Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#5151) AMD_ok válasza #70869248 (#5150) üzenetére


AMD_ok
őstag

Mindenkit (koztuk Teged is), aki Early Acces-ben vasarolta meg a jatekot, mert beigertek az 50 %-ot a Dreampack dlc-re, es most csak 33 % ot kaptal, mint az is, aki nem EA-ban vette meg. Plusz akinek nem volt eddig meg az alapjatek, az gyak. 5 euroert kapja...

[ Szerkesztve ]

(#5152) #70869248 válasza AMD_ok (#5151) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az én nevemben ne nyilatkozz, azt én jobban tudom. 10 euro a DLC pont, ..most komolyan az fájjon nekem hogy másoknak nem drágább?! Mert nekem ennél olcsóbb már ne legyen, az hülyeség lenne.

az 5 euro-s DLC-hez:

Én 35 euróért vettem meg 2013-ban.
..itt hányan vették meg 45euróért az AC-t??
..második lépcsőben, ki hallott már valakiről aki 45euróért vette meg az AC-t?

..
mert neki lehet mondani hogy milyen jól járt neki csak 5 euro a DLC...

[ Szerkesztve ]

(#5153) AMD_ok válasza #70869248 (#5152) üzenetére


AMD_ok
őstag

Ha tetszik, ha nem, ez tenykozles volt. Aki olvasta az akkori blogot, az tudja. Eszerint te nem tudtad, de ettol meg teny, amit mondtam.

(#5154) vlevi válasza AMD_ok (#5147) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Plusz, akinek nics meg a game, az most gyak. 5 euroert kapja meg a DLC-t, mert ott van 50 euroert, amibol 45 eoru a game."
Ez ilyen, ezzel nincs mit idegeskedni. Ez olyan, mintha azon bosszantanád magad, hogy a mikróhoz ajándékba adnak 5csomag pattogós kukoricát, te meg megvetted teljes áron kukorica nélkül már korábban a mikrót :D
Én pl. féláron vettem meg az AC-t, karácsonyi akcióban. Olcsóbban, mintha elővásárral vettem volna meg. (majd egy éve, amikor először a steamen megjelent, akkor emlékeim szerint valami 35€ körül ár volt az Early Access, karácsonykor 22.5€-ért adták.
És megvettem most a DLC-t is. Nem azért, mert hú, a Nord, végre mehetek rajta (megvan már a race07, pCars, abban is benne van), hanem mert kell. A Corvette-re, és a Nissan GTR-re mindenesetre kíváncsi leszek.

(#5155) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Hát igen, 50%-ról volt szó anno. De a 10€-s árra ettől függetlenül sztem senkinek egy szava nem lehet. Az meg nekem nem fáj, hogy más is megkapja olcsón. Nem azért vettem meg az EA-t, hogy utána másra mutogassak, hogy haha. Hanem azért mert kellett és kész. Ezért veszem meg szó nélkül most a DLC-t is. A fene fog érte hőbörögni... End of story.

Sent from my keyBoard

(#5156) stickermajom válasza vlevi (#5154) üzenetére


stickermajom
addikt

Annyiban igaza van AMD_ok-nak, hogy nem erről volt szó. Hogy másnak mennyibe kerül, nem nagyon érdekel, nem is a 2,5 euron múlik, de attól még jár a fekete pont nekik..

(#5157) #70869248 válasza AMD_ok (#5153) üzenetére


#70869248
törölt tag

De tudtam hogy 50% lesz nekem, ..és semmi gubanc.
Egy biztos nem tudnám leírni nekik a Facebook-n hogy nem ez volt beígérve, hogy miért?
Mert nem fáj ha nem járok jobban mint azok akik nem vették meg az EA-t.
Ez rég nem érdekel, még az EA státusz elvesztése előtt megvolt 500 órám benne(most 620óra, de csak mert sz@r a hátam), kaptam én eleget ettől a játéktól. Simán 20-25 euro-ra tettem a DLC, ehhez képest most 10 euro.
Nem tudom rosszul érezni magam, még ha nagyon, de nagggyon akarom akkor sem megy, ..ami keserűség most van bennem az mind ennek a párbeszédnek köszönhető amit mi most lefolytatunk. Nem értem miért ment el ilyen irányba ez az egész.

