Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ron8 válasza SH4D0W2011 (#33) üzenetére


ron8
senior tag

Én sem értem miért kell erőltetni angol nyelvben eut az akcentust...

(#52) Đusty válasza l.skywalker (#50) üzenetére


Đusty
addikt

Az engem nem érint, akkor marad az alap 45€-ért láttam legolcsóbban az valamivel kevesebb mint ha az uplayen pontokért beváltom a kedvezményt.

(#53) zolka95 válasza l.skywalker (#50) üzenetére


zolka95
őstag

Mi az az SP?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#54) Rony949 válasza zolka95 (#53) üzenetére


Rony949
őstag

Season Pass (az alapjáték után megjelenő ÖSSZES DLC csomag)

(#55) l.skywalker


l.skywalker
félisten

"300" ihlette Gameplay. Szerintem hatalmas! [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56) Đusty


Đusty
addikt

Mezei 40 Giga nem is vészes bár lehet megjelenéskor jön még hozzá meg majd a dlc-kel valószínűleg minimum másfélszereződik.

(#57) hoolla


hoolla
aktív tag

Ide is beirom... Már megy a Pre-Load...

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#58) sittes79 válasza hoolla (#57) üzenetére


sittes79
addikt

Akik ultimate edition-t vették steamen azok is kezdhetik okt 2?

(#59) hoolla válasza sittes79 (#58) üzenetére


hoolla
aktív tag

Úgy látom, hogy csak az Ultimate és a Gold Edition mellé jár az early access. Szóval igen.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#60) vegitossj7 válasza dergander (#40) üzenetére


vegitossj7
addikt

Elméletben van benne magyar felirat. Legalábbis valamennyi.
Előbb jött le a preload nekem és megnéztem a videos mappában van "hu" mappa és benne a veszélyekre való felhívás magyarul.

https://imgur.com/a/dUASwR1

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#61) gejala válasza l.skywalker (#55) üzenetére


gejala
őstag

Ha már 300... Ez a 2 perces kick videó jobban eladta nekem a játékot, mint bármelyik trailer. :DDD

(#62) Fred23 válasza gejala (#61) üzenetére


Fred23
nagyúr

Csökkenteni kéne a rúgás erejét, ez így nagyon irreális!

Mindentől függetlenül egyszer meg fogom venni ezt is; csak nem a kezdő árán. :)

(#63) Rony949 válasza Fred23 (#62) üzenetére


Rony949
őstag

"ez így nagyon irreális"

Khm...ez az Assassin's Creed-széria. :)

(#64) RudY


RudY
addikt

hmmm kíváncsíságból rányomtam és nálam már megy a gém (one x)...nem emlékszem melyik régióban vettem. :DDD :C
...jah szingapúri

[ Szerkesztve ]

(#65) gejala


gejala
őstag

Akit érdekel, itt van egy képbe összesűrítve az összes Ubi pontért/Helix creditért megvásárolható cucc.

(#66) RudY


RudY
addikt

Azt kell mondjam, tetszetős lett és spoiler nélkül (nem a sztori része): 1-es szinten, bóklászás közben, csak úgy "tesztként" egy 2-es szintű farkasfalkával nagyon nem érdemes kikezdeni. 4-5 respawn után erőből persze nem sikerül megoldani, marad a furfang. :U :K

[ Szerkesztve ]

(#67) l.skywalker válasza RudY (#66) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van egy fegyver aminek az a neve a játékban, hogy furfang? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#68) RudY válasza l.skywalker (#67) üzenetére


RudY
addikt

Bezony, meg is lepődtem, manapság ezt valahogy kihagyják a játékokból. Remélem nem csak a tesztkörök alatt futottam rá véletlenül. Viszont a gyújtogatásból mintha visszavettek volna, nem tudok annyira pirománkodni, bár lehet, hogy ez is változik.
Azért az égett hullákra pisilő figura is meglepett: :DDD [link]... vagy ez is az akkori hitvilág része volt anno? :U :D

[ Szerkesztve ]

(#69) PeAdam


PeAdam
tag

Első benchmark videók alapján a PC-s port katasztrófálisra sikerült. Az Origins is kritikán aluli volt, de az Odysseynek még aztis sikerült alulmúlni. Konkrétan 8 szálas i7-es procikon játszhatatlan a game egyenlőre, jelen állapotában mindenkit lebeszélnék a PC-s vásárlásról. Erre még rátesz egy lapáttal h ocsmányabb is, mint az elődje.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#70) sittes79 válasza PeAdam (#69) üzenetére


sittes79
addikt

Ez érdekes, mert én most toltam bele 7 órát i7 7700+1070 full hd ultrán, átlag 60 fps és egy röccenés sem volt.

