Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) RudY válasza l.skywalker (#300) üzenetére


RudY
addikt

Aprítom őket rendesen, nincs is ezzel gond, Origins-hez képest vázolgattam főleg. Plusz szeretem feszegetni a határokat, úgyhogy nem is problémázom, hogy nem úgy haladok, mint a vajaskés. :DDD Mondjuk az a vaddisznó boss megizzaszt, ott is hagytam a francba a csordájával együtt, majd visszatérek valami meglepivel. :D

(#302) l.skywalker válasza RudY (#301) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az jó volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#303) Dlite


Dlite
tag

Olvasom, hogy sokan sírnak, hogy sokat kell farmolni az ACO-ben...baszki 10 év World of Warcraft után nincs olyan, hogy sokat farmolni.... :DD :DD :DD

RTX2060 I5-9500

(#304) Alexios válasza Dlite (#303) üzenetére


Alexios
veterán

Na jó, de azért az AC sorozatra nem ez volt a jellemző, míg a WOW mindig is RPG volt :)

(#305) Dlite válasza Alexios (#304) üzenetére


Dlite
tag

Gondolom :) De nekem így a WoW után már minden felüdülés :D

RTX2060 I5-9500

(#306) Grawens


Grawens
senior tag

Az előbb játék közben kivágott. Csodálkoztam is, mert ilyet nem szokott. Indítom a játékot és szól, hogy addig nem indul amíg nem telepítem a 282,5MB-os update-t. Maradt 1.0.3 (XBOXONEX) :U

(#307) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Meglett a második mitikus bestia is - hú ez már keményebb volt! De baromi jó! Elértem a 27-es szintet és 18. vagyok a zsoldos listán. Kicsit felhúztam őket. Már 3-asával jönnek és a a szintem felett. Már 111-et küldtem a másvilágba :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#308) Dlite válasza l.skywalker (#307) üzenetére


Dlite
tag

Grat! :R

RTX2060 I5-9500

(#309) sittes79


sittes79
addikt

Lehet volt már szó róla, akkor bocsi érte, de pl a fegyókon lévő ability tud stack-elődni pl a "devastating shot", ha rárakom a bow-ra meg egy másik fegyóra is!?

(#310) Alexios válasza sittes79 (#309) üzenetére


Alexios
veterán

a devastating shot nem fegyveren van rajta, hanem alapvetően nyílnál tudod használni, egy sima ability - ezek közül egyiket sem tudod, vagy kell fegyverhez rendelni

(#311) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Nekem a Black Flag volt a szériából az utolsó, amivel játszottam. A helyszín miatt ez a rész érdekelne ugyan, de amint olvasom, a PC-s változathoz nem készült magyar felírat, és emiatt, a játékmenetből adódóan ugye jól gondolom, hogy angol tudás nélkül csak kínlódás lenne az egész? Mivel ugye bizonyos szitukban dönteni kell majd így, vagy úgy, de ha az embernek f@ngja nincs arról, hogy épp mi a szitu, úgy azért elég macerás. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#312) Dlite válasza pendre54 (#311) üzenetére


Dlite
tag

Azért nem olyan vészes. Szerintem egy erős haladóval, vagy közepes angollal simán el lehet boldogulni.

RTX2060 I5-9500

(#313) pendre54 válasza Dlite (#312) üzenetére


pendre54
addikt

Na igen, csak ugye nekünk úgy jó 50 évvel ezelőtt, még az orosz lőn a kötelező, nem mintha az orosszal ki lennék segítve. ;] Akkor marad a remény, hogy talán egy-két éven belül valakik önszorgalomból elkészítik hozzá a magyarítást.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#314) gejala


gejala
őstag

Végre kint van az 1.0.3 patch notes. Most már értem, miért tartott ennyi ideig összeírni ezt. :D

(#315) VTom


VTom
veterán

Másnak is szemcsés a kép a játékban?
Kb. mintha 720p-n játszanék az 1440p-s monitoron.
Az Originsnél ugyanez volt a probléma, az első kb. 15 percben, aztán megoldódott magától, majd egyszer-kétszer újra előjött. Volt amikor így indult, akármit csináltam, majd másnap jó lett megint.. Fogalmam sincs mi ez.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#316) l.skywalker válasza VTom (#315) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem (konzolon) főleg a medvék ilyenek ha közel megyek és a kamera is "ránk jön"

(#310) adam014: a kovácsnál engrave-ben hozzá lehet tenni a fegyverekhez +1 "perk"-et. Az a kérdés, hogy ha több fegyveren van ugyanaz a hatás akkor az többszörösen érvényesül vajon?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#317) sittes79 válasza l.skywalker (#316) üzenetére


sittes79
addikt

Köszönöm igen erre gondoltam.

