Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Televan74 válasza evitiguF (#1000) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nagy erődökbe(fort) szokott lenni 1-2, meg a vezetők mellett találhatsz még.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1002) s4hu|SyD^ válasza Televan74 (#1001) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Meg pont írták fórumon, hogy ha erősítést hívnak általában 1 marksman ami lovon érkezik.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1003) Habugi válasza evitiguF (#1000) üzenetére


Habugi
addikt

"Marksman-ok hová bújnak el?"

Athenban mindig van 4-5 darab, kisebb helyeket (is) őriznek.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1004) VTom


VTom
veterán

Leonidas lándzsáját hol lehet fejleszteni? Az első hely úgy emlékszem a fő történetszál során került elő, a többivel is így lesz?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1005) VTom válasza VTom (#1004) üzenetére


VTom
veterán

Közben megtaláltam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1006) hdekakas


hdekakas
senior tag

Mercenary-kat hol találok akiket megölvén előrébb jutok?
33-as szintű vagyok, de folyton csak 31-esek jönnek. Meg van még egy 47-es ahogy látom a Mercenary fülnél, de az meg még felejtős. :D
Illetve van olyan 32-es szintű ami bár alacsonyabb mint az én szintem, de a Mercenary statisztikán előrébb szerepel, a következő Tier-ben van. Azt ha megölöm akkor is előrébb kerülök a ranglistán, vagy itt csak és kizárólag az számít, hogy az én levelemnél magasabb szintű legyen?! Mert akkor felejtős, mert nem tudom mondom, hol találhatok nálam mondjuk max 1-2 szinttel magasabbat, mert csak alacsonyabbak vannak a statisztikában is, -no meg egy 15 szinttel magasabb. :D

(#1007) s4hu|SyD^ válasza hdekakas (#1006) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Térképen nincsenek fehérrel? Húzd fel szépen a körözést 5-ösre hidd el felfedezel jó sokat. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1008) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#1007) üzenetére


Anonymus23
veterán

Csak azok vannak fehérrel, akiket már "felfedezett". Ha a listában még kérdőjel van, akkor azok nem látszanak.
De a lvl5 körözés az mindig működik az ismerkedésre :DDD ;]

;) - The Power of the Light Side

(#1009) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#1008) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akkor jó, nálam nagyon sok a fehér. Bár én szeretem 3-ason tartani, ha küldetésezek meg semmi vagy max 2-es.

Tegnap lett egyből 3-as és az egyik pont az új Tier-ben volt úgyhogy jól jártam. Youtube meg tele van, hogy milyen nehéz találni új Tier-ben lévőket nekem meg tartott vagy 2 percig újat találni. :U

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1010) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ezek a táblák, amik a hajó fejlesztéséhez kellenek ezek valamihez kötve vannak? Erőd vagy ilyesmi? 1 nyavalyás kéne, hogy maxon legyen a hajó de nem találok pedig már unom a keresgélést. :O

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1011) rottenbull válasza s4hu|SyD^ (#1010) üzenetére


rottenbull
senior tag

Itt egy jo guide, hosszu lenne leirni:

[link]

(#1012) s4hu|SyD^ válasza rottenbull (#1011) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ennyire nem spoiler-ezem el magamnak, de akkor oké, én azt hittem több van egy területen, mármint többször 4 pl.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1013) Anubris


Anubris
őstag

Legendary itemre két darab engravet lehet rakni vagy csak egyet mint az epicre?

(#1014) nak0n válasza s4hu|SyD^ (#1012) üzenetére


nak0n
aktív tag

Romoknál lehet inkább találni, de érdemes gyakran csekkolni a városi kovácsokat is, alkalomszerűen náluk is előfordul.

(#1015) nak0n válasza s4hu|SyD^ (#1009) üzenetére


nak0n
aktív tag

Aki a ranglistán előtted van, mindegy, mi a szintje, azokat kell leöldösnöd és feljebb kerülsz. Akiket már "felfedeztél", azokat nyomon tudod követni, és akkor mutatja a térképen a helyét.

(#1016) unreg1 válasza nak0n (#1015) üzenetére


unreg1
tag

Ehhez hozzátenném, hogy nem kell sorban, egyesével haladni, gyorsabban lehet úgy a ranglistán felfelé lépdelni, ha kihagysz egyeseket és az előttük levőket ölöd meg.
Volt, hogy így egyszerre két tier-t is ugrottam előre.

(#1017) simonl


simonl
tag

Hali Srácok.
Az Orichalcum kövekkel vagy mivel mit lehet kezdeni? Fejlesztéshez jó?
Be lehet váltani másra?

Köszi

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#1018) Anubris válasza simonl (#1017) üzenetére


Anubris
őstag

Lehet vásárolni olyan cuccot amit amúgy csak helix pontokért tudnál megvenni.

