Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Liner


Liner
aktív tag

Talán még annyit, hogy azért megosztó a játék mert mindenki a saját száj íze szerint tudja játszani. Lehet totál unalmas, szerintem több ezer embert hátba szúrni az. Előre tudod mi fog következni... lopózkodsz szúrsz lopózkodsz szúrsz... Na bumm... Eleve szeretni kell a környezetet mert a játék csodálatos. Ha nem történik meg a csoda Mármint mennyire "vagy ott+ - éled bele magad. Nyilván nem jó.
Ha viszont ez megtörténik akkor varázslatos... Lehet olyan karaktert is csinálni ami bikaerős és olyat is ami változatos. Olyat is ahol mondluk berakod egérgombra a képességeket az abilitytit meg az egyesre és bizony cserélgeted a képességeket. A pajzsos embereknek leszeded a pajzsait amikor kell gyógyítasz és használod a flaming attackot és a battle cryt is. Akár egyszerre. Elég ütős. Speciel Én még jobbat találtam ki.. : :)

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1952) Liner válasza Racecam (#1940) üzenetére


Liner
aktív tag

Sajnos Nekem Bfl is felejtős pedig mindent megpróbáltam mert SLI m van és gyönyörű

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1953) Liner válasza noxon (#1929) üzenetére


Liner
aktív tag

Még mindig kíváncsian várom a nyelvtani hibát. Ha kötekszel támaszd is alá.. Mert így csak magadról állítasz ki szegénységit sajnos. Hallottad már azt a mondást, hogy mindenki magából indul ki? Démonjaim???

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1954) Liner


Liner
aktív tag

Blunt tényleg ütős ma megütöttem vele a 4 offi 50!! solders cappet mindenféle blunt fejlesztés nélkül azaz 3%... Nightmare (hard conquest)

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1955) Liner


Liner
aktív tag

Az, hogy lehet, hogy veszek 100 orachulum oreért daggert err nem adja oda hanem nekiáll visszaszámolni 24h ról a végén nincs az invertorimban se a pasasnál viszont innentől kezdve nem áll le velem társalogni hanem egyből mutatja mije van...

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1956) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

A Legacy of the First Blade DLC-ben a Breaking the Limit achievment-tel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

Ha jól tudom, akkor Darius-szal történő küzdelem után kapom meg a Pride of the Lion kardot, amivel meg lehet csinálni ezt az achievmentet.
A fenti harcon túl vagyok, győztem is, de nem találom az fegyvereim között az adott kardot.
Jól tudom, hogy legendás fegyvert nem lehet szétbontani, vagy eladni a kovácsnál, ugye? Tehát az nem történhetett meg, hogy véletlenül eladtam, vagy szétszedtem, ugye?
Ha igen, akkor miért nincs meg nekem ez a kard?
Lehetséges, hogy meg kell ölnöm a Makedóniai oroszlánt is, vagy ennek semmi köze hozzá?

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#1957) Jim74 válasza Jim74 (#1956) üzenetére


Jim74
nagyúr

Közben meglett a kard. Egy újraindítással előkerült...

(#1958) D1N4


D1N4
tag

Ez a játék minden pénzt megért! Most ismét előveszem :))

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#1959) hdekakas


hdekakas
senior tag

Előrendeléssel vettem meg anno a játékot, de még csak most sikerült kijátszanom.
Úgy értve, hogy 99+ szintig, és minden hajófejlesztést megszerezve, stb. Mert magát a játékot már azért egy ideje kijátszottam. Kábé az utolsó 10 szintlépés az már csak a hirdetőtáblás quest-ekkel jött össze, ami azért elég uncsi volt. Kicsit több valós tartalmat is rakhattak volna bele, de azért jó kis game volt ez. :K 200 óra
Warrior játékmódra mentem rá, meg kicsit assassin, és sok-sok health, hogy ne két találattal nyiffajnak ki mindig.

