Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) sagem


sagem
addikt

Azt lehet tudni, hogy ki az a "Csirke teszter" akinek a szavai olyan sokat nyomnak latba az összes többi teszter véleményéve szemben? :D Frankón ezen a néven fut, hogy csirke? OMG :D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1402) Szabi® válasza sagem (#1401) üzenetére


Szabi®
addikt

Gamestar föszerkesztő/teszter igen Csirke néven fut :)

[ Szerkesztve ]

(#1403) S e t h válasza Szabi® (#1396) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem irom azt hogy benéztem,mert nem igy volt,olvass vissza

Sajnos pedig de, egy ártatlan elírás volt részedről, amire én poénosan egy időutazásos kommenttel reagáltam, és én lepődtem meg a legjobban, hogy ezzel mit indítottam el. Azóta egyre kevésbé értem, hogy direkt trollkodsz, vagy tényleg ennyire nem érted miről írok, bár a helyesírásod lehetne ebben támpont számomra.

Nem megbántva azokat akik kifizették érte a teljes árat- ne legyél rosszul, ez is csak szubjektív- ez a játék megéri azt az árat, főleg ha ekkora játékidő társul a szórakoztató tartalomhoz. Én 10 ezer forintot fizettem érte, és nem bántam meg, ja és nem vakon ugrottam bele hanem magyar és külföldi teszteket olvastam, gameplay videókat néztem, valamint átrágtam magam az itteni hozzászólásokon is és nem találkoztam ilyen " szük látó körü" véleménnyel mint a tiéd, szóval nem nulla elvárásom volt, hanem tudtam mire számíthatok, amit a játék túl is teljesített, sőt.

Senki nem ajnározta az Ubisoftot, Far cryt, neked fáj vmiért, ha olyan tartalmat készítenek, ami másoknak szórakozást nyújtanak.

Az egyik tematikus podcast adás is elég hosszan elemezte az Odysseyt, amiben kitértek arra, hogy a régi AC fanok elutasítják az új vonalat, stílust, de ezt ennyire eklatánsan megjelenni még sehol sem láttam. Eddig.

Jut eszembe, éppen agyalok, hogy megvegyem-e a Watchdog 2-őt, erősen billegek, arról nincs vmi meglátásod megéri-e? :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1404) misiizsai


misiizsai
tag

Én az AC Unityt csak elkezdtem de majd szeretném folytatni.Az a korához képest jó grafikába..Én az Originst végigvittem DLC kkel 100% ra.Odysseyben lassan 100 órám van.Az Odyssey szerintem baromi szép játék és nagyon élvezem.Viszont megkéri nagyon a vasat.GTX 1080 al van átlag 50-60 FPS em full Ultrán.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#1405) Szabi® válasza S e t h (#1403) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem elírás volt részemröl,tartom magam a véleményemhez.Kicsit jobban bele túrtam a topikokban és képzeld arra lettem figyelmes hogy bizony te már keveredtél jó sok ilyen "szük látó körü" fórumozóval vitába,és annak rendje és módja szerint legtöbb esetben te álltál bele és kezdeményeztél "trollkodást"(hamár emlegetitek a barátoddal a jelzőt),ez a nyaka tekert és közben mosod kezed stilus már ismerős volt,egyszer ezt már eljátszottad velem is egy pár hónapja....
És ha jól rémlik ott sem neked volt cimezve csak egy vélemény volt ? :F

Azért igazán szégyelhetnéd magad hogy ennyi év tagság után neked az olyanokat kellene csititani mint te magad,tonnányi ilyen háborút robbantottál már ki az elmúlt sok-sok év alatt,csupán azért mert képtelen vagy elviselni más véleményét.Megszámlálhatatlanul sok emberbe álltál bele,ők is szüklátókörüek voltak ?...Jah nem csak nem azt irták amit látni szerettél volna.Kirobbantod,próbálsz extrém intelligensnek tünni aztán mosod kezeid.
Nem uncsi ? :P

