Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Televan74 válasza Đusty (#600) üzenetére


Televan74
nagyúr

Már bontok mindent amit csak találok.Már kezdem unni a sok magic és epic cuccot. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#602) polgi803 válasza Đusty (#600) üzenetére


polgi803
őstag

Gondolom farming meg hajós balhék...

(#603) gejala válasza Đusty (#600) üzenetére


gejala
őstag

Blacksmith-től vegyél, ami kell. Patch óta szinte ingyen van minden.

(#604) Đusty válasza gejala (#603) üzenetére


Đusty
addikt

Igen azt láttam de csak olyan 50-60 fa van náluk.

(#605) gejala válasza Đusty (#604) üzenetére


gejala
őstag

Szintedtől függ. Én 50 vagyok és 300-400 van szinte mindnél.

(#606) Đusty válasza gejala (#605) üzenetére


Đusty
addikt

Értem, köszi.

(#607) laci1117


laci1117
tag

Skacok, az ingyenes küldit hol lehet felvenni vagy elfogadni amit most annyira hirdetnek? nekem nincs a questek között. :( Lv 29 vagyok.

(#608) Mascot21 válasza laci1117 (#607) üzenetére


Mascot21
csendes tag

Elis regioban ,1 parti varosban. lvl 34-38,episode 5

(#609) Mr Chapel válasza polgi803 (#578) üzenetére


Mr Chapel
tag

Node mennyi az átlag fps-ed? Nekem szégyen szemre lockolnom kellett 35 fpsre ha maxra állítok mindent. Rühellem ha ugrál az fps szám. Emiatt szoktam lockolni inkább. Full random csak egy irányba nézek és megőrül, ilyent még egyébként más játékban még nem láttam. Két opciót egyel lejjebb állítottam, az egyik a köd részletesség úgy emlékszem, így megvan a 45 fps :) Hurrá... Valszeg a 8 giga ram meg a fx 8350 proci a limitáció nálam is. Az origins is kb így futott, kicsit jobban. Bár nem panaszkodom mert a konzolos 30at így is hozza, csak pcn nem vagyok hozzászokva az ilyenhez. Már egész megszokta a szemem :) Az új patch óta folyamatosan kiírja hogy baxódj meg frissíts videokártya drivert. Viszont nálam a 4xx driverek mindenféle anomáliákat okoznak más játékokban. Tvt használok monitornak, ha pc módba kapcsolom akkor tiltja a ugye a színkezelést. Ezért az nvidia kezelőpultban szoktam egy kicsit feljebb tolni a színtelítettséget. Nem szeretem ha fakó a kép. Na a 4xx driverek óta csinál ilyeneket hogy mondjuk játszom vmivel, kilépek, és utána tök fura a kép, mintha nem pc módban menne a tv, csak win restart után javul meg. Vagy például Fallout 4ben nem működik a vsync. Úgy hogy a 399.24 drivert használom, ezzel semmi gondom. Lehet az újabb driverekhez kellene a legfrissebb winfos upgrade, de nem nagyon töltötte le automatikusan, majd lehet ezzel elszarozok unalmasabb perceimben.

(#610) gejala válasza VikMorroHun (#596) üzenetére


gejala
őstag

A patch óta nálam mintha már nedvesedne Kassandra fürdőzés után. Nem olyan erős effekt, mint más játékokban szokás, de mintha lenne valami a ruháján.

(#611) RudY válasza gejala (#610) üzenetére


RudY
addikt

....mmmm már nedvesedik a csaj, akkor ideje visszatérnem kicsit rdr2-ből. :DDD :K

(#612) polgi803 válasza Mr Chapel (#609) üzenetére


polgi803
őstag

30-45, de inkább 40-42 átlagba.

[ Szerkesztve ]

(#613) gejala


gejala
őstag

Kis infó live eventekről:

Mercenary-n dolgoznak még, a hónap folyamán szeretnék újraindítani. Viszont jövő héttől lesz heti 1 hajó, ha minden jól megy.

És nagyon rendes a Ubi, kompenzációként jövő héten a legendary item Oikosnál 80 Oricalchummal olcsóbb lesz.