(#1960) Gomisan


Gomisan
tag

Az a baj, hogy sokan eleve úgy állnak hozzá, mintha muszáj lenne megcsinálni minden kis utolsó kérdőjelet a térképen, és ezért unnak bele/égnek ki. Elég hamar rá lehet jönni, hogy egyrészt egy csomó kérdőjel "felesleges" hangulati elem, abszolút nem szükséges odamenned, másrészt ha csinálod a questeket, azok eleve elvisznek egy csomó helyre, felesleges előre felfedezni sokmindent (pl. majdnem minden katonai táborba, helyőrségre beküldenek valamivel). De anélkül is simán lehet élvezni a játékot, hogy mindent felfedezne az ember, a LEHETŐSÉG ott van, hogy amikor olyan kedved van akkor csak menj amerre akarsz aztán felfedezgess, de NEM MUSZÁJ. Pl. ha csak a sárga/arany színű fő és mellék sztoriquesteket csinálod meg, plusz esetleg kitakarítod azokat a helyeket ahova ezek elküldenek, már eleve túl fogod szintezni a helyszíneket. Vagy én pl. most vagyok 48, eddig voltam kb. 4 db conquest battle-ben, mert nagyjából semmi kihatása nincs a játék többi részére, vagy ilyen pl. a hajózás is, van 1-2 quest amikor hajóval kell harcolnod, de a többi esetben csak simán elhajózhatsz ha betámadnak. Egy csomó része teljesen opcionális a játéknak, amit nem kötelező csinálni. Én inkább díjazom a lehetőséget, még ha nem is használom ki teljesen, mint keresem a hibákat.

Ami leginkább tetszik a játékban, az a nightmare nehézség, ami visszahozza a régi játékok hangulatát, már-már puzzle game-et csinál a játékból, rengeteg "ezt soha nem fogom tudni megcsinálni..." pillanattal, amiket aztán persze csak megcsinálsz miután kitalálod a megoldást, és a sikerélmény bőven kárpótol.

(#1961) Szabi®


Szabi®
addikt

Probálkoztam ezzel a játékkal többször ,ha már voltam akkora marha hogy megvettem szép summáért,de nagyon nem fogott meg,pedig nagy Ac fan vagyok.Én ezt a játékot ha a tescoba látom a polcon az "ezt vedd meg cimkével" semmi negativat nem véleményeznék,de igy hogy egy teljes áru játék ami elnagyolt,ellaposodo,szinte minden ismétlödö benne (még a coinok is ujra respawnolnak) házak,enemy,civilek stb nagyon nagy csalódás.A grafika csak helyenként/ nagy totálba szép,nem részleteibe,az animáció nagyon kezdetleges.A Witcherhez kár hasonlitani,az egy teljes értékü rpg,mind a funkcioiba,mind a vizualitásba,nem beszélve a lehetöségek számáról,párbeszédek milyenségéről.Ha ilyen sablonos innen onnan lopkodottak lesznek az ubi kövi ac részei,akkor most boritékolható hogy soha nem fog felérni a Witcherhez sem a régi Ac szinvonalához (mondjuk Ac2,Unity) ,,,,ahhoz tartalom kell,,,kidolgozott forgatóköny,mély párbeszéd rendszer,egyedi grafikai megvalositás...... :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1962) rumkola válasza Szabi® (#1961) üzenetére


rumkola
veterán

Én pont az ellenkezőjét érzem és gondolom. :)
A régi AC-ket elviselni sem bírtam ez meg simán az év játéka volt nálam. A Witchert nem éri be, de ez a játék áll hozzá a legközelebb. :)
Attól szép a világ, hogy különbözőek vagyunk.

(#1963) r.levente75 válasza rumkola (#1962) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem is tetszett az originssel egyetemben.