Több hsz-edet is olvastam a vita végén több helyen is bele került a helysírás mint itéleti eszköz (gyerekes nyomatékositás ) ,sajnos volt eset hogy akibe bele álltál még ő lett moderálva,mivel sikeresen eljutottatok a személyeskedésig de tudod mit ? Nevetséges vagy,pontosan jól értetted te az első pár "tömb" hsz-emet is,csak ugye igy jobb volt,generáltad a vitát,játszottad a hülyét (amikor is már más is irta NEKED mire gondolok,neked "véletlenül" nem esett le) :C

Nekem nem fáj hogy valakiknek tetszik az új rész,nem is vitáztam senkivel ,tiszteletben tartom,én veled vitáztam mert NEKED nem tetszett a véleményem.L@szarom,leirtam és volt aki egyet értett,de nyugodtan túrd fel a topikot nem én jegyeztem meg elsőnek hogy ez a játék egy elnagyolt,felületes férc mű.

Szégyellem magam hogy bele álltam veled ebbe, a jövőben nem fordul elő,engem nem fognak miattad moderálni ezt megigérhetem,sztem hanyagoljuk egymást :K

Ugyhogy hajrá,nyomasd csak a zs kategóriás asylum szösszeneteket,nehogy véletlenül is tudomásul vedd más véleményét :R

(#1406) S e t h válasza Szabi® (#1405) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom ki vagy, nem ismerem a fórumon tevékenységedet, viszont te ezek szerint az enyémet igen, megtisztelő.
Viszont ebben a fórumban ami magatartást tanúsítottál, az alapján az a véleményem, hogy buta vagy, vagy az egód nem engedi, hogy elfogadd mások véleményét, mivel tényként, urambocsá, tézisként állítod be a saját véleményedet.

Megvagy, most már emlékszem rád, te vagy az az idegbeteg srác, aki széttöri a konzolját ha ideges, és rajtad röhög az xbox topik, plusz osztod az észt kinek milyen konzolt kéne vennie.
Elnézést, hogy nem azonosítottalak előbb, ha tudom, hogy ki vagy nem pazarolok rád ennyi betűt, mert a végén kárt teszel a monitorban, konzolban. :)

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1407) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Komolyan azon megy a vita kinek melyik játék tetszik. OMG. Mind jó kész. :DDD Nekem mind tetszik pl. Unity-be viszont beleuntam Odyssey-re nincs időm pedig behúztam az Origins-t is mindennel. Syndicate 100% minden DLC-vel, nagyon bejött és igen hasonló a kinézete mint a mitológikus Odyssey-nek ahová nem kell az Unity korhűsége. Szerintem mindent elmondtam.

Far Cry meg úgy általánosságban egy leülök és jól szórakozok játék, mint minden játék nagyjából. Én is szeretem ha valósághű egy játék meg is állok megcsodálni a tájakat és az épületeket.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1408) Szabi® válasza S e t h (#1406) üzenetére


Szabi®
addikt

Te tetted magad nevetség tárgyává már akkor amikor más is megjegyezte hogy a Unity szép volt (Előrelépés),azonnal támadtad :D
Lehet röhögtek az xbox topikban,viszont téged már jó pár topikból elküldtek melegebb éghajlatra a "szűk látó körüek".
Az meg hogy segítek a "melyik konzolt válaszd"-ban 30 év konzolozás után nem hiszem hogy nagy bűn.
Szállj magadba,ez csak sár dobálás amit csináltál,egy vélemény miatt.
Vagy szerezz egy barátnőt,vagy keress más elfoglaltságot :R

Ui. A Watch dogs 2 nem rossz,de a topikjában olvashatsz arról is negativ hangvételü kommenteket,ugyhogy sztm. kerüld,hacsak nem a konfrontálódás a cél (megint)

[ Szerkesztve ]

(#1409) noxon


noxon
őstag

A figurám halhatatlan lett :O siman lebukfencezek a magas sziklákról és semmit nem sebződik, ezt nem érte. Pedig jó magas sziklakról ugrottam le. Eddig mászni kellett lefelé, most csak a mélybe kell vetnem magam.

We live in a simulated world...

(#1410) Serpiko válasza noxon (#1409) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez egy képesség ha jól tudom. Nekem is pont így van és nagyon bejön.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1411) noxon válasza Serpiko (#1410) üzenetére


noxon
őstag

100 méteres sziklafalról a mélybe zuhanom majd sebzés nélkül tovább fut. Ez nagyon szar ez már sok.
Nem lehet kikapvsolni?

