Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Ahhoz képest, hogy az ókorban sok volt a test-test elleni csata, itt nagyon nem érdemes egymagad kiállni egy egész Military Camp ellen. Elég ha 3 ellenfél körbeáll és egyesével egy ütést mérnek rád. Inkább az Assassin vonalat erősítem.

(#1302) zozika2 válasza Anubris (#1300) üzenetére


zozika2
tag

Köszi, az volt a baj, hogy egyet le kellett cserélnem, mert csak 4 hely van, de ez elég hasznosnak néz ki.
Az nagyon nagy, amikor a kultistát az athéni katonák ölik meg helyettem:)

(#1303) s4hu|SyD^ válasza zozika2 (#1302) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

2x 4 hely van egy bizonyos szint után. Meg az íjnak is 4 másik

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1304) S e t h válasza Di Natale (#1301) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerezd be a Pilgrim set-et és utána néhány skillel "nindzsa" leszel, az sem fogják tudni honnan támadtad meg őket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1305) noxon


noxon
őstag

Sziasztok, ezeket a The Lost Tales of Greece küldetéseket hol találom? Amik megjelennek friss tartalomként.

We live in a simulated world...

(#1306) Anubris válasza noxon (#1305) üzenetére


Anubris
őstag

Össze vissza. Kék rombusz felkiáltójel mutatja a küldetés eket.
A mostani új rész Korinthiaban kezdődik.

(#1307) Anubris


Anubris
őstag

Kicsit kezd kiakasztani a következő:
Hardon játszom, lvl 70-en vagyok, meg pár mastery szintet is már léptem, az ellenfelek jellemzően 69-es szinten vannak. Legendary setben vagyok fullra felfejlesztve, igaz nincs health meg armor engravingem, de kicsit túlzónak találom, hogy egy kutya egy harapással az életem 1/3-át leszedi, a sima mezei archer az életem minimum felét, de van hogy ezzel a spread shot vagy mit használhat majdnem megöl. Így warriorként elég nehéz az élet, korábban nem éreztem ezt ilyennek.

(#1308) hdekakas válasza Anubris (#1307) üzenetére


hdekakas
senior tag

Ezt én is így látom, hogy harcolni nagyon nehéz. Dragger-t használok, és három cuccomon is +21% dragger damage van, plusz a masteri skilleknél raktam 15 ability-t a dragger damage-re, meg 10-et a warrior damage-re, és minden cuccom legendary warrior damage-es felfejlesztve, és a plusz engraving is hozzá 7% all damage. Na már most még így is egy sima katonával is keményen harcolni kell, egy polemarch meg komoly kihívás, csak 3db overpower segíti a történetet.
És igen, egy vaddisznó nekem ugrik, oda az élet egy negyede. Ha meg tűz ér, akkor az 2 mp alatt kipurcant, ha azonnal nem rázom le magamról.

Na de mit szóltok a februári update-hez, hogy már meg 99 level lesz a szint? Kérdés, hogy milyen tartalommal lehet azt majd elérni?! Csinálgatni kell a napi kifogyhatatlan falról a semmitéről unalmas küldetéseket hozzá?
Mindent kijátszottam, teljesen felfedeztem mindent, összes arénát megcsináltam, Lost of Tales küldetéseket is végigvittem, üres a térkép, és így vagyok 65-ös szintű.
Egyedül a Legacy of the first blade dlc-hez nem nyúltam még. Gondolom még azzal is pár szintet fel lehet majd még lépni. De még 34-et mivel? :Y

(#1309) S e t h válasza hdekakas (#1308) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az Originshez képest nagyon megnehezítették a harcot, ami azért nem baj, mert ott egy ágyékkötőben vizilovakat lehetett mészárolni.

Nálam az assassin az assassin marad, akármennyi warrior skillt is raknak a játékba. Elvették a pajzsot is, amit üdvözlök, mert egy assassin ne pajzsozzon már.

Nekem van egy masszív assissin buildem némi hunter beütéssel, ennek a két buildnek két legendary set is felfejlesztve, a warriort abszolút zsákutcának érzem és ennek megfelelően amikor egy harc kellős közepébe kerülök, akkor bizony bajban vagyok, de a nindzsák sem a nyíltszíni küzdelem mesterei voltak.

Assassinként sem egyszerű csoport ellen harcolni, de ahogyan én láttam a warrioroknak sem könnyebb, sőt, mintha vmi Dark Soul klónba csöppentem volna annyit kell ugrálnom, parryznom.

