Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) gejala válasza Jim74 (#1650) üzenetére


gejala
őstag

"Vagy ettől ne várjak olyan történetet, mint az Originstől?"
A sztori sokkal jobb, mint az Originsben (de azért sokat ne várj tőle), de az assassinokhoz semmi köze nincs a minimális modern szálat leszámítva. Ami nem is meglepő, mivel 400 évvel az Origins előtt játszódik.

(#1652) Jim74 válasza gejala (#1651) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm az infót :R
Ez eszembe se jutott, hogy az Origins előtt játszódik. Akkor lehet, hogy ez csalódás lesz nekem, mert vártam volna az Assassin vs. Rend szálat. Ősökkel kapcsolatos része sem lesz a sztorinak?

[ Szerkesztve ]

(#1653) gejala válasza Jim74 (#1652) üzenetére


gejala
őstag

"Ősökkel kapcsolatos része sem lesz a sztorinak?"
Az lesz, összekötve a görög mitológiával. Meg szerintem ebben a részben sikerült a legkielégítőbb módon összekötni a modern szálat a főszereplő karakterrel.

(#1654) Jim74 válasza gejala (#1653) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R, akkor megnyugodtam :B

Ezek szerint még nagyon az elején vagyok és itt még nem indul be a sztori. Gyakorlatilag még csak Kephaloniat, meg a mellette lévő kis szigetet (Ithaka?) pucoltam ki.

(#1655) gejala válasza Jim74 (#1654) üzenetére


gejala
őstag

"Gyakorlatilag még csak Kephaloniat, meg a mellette lévő kis szigetet (Ithaka?) pucoltam ki."
Az még gyakorlatilag a tutorial, majd Athéntól kezdődik rendesen a sztori. A fő szálak olyan 50 óra lesz, a side questek szintén. Utóbbiakat sem érdemes hanyagolni, mert rengeteg nagyon jó van köztük.

(#1656) Jim74 válasza gejala (#1655) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R Meghoztad a kedvemet a játékhoz ;)

Nem hanyagolok semmit, 100%-ra szeretném megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1657) NB2 válasza Jim74 (#1656) üzenetére


NB2
aktív tag

Szerintem ezt a megszokott értelemben vett 100%-ra nem lehet kitolni.
Én a fősztorit tolom, meg felkiáltójeles side questeket. A fekete valamivel jelzett sok vackot az elején megcsináltam, de az 5. után csak ismétlődnek kb, meg sem csináltam. Ugyanez vonatkozik a message boardos küldikre.

Jah és elmész egy területre told az előbb írt fő küldiket, mert sokszor kérdőjeles helyre küldenek! Akkor legalább 2-t az egyben:)

(#1658) Jim74 válasza NB2 (#1657) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

A 100%-ot úgy értettem, hogy kérdőjeles helyek +fő + mellék küldetések. A fekete valamivel szerintem még nem találkoztam. A message boardot szeritem hanyagolom.

(#1659) noxon válasza Jim74 (#1656) üzenetére


noxon
őstag

Majd elmegy... ;]

We live in a simulated world...

(#1660) Puma K


Puma K
veterán

Most szedte:

Drága kenyér Steam-en mit nem talál az ember: NSFW :B :D
Kassandra megadta magát :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1661) Marcoo017


Marcoo017
csendes tag

Sziasztok, egy ideje tortbe tolom a jatekot, viszont szeretnem megvenni annyira tettszik, kerdesem annyi mit tudtok rola, ha megveszem a jatekot, menteseket megtudom tartani? Nem szivesen kezdenem elorol lvl 28 rol.

(#1662) VTom válasza Marcoo017 (#1661) üzenetére


VTom
veterán

Persze! Írni kell a Ubisoftnak, meg kell mondani, hogy kinek a törését használtad, és hogy mi a uplay userid-d. Garantáltan segíteni fognak!

De az itteni moderátoroknak is írhatsz a témában, vagy akár elolvashatod a fórumszabályzatot is...

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1663) balage25 válasza Marcoo017 (#1661) üzenetére


balage25
senior tag

Szerintem meg tudod tartani a menteseid.
[link]

Jo otlet megvenni a jatekot. Nalam is hasonlo szokott lenni a folyamat, ha tetszik megveszem, ha nem akkor torlom.
Mondjuk ennel a jateknal nem volt kerdeses, mar az elozo reszeket is nagyon szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#1664) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Hogy kell itt merülni a víz alatt, és az első küldetést megcsinálni?