(#1964) Liner válasza Gomisan (#1960) üzenetére


Liner
aktív tag

Jaja Én is tegnap ismét elüvöltöttem magam miután jó 20 perc - nem hazudok) Nightmare hard conquest battlet megnyertem. Méghozzá úgy hogy achiles settben aminek 3 darabja volt szinten (76)a másik 2 az ilyen 59 64... rod ami csak félig volt felhúzva azaz 12 % alig sebzett és mégis megütöttem őket. :-) legalább 10 perc volt mire kinyírtam a másik mercenaryt. Nagyon lassan fogyott az élete de a megfelelő pillanatban mindig megtaláltam azt lecsíptem belőle kicsit. :-) Legjobb élményem volt a játékban.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1965) Liner


Liner
aktív tag

Amúgy nagyon el lehet rontani a játékot ha akarja az ember. Eleve Nightmare alatt mit lehet csinálni nem értem. De pld megszereztem most ezt a 100% burning rates csodát..... Vicc. Mi értelme a játéknak ha azt használod. Kipróbáltam 60+ halott 5 officer nighmare harrd conquest. Ugye hades lándzsa ez a nyavaja fullon amitől bekapják az égést az elég egy ruhadarabra... half damage fejen - szoknyán fullon etc... Mit lehet azzal csinálni???? El is raktam szépen a hajóra ami szettet szeretek az achiles gladiator (bár -1 overpowerrel) már az se ok. sparta szettel még nem találkoztam az a legbikább de játszhatatlanná és élvezhetetlenné teszik a játékot. Viszont a kinézetét használom.. :-)

100% burning rate…. :C Vicc hülyegyerekeknek.

Viszont a kesztyű megtalálása jó buli mert csak annyi infót szereztem, hogy atén alatt valami bányában. :-) Nem dobta ki nekem a 10 es féreg? Amúgy ez milyen felháborító bug már??? Bár nem vesztesz vele semmit mint utóbb kiderűl ugye... Mert vicc szett

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1966) Liner


Liner
aktív tag

Gyanítom szettek nélkül sima lilába jobb a game. lehet kipróbálom.

Rendesen meg kell tanulni jól játszani. Pld várakból mercenarykat ha van 2 nightmaren ki kell csalni stb....

SZóval Nekem ez a játékról a fő véleményem, hogy rendesen lehetőség van unalmassá és egyhangúvá tenni, viszont lehet úgy is játszani, hogy ez legyen a világ legjobb játéka.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1967) s4hu|SyD^ válasza Liner (#1966) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Lila szettem mindig is jobbak voltak itt mivel több érték van rajtuk. Egy Critical Hit Chance és Damage beállítású szett durván aprít.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1968) Szabi® válasza Liner (#1966) üzenetére


Szabi®
addikt

"viszont lehet úgy is játszani, hogy ez legyen a világ legjobb játéka."

Hát ne haragudj de ez elég egyéni vélemény,inkább fogalmaz úgy hogy a fanja vagy és tetszik benne minden,de ezt ne kényszeritsük mindenkire :)
33 évesen kitoltam már pár játékot,és ha valaki kérdez tőlem jó játékokat,akkor tudok neki mondani 96'-ból is,és azt is el tudom mondani miért jó az a játék és esetleg miben más. Számomra ez nem jó játék (ugye megint csak egyéni vélemény) inkább egy silány innen- onnan lopkodott bőrlehúzás.
Nem azt mondom hogy maradjon a régi Ac rendszer,de ugye már az Origins sem olyan,mégis ütösebb,részleteiben is jobb/szebb/kidolgozottabb.
Azért kiváncsi lennék mi élvezet van abban amikor is a 600-dik ugyanolyan bázist kell megtakaritani,ugyan olyan kinézetü/leosztású enemyktöl ? Irod fentebb hogy nem kell minden kérdöjelet megcsinálni,,,,,ez egy kicsit kétélű mert akkor miért is van benne ?