Ez aztán a mese fantasy, a végén majd a harcban sem sebződök vagy mi?

We live in a simulated world...

(#1412) Deck válasza noxon (#1411) üzenetére


Deck
titán

A sok képesség, misztikus lények stb. Ez nem mese?

PS5

(#1413) noxon válasza Deck (#1412) üzenetére


noxon
őstag

A skilleknél nem használom azokat amelyek már túlzás kategóriában vannak.
Ez a "halhatatlan vagyok, ha a szakadékba zuhanok" már durván túlzás.
Nálam ezzel elvette annak az örömét, hogy le kell ügyeskednem a szikláról, hogy ne essek le.

Na mindegy, nem lehet kikapcsolni :( Ezek minden AC-ban elcsesznek valamit.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#1414) Deck válasza noxon (#1413) üzenetére


Deck
titán

Ez aztán hatalmas elcseszés.. Egyik játék sem 100%-ban realisztikus. Ezek játékok nem életszimulátorok!

PS5

(#1415) s4hu|SyD^ válasza noxon (#1413) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Kérd a hivatalos fórumon hátha beleteszik, hogy ki lehessen kapcsolni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1416) VTom válasza noxon (#1413) üzenetére


VTom
veterán

Nem nagyon értem a problémádat, egyszerűen ne ugorj le 100 méteres sziklákról, és nem fogsz találkozni a dologgal... :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1417) VTom válasza Anubris (#1199) üzenetére


VTom
veterán

Nálam 100Hz-en megy a monitor, játékban is, viszont az fps-t limitáltam 60-ra, mert nekem elég.
Ha a játékban 60Hz-re állítom a monitort, akkor törik a kép, mintha nem menne a g-sync.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1418) nak0n válasza noxon (#1413) üzenetére


nak0n
aktív tag

Ha jól emlékszem, akkor nagyjából az összes AC játékban van olyan, hogy baromi magasról leugrasz és mondjuk egy halom szénába vagy vízbe, tök mindegy, mert IRL mindegyiknél kipurcannál. Szóval ez része a sorozatnak.

(#1419) noxon válasza nak0n (#1418) üzenetére


noxon
őstag

Ha széna kazalba ugrottam meg vízbe nem sebződött, magasról ugorva igen, így volt tétje a dolognak.
Itt meg nem.

Túl lehet élni, de baromsagnak gondolom ezt a tulajdonsagot.

We live in a simulated world...

(#1420) Di Natale válasza noxon (#1419) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Mintha most látnál először számítógépes játékot.

(#1421) noxon válasza Di Natale (#1420) üzenetére


noxon
őstag

Miért, mindenhol sebezhetetlenség van? :D

We live in a simulated world...

(#1422) Di Natale válasza noxon (#1421) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Sokkal kiakasztóbb az, ha elbújsz a sátor mögé és 10 mp után már elfelejtették, hogy a táborban bujkálsz.

(#1423) Deck válasza Di Natale (#1422) üzenetére


Deck
titán

Vedd feljebb a nehézségét. Amúgy megvan, hogy ezek játékok? Minden játék televan ilyenekkel és hasonlókkal. Hangsúlyozom ezek JÁTÉKOK!

Napszak csere nem kiakasztó? Vagy mi az, hogy nem real time megy az idő ott is? Esetleg ha a játékba meghalunk akkor legyen örök game over és kezdhessük elölről nem? A madárral az enemy tagelés? Ki látott már ilyen a valóságba.. Az meg, hogy se enni se inni nem kella játékba felháborító.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1424) sagem válasza Deck (#1423) üzenetére


sagem
addikt

Én sem igazán tudom, hogy mit várnak az emberek egy casual akció játéktól, mert ez ugye az, némi rpg beütéssel:) Ott a másik véglet, az escape from tarkov, igaz más stílus, de ott az élethűségre mentek rá, na, azt meg pont azért nem szeretik nagyon sokan, mert hogy már "túl élethű" akar lenni, és ezért nehéz :))

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1425) Szabi® válasza noxon (#1421) üzenetére


