méginkább eszi a játék (nem csak ez, hanem mindegyik) a CPU-t.

(#143) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

1440p-ben megeszi az 1070 Ti kártyámat :(

Egyelőre engem nem győzött meg, Project Carsra jobban hajaz mint az AC-ra.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#144) Enton válasza Motion_Blur (#143) üzenetére


Enton
addikt

Kinézetben, meg időjárási és napszak-viszonyokban legalább beérte.
Esőben és szárazon is nehezebb úton tartani a gépet mint pc-ben.
Nagyon hiányzik ez a vr support, de ezt az egy hónapot már kibírjuk nélküle.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#145) macy


macy
addikt

Nem tudok világítást kapcsolni valamiért. Se az L billel nem megy, se kormányról, bármit állítok be.

(#146) Enton válasza macy (#145) üzenetére


Enton
addikt

Ez jó kérdés, 3 világítási opciobol nekem is csak a villogás akart működni, ami nagyon jol is néz ki de 3 mpenként nyomkodni se jo.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#147) guftabi96 válasza Trade88 (#141) üzenetére


guftabi96
addikt

Multiban nem fogja annyira terhelni a procit, mint AI-val.
-------------

Ryzen 2700x/GtX 1060 6gb: természetesen jobban vissza kell venni a grafikát, mint az elődben, hogy sok fps legyen. Epic beállításon, fhd-ban olyan 60-70 fps körül mozgott.
Én alulkormányzottabbnak érzem az autót, mint AC-ban. Szokni kell még nagyon.
Az FFB-kel még mindig nem vagyok kibékülve, Automobilistában sokkal jobban érzem, hogy mit csinál az autó.
Nem tudom elmagyarázni, hogy ott mivel másabb, de érzésre sokkal jobb.

#KeepFightingMichael

(#148) #70869248 válasza guftabi96 (#147) üzenetére


#70869248
törölt tag

mivel most már minden szim felfüggeszésből számol így automobilista uezen autójával érdemes összehasonlítani, már megvettem de még nem tudtam kipróbálni.. :(

(#149) Win-T válasza macy (#145) üzenetére


Win-T
senior tag

Én bármit konfigoltam a kormány gombjaira semmi nem akar működni, kivéve a d-paddal a menüben navigálás. Még szerencse, hogy a gáz-fék az megy. :)

(#150) Segal válasza Win-T (#149) üzenetére


Segal
veterán

Elsőre nekem sem akarta a dolgot de aztán másodjára csak megengedte. G27 kormányom van.
Az irányítás az elsőre fura nekem túl egyszerűnek tűnik egy ac-hoz.
Jól láttam hogy az ellenfeleket nem lehet módosítani fix 80%-ot tudnak és kész? Vagy valahol lehet mert nekem szürke a terület ahol lehetne...
Amúgy jó lesz ez szerintem de egyelőre elég vérszegény.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.