(#1969) Gomisan válasza Szabi® (#1968) üzenetére


Gomisan
tag

Én mondjuk még nem láttam két egyforma bázist vagy leader house-t... De amúgy a valóságban is hasonlóra építik az emberek az épületeket, sőt, a katonák is ugyanolyanok, egyenruhában meg egyenfelszereléssel... Szerintem kissé szőrszálhasogató, hogy minden katonának máshogy kellene kinéznie.... Ott vannak a mercenery-k meg a cult memberek.

Abban amúgy egyetértek, hogy az Origins jobban néz ki, jobb az atmoszférája, valahogy "kézművesebb" feelingje van. Az Odyssey grafikája kissé műanyag/steril ahhoz képest, ami mondjuk elég sokat ront az összképen szerintem is. Nem a világ legjobb játéka, de azért a rossztól messze van.

A kérdőjelek meg ilyen kis bigyók azért vannak ott, hogy akinek nagyon bejön a játék világa, az még többet barangolhasson, felfedezgethessen. Engem nem zavar, hogy ott vannak, simán ellovagolok mellettük ha nincs kedvem megállni, vagy a közelükbe se megyek, ha nem esnek útba... Mert nem létszükséglet, még nightmare-en sem, pl. nem kutatom fel a plusz skillpointokat, sőt általában ha véletlenül bukkanok tombra, oda sincs kedvem bemenni, szóval kihagyom, mert megtehetem, mert megvan ez a szabadság a játékban. Origins-ben is így tettem, ott is túl sok lett volna megcsinálni minden kis szart, és ez ugyanúgy igaz egyébként pl. a Witcher 3-ra is... Nekem inkább a felfedezés szabadságának az érzetét keltik ezek a kérdőjelek, nem kötelezőnek kell ezeket felfogni. Legalább maradnak felfedezetlen helyek egy esetleges újrajátszásra is. :)

[ Szerkesztve ]

(#1970) r.levente75 válasza Gomisan (#1969) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem játszottam kb 1,5-2 hónapja az odysseyvel, valamiért nem volt kedvem befejezni. Még akkor megvettem az origins két dlcjét majd egyszer végigviszem. Na ma volt a napja, hogy nekiestem az originsnek, hát beszippantott mint annak idején az alapjáték. Alig tudtam letenni mint most is. Alig várom megint a folytatást. Na ezt nem nagyon éreztem soha az odysseyben!

[ Szerkesztve ]

(#1971) Jim74 válasza r.levente75 (#1970) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem az Odyssey DLC-i is egész jók. Szerintem jobbak, mint az alapsztori. :K

(#1972) r.levente75 válasza Jim74 (#1971) üzenetére


r.levente75
addikt

Azt hiszem az Atlantisz első epizódja volt bónuszban, leszedtem elkezdtem, de csak éppenhogy. Mint kiderült számomra a dlckben sajnos nincs új terület, mely nálam elsődleges egy ekkora játékban. Picit osztom azok véleményét, mely ismétlődővé teszi a dolgot, terület hiánya miatt, és visszamenni ki tudja már hányadszor a dlck miatt ismét.
Ettől még lehet, hogy jó de kipróbálni és belemélyedni már valszeg nem fogok.

[ Szerkesztve ]

(#1973) Jim74 válasza r.levente75 (#1972) üzenetére


Jim74
nagyúr

Elysium, UnderWorld, Atlantis azok új map-ek. A Legacy of The First Blade az valóban nem új helyszín.

(#1974) r.levente75 válasza Jim74 (#1973) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem tudom mi lesz, az a baj, hogy lemezen van meg a játék. Lehet várok vele aztán majd meglátjuk.

(#1975) Jim74 válasza r.levente75 (#1974) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nekem is jobban tetszett az Origins, de az Odyssey DLC-k számomra nagyot dobtak az élményen.

(#1976) r.levente75


r.levente75
addikt

Originsben van lehetőség egy picivel korábbi betöltésre?
Egy nagy erődöt bevettem kb 1 óra volt, az utolsó kill kapitány volt vissza arra is csak kétszer kellett volna rámenni, és leestem a szikláról. Szeretném ide visszatölteni.

