Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Deck válasza Szabi® (#1550) üzenetére


Deck
titán

Mivel a warez említése is tilos itt az oldalon ahogy a segítségkérés is hozzá.. Így biztos nem. Különben nem itt tette volna fel a kérdését.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1552) inci67


inci67
tag

Ja bocsi én ezt nem tudtam.

(#1553) Szabi® válasza Deck (#1551) üzenetére


Szabi®
addikt

Megint okosabbnak hitted magad,mint ami vagy :D :D Általában a törtnél áll fent a savegame path megváltoztatása.Jah és én arról nem tehetek hogy ő feltette a kérdést. :C :C

inci67 Semmi baj ,jó pap is holtig tanul :R

[ Szerkesztve ]

(#1554) Deck válasza Szabi® (#1553) üzenetére


Deck
titán

Nem értetted az iróniát/szarkazmust a hozzászólásomban de nemis vártam mást tőled. Okosabbnak hitted magad megint mint ami vagy :D

A fórum szabályzata szerint megemlíteni sem szabad a warezt sem utalni rá sem segítséget kérni hozzá.. Elkéne olvasnod ha megy az olvasás..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1555) Szabi® válasza Deck (#1554) üzenetére


Szabi®
addikt

Az oldal etikettje szerint felesleges hsz-t sem szabad generálni,ha te is tudsz olvasni,,,vagy csak írni tudsz és olvasni nem ? :)

(#1556) Deck válasza Szabi® (#1555) üzenetére


Deck
titán

Na és melyik volt előbb te okoska? Ki kezdett el személyeskedni? :)
Amúgy meg nem volt felesleges az enyém.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1557) Szabi® válasza Deck (#1556) üzenetére


Szabi®
addikt

Itt az "okoska" nagy valószinüséggel tényleg nem te vagy.Mivel én a kérdésére reagáltam.Függetlenül attól hogy milyen verziójú a játék :) Kár ezen vitázni,a szabályokat meg akkor hozd fel ha be is tudod tartani :)
Vissza olvashatod a hsz-eid "milyenségét",itt is,meg a ps topikban is,szép cifra némelyik :)

[ Szerkesztve ]

(#1558) Deck válasza Szabi® (#1557) üzenetére


Deck
titán

Ps topikba? Jajj a lelkedre ne vegyél már valamit, vagy sírva ne fakadj nekem. A szívemre venném :(

PS5

(#1559) Szabi® válasza Deck (#1558) üzenetére


Szabi®
addikt

Sirni te szoktál amikor "szidják" az Odyssey-t :P :D

(#1560) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Be kellene már fejezni itt az izmozkodást, főleg ONban.
Senki sem kíváncsi rá, ahogy egymással acsarkodtok itt.

;) - The Power of the Light Side

(#1561) .LnB válasza Szabi® (#1559) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy van. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1562) luciferk


luciferk
senior tag

Szevasztok, 47-es szintén vagyok 180 órával és nagyon jó játéknak tartom, a 6-ik fajta nyílvessző még lakat alatt van, milyen fajta lesz a 6-ik nyílvessző és mikor várható vagy mit kell tenni, hogy a hatodik lakat is megnyíljon?

(#1563) Di Natale válasza Szabi® (#1550) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Szerintem az lesz, nagyon úgy fest. :(

(#1564) Anubris válasza luciferk (#1562) üzenetére


Anubris
őstag

Ha jól emlékszem a Daughter of Artemis melléküldetésben kell eljutni egy ideig, pár vad leölése után kapod meg.

(#1565) Szabi® válasza Di Natale (#1563) üzenetére


Szabi®
addikt

Jaja sajnos pc-n még mindig nem divat játékot venni :((

[ Szerkesztve ]

(#1566) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Nemrég megvettem a játékot, csak sajnos a jelenlegi konfigommal 1080p-n sokszor beesik 60 alá az FPS ami nagyon zavaró, főként a városokban. Mindenképpen szeretnék upgrede-elni, de valószínűleg 2 lépésben. A kérdésem az lenne, hogy egy új CPU-val vagy inkább videókártyával tudnám 60 felett tartani az FPS-t. Jelenleg egy 3770k-m van 4,3 Ghz-en és egy GTX 1070. Ezt szeretném lecserélni 9700k-ra és RTX 2080-ra.

Köszi a választ előre is.

(#1567) Szabi® válasza Rexcor (#1566) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem pc-n nem lett a legfényesebb az optimalizálás,i5 8600k + gtx 1060 6GB és 47-55 közt mozog az fps úgyszintén full hd-ban,gondolom ez nem sokat segit neked.De a te vga-dtól erösebbeken sem túl stabil a game,ahogy néztem a beszámolokat.Én ezért toltam One x-en.