(#614) laci1117


laci1117
tag

Ki hogy áll a játékban? :) játszott idő és szint érdekelne :) nekem eddig 37 óra és Lv 34.

(#615) Mirakuru válasza laci1117 (#614) üzenetére


Mirakuru
tag

47 óra és lvl 33 de én sokat mászkálok és semmilyen párbeszédet nem nyomkodok el nagyon leköt a világ. :DD

(#616) VikMorroHun válasza Skynet258 (#584) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nálam kettő db PS4-es játék vár a fekete pénteki leárazásra, de most hétvégén belenéztem egy free roam videóba, és elgondolkodtam rajta, hogy talán inkább ezt kéne választani... :)

Laci1117: 17 óra és 13. szint, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#617) Đusty válasza laci1117 (#614) üzenetére


Đusty
addikt

61 és 39. Azt vettem észre, hogy ha felfedezek és kipipálom a helyeket azzal nem megy előre a % számláló kizárólag ha fő és mellékküldiket csinálok. Én így előre szoktam dolgozni :)
De ez a térkép már feleslegesen nagy és ismétlődő, kraftolni sincs értelme, ezt hamarabb meguntam mint az originst.

[ Szerkesztve ]

(#618) Đusty válasza VikMorroHun (#616) üzenetére


Đusty
addikt

RDR2-t nekem is muszály lesz megvennem, az első konzol exkluzív idén ahol emberek vannak és nem zombik, szörnyek, robotok.

[ Szerkesztve ]

(#619) Televan74 válasza laci1117 (#614) üzenetére


Televan74
nagyúr

A mostani játékom 91 óra / 50 szint. Összességében 153 óra az össz játékidő.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#620) gabo91 válasza tonermagus (#565) üzenetére


gabo91
aktív tag

Köszi az infókat. Origint most vettem elő, lassan a végére érkezem (nagyon rákattantam) utánna következik ez. Originhez képest nagyobb itt a térkép, vagy csak a sok víz miatt tűnik úgy?

(#621) Mascot21


Mascot21
csendes tag

1 tip : Kos szigetet (ha eddig nem jartatok rajta) a fo szalak lezarasa utan latogassatok meg,van rajta 1 jo mellekkuldetes

(#622) VTom válasza laci1117 (#614) üzenetére


VTom
veterán

Nekem 21 óra és lvl 17, de már kezdem unni.

Nem nagyon köt le ez az ókori görög világ, lassan már belekeveredek a rengeteg küldetésbe, azt se tudom ki kivel van, a mellékküldik 90%-a repetitív: elmész b-be, elviszed/megölöd/ellopod, visszamész a-ba... mercenary-k, cult of chaos, millió npc-t kell megölni, lopakodni nem lehet, mert rá vagy kényszerítve a nyílt harcra.
A hajózàssal mégnem is foglalkoztam.
Jól indult, de valahogy egyre inkább az az érzesem, hogy túltolta a ubi, fele ennyi, jól kidolgozott side questtel jobban tetszene.

Aztán az is lehet, hogy jobb lenne, ha nem késő este, hulla fáradtan ülnék le mellé, de hát ez van..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#623) gejala válasza VTom (#622) üzenetére


gejala
őstag

Nálam pont az ellenkezője van. 100+ óránál járok és nem tudom abbahagyni.
Tökéletesen életre kelti a játék az ókori fantáziát az utazásról és a kalandról. Van itt minden, ógörög családi tragédiától kezdve mitikus lényeken át Atlantiszig.

És tömve van a játék epikus jelenetekkel. Egyik kedvencem, amikor lemész egy földalatti barlangba, át a lávatavakon, majd egy fura helyre érve találsz egy embert, akinek a karjára odarepül Ikaros, majd közli, hogy: Greetings, Kassandra. Welcome to Atlantis. :R

(#624) VTom válasza gejala (#623) üzenetére


VTom
veterán

Akkor valószínűleg az utolsó pont lesz a ludas :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#625) laci1117 válasza VTom (#624) üzenetére


laci1117
tag

Nem hiszem... osztom a véleményed! :) Nekem is túl sok már... Lv 35 vagyok de hajózni csak akkor hajózom ha muszáj, a "szabadidőm" nagy részét nem a játékkal hanem a k...szott utazással töltöm :W Nekem sem jön át ez a görög téma...