(#1977) s4hu|SyD^ válasza r.levente75 (#1976) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha már ellenséges piros zónában vagy akkor nincs mentés. Csak ha kimész onnan és nem támadnak.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1978) Gomisan válasza r.levente75 (#1976) üzenetére


Gomisan
tag

Ja, sajnos ellenséges területen nincs auto-save sem. Fun fact: épp most néztem meg hogy bár Steam-en 110 órát mutat, a mentésnél meg csak 85-öt, vagyis a 110 órából 25-öt haldokolva töltöttem. :D Az ilyen erőd végefelé meghalások gondolom sokat kitesznek ebből...

(#1979) r.levente75


r.levente75
addikt

Köszi mindkettőtöknek. Sejtettem hogy így van, csak berögzült az odyssey. Nekifutok újra.

(#1980) Gomisan válasza r.levente75 (#1979) üzenetére


Gomisan
tag

Hát szerintem az Odyssey-ben is így van, én arra (is) gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#1981) r.levente75 válasza Gomisan (#1980) üzenetére


r.levente75
addikt

Ott nem, le lehet ugrani bárhonnan nem vesz le semmi energiát, be lehet tölteni visszamenőleg, elég sűrűn ment!

[ Szerkesztve ]

(#1982) s4hu|SyD^ válasza r.levente75 (#1981) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az egy dolog, hogy nem halsz meg ha leesel, de ellenséges zónában ugyanúgy nem ment. Sajnos szívtam már meg én is sokszor. Olyankor én elbújok és kimegyek a zónából menteni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1983) rumkola válasza s4hu|SyD^ (#1982) üzenetére


rumkola
veterán

én is :D

(#1984) r.levente75 válasza s4hu|SyD^ (#1982) üzenetére


r.levente75
addikt

Most hogy így írod, valóban csak akkor menti le, ha kimegyek.
Már régen volt! :D

(#1985) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!
tervezem megvenni a jatekot. A kerdes ps-re vagy pc-re. Az iranyitas miatt kerdezem. Mennyire kell celozgatni a jatekban lofegyverrel amitol kicsit tartok a ps-en...?
igzabol ott nagyobb elmeny jatszani de volt par jatek ahol a kontroller nemigazan volt a baratom. Koszi

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1986) Jim74 válasza adamssss (#1985) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Ez attól is függ, hogy milyen erős PC-d van. PS-en tutira megfelelő sebességgel fut (néha volt 1-1 megakadás, de szerintem akkor éppen töltött a konzol).
Én korábban PC-n játszottam az AC játékokat, de ott is kontrollerrel, úgyhogy nekem nem volt nehéz PS-re áttérni.
Szerintem annyit nem kell célozgatni, hogy ez problémát okozzon. Nem igényel FPS szintű célzást. De ez csak az én véleményem.

Én már mindent konzolra veszek, elengedtem a PC vonalat. A játék eleinte nem tetszett annyira, mint az Origins, de kb. 60-70-ik órától kezdve beszippantott, a DLC-k pedig nekem nagyon tetszettek.

(#1987) adamssss válasza Jim74 (#1986) üzenetére


adamssss
veterán

Koszonom a valaszt. Gtx1070-em van igy az eleg lenne. Egyebkent Mar en is megszoktam a kontrollert de fps-t meg mindig csak pc-n tolok. egyebkent pro-m van ugyhogy a sebeseggel latvanny nem lesz gond. Megveszem ps-re aztan legalabb lesz kit szidnom :D ;]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1988) Jim74 válasza adamssss (#1987) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az alapjáték + season pass most kijön 14,5k-ból PS-re, ami kb. a Gold Edition-nek felel meg. Steam-en sem sokkal olcsóbb PC-re.

