Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Alexios válasza Anonymus23 (#550) üzenetére


Alexios
veterán

Mivel az Origins óta már nincs vérvonalas dolog, ezért ez eleve lényegtelen már. Ugye itt is úgy kezdődik a játék, hogy Leonidas lándzsáján talált dns-t használja, emiatt kell választanod a játék elején Alexios és Kassandra közül. Illetve ajánlom vidd végig a játékot, ott is vannak érdekes dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#552) VTom válasza Anonymus23 (#548) üzenetére


VTom
veterán

Én véletlenül botlottam bele egy ilyenbe, nagyon nyomult az egyik vén f@sz, de nem adtam oda magam :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#554) VTom válasza bulikavagyok (#553) üzenetére


VTom
veterán

kár, hogy blokkolva van a cégnél... :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#555) bulikavagyok válasza VTom (#554) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha mégis inkább a szerencsére bíznátok magatokat, küldjétek el a helyes választ az alábbi kérdésre egy "MSI Assassin's Creed" tárgyú levélben legkésőbb november 5-én éjfélig a nyeremenyjatek@gamestar.hu címre, és megkaparinthatjátok az 5 PC-s Assassin's Creed Odyssey kulcs egyikét.

Hogy hívják az Odyssey női főszereplőjét?

a) Cleopatra
b) Kassandra
c) Karolina

A játékban való részvétel feltétele az e-mail helyes tárggyal való elküldése a megadott e-mail címre. A nevezők e-mail címeit csak és kizárólag a nyertesek kiértesítésére használjuk, és a játék végeztével töröljük, harmadik félnek nem adjuk ki.

(#556) VTom válasza bulikavagyok (#555) üzenetére


VTom
veterán

Köszi, el is küldtem a helyes választ, Karolina. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#557) arnikusz válasza VTom (#556) üzenetére


arnikusz
veterán

Cleopatra a helyes Arial 10-es betüvel. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#558) Mirakuru


Mirakuru
tag

Egy kérdésem lenne ha le volt már írva bocsi! Conquestnél van jelentősége hogy éppen kinek segítek? Spárta vagy Athén?

(#559) Alexios válasza Mirakuru (#558) üzenetére


Alexios
veterán

Nincs

(#560) VTom válasza Mirakuru (#558) üzenetére


VTom
veterán

Nincs.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#561) Anonymus23 válasza Mirakuru (#558) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nincs ;]

;) - The Power of the Light Side

(#562) polgi803


polgi803
őstag

Az miért lehetett hogy volt egy quest, hogy öljek meg mittomén 6 veszélyes állatot és egyszer csak eltünk az a quest pedíg nem volt aktív. Ez valami bibi, vagy akkor is teljesül ha nem aktív? :F

(#563) Anonymus23 válasza polgi803 (#562) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az nem lehet, hogy csak napi quest volt?
Vannak aminek ha lejár az ideje, akkor eltűnik, vannak napi és heti questek ahogy eddig észrevettem.
Van egy kis óra a quest-nél.

Vagy csak simán megcsináltad a questet be is adta csak nem tűnt fel, akkor is tudod teljesíteni a questet ha nem aktívként éppen azt megcsinálod.
Pl többször volt már, hogy felfedezés közben quest tárgyat szedtem össze, és amikor pl kikértem a feladatot, azonnal be is adta a jutalmat, mert már meg is csináltam.

;) - The Power of the Light Side

(#564) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

A legutóbbi frissítéssel bekerült vagy bekerültek, ilyen legendary shipek. Ezek a játéktéren fixen vannak valahol, vagy ez event szerűen lesz, mint az Originsben a különböző istenek elleni harcok?

(#565) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Pár napja elkezdtem az Origins-t, ami lényegében az első AC-s játékom volt. Tetszett a dolog, de a borzasztó optimalizálatlansága elvette a kedvemet tőle. (GTX 1080 meg i5 8600K-val is csak 40 FPS környékén mozog)

Szóval kb. 5-6 órát játszottam vele, gondoltam egy merészet, és megvettem az Odyssey-t. Hát nem bántam meg! Mesésen fut! Komolyan, ég és föld az Originshez képest! Szóval az optimalizáltsággal nincs gond. Kövezzetek meg de nekem a harc is jobban tetszik. Explorer módban kezdtem, mindent megpróbálok felfedezni. Bár tényleg óriási a terület, nem tudom lesz-e energiám mindent végignézni :D

(#566) Anonymus23 válasza VTom (#552) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tegnap este megint volt egy ilyen, az egyik nagy darab drabat szakállas Blacksmith próbálkozott be egy küldetés alatt, kezd a gyomrom felfordulni, pedig eddig nagyon bejött a játék... :U most már ez lesz végig
Mi lesz még itt? Lesz benne Kék Osztriga bár is? :W

;) - The Power of the Light Side

(#567) VTom válasza tonermagus (#565) üzenetére


VTom
veterán

Nálam 6700K + 1080-nal 1440p-ben stabil 60fps volt ultrán az Origins-ben. :U Nagyobb városokban előfordult, hogy leesett 50-55 fps környékére, a CPU limit miatt, ami a dupla védelem miatt volt, mint azóta már több helyen megírták.