(#626) Mr Chapel válasza laci1117 (#625) üzenetére


Mr Chapel
tag

Lvl 40en nyűglődök én is. Marha jó lenne ez a böszme nagy világ, csak érdemi tartalommal nem ártott volna megtölteni. Ugyanez volt egyébként az Origins ilyen szempontból. Hiába a rengeteg mellékküldi, ha nagyjából egykaptafa az összes. Van 4-5 típus és kb ennyi... De legjobban az irritál hogy tele van a térkép kérdőjelekkel. Naívan azt gondolná az ember mekkora fun lesz felfedezgeztni a világot stb. De idővel rájössz hogy ezek a felfedezetlen területek kimerülnek 3-4 féléből. Nekem ez eléggé lehangoló, és hiába nagy a világ de ugyanakkor unalmas és egyhangú is. Már csak a main story miatt játszom leginkább. Nagyon nincs hangulatom felfedezgetni. Ez a hack & slash harcmodor még az Originsnél egy darabíg tetszett, hogy más mint a korábbi ac játékokban. De mostanra nagyon fusztráló ez a katyvasz ami sokszor kialakul, aztán átmegy az egész daráldába. Agyon baxva az addigi sunnyogós stílusomat.
Nagyon gáz hogy itt mellettem asszony tolja a witcher 3at, és az jobban leköt mikor ott történik valami? Pedig csak a szemem sarkából látom :)

(#627) tonermagus válasza Mr Chapel (#626) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Sajnos már én is kezdem kicsit unni, pedig csak 20 órám van a 16-os karakteremben. A térkép hatalmas, aki bírja a monotonitást annak ez az évtized játéka :D Nagyon jól indult a játék, szép grafika, szép helyszín, átlátható mennyiségű küldetés. De sajnos kezd borzasztó monoton lenni.Ez a felfedezős játékmód nekem nagyon bejött a Far Cry 4-ben, illetve a Wildlandsban, de itt már kezelhetetlenül nagy, így merő unalom az egész. Utazgatni ?-től ?-ig. A főküldetésekkel nekem eddig nem volt gondom.

Bár azt nem vágom, hogy tényleg van-e ráhatásom a sztorira. Pl. én simán megöltem a Wolfot az elején, nem érdekelt hogy az apám/gondviselőm volt. De gyanítom, hogy ha nem akartam volna megölni, akkor is megöltem volna valahogy, jól sejtem? :D

A mellékküldetések már közel sem ilyen jók. A bounty-k, contracts-ok párbeszédei hamar unalmassá válnak, a "szóval azt akarod hogy öljem meg?" szövegtől már egyenesen hányingerem van. Arról nem i beszélve, hogy vagy megölni kell valakit, vagy el kell vinni egy cuccot A-ból B-be. DÖGUNALOM. Illetve ami nekem nagyon nem tetszik: maximalista vagyok. Most vagyok a 3. terület végén. Eddig mindent felfedeztem, minden questet megcsináltam. Illetve csak gondoltam. Mert akárhányszor megyek vissza egy hirdetőtáblához mindig van új quest. Így soha nem tudom azt mondani, hogy végre végeztem ezzel a területtel. Ezen nehéz túltennem magam :( Soha nem fogynak el ezek a questek? Rendkívül unalmas, hogy már harmadjára kell visszamennem ugyan abba a táborba megölni ugyan azokat az enemyket.

Illetve teljesen gagyi a szituáció, hogy leállok harcolni valakivel, erre megjelenik egy fejvadász. Amíg harcolok vele érkezik egy újabb, aztán egy újabb... A végén ott fekszik 4-5 fejvadász holtteste mellettem :D Illetve fejvadászok: az elején tökre örültem, hogy van egy lista, Tier X-től Tier1-ig. Waow! gondoltam, hogy ezek mind neves hősök lesznek, akikkel utam során epic csatát vívok majd, és a végén egy imba cuccot kapok. De ezek mindig "újratermelődnek", mindig mások állnak ott, ez így hulladék, nem sok értelmét látom ennek.