(#1665) VikMorroHun válasza Heroes fan (#1664) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ha jól emlékszem, Ctrl a merülés, szóköz a gyors előre úszás, Shift a felfelé.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1666) Di Natale válasza VTom (#1662) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Szerintem inkább örülni kellene annak, hogy van gerince tört után megvenni az eredetit. Nagyon ritka az ilyen.

(#1667) Puma K válasza Di Natale (#1666) üzenetére


Puma K
veterán

Ez nem gerincesség kérdése, hanem van pénze nincs pénze.

Avagy megéri-e egy adott cím az adott árát vagy csak akcióban vagy csak később nyomott áron.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1668) Di Natale válasza Puma K (#1667) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Januárban vettem 50%-os akcióban a játékot. (10.500huf) Nekem megérte várni, legalább addig foltozgatták, javították... majd kaptam egy kész játékot. :D

(#1669) Heroes fan válasza VikMorroHun (#1665) üzenetére


Heroes fan
őstag

A c-vel tudok lefelé menni, elég fura de rájöttem. Egy nagy ellenfelet így öltem meg. Csak 2 órát lehet csak, de volt egy főnök benne tárgyak meg minden nélkül így lehetett kinyírni:D:D A végénél majd hol van a 2 kincs még?,addig nem mertem felvenni a küldi végét, mert lehet nem lesz teljes.

(#1670) Puma K válasza Di Natale (#1668) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem ennél a címnél nem kellett várni semmire. Alapból egyben volt.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1671) Heroes fan


Heroes fan
őstag

10-es szinten járok, és nem tudok továbbmenni, mert egy rakat pajzsos katonát kéne kinyírni. Meg mivan azokkal a hősökkel?,ha megölöm őket megnyitom az invertorit akkor defaultot ír ki rá, az jó akkor?

[ Szerkesztve ]

(#1672) VikMorroHun válasza Heroes fan (#1671) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Pajzsos katonák ellen nekem az a módszer működik, hogy el kell venni tőlük a pajzsot. Van egy ilyen képesség.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1673) morfondőr válasza Heroes fan (#1671) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha egy küldetésen nem jutsz tovább, válasz másikat és lépj szintet, utána vissza tudsz menni és fojtatni. De pajzsos katonák ellen tényleg a legjobb, a pajzs elvevő képesség, vagy mindig a megfelelő pillanatban kell védekezni és utána lehet őket csapkodni.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1674) noxon


noxon
őstag

Én úgy voltam vele, hogy, ha a kiadó b.szik bele tenni a magyar feliratot akkor nem bolti verzióval jatszom... de aztán mégis megvettem.

Csak azt akarom mondani, hogy, ha nem lokalizálja a kiadó akkor nehogymár fizessen érte az ember.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#1675) Heroes fan válasza morfondőr (#1673) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja értem csapkodni tudnám nem az, csak kurva gyorsan hátrányba kerülök azzal, hogy több barátot nyír ki mint én a csapkodással. Melyik képesség az?

(#1676) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Köszi sikerült megcsinálni ezzel.

(#1677) NB2


NB2
aktív tag

Hogy a rákba lehet összeszedni minden hajó utolsó fejlesztéséhez annyi obsidian glasst? Az utolsó fejlesztés kb 3000-4000e. Még a blacksmithnél sincs csak 200-300 és ha egyszer veszek, utána tök sokáig nem lehet venni.

(#1678) Heroes fan válasza NB2 (#1677) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nem is tudtam hogy lehet fejleszteni.

(#1679) Adam_Shepard válasza NB2 (#1677) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

tegnap csinaltam meg a platina trophyt. a hajo a leggányabb trophy az összes közül. lila meg zöld követ az árusoktól lehet venni. az egyik 80 a masik 100 DRAHMÉ :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1680) Dawide@axele válasza Adam_Shepard (#1679) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

A Herme's Homie-t hogy csináltad meg?Már mndenhol voltam de nem dobja be a trophy-t!Van valami trükkje?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#1681) Adam_Shepard válasza Dawide@axele (#1680) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

minden térképrészt feloldottam. Azon kívül van kb 5-6 ilyen kicsi sziget, amire oda kell figyelni és rálépni. Semmi extra nincs benne, max. időigényes.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1682) FaTHI


FaTHI
őstag

Sziasztok! nem régen kezdtem a játékhoz, a kérdésem ha elfoglalok egy erődöt kinyirom az összes katonán + megcsinálom az összes egyéb dolgot loot-ok szabadtitások stb. akkor meg kell még gyújtanom azt a kazalt is, vagy a pipa a térképen az adott helyen azt jelöli kész?