Sőt, én még a hajókat is hunterezve nyomom le, a lehetőség adott, nekem ez jött be, a hajózás nem, szerencsére a játék széles tárházát kínálja a lehetőségnek.

Egyébként a szint növekedésével az ellenfelek is elég szépen erősödnek, szóval soha nem is lesz könnyű szinte semmilyen ellenféllel szemben harcolni, de árnyékból, láthatatlanul harcolni egészen más, főleg némi ghost arrow támogatással.

Aki warriroként tolja annak respect, csak egy vérben ázó hellén korszak kipróbált harcosai ellen kell helytállni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1310) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Hard-on és magas szinten meg Nightmare fokozaton már nem elég csak mondjuk Warrior-ra tenni ha elérted a 70-et (99-et a jövőben) ott már kell rakni armor-ra meg resistance meg health is akár. Legalábbis a nagyok azt írták fórumon. Aki nagyon jól játszik és ütést sem kap nagyon be azoknak mehet az, hogy csak Warrior-ra gyúr meg fegyver damage-re.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1311) Deck válasza s4hu|SyD^ (#1310) üzenetére


Deck
titán

Énis rakok vegyesen mindenre :D

PS5

(#1312) Anubris válasza s4hu|SyD^ (#1310) üzenetére


Anubris
őstag

A damage-el amit okozok nekem nincs is bajom, 2 overpowerből jellemzően a mercenarykat is leölöm, csak azt furcsállom, hogy 70-es szintig semmi ilyen gondom nem volt, most meg úgy érzem, mintha mastery szintlépéseknél ők szintet lépnének sebzésben én meg ugye azt már nem.

Kipróbáltam ezt a +100% damage de csak negyed élet verziót, de hát warriorral esélytelen. :DDD 1szer meggyulladok vagy kapok egy nyílvesszőt azt vége.

Nah mindegy most már mert akkor jön a 99-es szint. Kíváncsi vagyok az xp-ket hogyan változtatják mert jelenleg ilyen 20-30k xp-t kapon a sima küldikért, az meg semmi.
Mondjuk már nagyon nincs mit csinálnom, csak a napi ori küldiket csinálom meg a hetieket.

Sajnos az ember jobban jár ha megsem veszi ezeket a játékokat az első évben, csak mikorra már az összes dlc, patch stb megjelent hozzá. Olcsóbban is hozzájut a játékhoz, meg várnia sem kell a köv contentre. Fene azt a türelmetlenségemet. :DDD

(#1313) s4hu|SyD^ válasza Anubris (#1312) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én 38 fontot pengettem az Ulti-ért és az szerintem teljesen megérte, már most 100 órám van benne és időhiányban szenvedek szóval nekem ki fog tartani még idén is. Sokat lehet spórolni ha nincs ideje az embernek. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1314) Anubris válasza s4hu|SyD^ (#1313) üzenetére


Anubris
őstag

Én is valami 50% + 20% Ubi club ponttal vettem, 47 euro volt asszem az ultimate. De gondolom jövőre már 67% + 20% lesz rá, mint ahogy most az Originsre. Én nekem 140 óra alatt lett meg minden.
1 db artemis huntress camp nincs kipipálva, mert meg kellene ölnöm a vezetőt, de nincs sehol, lehet bug amiatt, hogy én lettem a vezetőjük, azóta nem támadnak meg, de én sem tudom sebezni őket.

(#1315) hdekakas válasza Anubris (#1314) üzenetére


hdekakas
senior tag

Megvan az a vezető. Nekem is volt ilyen. A sassal ha nézed, nem jelöli ki mint a normáls ellenfeleknél hogy melyik a kapitány, de ha megnézed a képét meg a képességeit, akkor ott lesz az "igazolványképén" a korona. :D Jellemzően medvével járkál.
Gondolom az a tábor az, ahol a legendás állatos küldetések véget értek. Mert ott sok ilyen nőci van, és tényleg nehéz volt megtalálni. (Meg még egy ilyen terület volt, ami elég nagy területen volt elszórva ahol meg kellett keresni.)

Na szóval nem tudom, milyen tartalmat fognak még nekünk adni, ami 30 szintlépésre elég lesz, mert az üzenőfalasokat biztos nem fogom csinálni monoton csak azért hogy száz után lépjek egy szintet. Lesz 25 vagy mennyi új sync point is, gondolom azokat is megint újra fel kell fedezgetni. Hú de izgalmas. :C

(#1316) VikMorroHun válasza Anubris (#1314) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Jaj, hát ennyire nem értesz a játékhoz? Öngyilkosságot várnak el tőled. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1317) Anubris válasza hdekakas (#1315) üzenetére


Anubris
őstag

Nem ez valami kisebb arkádiai camp-ben van.