(#628) Alexios válasza tonermagus (#627) üzenetére


Alexios
veterán

A spoileres kérdésre a válasz:

Nem sejted jól, ez az egyik igazi döntés a játékban, ami tényleg számít, és ha azt választod, hogy nem ölöd meg, akkor nem is fog meghalni, illetve jelentős hatása lesz más karakterekre is a későbbiekben ez a döntés.

Mert akárhányszor megyek vissza egy hirdetőtáblához mindig van új quest. Így soha nem tudom azt mondani, hogy végre végeztem ezzel a területtel.

Nem is fog, ezek direkt automatikusan feltöltődnek.

De ezek mindig "újratermelődnek", mindig mások állnak ott, ez így hulladék, nem sok értelmét látom ennek.

Csak aki mögötted van. Ha előtted levőket ölsz meg, akkor előrébb kerülsz a listában, ha mögötted levők akkor pedig idővel új kerül a helyükre, igen(elvégre mi is valahogy így kezdjük a sztorit).

[ Szerkesztve ]

(#629) Anonymus23 válasza tonermagus (#627) üzenetére


Anonymus23
veterán

A Questeknél vannak ilyen időre (napi questek?), amik többnyire ismétlődnek, azokat felesleges megcsinálni, mert az mindig ugyanaz, csak XP-t és aranyat ad.
Csak azt érdemes felvenni, amelyik a spec drágakövet (orichalcum) ad, mert annak van max értelme. a Többit csak akkor ha éppen unatkozol.
A többi pedig sokszor ilyen nyírj ki 5 Spártait, vagy athénit, vagy süllyesz el 5 kalózhajót vagy ilyenek.

Én pl mindig direkt felveszem az összes nem időre szólót, és van, hogy felfedezés közben egyszer csak kiírja, hogy hopp egy questet megcsináltam. Tényleg hatalmas terület, és sok az ismétlődő dolog, engem csak annyi zavar, hogy a fa erődítményből van kb 3 fajta összesen, és azok ismétlődnek.
De legalább a kő erődítmények azok szinte mind mások.
Én annyival oldom meg, hogy mindenhol assassin módban megyek, így legalább van benne egy kis kihívás, hogy ne vegyenek észre.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#630) Beetlejuice


Beetlejuice
tag

Lvl 35 - kb. 70 óra - hard difficulty. Egyre nehezebben veszem magam rá, hogy elindítsam a gamét, pedig még csak 67% körül tartok. A beszélgeteseket az utolsó 15 órában már csak pörgettem.

Csodálatos a világa. Minden vendéget elkápráztattam vele, aki csak erre járt, de szerintem nem nagyon lesz lelkierőm befejezni. Jó game csak egyszerűen nagyobb világot tettek alá, mint amit a játékmenet elbír (lehet, hogy hiba volt hardon nyomni). Nem hittem volna, hogy valaha ilyet fogok írni, de túl sok content van a játékban, és ahhoz képest megunható a játékmenet.

Ja, és ami még nekem fura, hogy totál pszichopatát csinált belőlem a játék. "Jó napot, hallom valami gond van... Öljem meg a kedves férjét?... Sure, no problem"... Lovagolok egy erőd mellett feljön az Objective - meg sem nézem, hogy spártai, vagy athéni mindenkit megölök, kifosztok, felgyújtok. Aztán bemegyek ugyanannak a factionnek a táborába és felajánlom, hogy megnyerem nekik a csatát.