Vedd meg lemezesben és, ha nem megy PS-en, akkor eladod a lemezt és megveszed PC-re :P

[ Szerkesztve ]

(#1989) zsoika


zsoika
addikt

Sziasztok.
Black Flag ben
A felbontást 2560x 1080 ra váltva ilyen képet kapunk
hol a hiba? :R
fhd n meg ilyet

[ Szerkesztve ]

(#1990) Szabi® válasza zsoika (#1989) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha nincs full screenbe tedd abba,,,és a borderless opciót kapcsold ki.......

(#1991) zsoika válasza Szabi® (#1990) üzenetére


zsoika
addikt

Értem , de hol? Ilyen beállítások vannak

(#1992) Szabi® válasza zsoika (#1991) üzenetére


Szabi®
addikt

Eggyel visszább kéne lennie egy "generál" beállitásoknak,,,asszem mintha ott lehetett volna állitani,de amikor én toltam,nem is kellett mert már patchelve volt.És nem igy adta be mint neked.

(#1993) zsoika válasza Szabi® (#1992) üzenetére


zsoika
addikt

Ott sincs semmi ilyesmi beállítás... mindegy feladom. Köszönöm :R

(#1994) Dakigame


Dakigame
friss újonc

7 szekta küldetés van, ebből 2-nél előfordult az hogy mikor meglett a küldetés 5 legendary cuccból csak 4-et kaptam meg, fejes-t nem vagyis nem latszik, helye meg van de nem latszik és nem tudom felvenni. Valakinek fordult már elő ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#1995) Liner


Liner
aktív tag

Kíváncsi volnék rá nagyon, hogy mennyien játszanak úgy ahogy ezt kell. Az abilityt folyamatosan használni kell harc közben. Persze Nightmare ről beszélek mondjuk 6 ellenfél plusz 2 mercenary hátul a leader house kertjében meg itt ott :-) Lényeg, hogy a Battlecry flaming attack meg amiik lassan töltenek újra zokat ki kell pakolni azonnal ahogy aktiváltad és ha már tapasztaltabb vagy akkor tudod, hogy nagyjából mikor mehet vissza. Kb kétszer élvezhetőbb a játék... Nem majd eltolom a battlcryt azt ott üresen töltődik amikor lassítást kétszer el tudom nyomni amíg újra tölt a bullt meg ötször stb.. Dragon ageben imádtam amikor meg lehetett állítani a játékot és harc közben lehetett kiadni a parancsokat ergo engem ez nemhogy zavar még szórakoztat.
Pont olyan gépem van ami megsínyli az Origins jobban kidolgozott részleteit. :-( Szóval nem bánnám... 1080 SLI-m van el is voltam keseredve a támogatás hiánya miatt. Vagy én csinálok valamit rosszul? Mit kéne vennem, hogy az origins is normálisan fusson? Procit vagy memóriát? Aki ért hozzá... Bár gyanítom memóriát mert ugyan úgy muzsikál 4 ghz en mint 4.6 on. Vagy esetleg semmit csak tul igényes vagyok és balsz7erencsémre érzékeny a microstatteringre.
Nvidia experience is jó nagyképű... Könyörgöm rángat a kép Nem bírja az UHD-t az 1080 SE. Érdekes amúgy, hogy valakit ez tényleg nem zavar annyira. Emlékszem amikor stationre kijött a GTA 5 az is úgy ráncigált, hogy hihetetlen. Bezzeg most SLI-n. Meg se reccen. Könyörgöm sokkal jobban lehet vezetni nem koccolszstb.. Na mindegy.
Természetesen a világ legjobb játékát nem szó szerint értettem hisz olyan nincs. Mint ahogy film se. Pld, hogy lehetne összehasonlítani a the hauntingot ami véleményem szerint 10/11 ugyanis erős idegzetű vagyok de nem bírtam megnézni csak 2 be a Remény rabjaival kb ez ennyi..