(#1568) VTom válasza Rexcor (#1566) üzenetére


VTom
veterán

Első körben vedd vissza az élsimítást, és szerintem már jó is vagy.
Ha nem, akkor a procit, platformotcseréld le, és kapcsold ki a spectre/meltdown védelmeket, aztán meglátod, kell-e VGA-t is cserélni.
9700K+2080-nal már biztosan meglesz a 60fps, de ezért az egy játékért nem érdemes egy vagyont költeni a konfigra szerintem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1569) Rexcor válasza VTom (#1568) üzenetére


Rexcor
őstag

Élsimítást visszavettem már közepesre, de igazából FPS szempontjából a magashoz képst kb semmi különbség nincsen, max 2-3 FPS. A többiből nem vagyok hajlandó visszavenni. Amúgy is kell már lassan cserélnem, akkor elős körben a platformot fogom. Köszi.

(#1570) noxon válasza Rexcor (#1566) üzenetére


noxon
őstag

Mi a baj a 60 fps alattival? Ugyanolyan folyamatos a kép 50, 40, FPS-el is.

We live in a simulated world...

(#1571) Szabi® válasza VTom (#1568) üzenetére


Szabi®
addikt

Teljesen mindegy hogy mit vesz alá,,a 700.000-ezres threadrippert is megeszi reggelire ez a "remekmű" :)

Gyalázat.....

[ Szerkesztve ]

(#1572) Rexcor válasza noxon (#1570) üzenetére


Rexcor
őstag

Nekem abszolút nem, már az 56-57 is nagyon zavar. Attól még hogy te nem látod a különbséget én látom. Ilyen szakadozva mozog a kép, van egy ilyen "utánhúzása", egyáltalán nem sima.

(#1573) s4hu|SyD^ válasza Szabi® (#1571) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Valószínűleg a remek AMD nem olyan remek. Sokkal "gyengébb" processzorokon jobban fut.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1574) Szabi® válasza s4hu|SyD^ (#1573) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez a remek AMD az ettöl drágább Intelt meg is eszi,de ahol nem ott meg majdnem azonos a teljesitmény :)
Az Ubi nem tud optimalizálni leragadtak a 4-8 magnál,az meg ezt nem győzi.
Van tényleg olcsóbb konfig ahol jobban fut,de nem folyamatos az fps ott sem,drop hegyek,stuttering,microlag,texture pop up stb (a kérdező meg fix 60-at akar) ,egyszerüen ez a játék nem jól használja az erőforrásokat,nagyon rossz hatásfokkal kezeli a vga-cpu kombót.Láttunk már ilyet az Ubitól,,,Ac3 Boston,,,,a NASA-nál is sz@rul futott.

[ Szerkesztve ]

(#1575) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

https://forums.ubi.com/showthread.php/2030835-Assassin-s-Creed-Odyssey-1-2-0-Patch-Notes

Holnaptól lesznek Loadout-ok.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1576) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Új Assassin's Creed lehetséges pletyka

Játékosok a Division 2-ben találtak egy posztert, amin egy Valhalla felirat alatt egy viking szerű harcos tart a kezében egy az Apple of Eden-re erősen hajazó tárgyat:

Ez már a sokadik "morzsa" a következő lehetséges AC játékról, meglátjuk, hogy végül Róma, Vikingek vagy egy feudális Japán lesz a leghamarabb 2020-ban érkező rész helyszíne.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1577) Xerxész


Xerxész
őstag

Akik már végigjátszották...

SPOILER

Ha megszerzem a 4 mitológiai lény ereklyéit és aktiválok valami rendszert Atlantisz bejáratánál, utána lesz még Atlantisszal kapcsolatos küldetés, vagy annak ott vége szakad?
Azért kérdezem, mert az Atlantisz vonalat akarom a végére hagyni a cselekményekből. Először a család vonalat akarom befejezni, utána a sztorin kívüli megmaradt kultistákat (ha lesz ilyen még) és végül Atlantiszt.

Spoiler nélkül kérném a választ, ha lehetne. :)

[ Szerkesztve ]

(#1578) Doblós válasza Xerxész (#1577) üzenetére


Doblós
aktív tag

Szia!Nincs vele több kapcsolatos küldi.Lesz egy 3 részes díelszí,ott "talán" lesz :) azt hiszem,április végén jön az első epizód.

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#1579) zozika2


zozika2
tag

Helló, játszik valaki az Atlantis dlc-vel? Milyen lett? Lesz még más is később?

(#1580) gejala válasza zozika2 (#1579) üzenetére


gejala
őstag

Jövő héten jön ki az Atlantis első része. Múlt héten a bevezető került be a játékba, az ugyanolyan, mint az összes többi küldetés.

(#1581) zozika2 válasza gejala (#1580) üzenetére


zozika2
tag

Ja értem, köszi.
És vajon addig be kéne fejezni a mostani Atlantis vonalat, vagy nincs köze hozzá?

(#1582) l.skywalker válasza zozika2 (#1581) üzenetére


l.skywalker
félisten

Illene :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1583) Xerxész válasza l.skywalker (#1582) üzenetére


Xerxész
őstag

Hjaj, én már közeledek a végéhez, hál' Istennek. :P
Nagyon kíváncsi vagyok az Atlantis befejezésre...