(#5158) AMD_ok válasza #70869248 (#5157) üzenetére


AMD_ok
őstag

"ami keserűség most van bennem az mind ennek a párbeszédnek köszönhető amit mi most lefolytatunk" Ez mar legyen a te bajod, engem meg ez nem erdekel. Az elvrol volt szo, hogy amit igernek, kb semmit sem sikerult ugy es akkor betartani, ahogy es amikor azt igertek, ennyi. Ez meg az en bajom. En is sokat jatszom/fogok jatszani vele, a DLC is meg lesz veve, mint mar mondtam, es azt is irtam, hogy nem a 2,5 eurorol szol a tortenet, hanem arrol, hogy szepen mindig mast csinalnak, mint amit mondanak....

[ Szerkesztve ]

(#5159) N€T0X|N válasza stickermajom (#5156) üzenetére


N€T0X|N
őstag

De azt nem tudjuk, hogy mi volt az eredetileg tervezett ár. Lehet, hogy nem is 15€, hanem 30. Kár ezen a 2.5€-n görcsölni, pláne uszítani, hogy írjon mindenki a FB oldalukra... inkább örüljünk, hogy végre mindjárt itt van és nem lett drága. :K

Sent from my keyBoard

(#5160) #70869248 válasza AMD_ok (#5158) üzenetére


#70869248
törölt tag

..és ezt még is hogyan vezetnéd fel nekik? Mert ha nem az fáj hogy neked nem lett olcsóbb, és nem is az fáj hogy másoknak nem lett drágább akkor még is mi fáj??!
Ez hogy mindig mást tesznek mint amit mondanak?...Amivel absz. nem értek egyet, de ha tegyük fel mégis el is ismerem, akkor hát ha ezt így teszik mint most akkor ez nagyszerű.
...
Járjunk ennyire sz@rul a többi szimnél is.

[ Szerkesztve ]

(#5161) Joshi


Joshi
titán

Nem tudom kinek mi a sok v kevés, de én megvettem 10€-ért a dlc-t. Mivel most játszani akarok ezért rendeltem kaját 2ezer FT-ért így már 5-be van a dlc, de legalább van időm játszani. :DDD

(#5162) stickermajom válasza N€T0X|N (#5159) üzenetére


stickermajom
addikt

Na igen, de ebben az esetben mennyiből állt volna nekik mondjuk 20 euro-ról "leárazni"? Az ár nagyon rendben van így is, csak így mondjuk nem lett volna visszás a dolog.

De hát ez van, kis csapat, kis marketing. :)

(Mielőtt szó érné a ház elejét: megvettem már.)

(#5163) izitom válasza stickermajom (#5162) üzenetére


izitom
tag

Dream Pack 2-re nem ígértek kedvezményt, ha mégis lesz nem kérem :DDD

(#5164) N€T0X|N válasza stickermajom (#5162) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nyilván voltak valami terveik, aztán ez lett belőle. Szerintem nincs miért haragudni rájuk, ha az összképet nézem.
Én még nem vettem meg, mert nincs a kártyámon pénz (azt hittem ennyi van, mindig érnek meglepetések...), csak holnap tudok rakni rá. Arra nem számítottam, hogy ma már megvehető is lesz. :B

Sent from my keyBoard

(#5165) AMD_ok válasza #70869248 (#5160) üzenetére


AMD_ok
őstag

Semmivel nem kell egyeterts, amit irok, szived joga. Viszont te szolitottal meg, igy ne csodalkozz, ha kifejtem a velemenyem neked. Mert ahogy neked, nekem is lehet es van is velemenyem.
A kerdesedre a valasz pedig: igen, az a problemam, amire rakerdeztel. Nagyon nem csipazom, ha hulyenek neznek, ezt meg nekem van jogom eldonteni, plane ha mar fizetek valamiert

(#5166) wolf033 válasza AMD_ok (#5165) üzenetére


wolf033
senior tag

Helyes. :) Én is így gondolom, hogy már fentebb is írtam. K..ja be K..os. :DDD
Na megyek megveszem ezt a valamit.

Mi is van benne? :DDD ;]

(#5167) #70869248 válasza AMD_ok (#5165) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem egyszerűen kifejtetted a véleményed, azt írtad hogy ez így "szennyes-gennyes"
Írd meg nekik, ..írj nekik az oldalukon, hogy téged hülyének néztek, és adják oda az 50%-t.
Ennyi.