[ Szerkesztve ]

(#1683) NB2 válasza FaTHI (#1682) üzenetére


NB2
aktív tag

Mindenhol leírja mit kell megölni, ki lootolni.
Nem tudom hirtelen melyik kazalra gondolsz, de így hirtelen az ami a tornyok tetején van és azzal hívják az erősítést? Oda csak egy csapdát rakhatsz.

(#1684) Anonymus23 válasza FaTHI (#1682) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért egy tűzoltónak nem kéne itt gyújtogatnia :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#1685) Heroes fan válasza FaTHI (#1682) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az erődöknél mindent meg kell csinálni, lila színűvel jelzi hogy melyiket kell felgyújtani, pár emberkét kinyírni, de ez mindig mindenkit jelent, mivel az egész hadsereg letámad. Meg ládákat kell fosztogatni, illetve állatokat kinyírni. Tigris, barnamedve stb.

(#1686) Jim74 válasza Heroes fan (#1685) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én igyekszem lopakodva csak a célpontokat kinyírni. Nem mindig sikerül... :DDD

(#1687) VikMorroHun válasza Heroes fan (#1685) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Az állatokkal egyáltalán nem kell foglalkozni, ha nem rombolod le a ketrecüket. A lila felgyújtható hadianyagból meg érdemes előtte kiszedni a zsákmányt. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1688) FaTHI


FaTHI
őstag

Köszi srácok a válaszokat!

(#1689) NB2


NB2
aktív tag

A fősztori kivégezve, de nincs teljesen befejezve... (jó nem sok van vissza már:) )

Jó volt, de...
Valahogy úgy éreztem, mintha akartak volna egy witcher-t csinálni Görögországba, de nem sikerült. Vagy legalábbis katyvasz lett belőle. Nem azt mondom, hogy megbántam a pénzt, mert elfoglaltságot adott elég hosszú ideig, de nekem össz egészében voltak picit idegesítő dolgok. Már ezeket korábban kinyafogtam itt, de most megint:)

- Feleslegesen nagy a térkép, bár a játék végére azért csökkent az érzés :)
- Ahhoz képest, hogy szigetvilág én keveset hajóztam:) Általában elmentem egy szigetre ott fel az első kilátóba, a szigetet agyonfedezve, onnan pár perc alatt mehettem a másik szigetre. A hajónak számomra tényleg csak akkor volt fontos szerepe mikor az elején elpusztítottuk az athéni hajókat, illetve 1-2 cultist megölésénél, illetve ha a háború a 2 nép között a tengeren zajlott.
- Nekem nem jött be ez a zsoldososkodás. Egyik nap ölöm az athénit, hogy másnap együtt harcoljunk a spártaiak ellen. Persze az előző napi dolgaimat elfelejtette mindenki:)
- Szintlépés. Az elején minden kérdőjelet, minden kis küldetést, message boardot megcsináltam és már Megarisban is 15-ös szinttel álltam! Szerintem ez egy picit túl gyors volt. Utána már szintezte az ellenfeleket is és ahova 15-ös szinttel mehettem volna, oda 30-ason jutottam el. Ennyire nem szabadott volna ügyesnek lennem:) Igaz azt el kell ismerni, hogy utána már belassult a dolog. Annyira, hogy én most 64-es szinten vagyok (szinte a játék végén) és nem tudom pl hogy érhetném el a 90+ szintet :)
- Főquesteket adta a gép, de a mellék küldiket nem igazán. Pl szombaton szent meggyőződésem volt, hogy láttam olyat, hogy az egyik tartományban volt 2 küldi, megcsináltam egy main questet és mire visszamentem eltűnt! Ilyen szempontból szerintem Krétán volt jó, mert a mellékküldiket jelölte és tényleg a kérdőjeles helyekre mentem, nem volt érdemes előbb a kérdőjeleket megcsinálni! Illetve az is vicces volt, hogy Elisben már szinte semmi mellékküldi nem volt
- A mellékküldikben a message boardon (witcher 3 lopás) és az itt-ott fellelhető küldik totál sematikusak!
- Miért kell mindenkit megdugni?:) Legyen az fiu lány öreg fiatal?:) De ha meg igen, mire ez a szemérmetesség. Hangok is csak a bisex csókával voltak hallhatók :)
- Nekem sok volt a kérdőjel, sok a lootolás és ehhez képest pl a hajó fejlesztése esélytelen! Nincs ennyi nyersanyag a világon :) Illetve a fortoknál nem tudtam eldönteni, hogy menjek-e be vagy majd egy küldi odavisz és elég akkor kiszednem a holmikat belőle.