Szabi®
addikt

Hagyd rájuk :) Ezek fanok,ennek a játéknak és az Ubisoftnak "mint minőségi játékokat" készitő játékgyárosnak a fanjai,láthattad az esetemben is arra mennek ki,hogy amit ők istenitenek arról negativ vélemények nem állhatják meg a helyüket :)

Gesztenye püréböl ne akarjunk dobos tortát csinálni,mert ilyen lesz a végeredmény,a kisebbség védi foggal körömmel,a nagy többség meg elfordul és elutasitja.(Azonban a véleményük nekik is ugyan annyit ér) Minden valamire való játékgyártó az alapsémát újitja évtizedek óta,(de nem drasztikusan) ezért tudjuk megkülönböztetni öket (4Agames,Irrational games,Rockstar games,Naugthydog,Capcom,Cd Projekt Red stb) Ha meghalljuk nevüket már tudjuk hogy mire számitsunk,mind minöségben,mind tartalomban.

Ez alól az Ubisoft viszont kivétel,már nem tudjuk hogy mire számitsunk.Túl sok formulát gyúrtak össze,és túl nagy müvészi szabadságot kaptak,az eredmény hogy nem stimmel semmi,sem az állatvilág,sem a harcrendszer,de még csak nem is korhű.A jó fantasy-ra ott a God of War,és a Witcher.Ez meg egy semmilyen, gyenge középszerü,felületes,grindelés/lootolás ,oda nem illő perkekkel.
Ezekböl soha nem lesz jó rpg ahhoz az ubisoft még csak zsenge kezdő.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " És ök találnak :)

[ Szerkesztve ]

(#1426) sagem válasza Szabi® (#1425) üzenetére


sagem
addikt

Én úgy látom, hogy Te nem hagyod ezt a témát, és kelted a feszültséget egy fél éve megjelent játék topikjában. Leírod nem tetszik. Megírják, hogy nekik tetszik. Leírod hogy ok érted az érveiket (de nem érted vagy csak nem fogadod el őket), de neked nem tetszik és itt le lehetne zárni. Te meg győzködöd őket, hogy nekik se tetsszen mert csak..Engedd el a témát és lépj tovább, kifejthetted a véleményedet, megkaptad rá a lehetőséget, aki akarta elolvasta, a többi embernek a véleménye ugyanolyan mint a tied, és ha ők vannak többségben a játék topikjában, akkor nem biztos, hogy velük van a baj. Nem az a baj, hogy más véleményen vagy, leírtad, ott marad, elolvassák, de csodálkozol, hogy a játék topikjában olyanok vannak, akik kedvelik a topik témájául szolgáló alkotást.. Itt Te vagy a kisebbség, ez mondjuk elég egyértelmű. Meg úgy a nagyvilágban is, a játék pozitív fogadtatásban részesült a legtöbb helyen, az a legviccesebb, hogy még az általad felhozott Gamestarnál is 9,3 pontot kapott..

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1427) Szabi® válasza sagem (#1426) üzenetére


Szabi®
addikt

Senkit nem gyözködtem,csak egy gondolat menet volt,amivel külsö fórumokon is találkozhatsz :)
"nekik se tetsszen mert csak." ez kb olyan hogy "azért jó,mert jó" :)
Ugygondolom senkivel nem személyeskedtem,és mindenkinek tiszteletben tartottam a véleményét,de kell az ellen pólus is .Nem igazán jó azt nézni hogy vannak bizonyos "beltenyészetek" ahol mindenki le van hurrogva ha esetleg rá világit valamire,amit más viszont nem tart tiszteletben :) Vagy te úgy látod hogy az itt kölcsönös :F

(#1428) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Szabi89 Ezt már megszokhattuk. A legtöbb játéknál is, hogy egy kaptafára készülnek. Illetve manapság az open-world felé halad a játékipar. Mivel még sosem játszottam az Assassin Creed sorozattal és ez az első alkotás az Ubisoft-tól amit kipróbáltam, illetve görög mitológia fan vagyok, így engem rohadtul nem zavar, hogy semmit sem fejlődött a harcrendszer mechanikája az elődökhöz képest.

Azt hiszem mindannyian egyetérthetünk abban, hogy az Odyssey azoknak szól aki még nem játszott a sorozattal.