A fő küldetésszáltól teljesen függetlenül gyakom mindegyik faction-t, ahol érem, aztán hűséget esküszök bárkinek, aki előre viszi a sztorit. Lehet, hogy "rosszul" játszom a gamét, de olyan érzésem van, mintha ezt így találták volna ki a készítők. Egy idő után viszont minden konfliktus elveszti a drámai súlyát emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#631) VTom válasza Beetlejuice (#630) üzenetére


VTom
veterán

Ilyen egy igazi zsoldos :)

Nekem is ez az érzésem, fele ennyi küldetés elég lett volna, kidolgozottabb mellékküldetésekkel, amik esetleg egy mini-sztorit alkotnak. Tudom, hogy unalmas már megint felhozni, de Witcher 3 mintára..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#632) gabo91 válasza tonermagus (#627) üzenetére


gabo91
aktív tag

:( akkor nem javult Origon óta.
Ott is ez az érzésem, egy kapta fa az egész. Maga az ókori egyiptom leköt, remélem görögök is lefognak kötni :)
Amikor ugyanazon a területen már a 10. tábort takarítod és ugyanaz....halálra unom magam.
Lehetne ezt normálisan is csinálni, pl. Witcher 3, GTA, RDR, nincs új a nap alatt ott is A->B hozd el/vidd el, vagy öld meg, védd meg, de az utolsó kis putri legapróbb küldetésnek sem nevezhető task-nak is van egy körítés története, valamitől érdekes és érdemes végig olvasni/hallgatni. Itt skippelek mindent mert 0 az előadás mód.
Origint nagyon vártam elején meg is vettem, első 10órában lekötött utánna 2-3 havonta 1-2 órát vettem elő... most jött egy sugallat :) megfogott, de nem játszanám/szenvedném újra végig.

(#633) norti válasza gabo91 (#632) üzenetére


norti
addikt

Én tudtam, hogy nem sokat fejlődött az Originhez képest, de tényleg egy fokkal jobb, mint az, bár ott az egyiptomi történelmi rész jobban érdekelt. Grind az egész, itt talán kicsit már túltolták.
Ami a párbeszédeket illeti, az elejétől átnyomtam a 90%-át, nem látok bennük olyan hatalmas élményt.

Mindenki a Witcher 3-at emlegeti, hogy mennyire über játék ebből a szempontból, hát 1,5 nap után ugyanúgy meguntam, mint ezeket, főleg az apró-cseprő mellékküldetések miatt, hiába van mindegyiknek "saját" története, nem köt le. Ráadásul annak a grafikai teljesítménye hagy némi kívánnivalót maga után, az Odyssey jobban fut, mint az.

(#634) Televan74 válasza norti (#633) üzenetére


Televan74
nagyúr

Akkor az akció rpg -t nem neked találták ki.
Én 97% vagyok,már csak a 3-4 kultista és kréta szigete nincs kész,de én már várom az epizód alapú történet dlc -ket.
Witcher3 -ban már van kb. 1500 órám és lassan megint úgy érzem hogy végig kell játszanom.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#635) Dlite válasza Televan74 (#634) üzenetére


Dlite
tag

Hahaha, pont ezen gondolkoztam, hogy - az Odyssey-án felbuzdulva - nekiállok újra a Witchernek :D Csak már nagyon nincs időm játszani a witcher meg ha beszippant tolni kell reggel délben este.......

RTX2060 I5-9500

(#636) Mirakuru válasza Televan74 (#634) üzenetére


Mirakuru
tag

Grat hozzá és érdekelne hogy mennyi idő volt ez neked kb hogy majdnem 100%-ra kipörgetted. Én is tervezem egyelőre térkép fele még nincs felfedezve de 60% -ot mutat . Ez mire vonatkozik csak a story vagy a teljes előre haladást nézi???!

(#637) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

A season passból nem lehet csak külön a remasterelt AC 3at megvenni? Bár ha az is csak olyan mint a többi "remaster" akkor inkább még se érdekel. Jézusom a Brotherhood nagyon gagyi lett, a normál játék szebb mint az állítólagos feljavított. A Roguenél meg szintén nem nagyon láttam változást, talán kapott egy kis élsimítást. Azért az AC 3at megnézném az AnvilNext 2.0 engine-el. Egyedül ezt a részt nem játszottam végig, pedig kedvencem Haytham Kenwayel is itt ismerkedünk meg először. Na majd talán ha értelmes lesz az a remaster, újra fejszét ragadok Connoral :)

(#638) Gery9112 válasza Mr Chapel (#637) üzenetére


Gery9112
őstag

Biztos, hogy miután megjelent idővel külön is meg lehet venni a 3. részt. Olyan hatalmas nagy felújítást azért ne várj, gondolom megkapjuk a PC-s AC 3-t, ahogy azt tették a Far Cry 3 esetében is.