(#1585) Anubris válasza Grawens (#1584) üzenetére


Anubris
őstag

Mától játszható az első része.

(#1586) zozika2 válasza Anubris (#1585) üzenetére


zozika2
tag

Második rész is ebben az évben lesz valamikor?

(#1587) kispistax


kispistax
tag

Hali! Segítsetek lécci, melyik verziót vegyem meg, hogy minden dlc-t ingyen megkapjak? A jövőben megjelenőket is természetesen. Köszi. Esetleg javaslat hol a legolcsóbb? Ubi boltjában vagy máshol? Ja, és pc-re azt nem írtam.

[ Szerkesztve ]

(#1588) l.skywalker válasza kispistax (#1587) üzenetére


l.skywalker
félisten

a Gold-ot vagy az Ultimate-t vedd meg. A Gold elég ha csak a DLC-k érdekelnek, ráadásul benne van az ACIII Remastered és a Liberation is.

Btw. szerintem most még itt a legolcsóbbak mert most akciósak az AC-k az Ubi store-ban.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1589) evitiguF válasza kispistax (#1587) üzenetére


evitiguF
senior tag

Plusz ha volt már korábban is ubi fiókod, és esetleg van még ott el nem használt kredited (100), akkor azt még az akción felül is fel tudod használni.

(#1590) kispistax válasza l.skywalker (#1588) üzenetére


kispistax
tag

Köszi, már szedem le a Goldot.

(#1591) zozika2


zozika2
tag

Nem drágák egy kicsit a dlc-k? Az egész játékot 11-ért vettem, most a két dlc season pass 12500, ha jól láttam boxra?
Megveszem, de ez fura.

(#1592) l.skywalker válasza zozika2 (#1591) üzenetére


l.skywalker
félisten

Megvan az alapjáték Xbox-ra?

A cdkeys-en olcsóbb némileg: [link]

De amikor megvetted akkor a Gold edition 19k volt ill. keddig a húsvéti akcióban 15k és sajnos a Season Pass még nem kapott egyszer sem kedvezményt. Az ilyen játékoknál mindig érdemes a Gold-ot venni minimum.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1593) zozika2


zozika2
tag

Persze, megvan, sajnos akkor még meg sem fordult a fejemben, hogy ennyit fogok játszani egy AC-val :)

(#1594) s4hu|SyD^ válasza zozika2 (#1593) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tegyél félre az Origins-ra is ha nem játszottad még. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1595) zozika2 válasza s4hu|SyD^ (#1594) üzenetére


zozika2
tag

Kassandra után az a Banyek vagy Bayek, hát nem tudom meg tudnék e barátkozni vele :)

(#1596) s4hu|SyD^ válasza zozika2 (#1595) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem is fura volt, de megéri szerintem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1597) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Kérem értékeljétek az alábbi szituációt.

A "Home Sweet Home" küldetésnél Myrrine mutatni szeretne nekem valamit. Felpattan egy lóra, mikor két perc után egy farkas megtámadja és leesik a lóról. Megöljük a farkast, majd Myrrine elkezd rohanni a menekülő paripához, csakhogy a ló úgydöntött, hogy nem engedelmeskedik. 5 percig futkároztunk mire az egyik katonai tábornál fennakadt a ló. Így rátudott ülni, de ő is beszorult. Ki kellett tunkolnom a barikádból, hogy folytassuk a küldetést...

(#1598) l.skywalker válasza Di Natale (#1597) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na, ezt hívják küldetésnek! :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1599) Xerxész válasza Di Natale (#1597) üzenetére


Xerxész
őstag

Váratlan és szórakoztató dolog.
Unscripted rulez. :D

(#1600) Rison77


Rison77
senior tag

51 óra alatt végigvittem a fő sztorit 44-en végeztem, egy ideig csinálgattam a melléküldetéseket, de kicsit már monotonná vált, így a vége fele már csak párat csináltam meg, hogy meglegyen a fő küldetés szintigénye. Összességében nem volt csalódás, még szerintem ugyanennyit el lehet vele bohóckodni a maradék küldetésekkel, bár nem tudom érdemes e, vagy inkább, ha érzek erőt a new game+-t kezdjem el, és majd ott maxoljak ki mindent? Spoileresen:
Viszont amilyen komótosan ment a sztori az elején, a vége az csak így mint a villámcsapás puff vége, mindenki happy, már aki úgy alakította és ennyi. A fél cultist tábla meg felfedezetlen, a család együtt ez a lényeg, az hogy a cultist ugyanúgy tovább árnyalja a világot senkit nem érdekel már :D. Originsben a sztorihoz volt kötve ez a feature, azt hittem itt is ez lesz a fő irányvonal. Az atlantis relikviákból is csak 1-et szedtem össze, azt hittem az is majd szorosan kötődik a sztorihoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.