(#1429) S e t h válasza Szabi® (#1427) üzenetére


S e t h
nagyúr

Katasztrófa a helyesírásod, súlyosabb mint amit itt művelsz.
Figyelhetnél rá, mert így sokat csorbul a mondandód súlya.

Egyébként meg elég szépen illeted azokat, akik nem úgy gondolkodnak mint te, más játékokat preferálnak.
Nem lehetne, hogy normális hangnemben, kevésbé énközpontúan nyilvánulj meg?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1430) VTom válasza S e t h (#1429) üzenetére


VTom
veterán

Engedd el. Minden játék topikjában megjelennek a megmondóemberek, akik kifejtik, hogy a játék szar, akinek tetszik az meg hülye.
Az elején nekem sem tetszett, mégsem vesztem össze senkivel, le tudtam írni a véleményem normálisan. Van akinek ez meghaladja a képességeit.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1431) hdekakas


hdekakas
senior tag

Én is inkább újrajátszom a Unity-t. :))
Odyssey:

Unity:

Azért van némi különbség grafikában, kidolgozottság területén a Unity előnyére. Pedig azóta eltelt 5 év, de nem hogy a fejlődést, a stagnálást nem lehet észrevenni, de inkább a lejtmenetet.
Arról meg inkább ne is beszéljünk, hogy a Unity-ben nincs két egyforma épület vagy ember, de jóformán még két egyforma cserép se! Odyssey? Van 4 féle katona, 1 féle siló, meg mondjuk 2 tucat féle "ingatlan". :D

[ Szerkesztve ]

(#1432) Szabi® válasza hdekakas (#1431) üzenetére


Szabi®
addikt

Erre próbáltam rávilágitani :R :R :R

Nem baj S e t h koma is igénytelen, legyünk mi is azok :Y .Látod mi vagyunk a hülyék,mert nekünk feltünt hogy ezek a játékok már csak svindlik,nem tudod megértetni velük hogy mekkora minőségi lejt pályára tévedt az ubisoft,ezeknek az sem tünik fel hogy a mostani ac-ba élettelen bábok lettek az emberek,gyatra kidolgozottsággal,kihalt repetitiv falvakkal,felesleges dolgokkal feltöltött játékmenettel.

Teljes mértékben azon vannak hogy szőnyeg alá legyen söpörve a negativ visszhang,ezek a figurák a fejlödést gátolják.
Megveszik igy is,és örülnek neki,még hazudnak is utánna hogy ez "milyen szép és milyen jó" :D
Annyira nem hülye az ubisoft hogy oda is tegye magát ezek után.Nagyon kiváncsi leszek ezekre az emberekre 3-4 év múlva, hány ilyen minőségi ac-t vesznek meg. :C

S e t h Már vártalak :) Am. mobilról pötyögök,de köszi hogy korretúrázod az írásaim,igazán megtisztelő ;)

Szerintük ez a szint ma is megvan :D

[ Szerkesztve ]

(#1433) Deck válasza Szabi® (#1432) üzenetére


Deck
titán

Ez az Odyssey topik nem a Unity se nem az AC topik szóval jó lenne ha befejeznéd már :)

A mobil mióta kifogás? Nincs rajta ékezet? Ne nevettess már :)

PS5

(#1434) S e t h válasza Deck (#1433) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az igekötőkkel kapcsolatban olyan mintha most kezdte volna az általános iskolát, az igénytelenség esszenciája, de ha a telefonra fogja, akkor lassan széttöri azt is.

Kicsit le vagyok maradva, még csak most jutottam el idáig, vmikor meghallgatom, de ahogy a tavalyi év kedvenc játékait nézem, hát a készítők is ritka igénytelen jószágok lehetnek, törölnöm is kéne a podcast listámról. :)

2018 legjobb játékai

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1435) VTom válasza Szabi® (#1432) üzenetére


VTom
veterán

"Megveszik igy is,és örülnek neki,még hazudnak is utánna hogy ez "milyen szép és milyen jó""

Ezek szerint Te nem vetted meg? Akkor anélkül mondasz ítéletet egy játék felett, hogy kipróbáltad volna? Mi alapján? Youtube?