Szerintem Nálad lehet valami gond, mert az Origins jól futott.

Mondjuk nálam ugyanúgy fut az Odyssey is, mint az Origins.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#568) Mr Chapel válasza tonermagus (#565) üzenetére


Mr Chapel
tag

Nálam inkább fordítva van. Igaz nekem csak egy 1060 van. Az originst max beállításokkal tudtam ugyanolyan teljesítmény mellett futtatni, mint az Odysseyt visszább véve egy két opcióból.
Ami feltűnt még, amellett hogy nem vizesedik a ruhája Alekosznak, hogy igazából véres se lesz, bármilyen vérfürdőt is rendezek :) Milyen besorolást kapott a játék? Hogy ezt is kihagyták. Az Originsben tetszett hogy egy nagyobb összecsapás után bizony itt ott véres lett a köpönyeg. Majd egy fizetős dlcben megkapjuk mint a hidden bladet :D

(#569) Alexios válasza Anonymus23 (#566) üzenetére


Alexios
veterán

Lesz még több is, főleg ha bejön a képbe Alkibiades, szerintem ha ennyire zavar a lehetőség akkor nem biztos, hogy neked találták ki a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#570) Televan74 válasza Alexios (#569) üzenetére


Televan74
nagyúr

És akkor még nem is beszéltünk az idős hölgyről,szegény papát meg lehet kímélni egy kiadós hosszú együttléttől. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#571) VTom válasza Mr Chapel (#568) üzenetére


VTom
veterán

Itt is véres lesz szerintem, bár erre konkrétan nem emlékszem most, de úgy rélmik.

Az Originsben rendesen ázott a ruha, de szegény tevám sem menstruált épp az alábbi fotó készíteskor, cask megtámadták a hiénák:

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#572) Anonymus23 válasza Alexios (#569) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem a lehetőség zavar, hanem az egésznek a túltolása, általános szinten.
Mindenesetre jó lett volna az elején egy kérdés, hogy akarok-e ilyen ajánlatokat kapni, mert ez nem kicsit túl lett tolva véleményem szerint. Bár lehet az ókori görögben ez mindennapi dolog volt, bár nem hiszem, hogy ott ahol, pikk-pakk elvágták a torkát annak aki nem volt szimpi, ott bármelyik jött-ment bepróbálkozott volna.
Az, hogy a vén csoroszlya megpróbálkozik a friss hússal az még poénos is volt, de ez már kb. Saints Raw magasságokba (vagy inkább mélységbe) emeli (süllyeszti) ezt a részét a játéknak.

Alkibiades? Még nem találkoztam vele szerintem... :F
Ki lehet végezni? ;]

;) - The Power of the Light Side

(#573) VTom válasza Anonymus23 (#572) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem az ókori görög kultúra miatt tolták ennyire ezt túl a játékban. Nem kell foglalkozni vele, ha zavar, skippeled a párbeszédet, nyomsz egy no-no-t, és mehetsz tovább.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#574) Anonymus23 válasza VTom (#573) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jaja. megy skippelés rendesen :DDD
A játék maga jó, a kedvencem az ilyen millió gyűjtögethető összeszedhető cuccos, bár az már látszik, hogy a design elemeket annyira nem tolták túl, mert a fa erődítmények az kb 2 féle van összesen, még a titkos bejáratok is ugyanott vannak.
Kicsit buta az AI, mert pl amikor egy erődítményt takarítok, akkor pl leszedek egy őrt, elrejtem, és rövid időn belül jön a következő jelentkező, és gyakorlatilag addig jönnek oda (mert azt a posztot ám védeni kell ezerrel) amíg van ember az erődben :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#575) Mascot21


Mascot21
csendes tag

(#576) Alexios válasza Mascot21 (#575) üzenetére


Alexios
veterán

The costs to upgrade gear has been decreased.

Hehe :D

(#577) Anonymus23 válasza Alexios (#576) üzenetére


Anonymus23
veterán

Helyes :K
Pont most kellene vagy 6 szintet upgredalni a jó tálentes cuccokon. :B

;) - The Power of the Light Side

(#578) polgi803 válasza Mr Chapel (#568) üzenetére


polgi803
őstag

Nekem is 1060 6gb-al megy fullon minden. Semmi gondom.

(#579) VikMorroHun válasza Anonymus23 (#520) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én még Odüsszeusz szigetén kaptam egy egész jó kardot (nyilván nem legendary kategóriában), aztán valahogy elbénáztam, rám jött 6-8 őr, meghaltam. Visszatöltés után a kard már nem volt nálam. Ezek után vagy 10* újra kinyitottam azt a ládát, de nem jött még egy olyan kard... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#580) VikMorroHun válasza PeAdam (#541) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Megnéztem (1-2 percig), de nem igazán vettem észre, miért lenne jobb a Unity animációja, mint az Odysseyé. Előbbiben több a ház, emiatt többet lehet ide-oda ugrálni, ennyi különbség látható szerintem.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#581) Anonymus23 válasza VikMorroHun (#579) üzenetére


Anonymus23
veterán

Vissza kellett volna tölteni a pár perccel korábbi mentést, mielőtt kinyírtak, mert akkor nálad lett volna a kard.
Nekem úgy tűnik, hogy amikor megfekszik az ember, akkor nem a gyors mentésekből tölt vissza, hanem ilyen checkpoint jellegű mentésekből.