A játék minőségével se legyenek olyan nagy elvárásaid, fogalmazzunk úgy, hogy nem a széria legjobbjai közé tartozik.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#639) VTom válasza Mr Chapel (#637) üzenetére


VTom
veterán

A motort nem fogják lecserélni, akkor újra kellene írni az egész játékot :)

Nekem tetszett egyébként a 3, kétszer is végigjátszottam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#640) Mr Chapel válasza Gery9112 (#638) üzenetére


Mr Chapel
tag

Az eleje tetszett igazából. Gondolom később vesz lejtmenetet az egész. Connort egy kicsit túltolták, Schwarzenegger megirigyelné. Pont hogy nem így néztek ki az indiánok. Valahol olvastam még régebben hogy eredetileg nem ilyen kétajós szekrényt akartak csinálni a karakterből. De aztán még is ilyen lett. Biztos Michael Bay rendezte :D

(#641) Televan74 válasza Mirakuru (#636) üzenetére


Televan74
nagyúr

Hát a mentés 100+ órát mutat,de valóságban nem lesz annyi jó párszor itt hagytam 3-4 órára a gépet miközben ment a játék.A % csak a a fő küldetések haladását számolja,nincs köze a bejárt területekhez.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#642) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok! Akik már vėgig toltåk, azoktól kėrdeznék:
Jelenleg ott tartok,, ahol csóri Phoibe meghalt ěs el kellett hajóznom egy måsik szigetre
51%-ot ír, jelenleg 67 órànàl járok, 31-es szinten, de az az igazság, hogy rohadtul unom már. Kb. mennyi van még a főszálból? Az elejét nagyon élveztem, a felfedezést, az erődök és a táborok elfoglalását, de már valahogy eltünt a 'varázs'

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#643) Mascot21


Mascot21
csendes tag

(#644) VTom válasza Doblós (#642) üzenetére


VTom
veterán

Azért csak kiderül, hogy pár 10 óra után mindenki megunja a játékot. :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#645) Doblós válasza VTom (#644) üzenetére


Doblós
aktív tag

Sajna ez így van, nem csak nálam. Viszont ahogy az Originsben volt, itt is szívesen látnék istenes csatákat, pl. tengeren Poszeidónnal, vagy az Olümposzon mondjuk seggbe rúgni Zeust :D

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#646) Televan74 válasza VTom (#644) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én végig vittem.Nyilván azok kevesek közé fogok tartozni akiknek tetszett a játék.Nem mondom hogy nincsenek unalmas monoton részek,mert vannak, de összességében szórakoztatott a játék.Így a végén átgondolva nem hinném hogy az elejétől újra kezdeném a játékot.Egyszer jó volt,de a főszálért nem biztos, hogy még egyszer nekiállnék mostanában.

Pár elmaradt terület van még,azt ma megcsinálom, aztán pihenő a dlc -k megjelenéséig.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#647) Beetlejuice válasza VTom (#644) üzenetére


Beetlejuice
tag

Szerintem ez teljesen normális. Ebben a gaméban ennyi van, de ettől még nem rossz. Egyszerűen hosszabbra csinálták a main questet, mint amennyi kakaó van pl. a harcrendszerben, a fejlődésben, a craftolásban stb.

(#648) laci1117 válasza Televan74 (#646) üzenetére


laci1117
tag

Én az Originst 2x vittem végig, először havertól kölcsön kapott offline módban, a végén annyira üresnek éreztem magam hogy véget ért a játék, hogy megvettem Season Passostól mindenestül és újrajátszottam minden párbeszédet figyelmesen végignézve, pedig tudtam mi fog következni.. egyszerűen imádtam és nem tudtam letenni. Ebben 42 óránál járok, Lv 37 és annyira várom a végét hogy arra szavak nincsenek, unom már a 1800 méteres lovagolást, az egyforma erődök kipucolását, a szánalmas párbeszédeket amiket csak skippelek mert annyira monoton... ebből tuti nem lesz season pass, csak egyszer érjek már a végére... :W