Más: A fire damage kardokon 75-ről 38 fps-re viszi le a teljesítményt nálam. :DDD
A poison damage esetében nem tapasztaltam fps változást.

(#1019) Habugi válasza Anubris (#1018) üzenetére


Habugi
addikt

Az AA csinálja (forszámrízön), gondolom nálad is Maxon van, egy szintel vedd lejjebb, alig látni negatív hatását cserébe a tűz miatti 15-20FPS drop megszűnik, nem csak karddal kapcsolatosan, fákjával is.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1020) VTom válasza Habugi (#1019) üzenetére


VTom
veterán

Na, ezt jó tudni, este ki is próbálom.
Egyébként ez nekem kevésbé eszi az fps-t, mint az Origins, ha fákját gyújtok.
De ennél is ugyanúgy ki kellett kapcsolnom az MFAA-t driverben, mert totál homályos volt tőle a kép.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1021) s4hu|SyD^ válasza Habugi (#1019) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha jól tudom amúgy is TAA-t használnak, ami borzasztóan mossa a képet és én sosem szerettem. Talán a Syndicate-ben meg a Watch Dogs 2-ben lehetett szépen végigpróbálgatni, hogy melyik AA tetszik neked és nem is eszik sokat. Syndicate-ben az FXAA volt a legjobb nekem, mind látványban és teljesítményben is keményen 1 fps-t dobott vissza. :)

Sajnos ha jól tudom már csak TAA van az Odyssey-ben. NV panelból lehet kicsikarni FXAA-t vagy mást. Egyébként én ReShade-et használok így szépen be tudom állítani magamnak az élességet, színeket stb.

Ami a legrosszabb, hogy a tűz meg felhők akkor is pixelesek ha maxon van az AA és ezt csak a resolution scale-el lehet javítani.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1022) Anubris válasza Habugi (#1019) üzenetére


Anubris
őstag

:R

(#1023) Darko_addict válasza Anubris (#999) üzenetére


Darko_addict
őstag

Én sok levellel korábban ráálltam a tőrökre. Kisebb a range, de a gyorsabban sebez. Másodlagos pedig Heavy Two Bladed.

Lvl 49-en betámadtam Medúzát. Cuccaim Lvl 43-45 között voltak. Elsőre elég gyorsan meghaltam, nem voltam elég figyelmes, másodjára viszont sikerült. Legnehezebb ellenfél volt az eddigi játék során! Nagyon sok türelem kellett, mert alig sebeztem rajta. Dodge, dodge, bumm. Szerintem 20 percem ráment. Amikor már levittem a háromnegyed életét, elkezdtem nagyon parázni is, mert tudom magamról, ha sokat szenvedek és nem sikerül, akkor csalódott leszek és ott hagyom egy időre. :D

Másik legnehezebb ellenfél az a Mercenary volt, akitől meg lehetett szerezni Poison Damage rúnát. Egy szinten voltunk, de három csapásból megölt. Mikromásodpercek alatt hárítani, ráadásul nem is egyet ütött, hanem sorozatban hármat. Minden meghalás után új stratégiát próbáltam. Normálon játszok egyébként.
60-egy-két óra játékidő után meglett a Lvl 50, felhúztam minden tárgyamat. Kicsit felszabadultabban kalandozok, nem kell félni senkitől. Nekem nincs meg az a patch, ami kitolja a max. szintet.

Tier 3 Merc vagyok, de megöltem már a Tier 1-es Cult Membert. Akkor jutok feljebb, ha mindig az előttem lévőt gyilkolom le?

:R

U.i.: Valamiért egy régi kommentre sikerült reagálnom és pont lejjebb látom, hogy épp szó volt a Merc Tier-en való feljutásról is. :)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1024) gejala válasza Darko_addict (#1023) üzenetére


gejala
őstag

Ejha, Medusa közelharcban nem semmi türelemjáték lehetett.
Én beálltam oszlop mögé és ghost arrow-al szétlőttem a fejét. :D A lespawnolt kicsik meg töltötték az adrenalint.

VTom:
"De ennél is ugyanúgy ki kellett kapcsolnom az MFAA-t driverben, mert totál homályos volt tőle a kép"

MFAA-t ne használj driverből semmilyen játékra alapból, mert az egy MSAA hack. Csak MSAA-val együtt működik, ha az nincs a játékban, akkor mindenféle anomáliákat okoz.

[ Szerkesztve ]

(#1025) Darko_addict válasza gejala (#1024) üzenetére


Darko_addict
őstag

Többségében nyilaztam én is, a "bumm" a nyíl becsapódását hangutánozta. :D Ghost arrow sajna nem volt betéve, tűz sebzés még segített szerencsére.