(#71) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#72) hdekakas


hdekakas
senior tag

Na én is megvettem az éjszaka a Gold kiadást, reggelre le is töltött.
Hogy mikor lesz időm kipróbálni, nem tudom, egyelőre nem igen van időm játszani. De remélem, késő este legalább egy benchmark-ot tudok nyomni. :)
Nekem az Origins-szel sem volt bajom a PC-mmel, -bár tény, hogy mivel a multi GPU-t nem támogatta, le kellett cserélnem anno a dupla 980Ti-t egy 1080Ti-re a 4K ultra felbontáshoz.

(#73) norti válasza PeAdam (#69) üzenetére


norti
addikt

Ezt nem tudom honnan vetted, pont tegnap néztem egy összehasonlító videót youtube-on, szinte végig 60 fps fixen PC-n, miközben a konzolok küzdöttek a 30-cal, néha 20-22-re visszaesve.

(#74) Rony949


Rony949
őstag

Majd egy nagy város benchmark-ot mondjatok már pls ha tudtok. Origins is faszán futott mindenhol, amíg el nem értem Alexandriát.

(#75) gejala válasza norti (#73) üzenetére


gejala
őstag

Nagyon vegyesek a vélemények, valakinek jól fut, valakinek nem. Persze ilyenkor kérdés, hogy melyik teszt megbízható.
Írott oldalak szerint mindenesetre kevésbé gyilkolja CPU-t, mint az Origins, viszont GPU több kell alá. Illetve olyan vélemény is van, hogy fps ugyan alacsonyabb kicsit, mint Originsben, de konzisztensebb.
Az viszont gáz, hogy a Syndicate után most megint 30 fps cloth physics lock van (ugyanaz a csapat csinálta, ugye) és az animációk megint gagyik, mint amikor az Origins indult. De később patchekkel az előző játékoknál mindkettőt megoldották.

[ Szerkesztve ]

(#76) RudY válasza norti (#73) üzenetére


RudY
addikt

Érdemes megvárni a DigitalFoundry "tesztet", ők legalább még hitelesek.
Gondolom a Candyland kierőltetett videója lehet, ahol PC (1080 ultra), PS4 és Xbox One van összehasonlítva, a két konzolnál bizony beesik 30 fps alá. Nyomja fel a PS4 vs. PS4 PRO összehasonltást is (a felbontásokról semmit nem tud). :DDD
Kérték tőle többen az Xbox One X "tesztet", mennyire 4K stb.:
Working on it, but I wont be able to provide a frame rate test. :U

(#77) Đusty válasza RudY (#76) üzenetére


Đusty
addikt

Magyar felirat van benne? Az előtöltésben a videos könyvtárban van hu könyvtár benne fájlokkal. Ja lehet a más régio miatt nálad alapból nincs. Bár ha lenne az europai kiadásban gondolom már tudnánk róla.

[ Szerkesztve ]

(#78) RudY válasza Đusty (#77) üzenetére


RudY
addikt

One X-en nyomom, ezen biztos nincs (hazai régió, csak a vásárláskor lehet/érdemes néha mókolni), de szerintem másra sem kapott honosítást.

(#79) sittes79 válasza Đusty (#77) üzenetére


sittes79
addikt

Pc-és verzióban sincs.

(#80) Đusty válasza sittes79 (#79) üzenetére


Đusty
addikt

köszi

(#81) Grawens válasza RudY (#76) üzenetére


Grawens
senior tag

Az általad linkelt Candyland összehasonlító videóban csak én látom úgy mintha a PC-s blokkban ki lenne kapcsolva a V-Sync? Jó párszor felvélhető a képtörés. :U

(#82) RudY válasza Grawens (#81) üzenetére


RudY
addikt

Bevallom végig se néztem, de részletes és fontos infókat náluk úgysem találni, ez nem arról szól. :U

(#83) maross


maross
veterán

Azt tudja valaki a mostani AMD kuponos móka hogy működik? Hol kell vennem (lehetoleg 570-et), hogy tutira kapjak? Illetve fizikai, vagy emailben küldik/kell igényelni? Köszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#84) Dlite


Dlite
tag

Soha életemben nem játszottam még az Assasin szériából játékkal. De ez a játék nagyon megtetszett. (Nekem egy Witcher 3-ba oltott Titan Quest-nek jött át a feeling :D ) Megvettem, már a gépen is van. :) Nagyon kíváncsi vagyok. Hétvégén nagy játék lesz :)