(#5168) barcalaci84


barcalaci84
őstag

az ár szerintem nevetségesen kevés, pedig csóró vagyok:)
lehet azon keseregni h miért nem 20 euróért kapják meg 11-e után a többiek, de kb ez is nevetséges:)
szerintem mindenki mérgesebb lenne most ha rá rakták volna az 50 %-os árzuhanás plecsnit ahogy ígérték és még egy hónapig lehetne " 50%-os áron" megvenni és VÁRNI ahogy ígérték régen...:)

ráadásul le is írták h nem így tervezték, már 1.0 előtt készen akartak lenni vele...na meg nem is szarért hugyért tervezték árulni, de mivel ennyit csúsztak vele, ezért átgondolták az eredeti árazási elképzeléseket...
szerintem jól jártunk:)
valószínüleg az eredeti 50%os ár több mint 10 euró lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#5169) AMD_ok válasza #70869248 (#5167) üzenetére


AMD_ok
őstag

Na es? Azt irok, amit gondolok, nem mellebeszelek. Ennyi.
Amugy a gane feszbukon nem vagyok/nem leszek regisztralva, majd a forumukon kifejtem az allaspontomat.

Wolf: KATT

[ Szerkesztve ]

(#5170) #70869248 válasza AMD_ok (#5169) üzenetére


#70869248
törölt tag

kíváncsian fogom olvasni.

(#5171) N€T0X|N válasza #70869248 (#5170) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én is. Ahogy darabokra szedik. Egyelőre kizárólag olyanokat olvasni, hogy mindenki örül neki, hogy milyen olcsó.

Sent from my keyBoard

(#5172) wolf033


wolf033
senior tag

3201 ft a pontos összeg pp-al.

(#5173) barcalaci84 válasza N€T0X|N (#5171) üzenetére


barcalaci84
őstag

meg persze lesz olyan is h miért nem ingyen van , hisz valaki szerint kevés a pálya és az autó és a GT6ban több van, bla-bla:)

mondjuk vicces lesz mikor kifejti h aránytalanul jól jár aki 50 euróért meg tudja most venni pakkban a játékot...:) hisz aki EA vette meg az DLC-stől is kevesebbet fizetett érte, ha leárazáskor vette akkor meg még pár + DLC is belefér majd míg eléri az 50 eurót:)

(#5174) #70869248 válasza N€T0X|N (#5171) üzenetére


#70869248
törölt tag

inkább semmi, megyek és én szégyenlem magam. :(

[ Szerkesztve ]

(#5175) wolf033 válasza barcalaci84 (#5173) üzenetére


wolf033
senior tag

Lehet kevesebbet fizetett de lehet ha nem vesszük meg EA-ben akkor el sem készül a gamma. Azt hiszem azért sokat köszönhetnek nekünk is. Tök mindegy mennyiért vettük. Én a megjelenés napján vettem ha jól emlékszem és ajándékba is vettem belőle. Azért vettük meg mert bíztunk benne és szerettünk volna egy jó szimulátort. Amikor kijött a demo akkor megvettem a nkp-t is csak, hogy ki tudjam próbálni.

Szóval nem csak mi vagyunk Kunosért hanem ennek fordítva is kéne működnie most attól eltekintve, hogy mennyibe kerül a dlc mert valóban többre számított szerintem mindenki.

(#5176) #70869248 válasza wolf033 (#5175) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nagyot fordult a világ. Manapság már a készítőnek kell hálásnak lenni azért mert megvesszük a játékot.
Kicsit arra emlékeztet ez engem mikor a Brno/Zebetyin-i kempingben azon hőbörögtek a honfitársak, hogy Talma igazán kijöhetne ide hozzájuk a pénzükért.

(#5177) wolf033 válasza #70869248 (#5176) üzenetére


wolf033
senior tag

Miért? Szerinted miért adták ki kb. 0 elkészültséggel az AC-t? Biztos nem azért mert kellett a pénz ugye?

Na mindegy szerintem kár a szóért. Van aki így gondolja és van aki úgy. Ezért nem vagyunk egyformák és ez így is a helyes. Ha mindenki egyformán gondolkozna akkor sehol nem tartana az emberiség. Egyébként ha olvasod az AC faszbukját akkor láthatod, hogy nem csak a magyarok gondolkoznak így.

Én már megvettem és 11.-én lehet menni a zöldségbe. :)

GL HF

(#5178) barcalaci84 válasza wolf033 (#5175) üzenetére


barcalaci84
őstag

persze h köszönhetnek nekünk sokat... köszöngetik is pl h olcsóbb a DLC mint az eredeti terv volt...meg már eleve több tartalom volt benne INGYEN mint amikor te vagy én megvetted ezt a játékot...jó pár INGYEN autóról szó se volt stb...mégis ideadogatták, beépítettek plusz funkciókat , amit eleve nem is terveztek 1.0-ba stb...

aki úgy érzi h nem érte meg EA-ben megvenni a játékot, az nem értem h mit foglalkozik a DLC-kkel...ha úgy érzem h hülyeség volt kiadni pénzt érte , akkor én nem csinálnék új hülyeséget és nem vennék még DLC-t :)

(#5179) wolf033 válasza barcalaci84 (#5178) üzenetére


wolf033
senior tag

És ki beszélt arról, hogy hülyeség volt pénzt kiadni érte?