(#1318) noxon


noxon
őstag

Nekem eddig nem jött meg az update (PC-s), mindenkinek máskor tölti le?

We live in a simulated world...

(#1319) Anubris válasza noxon (#1318) üzenetére


Anubris
őstag

Még nem, ebben a hónapban fog jönni az update, de majd csak később. Csak a brother's seduction elérhető egyelőre.

(#1320) gejala válasza Anubris (#1314) üzenetére


gejala
őstag

Én meg €48-ért rendeltem elő és nyárra pont el fogok jutni odáig, hogy minden jelet felszámoljak a térképen. Aztán jöhet a Season Pass summer sale-en. :DDD

(#1322) Anubris válasza Deck (#1321) üzenetére


Anubris
őstag

Aminek sokan örülhetnek, hogy new game+-nál fegyver, képesség stb-t tovább viszed, viszont a karakter nemét megváltoztathatod.

Egy dolgot hiányolok a februári updateben, elvileg most nem kapunk first blade dlc-t, csak jövő hónapban.

(#1323) Deck válasza Anubris (#1322) üzenetére


Deck
titán

Én maradok Kassandrával. Igen, az márciusban jön :)

PS5

(#1324) S e t h válasza Deck (#1321) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom kinek motiváló tényező újabb 100 órákat rakni bele ugyanazzal a tartalommal.
Imádom a korszakot, de ez sok lenne.
Gondolom ezért van, lesz a 99 szint is, mert egyébként azt szinte lehetetlen lenne elérni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1325) Deck válasza S e t h (#1324) üzenetére


Deck
titán

Nem mondtam, hogy most fogok new game+t indítani :D Ráér ez majd akkor ha nagyon hiányozni fog a görög világ ;)

PS5

(#1326) Di Natale válasza S e t h (#1324) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Egyetértek, 15. szint óta érzem, hogy kezd monoton lenni. Csak az ókori Görögország megszállottja vagyok és ez tartja bennem a lelket.

(#1327) hdekakas válasza S e t h (#1324) üzenetére


hdekakas
senior tag

Mindent kijátszottam, már majdnem végig a Legacy DLC-t is, és így vagyok 66-os szintű.
És még így is vagy 30-40 battle-t lenyomtam, ami igen sok xp-t ad.
Itt meg már horror xp kell egy szintlépéshez.
Mennyi kell majd a 98-ról 99-re lépéshez, 5 milliárd? 😅
Szóval szerintem az eredeti 50-es level volt a jó ötlet. Hiába lehet szintet lépni, de ahhoz valami tartalmat is kellene kapni!

Más: szerintem a gold se érte meg az árát! Legacy of the first blade? Egy epizód kábé 2 óra hossza mindent megcsinálni, és xp-t is alig ad.
Azért az Originsben komplett új térképeket, új grafikát, új játékvilágot kaptunk egy-egy dlc-vel. Na és tízenóra játékidőt... Itt meg? Megjelenik egy újabb pötty a térképen, és lehet menni, kill eztmegazt, free eztmegazt, loot eztmegazt. Szuper. 😏

(#1328) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Már elérték azt, hogy olyan hatalmas a játéktér és megannyi küldetés van, hogy már kiég az ember. Ez az Odyssey kb. egy MMORPG-nek felel meg ahol a monotonitás van az endgame-ben.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1329) S e t h válasza hdekakas (#1327) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én az Originsnél megvettem a dlc-ket és érdekes módon a The hidden ones jött be nagyon, a múmiás kevésbé, pedig a kritikák pont fordítva értékelték jobbra avagy gyengébbre.
Az Odyssey dlc-k esetében viszont elég gyér értékeléseket találtam, ezért sem vásároltam meg őket és nem is tervezem, kivéve ha nagyon olcsón adnák, mert a jelenlegi áruk nem éri meg azt a nyúlfarknyi tartalmat.

Én 55-ös szinten szálltam most ki a főszál befejezését követően, azóta kétszer ugrottam vissza pár küldetés erejéig és fogok még majd játszani, de most nincs kifejezett célom a játékban. Jelenleg más játékokkal játszom, viszont a kiírt események miatt be fogok lépni, mert azért Hellász nem ereszt könnyen.

A játékra egyébként egy rossz szavam sem lehet, jelenleg 135 órám van benne, ennyiből más esetben több játékot is megcsinálok végig, szóval minden forintot megért.