RTX2060 I5-9500

(#85) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Assassin’s Creed Odyssey: Complete List of All In-Game Store/Helix Goodies And Microtransactions


Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#86) morfondőr válasza l.skywalker (#85) üzenetére


morfondőr
őstag

Én még nem próbáltam az Odyssey-t (de tervben van), viszont az Origins-t végig játszottam. Azt mondták, hogy a mikrotranzakciós rész hasonlóan van benne megoldva, mint az Origins-ben. Én a cirka 60 óra alatt egyszer sem találkoztam olyannal, hogy vegyél ezt vagy azt, és azt sem láttam, hol kell kreditet venni. Biztos rátaláltam volna ha keresem, de nem nyomta az arcomba a játék és a végigjátszás során sem volt semmi akadályozó tényező, ami miatt arra késztetett volna, hogy vásároljak. Remélem, hogy az Odyssey-ben is így lesz!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#87) RudY válasza morfondőr (#86) üzenetére


RudY
addikt

Ezúttal sincs kierőszakolva és szerintem se fontos, plusz a Ubisoft Club pontokból most is beszerzhető egy rakás cucc (pár ingyenes is). [link]

(#88) l.skywalker válasza morfondőr (#86) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezek a lehetőségek. Egyik sem must have. Érdekes hogy az Origins után ez volt a számomra legkevésbé várt idei cím, de annyit járt a fejemben hogy pénteken már indul az alap verzió és utána megveszem majd az SP-t is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#89) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Kezdetben azt mondtam, hogy az AC Origins után felesleges az Odyssey, de a térkép méretét látva nem lehet, hogy az Origins csak az Odyssey "bétája" volt? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#90) RudY válasza l.skywalker (#89) üzenetére


RudY
addikt

Nem sokat játszottam még vele, de úgy tűnik, hogy itt a minimum lesz a 100+ óra. :K

(#91) Rony949 válasza l.skywalker (#89) üzenetére


Rony949
őstag

Vicces hogy az Origins hatalmas térképével kérkedtek annak idején, közben meg a 60-70%-a üres sivatag és csak a maradék 30-40% a különböző városok és települések.

Odyssey-nél pedig Görögországot választották, ami meg teli van tengeres résszel. A Black Flag-el is az az egyik nagy bajom hogy 20 óra játék után már nagyon könnyen meg lehet unni az egysíkú Karib-tengert.

(#92) M@no válasza Rony949 (#91) üzenetére


M@no
tag

Ne lombozz le. Most kezdtem el a Black Flaget, nekem eddig nagyon bejön. Bár a Shanty-k nagyon bosszantók. :DDD

(#93) gjoe válasza RudY (#90) üzenetére


gjoe
őstag

10 óra jatekidonel járok. Még csak 10-es szint, és uplay szerint 6% van kész.

(#94) Đusty válasza gjoe (#93) üzenetére


Đusty
addikt

A % számítást az originsnél is rendesen elcseszték, remélhetőleg itt a helyes értéket mutatja.

[Böngészős változat]

[ Szerkesztve ]

(#95) l.skywalker válasza Đusty (#94) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ott az utolsó %-ot cseszték el igazán, menet közben jónak tűnt :)

Amúgy én totál be vagyok zsongva a holnapi rajt miatt, vagy már írtam? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96) RudY válasza l.skywalker (#95) üzenetére


RudY
addikt

Nem kell írnod, anélkül is tudjuk. :DDD ;)

(#97) Rony949


Rony949
őstag

Én most még pótlom a kimaradt részeket, kezdve a Black Flag-el. Anno belekezdtem, de aztán egyre kevesebbet játszottam vele, míg aztán el is felejtődött. A Unity-vel, meg Syndicate-el pedig egyáltalán nem volt dolgom. Az Origins meg rohadt hosszú, úgyhogy mire ezeket bepótlom, addigra szerintem már 50% leárazással be tudom húzni az Odyssey-t. :D

(#98) l.skywalker válasza Rony949 (#97) üzenetére


l.skywalker
félisten

Origins előtt én is így tettem, mert nekem mindegyik kimaradt. Az első megvolt azután jött az Origins :)
Majd egyszer a többi is meglesz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#99) M@no válasza Rony949 (#97) üzenetére


M@no
tag

Én is így játszok. :D
De a jelenlegi sebességet eltekintve, mire Odyssey-hez érek, már Gold-osoknak ingyen adják. :DDD :DDD

(#100) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Polygon azt ajánlja a játékosoknak hogy vegyék meg a perma xp boost-ot. Kissé marketing szaga van ennek :)
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.