Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#847) #80123904


#80123904
törölt tag

Kellemes akcióban megvásároltam a játékot. Neki is kezdtem.
Játszottam fél-fél órát a két karakterrel, hogy melyik a szimpatikusabb.

Nem hittem volna, hogy ezt írom...de Bayek is szimpatikusabb volt, mint ez a kettő. A kinézetükkel nem lenne bajom, de megint a voice-acting...ez nagyon a vesszőparipám.
Először azt hittem, hogy két olyan emberkét kértek fel a szerepre, akik ilyen szinten dadognak a valóságban is, de nem. Néztem videókat róluk és teljesen jól beszélnek, szép kiejtéssel. Szóval szándékosan beszélnek úgy angolul a játékban, mintha egy 2. osztályos indiait hallgatnék.

Az összes AC játékban beletudtam élni magam a főszereplő helyzetébe és bőrébe, kivéve a Unity-ben és az Originsben. Na meg valószínűleg most majd az Odyban.

Lehet mondani, hogy próbálják autentikusabbá tenni a környezetet és fura lenne, ha tökéletes angollal beszélnének a karakterek. Mentem is azonnal a menübe, hogy átrakjam a hangot görögre, de olyan pedig nincs. Meh...

Pár óra után nem fog zavarni a dolog remélhetőleg. Ellenkező esetben elnyomom majd az összes párbeszédet, ami nem main story.

--------

Olvasgattam a neten, hogy melyik karakter a jobb és Kassandra a győztes, de az eddigiek alapján itt annyira nem tűnik ő jó választásnak. Az az érzésem, hogy itt kevesebbet lehet majd lopakodni-assassinkodni. Így furának tűnne, ha egy nővel rúgdosnám és lökdösném a nálánál 40 kiló izommal többel rendelkező embereket.

Olyantól szeretném kérdezni, aki már végigjátszotta vagy a végénél tart. Ez mennyire állja meg a helyét? Az origins-ben nagyon kevés harcot vívtam meg face-to-face. Az esetek nagy többségében simán betudtam lopózni, majd kiosonni. Amennyiben pedig kellett, akkor egyesével levadászni az ellenségeket. Ez itt is járható út? Mert akkor Kassandra lenne a választott, mert ő egy fokkal jobban tetszik, mint a csóka.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.