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1996) r.levente75 válasza Liner (#1995) üzenetére


r.levente75
addikt

Az az érdekes, valószínű már túl öreg vagyok, de nem értem amiket írsz, pedig végigtoltam a játékot kb 320 órában. :P

(#1997) csuvicsuva válasza Liner (#1995) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hmm, érdekes. Az én konfigom hasonló, mint a tiéd, kivéve, hogy a prociból a nem K-t vettem, VGA pedig egy középsz@r Radeon 380x. Mindkét rész gyönyörűen fut (25-45 FPS :D ) FHD-n, majdnem ultra beállításokkal. Vegyél Xbox ONe X-et, meg fog változni az életed. ;)

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#1998) s4hu|SyD^ válasza Liner (#1995) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Játssz a beállításokkal. Nekem Odyssey meg Origins is fut 4K-ban 30 fps-el. Ha leteszem UHD-ra akkor folyamatos 60 fps minden akadás nélkül. Csomó grafikai beállítás felesleges magas értékeken. Konfigom láthatod.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1999) Szabi® válasza Liner (#1995) üzenetére


Szabi®
addikt

Valami nem jó nálad,,,,nagyon nem.....i5 8600k-s proci+gtx 1070 és röccenes sincs nálam......
Onex en toltam az originst,bitang jól megy rajta,és szép is,,,,,sztem jobban járnál egy One x-el ,ahogy fentebb is irták.....

(#2000) Anonymus23 válasza Liner (#1995) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mindenki úgy játszik vele, ahogy szeretne, és ahogy neki jól esik, nem írja elő a játék, hogy hogyan KELL vele játszani.
Max javasolhatsz, hogy mit és hogyan érdemes SZERINTED, de ez messze nem A mérce, leginkább a te stílusod.

Stuttering:
Nagyon sok esetben valamilyen layer okozza ezeket a stutteringeket. Nemrég újraraktam a wint, és pl az Asus ventikezelőjének a layerét ha kikapcsolom olyan vajsima lesz az egész (minden játékban) mint korábban, valószínüleg az újabb verziójú programnál valami nem okés.

De nálad simán okozhatja az SLI is, sajnos közel sem írják meg rá olyan jól a játékokat, mert nem annyira elterjedt, sokkal inkább az 1 kártyás rendszerek azok amelyeken kevesebb hibával működnek.

Ami még jellemzően okozhatja és nem látszik az adatlapodon, hogy min van a ajáték SSD vagy HDD, de gondolom azért már SSD, de ha HDD lenne valamilyen okból kifolyólag, akkor sürgőpsen cserélni kellene SSD-re.

Memória: csodálkoznék ha ez okozná, nekem 32 GB DDR 3200 MHz van, de 16-ról 32-re való váltásnál nem vettem észre semmilyen komolyabb előrelépést, persze a 3200 vs 2400 MHz az mindenképpen plusz jó pár FPS adott játékban, de ez sem általános, mert függ, hogy az adott játék mennyire érzékeny a memória sebességére/időzítésre.

Windows: Adott esetben egy friss telepítés csodékra képes, nem tudom mennyire frissa win, de egy régi belakott és teleszemetelt win "fanatasztikus" dolgokra képes, és tud olyan dolgokat produkálni amit nehéz megfejteni.

Megjelenítő: ha az Oleden játszol, akkor az oleden be kell állítani egy jó pár mindent, hogy minimális legyen az input lag, nem utolsó sorban ott ugye nincs frekvencia szinkronizáció (asszem a 2019-es modelleknél már 2.1-es HDMI van és Freesync támogatás is, azok mincenképpen jobbak a régebbi modellektől). Nekem egy B8-as van, de ezek azért elsősorban TV-k, semmint PC megjelenítők még egyelőre, így csak fenntartással kezelendő, még ha egyre kevesebb is a fenntartás.
Játékra sokkal inkább javasolt egy G-Synces kijelző, akár pl 3440x1440-es wide, ami élményben sokat dob hozzá, vagy Freesynces ha esetleg AMD felé kacsingatnál.

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.