Te olvasod is amit írsz vagy csak odaböksz valamit mert ilyen késztetést érzel? Ha nem nekem szántad akkor ok nem szóltam de ha igen akkor gondolkodj mielőtt leírsz valamit.

Eddig egy emberre emlékszem aki azt írta, hogy kár volt érte pénzt adni de Ő is csak azért mert nem bírta beállítani a kormányát. Ha rosszul emlékszem ne kövezzetek meg de ez már az öregedéssel jár. :)

(#5180) subaruwrc


subaruwrc
félisten

dream pack pipa. 10 euroért szerintem ajándék. csak a nord is ért volna annyit nekem :DD

(#5181) shteer válasza subaruwrc (#5180) üzenetére


shteer
titán

ez a kedvezőnél is kedvezőbb :))

..szerintem jónak tűnik

(#5182) barcalaci84 válasza wolf033 (#5179) üzenetére


barcalaci84
őstag

lehet félreértettelek akkor:)
azt írtad a kesergés közben h azért vetted meg anno az AC-t , mert szerettél volna egy jó szimulátort...
ezt úgy értelmeztem h csalódott vagy és neked nem érte meg az árát...

de akkor örülök h te is úgy érzed h jó vásárt csináltál

(#5183) #70869248 válasza wolf033 (#5177) üzenetére


#70869248
törölt tag

nyilván nem 0 elkészültséggel adták ki, 4 pálya és 11 autó volt benne.
..és nem sokan vették volna meg ha nem lett volna jó.
Mert ez ilyen egyszerű, nem kértek meg rá hogy vedd meg, hogy most hálásak legyenek azért hogy megvetted.
..és aztán kéthetente jöttek a frissítések, új autók és pályák, ..és jött egy csomó igény a multira, ami jóval nehezebb dolog volt, mivel a játék alapjaiban nem százas számú szerverek futására, és ligaszerű versenyzésre készült.
Múltkor valahol összeszámoltam mennyi autót és pályát adtak még utána, de megteheted te is a játékon belül az update-k átnézésével.

(#5184) wolf033 válasza #70869248 (#5183) üzenetére


wolf033
senior tag

Jó éjt.

(#5185) wolf033 válasza barcalaci84 (#5182) üzenetére


wolf033
senior tag

Valóban félreértettél mert Én imádom az AC-t és szerintem ebbe van a legtöbb órám és igen szerettem volna egy jó szimulátort és szerencsére meg is kaptuk. :)

(#5186) Penge@Borisz válasza wolf033 (#5179) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Bocs, hogy belevaú, de nem kizárólag ezért bántam a megvételt. Korábban semmi gondom nem volt a kormánnyal, beletekertem az AC-be kb. 40 órát, de nem jött át a feelingje, vagy milye. Totál elismerem, mint szimulátort, szépen összerakták, meg minden, de nekem ez valahogy túl nem tudom milyen. Ezt sosem fogom tudni megfogalmazni. Valamiért nem jön át, valamiért kimondottan unszimpatikus, már ha egy játéknál lehet ilyet mondani. És nem tudom miért! Szóval nem csak a kormányos sztori van benne ebben a megbánásban.

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#5187) wolf033 válasza Penge@Borisz (#5186) üzenetére


wolf033
senior tag

Ezért írtam, hogy nem biztos, hogy jól emlékszem de az a fejembe maradt, hogy a kormánnyal (is) volt valami gebasz.

(#5188) #70869248 válasza wolf033 (#5184) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem kell ferdíteni 11autó és 4 pálya az nem 0 tartalom, 2013-ban leírta hogy tervezik: [link]

(#5189) wolf033 válasza #70869248 (#5188) üzenetére


wolf033
senior tag

Idézem magamat és utána bizonygasd az igazad:

"Szerinted miért adták ki kb. 0 elkészültséggel az AC-t? Biztos nem azért mert kellett a pénz ugye?"

Hol írtam, hogy 0 tartalom?

Szóval ki ferdít kit?

Köszönöm.