Mindenki érti az álláspontodat, de kár ezt már itt erőltetni, főleg ilyen stílusban, mert ennek előbb utóbb modker lesz a vége.

u.i.: a sorozat egyik legjobb darabja szerintem is a Unity volt, kétszer játszottam végig. A legjobb darabja pedig az Origins, amelyikkel teljesen más arculatot vett a játék. A görög mondavilágról gondolom már hallottál, így nem értem miért kell meglepődni azon, hogy vannak a játékban mesebeli dolgok, pl. lángoló ló :) Ezeket nem kötelező használni, pont arra jó ez az RPG szerű rendszer, hogy mindenki olyan karaktert építhet, ami neki tetszik. Azt meg, hogy a grafika visszafejlődött, nem mondanám. Tény, hogy nem olyan fotorealisztikus, mint a Unity, de kb. 4x akkora a világa, és itt nem csak házak vannak, hanem rengeteg növény, állat, dinamikus napszakok és időjárás, stb. A Unity-ben pl. sohasem esett az eső, és éjszaka is csak akkor volt, ha a sztori épp úgy kívánta. Mindkét játék másért jó, miért baj, ha sokaknak ez tetszik?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1436) noxon válasza Di Natale (#1422) üzenetére


noxon
őstag

Igen, ez is gáz kicsit. Sajnos vannak hibák. Remélem egyszer kijavítják ezeket.

We live in a simulated world...

(#1437) noxon válasza Deck (#1423) üzenetére


noxon
őstag

Tényleg ezek miatt is marhaság az egész :D

Amúgy jó játék azért, ettől függetlenül is szívesen jatszom vele :)

Annyira nem is csúnya sem.
Múltkor éjszaka a ködös erdőben mászkáltam holdfény mellett. Na az nagyon hangulatos volt pl.

We live in a simulated world...

(#1438) deniro2 válasza Szabi® (#1432) üzenetére


deniro2
senior tag

Te még mindig nem érted ugye, hogy nem a véleményeddel van a gond, hanem azzal, hogy nemcsak leigénytelenezed és hazugozod azokat, akiknek -veled ellentétben- tetszik az Odyssey, hanem ráadásul a játék topikjában teszed mindezt... Számonkéred másokon a véleményed tiszteletben tartását, ugyanakkor, aki nem ért veled egyet, az szerinted minden lehet csak normális ember nem... Ritka bicskanyitogató ez az egész, amit itt leművelsz, de láthatóan egyáltalán nem veszed észre magadat...

Én momentán nem játszottam a korábbi AC részekkel és egyáltalán nem érdekel, hogy azokkal összehasonlítva milyen ennek a grafikája. Egyrészt, mert sokadlagos szempont számomra a látvány egy játéknál, másrészt ez is pont megfelel az igény(telenség)emnek.

Leírhatod még 77x, hogy az Unity szebb, ettől még nekem nem fog kevésbé tetszeni az Odyssey. Ennyi.

(#1439) Deck válasza deniro2 (#1438) üzenetére


Deck
titán

Mindegyik szép de az Odyssey sokkal nagyobb játék és a gameplaye is sokkal jobb mint a régieknek. A Unity egyáltalán nem érdekel a francia téma miatt. Az Odyssey hangulata meg fantasztikus ahogy az egész játék. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1440) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Én szerettem a Unity-t, amiatt kaptam meg ingyen a Far Cry 4-et :DDD :C

De az Odyssey messze odavert neki játékidőben, hajózás rulez! És emiatt nekem a Black Flag a másik kedvenc.

;) - The Power of the Light Side

(#1441) noxon


noxon
őstag

Hogyha nem tudom legyőzni a mítikus lényeket, akkor érdemes később megerősödve vissza térnem?
Vagy mindig a szintemhez van igazítva a lény szintje is?

We live in a simulated world...