Picit nyafogásnak tűnik a hozzászólásom, de összeségében tetszett, de jó lenne ha a "római AC"-re kijavítanák a hibákat!

RDR2 v. Kingdom Delivarence között vacilálok. Előbbi az ára miatt, utóbbi a nehézsége miatt kérdőjeles :)

(#1690) Heroes fan válasza Jim74 (#1686) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nem is lehet.

(#1691) Heroes fan válasza VikMorroHun (#1687) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nem is úgy csináljuk kifosszuk előtte.

(#1692) noxon válasza FaTHI (#1682) üzenetére


noxon
őstag

Ha kipucolod teljesen az erődöket és később vissza mész akkor mindem ugyanott lesz, mintha semmit sem tettél volna, jó, ha tudod :) szóval csak lelkesen ennek fémyeben.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#1693) Heroes fan válasza noxon (#1692) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az ellenfelek is visszaspanolnak?

(#1694) l.skywalker válasza Heroes fan (#1693) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Csak azok a dolgok nem amik quest-ekhez tartoznak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1695) noxon válasza Heroes fan (#1693) üzenetére


noxon
őstag

Minden, a katonák, a kapitany, loot, minden.

Annyi ertelme talán van, hogy xp-t kapsz meg kipipalja a térkép, ha az megnyugtató latvány :)

Xp-t hajszolni meg ertelmetlen, mert úgyis hozzád igazítja az összes ellenfelet.

Egyszóval semmi értelme ennek a részének a játékban.

We live in a simulated world...

(#1696) s4hu|SyD^ válasza noxon (#1695) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én néha élvezem, hogy csak bemegyek és végiglopakodom vagy ellenkezőleg és magamra húzok mindenkit. Ha csak kevés időm van sokszor csak fort-okat pucolok ki.

Viszont lehetett volna message board küldetés, ami random fort-okba küld el.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1697) NB2 válasza s4hu|SyD^ (#1696) üzenetére


NB2
aktív tag

Egyébként ahogy mentem előre, minél nagyobb volt egy fort, annál könnyebb dolgom volt. A várfalon végigmenve kb a katonák 80%-át simán megöltem :) Ha meg tényleg nagy volt a fort, a másik végében nem is léptek semmit, ha esetleg nem sikerült csendesen gyilkolnom. Egy kis kardozás 3 emberrel, gyors halál nekik, aztán mehet tovább a némagyilok :)

(#1698) Heroes fan válasza noxon (#1695) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja értem,hát kár, de azért a 100%-ba beletartozik,hogy felszedjünk mindent. Van egy apró sziget és egy vízzel teli helység 3 ládával az utolsót nem találom kijelzi hogy hol van de eljutni oda lehetetlen, illetve van valami még ott amit jelez.

(#1699) BalaBela válasza Heroes fan (#1698) üzenetére


BalaBela
csendes újonc

A Poseidon's Trident fegyó segítségével korlátlan ideig tudsz a víz alatt tartózkodni, próbáld meg azzal elérni a ládát.

noxon (#1695): az xp farm nagyon sokáig megéri, még a max level (jelenleg 99) elérése után is, ugyanis minden "szintugrásnál" kapsz egy újabb ability pontot.

[ Szerkesztve ]

(#1700) Heroes fan válasza BalaBela (#1699) üzenetére


Heroes fan
őstag

Hol lehet megvenni és hanyas szinttől érhető el?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.