;) - The Power of the Light Side

(#582) VTom válasza Alexios (#576) üzenetére


VTom
veterán

Addressed an issue that prevented the Evie and Bayek Lieutenants from being available in the game.

Erre is panaszkodtatok páran korábban, úgy látszik bug volt.

Illetve ez is téma volt:

Addressed an issue that caused the fire effects to appear in low quality during photo mode.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#583) VTom válasza VikMorroHun (#580) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem az arcmimikára gondolt, és az átvezető videok animációjára.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#584) Skynet258 válasza VTom (#583) üzenetére


Skynet258
veterán

Azért a harcok is nem gyengén stílusosabbak a videó későbbi részében, ott látszik leginkább a különbség... Ezzel együtt nekem marhára bejön az Odyssey, csak hát jött egy RDR2 közben... :DDD

https://geekpulse.hu

(#585) polgi803


polgi803
őstag

Nálam tegnap jött elő először egy olyan hiba, hogy lovagoltam, vagy mentem és elengedtem a gombot, de még mindig ment a ló, vagy a palikám vagy nem mászott fel valahová...előtte meg utána se... érdekes... :F

(#586) Anonymus23 válasza polgi803 (#585) üzenetére


Anonymus23
veterán

Van automata futás, PC-n "Y" röviden nyomva fut/lovagol, hosszan nyomva pedig az adott célhoz lovagol.
Nem ezt kapcsoltad be véletlenül?

;) - The Power of the Light Side

(#587) Anonymus23 válasza Mascot21 (#575) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azt lehet vajon tudni, hogy pontosan mikor élesítik a patch-et?
Mikortól lehet vajon tölteni?

;) - The Power of the Light Side

(#588) polgi803 válasza Anonymus23 (#586) üzenetére


polgi803
őstag

De ugye látszik is egy fehér csíkkal a vonalvezetés... de ott nem volt...vagy nem mindig látszik? Más. Mikor jön az új patch? mert látom már van. Látom nem csak én kérdeztem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#589) Televan74 válasza Skynet258 (#584) üzenetére


Televan74
nagyúr

RDR2 kimarad nálam.PC -n vagyok otthon.Majd ha egyszer jön oda is, meglesem milyen lesz 60fps -el játszani! ;] :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#590) Anonymus23 válasza polgi803 (#588) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem, a csík csak akkor látszik, ha ki van jelölve egy célpont, és lovaglás közben hosszan nyomod az Y-t.
Ha csak rányomsz, akkor mindig fut, nem kell az előre gombot nyomni folyamatosan.

;) - The Power of the Light Side

(#591) polgi803 válasza Anonymus23 (#590) üzenetére


polgi803
őstag

jaa értem...akkor lehet...

(#592) Mascot21 válasza Anonymus23 (#587) üzenetére


Mascot21
csendes tag

Ezt talaltam:

"Hello everyone,

There will be scheduled maintenance on Thursday, Nov 1 that will impact particular online features such as photo mode, the Oikos of the Olympians, Live Events, Daily contacts and the in-game store.

Maintenance will begin at 11am EDT | 4pm CET and should last approximately 30 minutes. We'll update this thread when the maintenance has completed.

Thank you!"

(#593) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Aki amiatt panaszkodik, hogy az Origins szebb volt, próbálja ki ezt a modot. Reshade kell hozzá, leírásban benne van, hogyan lehet telepíteni. Képek:
1
nagyítva
2
nagyítva

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#594) Anonymus23 válasza Mascot21 (#592) üzenetére


Anonymus23
veterán

Most telepített valamit, csak a hangját hallottam, de még mindig 1.0.5-nek írja a játék, lehet csinálok neki egy újraindítást :)

;) - The Power of the Light Side

(#595) polgi803 válasza Anonymus23 (#594) üzenetére


polgi803
őstag

Nálam épp most update-el...

(#596) VikMorroHun válasza Mr Chapel (#568) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A (nem)vizesedés ismert hiba, dolgoznak rajta. Nálam egyébként Kassandra nem lesz véres, de ha úszok egyet, akkor hatalmas vértócsa ázik le róla. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#597) VTom válasza VikMorroHun (#593) üzenetére


VTom
veterán

Így kép alaján semmi különbséget nem látok az eredetihez képest...

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#598) Skynet258 válasza Televan74 (#589) üzenetére


Skynet258
veterán

Jó, addig én rongyosra játszom 30fps-sel. ;) ;]

https://geekpulse.hu

(#599) Televan74 válasza Skynet258 (#598) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én meg gyűjtögetek tovább. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#600) Đusty válasza Televan74 (#599) üzenetére


Đusty
őstag

Fából honnan szereztél ennyit? Nekem csak az hiányzik még a hajó kimaxolásához igaz még csak attikánál járok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.