Most megöltem xyz The Smoldering-et és kaptam gravírozható Fire Damage rúnát. Hányszor lehet felhasználni egy ilyet? Poison-t egy fegyverre tettem rá és engedte volna (legalább) még egyre. Van korlátja egyáltalán? :)

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1026) gejala válasza Darko_addict (#1025) üzenetére


gejala
őstag

Engravingeket akárhányszor felteheted. Nyersanyagba is csak egyszer kerül egyvalamin, utána a csere csak minimális drachmát kér.

(#1027) VTom válasza gejala (#1024) üzenetére


VTom
veterán

Csak MSAA bekapcsolásakor működik az MFAA, tehát külön nem kellene kapcsolgatni. Csak az Originsn és ennél okozott anomáliát nálam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1028) gejala válasza VTom (#1027) üzenetére


gejala
őstag

"Csak MSAA bekapcsolásakor működik az MFAA, tehát külön nem kellene kapcsolgatni."
Elvileg. Gyakorlatilag csomó játék megzavarodik, ha nincs benne MSAA és ez be van kapcsolva.

(#1029) s4hu|SyD^ válasza gejala (#1028) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nálam NV panelban alapból off egyébként. Az az alapméretezett és nem én állítottam be.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1030) evitiguF


evitiguF
senior tag

Ez az Orichalcum költés hogy működik?

Mert odamentem a shopba, hogy megnézzem, mit is lehet venni, volt négy tétel, meg a váza.
A vázából (random cucc) kipróbáltam párat, hogy mégis miket dobhat be.
Aztán visszatöltöttem egy régi mentésemet (kb 20perccel korábbit) viszont az Orichalcum mennyisége már ott is a csökkentett értéket mutatja. Ezt most hogy?
Ha ezt tudom, nem költök el belőle ennyit... :((( :(

(#1031) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Lenne egy amatőr kérdésem a játékkal kapcsolatban.
Többféle nyilat lehet készíteni, de ugye alapból csak a normál verziót használja a karakter. Hogy lehet ezek közt választani, hogy a többit is használhassuk. bárhogy keresem, nem találom?!.. :F

(#1032) Darko_addict válasza AthlonXP (#1031) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ha billentyűzeten játszol, akkor G-vel tudsz váltani a vesszők között (megfeszített íjnál, de lehet csak úgy simán is).

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1033) nak0n válasza Darko_addict (#1032) üzenetére


nak0n
aktív tag

Bármikor tud váltani nyilat.
Ha meg esetleg xboxon játszik valaki, akkor dpad balra a nyílváltás

(#1034) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Köszönöm a válaszokat, ki is próbálom! :R

Billentyűzeten játszom egyébként. Már nyomkodtam mindent, de egyszerűen nem találtam a módszert, pedig már 56 órám van a játékban... :U

(#1035) gejala válasza evitiguF (#1030) üzenetére


gejala
őstag

Az orichalcum teljesen online, szerver oldali dolog és accountodhoz kötött. Minden mentéseden ugyanannyi van. A belőle kapott store itemek szintén megvannak minden mentéseden, de a random lila cuccok nem. Azokat bukod, ha ne mentesz utána.
A random gift egyébként minden store itemet tartalmaz, átlag 4-5 nyitásonként kapsz egyet.

Originsben ugye drachmába kerültek a ládák, de mivel így könnyen lehetett csalni, ezért jött az Odyssey-be ez a mód.

[ Szerkesztve ]

(#1036) hdekakas


hdekakas
senior tag

Az mitől van, hogy egy területen mindent megcsináltam, a leadert is megöltem, és még mindig Fortified a terület, és nem tudok Conquest battle-t csinálni? Mit kellene még az ilyen területeken csinálni, hogy egyáltalán nem gyegült, és tudjak battle-zni? :U

(#1037) nak0n válasza hdekakas (#1036) üzenetére


nak0n
aktív tag

Most először azt mondtam volna, hogy Athén és Spárta területét nem tudod átjátszani a másik oldalnak, de nem tudom, hogy ott a vezetőket meg lehet-e ölni. Más régióban ilyen bug nekem nem fordult elő eddig.