(#5190) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Berendelve a DLC 😊 Én 7 Fontért vettem meg és egyáltalán nem tartom soknak örülök h 1 hét múlva meglesz 😊

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#5191) Met


Met
nagyúr

Itt Ph-n, steam tradertől meg lehet venni a DLC-t?
Régiózár meg ilyenekre gondolok.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5192) #70869248 válasza wolf033 (#5189) üzenetére


#70869248
törölt tag

arghh :D
(#5183) itt elég pontosan idéztem, de ha gondolod átjavítom, szóval 11 autó és 4 pálya az nem 0 elkészültség, nem kell ferdíteni.
szívesen egyébként. :D
szerk:
áá na jó hagyjuk a 'csába, méltatlan az egész beszélgetés ehhez a játékhoz. Menjen csak a 'Kunos bekaphatja', meg a többi piszlicsáré bolhacirkusz..úgy sem számít semmit hála az égnek.

[ Szerkesztve ]

(#5193) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem tudom miért vauztátok le azokat, akik szóvá tették a be nem tartott ígéretet. A tartalom nem kevés és én is meg fogom venni 10 euróért is, de azt is be kell látni, hogy nem erről volt szó. Ettől függetlenül várom 11-ét. :)
Ja és a Kunos ne kapja be, csak ne ígérgessenek. :D Ha csak ma derült volna ki, hogy az EA-sok kedvezményt kapnak a DLC-re, mindenki örömködne.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5194) wolf033 válasza #70869248 (#5192) üzenetére


wolf033
senior tag

Nem is az (#5183)-ra reagáltam. :)

Egyébként meg valóban semmi értelme az egésznek.

Én megvettem a dlc-t is és gondolom Te is szóval hajrá mindenkinek. :D

(#5195) barcalaci84 válasza Csapoati (#5193) üzenetére


barcalaci84
őstag

szeptemberre igérték a DLC-t...a dolgok változnak...
10 eurónál kevesebbet senki se várt 50%-os kedvezménnye se...
vicces h ha 10 euró mellett egy 50 %os plecsni lenne és a márc 11 után 20 euró lenne , akkor a mostani "becsapott" emberek nyugodtabbak lennének...

(#5196) Csapoati válasza barcalaci84 (#5195) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pont ezt mondtam én is, csak és kizárólag az ígérgetéssel volt baj. "When it's done" + "lesz amennyi lesz", aztán jónapot. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5197) #70869248 válasza Csapoati (#5193) üzenetére


#70869248
törölt tag

leginkább azért mert annyira lóf@x a 10 euro ezért a DLC-rt, hogy érthetetlen felemlegetni az EA 50%-t, ezt írják a legtöbben, leginkább mindenki azon van kiakadva hogy ez így lopás, meg hogy nagyon olcsó.
..
személy szerint én azt nem tudtam meg hogy most az a baj hogy nekünk EA tulajoknak nem lett még ennél is olcsóbb, vagy az hogy a nem EA tulajoknak nem lett drágább. Mert nálam itt ki is merül a téma, ..ha nekem az ár jó, akkor nem vágom mit is várok a felvetéstől.

De nem akarok további vitát, jobban érteném ha az ár nem lenne jó,...de az ár jó..sőt, akkor és innen nem vágom a többit, azt sztem értelmetlen lenne kérni hogy a többieknek legyen drágább. ...na mindegy nem vágom, ez még nem is lenne gond, részemről az volt az ami miatt pöccentem, hogy ez 'gennyes' dolog lenne.

Bár a Next Car Game, amit kb. 1 hónappal később vettem meg mint az AC-t, 2013 decemberében, ..tartana itt :(

[ Szerkesztve ]

(#5198) #48967168


#48967168
törölt tag

Köszönöm a tippeket, sikerült átmentenem az állásomat, adoksi könyvtárat húztam vissza és úgy tûnik okés... :)

(#5199) AMD_ok válasza #70869248 (#5197) üzenetére


AMD_ok
őstag

Megertened, ha egy vallakozo mondjuk pl. az ablakcseredet bevallalna 50 % os aron, aztan megis a 66 % ot kellene fizetned, mikor odakerul a sor...Egyszeruen keptelenek vagytok paran felfogni, hogy mirol van szo, de nem gond, reszemrol itt a faklyasmenet...

(#5200) barcalaci84 válasza AMD_ok (#5199) üzenetére


barcalaci84
őstag

az gond akkor h neked 7.5 euróért kéne a DLC vagy jó a 10 euró csak a többieknek legyen 20?

iééetve az ablakcserés hasonlat:
ha a 66%-os ár kevesebb mint a beígért 50 %os akkor nem az 50 %ost választom...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.