(#1442) hdekakas válasza noxon (#1441) üzenetére


hdekakas
senior tag

Mindig a szintedhez lesz.
Igazából azt vettem észre, hogy kvázi felesleges pl warrior damage-re meg adott fegyverre rakni egy csomó ability pontot is, mert úgyis hozzászinkronizálja az ellenfeleket. :F
Annyi értelme van esetleg később visszamenni, ha még nincs meg a 8 adrenalin szegmensed, vagy nincs elég alapanyagod hogy a szintedre felhúzz minden felszerelést, vagy valamelyik képesség ninsc 3-as szintűre fejlesztve még amit használsz, stb. Ezek könnyítenek a harcban, de amúgy tök mindegy hányas szinten mész oda, úgyis -1 vagy 2 szinttel alattad lesz ahogy rémlik.

(#1443) deniro2 válasza hdekakas (#1442) üzenetére


deniro2
senior tag

Pont a képességekkel és a felszereléssel lehet fölé nőni az ellenfeleknek, mert ezeket nyilván nem szinkronizálja a játék, csak az alap értékeket növeli szintenként. Meg az 50. szint után megjelenő master képességek is hasznosak, még, ha túl nagy értékre nem is lehet húzni őket.

(#1444) noxon válasza hdekakas (#1442) üzenetére


noxon
őstag

Köszi. Úgy vettem észre a fejvadászoknál is a szintemhez igazítja. Mondjuk az nem baj.

We live in a simulated world...

(#1445) Szabi® válasza VTom (#1435) üzenetére


Szabi®
addikt

A lángoló lovat nem én hsz-eltem :) Csak az avatar ugyan az,a személy nem :D Én csak vele értettem egyet és arra reflektáltam.Egyébként én nem azt írtam hogy mindenben jobb a Unity ,én is bele raktam az Odysseybe közel 40 órát,a Unity-t csak a kidolgozottság végett hoztam fel,egyébként ha ilyen felületessé tesz egy játékot hogy openworld lett azt hidd el sokaknak nem tetszik :N

deniro2 Ugyan már , nem kell ezt ilyen vérre menően felfogni,nem hogy örülnétek hisz pörög a topik,itt elötte annyi élet volt mint egy kriptában :D

) S e t h Teljesen neutrális vagy már számomra,sajnos ott tartunk hogy válaszolni sincs affinitásom :)

(#1446) VTom válasza Szabi® (#1445) üzenetére


VTom
veterán

Azért azt nem mondanám rá, hogy felületes a grafika...

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1447) Szabi® válasza VTom (#1446) üzenetére


Szabi®
addikt

Irtam am. hogy nagy totálba pofás az Odyssey,de amikor 600-adszor is ugyan azokba a kidolgozatlan karakterekbe botlasz az elég kiábránditó....(falvakban,városokban,de még a tábortüzeknél is ugyanaz a textúrájú karakter ücsörög)
Azért a Rockstarról példát vehetne az Ubisoft épületek/semleges karakterek modellezése stb :)

[ Szerkesztve ]

(#1448) hdekakas válasza deniro2 (#1443) üzenetére


hdekakas
senior tag

Igen, a képességeket nem szinkronizálja hozzá, én is ezt mondtam, nem? Azt mondtam, hogy ha ráteszel a kardodra 21%-ot pl nálam a damage with daggers-re tettem két felszerelésemre 21%-ot, meg a Master skilleknél is tettem 14 pontot a Warriror damage-re, meg 12 pontot a damage with daggers-re, összességében valami 200%-on van a warrior szintem a fegyverrel, de ha leveszem róluk, akkor is ugyanannyi nyiszibolás egy-egy ellenfél. Fasza.

VTom: Hát ezen képek alapján is felületes pedig. Ezt már írtam egyszer, messziről szép. De nézd meg közelről. a tárgyakat... Vagy ezen képeket csak nagyíts ki és nézd a részleteket. Ne messziről egyben az egész várost.

(#1449) VTom válasza Szabi® (#1447) üzenetére


VTom
veterán

Azért ez a Unityben sem volt máskép..

A legszínesebb ilyen szempontból az AC Origins volt szerintem. Ott tettek-vettek az npc-k rendesen. Volt, hogy követtem őket, és figyeltem mit csinálnak. Dolgoztak, beszélgettek, sétálgattak :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1450) Deck válasza Szabi® (#1447) üzenetére


Deck
titán

Hagyd már azt a dögunalom rdr2-t..

A Ubisoft évente ad ki újat. A Rockstar meg konzol generációnként..

[ Szerkesztve ]

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.