(#649) VTom válasza Beetlejuice (#647) üzenetére


VTom
veterán

Az Originst imádtam, alig vártam, hogy leüljek mellé, és a fő sztori kivégzése után is megcsináltam a mellékküldiket, ide-oda mászkáltam a világban, felfedeztem, egyszerűen annyira jól össze volt rakva az egész, hogy nálam megszerezte az első helyet, mint Ultimate Assassin's Creed Game, pedig mindegyikkel játszottam, kettő kivételével végig is toltam őket, volt amelyiket többször is.
Már épp neki akartam állni a new game+-nak, de iknább megvettem ezt.

Ezzel a legnagyobb bajom az, hogy ellehetetlenítették a lopakodást. Az erődök kipucolását marhára élvezném, ha úgy lenne, mint az Originsben. Belopóztam éjszaka, leszúrtam az alvó kapitányt, kirámoltam a lootot, és leléptem észrevétlenül.
Itt belopózok, a szintemnél kettővel alacsonyabb, alvó kapitányon sebzek 2%-ot a boostolt assassination-nel, felkel, aztán következik egy fél órás harc, ami alatt még huszonöten odajönnek, és a végén mindenkit le kell kaszabolni. Ennek semmi értelmét nem látom. Akinek ez tetszik, az begyalogola főkapun, aztán legyak mindenkit. Én a lopakodást, lesből támadást élveztem mindig is az AC játékokban.

A másik probléma valószínűleg az én bajom, nem tud beszippantani ez a görög világ. Szókratészt fölrúgnám a p@csába, a többieknek még a nevét sem tudtam megjegyezni, annyian vannak. A fő történetszálon megjelent 3-4 küldetésCSOPORT, amin belül van millió küldetés, nem is értem mát mit kellene csinálnom.. És akkor még ott van a Cult of Kosmos, meg a Mercenary-k, akiket le kell vadászni. Itt megint a fenti kapitányos dolog a problémám... Oké, a Mercenary-kkel meg kell küzdeni, ez tetszik. De a Cult of Kosmos tajgait, mi a francért nem lehet leszúrni álmukban? Annak legalább lenne értelme, mint bérgyilkosság, ha már Assassin's Creed.

Egyeszerűen annyi tennivalót akart belezsúfolni a Ubi ebbe a játékba, hogy a vége egy hack 'n slash RPG lett, annak viszont gyenge a játék. Tehát nem értem az elképzelést. Az első x szinten nagyon tetszett, mert úgy tűnt, hogy ez egy lopakodós, merénylős RPG, rengeteg küldetéssel, tennivalóval, felfedeznivalóval, de aztán rájöttem, hogy nincs itt semmi merénylés, mindenkivel fél órát kell harcolni, hogy méltóztasson meghalni.

Nekem ez a bajom a játékkal.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#650) Alexios válasza Beetlejuice (#647) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem a main quest egyáltalán nem hosszú, vagy hát attól függ melyiket veszed annak a 3 közül. Én a családi szálat venném alapvetően annak, szerintem ez nem igazán lóg ki a többi játék közül. Az atlantiszi szál kifejezetten rövid, és szerintem kicsit béna is. Ami hosszú az az összes cultist levadászása, hiszen a fő cultist felfedése is a fő sztorihoz tartozik, de ezzel tud sok idő telni.

Ezzel a legnagyobb bajom az, hogy ellehetetlenítették a lopakodást. Az erődök kipucolását marhára élvezném, ha úgy lenne, mint az Originsben. Belopóztam éjszaka, leszúrtam az alvó kapitányt, kirámoltam a lootot, és leléptem észrevétlenül.

Ez amúgy sokáig így van tényleg, de egy idő után legendary cuccaid lesznek úgyis, elég jól kifejlesztve a skill tree, és simán ki lehet pucolni egy erődöt úgy hogy nem vesznek észre. Nem feltétlenül csak assassin képességgel, hanem íjászattal együtt persze.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.