Egyébként én érzem csak úgy, hogy az Ubisoft kezdi összemosni a játékait?
Az új Far Cry esetében időnként elcsodálkoztam, hogy a szerző nem-e az Odysseyről ír véletlenül.
FAR CRY NEW DAWN

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1330) Anubris válasza hdekakas (#1327) üzenetére


Anubris
őstag

Atlantis biztos új helyen fog játszódni, ahogy az Originsben is, az első dlc nem volt olyan terjedelmes (igaz kaptunk egy új sivár területet), csak a curse of the pharao.

(#1331) s4hu|SyD^ válasza S e t h (#1329) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az Ubi mindig is mosta össze a játékokat és egyre jobban viszi el az RPG irányba mindet Origins és Odyssey irány nekem bejön. Szinte az össze Ubi játékot szeretem mindnek más a hangulata.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1332) S e t h válasza s4hu|SyD^ (#1331) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én rajongója vagyok a Far cry sorozatnak is, igaz a renoméja már kopott az idők folyamán, de a mostani ami kijön, az ubi pofátlan húzásai ellenére ( rövid, inkább dlc mint új játék) is ígéretes, lehet nem is tudok majd ellenállni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1333) hdekakas válasza S e t h (#1332) üzenetére


hdekakas
senior tag

Én már pre-order megvettem a New Dawn-ot, csináltam is neki egy topic-ot. [link]
Meglepően semekkora a játékra az érdeklődés ahogy elnézem, sehol.
Annyit elárulhatok, hogy PC-n rendkívül jól fut! Minden ultrán, 4k-ban, még a motion blur és volumetric cloud is ultrán, ráadásul legmagasabb élsimítással, és így is stabil 60 fps, 55 fps alá még eddig semmilyen körülmények között nem ment. :C

Akkor úgy látom, nem csak én érzem úgy, hogy túlzás az a lvl99, mert egy 50-60 fölött már csak az unalmas, ismétlődő napi vagy battle küldetések által lehet jutni. Nem mintha kábé level 10 fölött is már nem csak az ismétlődő tartalom lett volna, -de ott még legalább más-más területen.
Hát nekem csalódás volt eddig a dlc. Azt hagytam utoljára, mikor már minden kész volt. Errefel lehetett elölről kezdeni. A már kipucolt területekre kellett újra menni, és ott újra kill captain, loot treasure, free captive. :W

(#1334) misiizsai


misiizsai
tag

Olvasgatom a kommenteket.Én most vagyok level 57 még van pár terület amit nem fedeztem fel és még az Episode 4 sincs kész.A DLC-k is ugyan azok a pályán játszódnak mint az alapjáték? :O Itt nincsen új pálya mint az Origins esetén?

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#1335) Deck


Deck
titán

Megvan a platina. (PS4)
Imádom, nagyszerű játék lett. Hangulat, zene, gameplay 10/10 :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1336) Di Natale válasza Deck (#1335) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Grat, szerintem is csodálatos a játék. :K

(#1337) Deck válasza Di Natale (#1336) üzenetére


Deck
titán

Akkor jó. Féltem egyedül leszek vele :D

PS5

(#1338) noxon válasza Deck (#1337) üzenetére


noxon
őstag

Szuper a játék, csak kár, hogy ugyanazt csinálod állandóan.

Ez a season pass az hogy is van?
Egyszer kifizezem és benne lesz a hidden blade dlc meg az atlantis meg a ac3 remastered?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#1339) Deck válasza noxon (#1338) üzenetére


Deck
titán

Igen, benne van minden.

Én sose éreztem, hogy ugyanaz lenne. Végig érdekelt, lekötött. Ha untam volna vagy ismétlődőnek találtam volna abbahagyom. Küldetések vannak persze, hogy csak véges dolgot lehet csinálni ilyen játékokba, öld meg ezt, menj ide, menj oda, mentsd meg ezt, derítsd ki amazt, farmolj, fejlődjön stb. De az autós játékok is ismétlődőek ennyiből, az fps játékokba is csak lősz, stb. Szóval a körítés a lényeg és, hogy érdekeljen. Minden játékra megtudom írni neked miért ismétlődő.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1340) hdekakas válasza noxon (#1338) üzenetére


hdekakas
senior tag

Hidden blade? Legacy of the first blade!
Igen, egyszer kifizeted, és ahogy jönnek a tartalmak, megkapod. És utána lehet újra loot-olni a tresure-t, amit már négyszer amúgy is megtettél. :DDD :C

Nekem az Originsben valami 160 órám van benne kábé, és nem volt ennyire monoton, ebben 110 órám van, az eddig megjelent dlc-kkel együtt is, de ebből a 110 órából vagy 10 ami felesleges, csak azért csináltam, hogy több xp-m legyen. (De minek, mert feladom, 99-ig úgysem küzdöm fel magam, sztem még 70-ig sem.)