(#1038) hdekakas


hdekakas
senior tag

Nekem több helyen is ilyen:

Látszik, hogy minden meg van csinálva, nem tudok már mit csinálni, meg írja hogy a Leader is le van győzve.... Mi a bánatot tudok még itt csinálni, hogy csökkenjen az ellenállás?
Attika is ugyanilyen. Ki van maxolva, de az ellenállás nem csökkent. :U :U

Más: Ha az áthúzott piros szíves emberkét megölöm ugye annak kellene levenni a körözést. Na én kettőt is megöltem ilyet, de a körözés nem csökkent. Régebben még működött a dolog, de az utóbbi időben már nem. Szóval marad az egyetlen út hogy mindig fizetek egy vagyon hogy ne jöjjenek. Majd megölök három katonát, és újra fizethetek mert jönnek. :W

(#1039) Darko_addict válasza hdekakas (#1038) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem tudom, hogy sztoriban hol tartasz, nem akarok spoilerezni, de Naxos spártai vezetés alatt kell maradjon, hogy a storyline ne gabalyodjon össze, szerintem ezért nem tudsz változtatni rajta.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1040) S e t h válasza #80123904 (#847) üzenetére


S e t h
nagyúr

Olvasgattam a neten, hogy melyik karakter a jobb és Kassandra a győztes, de az eddigiek alapján itt annyira nem tűnik ő jó választásnak. Az az érzésem, hogy itt kevesebbet lehet majd lopakodni-assassinkodni. Így furának tűnne, ha egy nővel rúgdosnám és lökdösném a nálánál 40 kiló izommal többel rendelkező embereket.

A csaj úgy néz ki mint egy egy díjbírkózó és egy grizzly szerelmének gyümölcse és te kételkedsz benne, hogy legyakja az ellenfeleit? :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1041) s4hu|SyD^ válasza S e t h (#1040) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát ja, én a hölgyet választottam és hát nem kell itt cickóra meg miegymásra számítani. Mennem is kéne edzeni, mert szégyenlem magam. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1042) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#1041) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez nem Tomb Raider :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#1043) S e t h


S e t h
nagyúr

Ebben a játékban van az originshez hasonlóan lehetőség plusz skill pontok gyűjtésére?
Originsben a tombokban régi írásokat kellett nézegetni kőoszlopokon és jött a pont.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1044) s4hu|SyD^ válasza S e t h (#1043) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Itt is van olyan.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1045) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ha valakinek kell segítség:

TÉRKÉP

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1046) hdekakas


hdekakas
senior tag

Ja, azt nem mondtátok, hogy a conquest battles-eket bármennyiszer meg lehet csinálni minden területen. Ha kipucolok egy területet és csinálok egy harcot, utána újra erős lesz a régió, újra van leader, és lehetne mindent elölről kezdeni. Na még mit nem. :D
Azt nem tudom mondjuk, hogy ha a fő sztorit kijátsza az ember, utána is lehet még conquest battle-eket előidézni?

Más: A mercenary tier esetén mikor kapom meg az adott tier jutalmát, ha elérek az adott szintre, vagy ha továbblépek? Szóval mondjuk a tier 4 jutalmát, hogy 20% alapanyag kell a hajóhoz, azt akkor kapom meg ha végeztem a tier 4-gyel és már tier 3-as vagyok, vagy már akkor, ha az első szinten vagyok a tier 4-ekben? :U

(#1047) s4hu|SyD^ válasza hdekakas (#1046) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Conquest jó a jutalmak miatt meg a Leader-ek is kellenek sokszor sok mindenhez.

Fő sztori után megy minden ahogy addig is. Én 70 óra után csak 50%-on állok.

Ha már a Tier-ben vagy megkapod a jutalmat ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1048) Darko_addict válasza s4hu|SyD^ (#1047) üzenetére


Darko_addict
őstag

Kár, hogy a Legendary cuccokat nem csinálták egy hangyányival erősebbre. Egy-egy kedvező Epic felszerelés (pl. CQB-t nyerve) túlskálázza a legendás bónuszokat. Van kettő "ruha", amit legalább 10 órája nem tudok lecserélni (pedig unom), mert egyszerűen nincs jobb statisztikája másnak, ami szembe jött volna még. Tegyük fel, egy Epic testpáncél megadja xyz Legendás mellvért 2 bónuszát, plusz harmadikként 10% HP-t, vagy 30% armort. Erre még rájön egy tetszőleges Engraving. Páncélomon +10% HP van, sisakomon +30% armor. Felcserélve tettem rájuk +30% armort és +10% HP-t engraving-gel. Emellett olyan warrior-assassin buffok vannak a többi ruhán, hogy lvl 50 Merc Ezékiást (cult) egy Crit Assassin támadással és kettő R-rel megöltem úgy, hogy ő nem sebzett rajtam.

Ti is így vagytok vele, hogy szerettek kimaxolva, lehető legjobban felszerelkezve sétafikálni vagy annyira nem tartjátok fontosnak inkább pl. küllemre mentek?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1049) gejala válasza Darko_addict (#1048) üzenetére


gejala
őstag

Mindennek meg lehet változtatni a kinézetét bármi olyanra, ami már egyszer volt nálad. Használhatod a legjobb geared, miközben úgy nézel ki, ahogy akarsz.

(#1050) Darko_addict válasza gejala (#1049) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nekem nincs meg az a patch. :(

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.