Deck: Nem az a baj, hogy maga a tevékenység ismétlődő, de sok esetben már totál ugyanazt kell csinálni ugyanazon a helyszínen is, stb. Érted. Nem az a baj, hogy ugyanazt a 3 dolgot kell állandóan csinálni, ha mindig más a helyszín, máshol vannak az őrök, stb. De hogy egy DLC-ben is ugyanoda kelljen visszamenni amit már kipucoltam, és addigra újra ott a fogoly meg a treasure amit újra ki kell nyitni, az már sok(k). :F

[ Szerkesztve ]

(#1341) noxon válasza hdekakas (#1340) üzenetére


noxon
őstag

4x? :) én mindig csak egyszer szedem ki a ládákból, ha feladat szól ugyanoda akkor csak azt végzem el és már lépek is le.
Ha pipa van egy erődnél akkor már nem foglalkozom a loottal.

Mindjuk egy idő után már idegesítő, hogy a sokadik erődnél kell ugyanazt csinálni.

Meg, hogy csak a kapitányokat akarom kinyírni, hogy pipalva legyen, de elsőre nem tudok akkorát sebezni, hogy meghaljon és akkor az összes őr oda csődül, én pedig nem szeretek mészárszéket csinálni.

Az a gond, hogy szerettek volna egy nagy területű, sokaig lekötő világot csinálni, csak, hogy feladatokkal nem tudták megtölteni (kivéve azt a kevés fősztori küldetést) és így ugyanazt tették be minden lépésnél.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#1342) noxon válasza noxon (#1341) üzenetére


noxon
őstag

A világ szép és változatos, öröm benne mászkálni, de a fő sztori mellett semmi tartalom... Ha meg nincs hozzá kreativitasuk akkor csinaljanak mást.

Amúgy ezt már a Far Cry részeknél is megfigyeltem.

Viszont én a fejvadászokkal és vezérekkel való harcot még élvezem, mert taktikázni kell, kitérni stb különben hamar lecsapnak és így is küzdenem kell velük hosszú percekig.
Viszont az nagyon idegesit mikor elkezdek vele küzdeni és oda csődűl az összes katona a környekről.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#1343) s4hu|SyD^ válasza Deck (#1335) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Teljesen megéri a pénzét, kimagaslóan jó játék lett. A harc az amit a legjobban imádok és az, hogy szabadon kóborolhatok. Nem tudom, hogy dolgoztak ki egy ilyen világot, de gyanítóm, hogy AI besegített a generálásba.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1344) Di Natale válasza s4hu|SyD^ (#1343) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Érdemes az épületeket, szobrokat, falfestéseket és a mitológiát megnézni. Biztos vagyok benne, hogy történészek vagy régészek segítették a fejlesztőket.

(#1345) Deck válasza Di Natale (#1344) üzenetére


Deck
titán

Mint ahogy az Originsnél :)

PS5

(#1346) gejala válasza Di Natale (#1344) üzenetére


gejala
őstag

Ehhez is jön majd Discovery Tour, akkor bele lehet merülni alaposan.
Egyébként minden részben besegítettek történészek.

(#1347) noxon


noxon
őstag

Ti szoktatok nevezni a fotó versenyekre?

Én a csata témára küldtem, persze nem nyertem.

Nem semmi képek nyertek, az első mintha nem is a játékból lenne.

We live in a simulated world...

(#1348) Szabi®


Szabi®
addikt

Kassandrával nyomom Lvl 38 amit észre vettem mintha kicsit suta lenne a mozgása,az Originsben az animáció sztem jobb volt meg a viz is.De a táj önmagáért beszél :)

(#1349) evitiguF válasza noxon (#1347) üzenetére


evitiguF
senior tag

Hol lehet megtekinteni a képeket?

Egyébként ingame én is csodálkozom a "nap képe" vagy a "hét képe" nyerteseken, nem tudom hogy lehet ennyire festmény szerűvé tenni a képszerkesztő lehetőségeket használva.

(#1350) noxon válasza evitiguF (#1349) üzenetére


noxon
őstag

Az hun van? A nap és hét képe?

Én eddig csak a kosmos kultusz kigyós termében tudtam festmény szerűt lőni, de ott alapból olyan volt a grafikája is a játéknak.

https://assassinscreed.ubisoft.com/game/en-us/photo-mode

Képek, a contests-nél vannak a nyertesek.
Bocsi, de mobilról nincs link lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.