(#318) Dlite válasza pendre54 (#313) üzenetére


Dlite
tag

Hát igen, nekem is az orosz volt a kötelező. Szerencsémre a középsuli után már az angolt erőltettem, plusz két év Írország után már a "Fuuk you" "Yepp" összetett ír mondatokat simán megértem :DD Szerintem ehhez a játékhoz gyorsabban lesz "magyarosítás" mint 2 év. Ennek tuti nekiesik valaki.
A patch PC-n nekem +5 FPS körüli értéket eredményezett, 55-67 között volt szinte folyamatosan. (persze megint elfelejtettem mikor végeztem megnézni az átlagot :W )

RTX2060 I5-9500

(#319) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok. Láttam egy twitch-es közvetítésben, hogy a speart fel lehet upgradelni egy barlangban. Most 11-es vagyok, éppen befejeztem Megarát, találkoztam a faterral, meg kell keresni anyucit. Ugye nem hagytam még ki a lándzsa upgradelését?

RTX2060 I5-9500

(#320) Alexios válasza Dlite (#319) üzenetére


Alexios
veterán

Nem fogod tudni kihagyni, mert fő küldetés része :)

(#321) Mascot21 válasza Dlite (#319) üzenetére


Mascot21
csendes tag

Nem.

(#322) Dlite válasza Mascot21 (#321) üzenetére


Dlite
tag

Köszi a válaszokat. Így gondoltam én is, de jobban bízok a tapasztalt játékosokban, minta saját gondolataimban :DD

RTX2060 I5-9500

(#323) gejala válasza l.skywalker (#316) üzenetére


gejala
őstag

Igen, összeadódnak az engrave effektek, csak a legendary nem.
És mielőtt valaki megkérdezi, mindkét melee fegyvered statjait megkapod, nem csak amivel éppen ütsz.

(#324) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok!

Nálatok is random lefagy a játék?Van olyan,hogy 5 perc után,de van,hogy csak órák múlva.

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#325) VTom válasza VTom (#315) üzenetére


VTom
veterán

Azt találtam megoldásként, hogy az MFAA-t ki kell kapcsolni az nvidia driverben.
Este kipróbálom..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#326) VTom válasza VTom (#325) üzenetére


VTom
veterán

Ki is próbáltam, megoldotta :)
Ráadásul stabil 60fps-em lett az eddigi 45-55 helyett... Érdekes.
3440x1440, 1080Ti, Ultra, volumetric clouds = high

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#327) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Elmentettem a benchmarkot, és képes volt kb. 2 MB-os html kódot rakni a gépemre. Kíváncsiságból belenéztem, hogy ez hogy jött ki: a hasznos információ kb. 1 KB, a többi díszítés meg grafikon...

Még a játék elején vagyok, felfedezgetek. Nagy békésen, az egyik dombtetőn kergettem a kecskéket, amikor hirtelen szembejött egy nálam 4 szinttel erősebb, halálfejes farkas. A pacit hiába hívtam, nem akart jönni, úgyhogy egy darabig fogócskáztunk, aztán néhányszor megkarcoltam, ő megharapott kétszer, és lehetett állást tölteni. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#328) VikMorroHun válasza VTom (#281) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nálam 2K-ban így néz ki. Szódával elmegy. :)
link

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#329) VTom válasza VikMorroHun (#328) üzenetére


VTom
veterán

Van egy kis downgrade az Origins-hoz képest, de teljesen vállalható. Nagyon szép a játék így is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#330) laci1117 válasza VikMorroHun (#328) üzenetére


laci1117
tag

Már bánom hogy nem Kassandrát választottam :( :D

(#331) pruzsi


pruzsi
őstag

Szép napot!
Érdeklődnék hogy mi lehet a probléma,folytatnám a játékot de nem tölti be a mentést egy darabig töltöget majd kidob a játék hiba üzenet nincs. Régebbi mentéseket is kipróbáltam mind kilép.
Van valakinek Kassandra mentései kipróbálnám azt betölti e. Új játékot nem akarok kezdeni lehet utána azokkal is ez lesz.

[ Szerkesztve ]

(#332) Đusty válasza pruzsi (#331) üzenetére


Đusty
addikt

A mentések szerintem acc-hoz kötöttek így másé nem lesz jó.

(#333) VikMorroHun válasza laci1117 (#330) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Pedig ezen a képen nem is látszik, milyen szép a szeme, és milyen kellemes a hangja. :)

pruzsi:
Feltöltöttem ide az egyik mai mentésemet, hátha jó lesz.

c:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\(hosszú kód)\5092 mappába kell másolni, ha steames a játék.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#334) VTom válasza VikMorroHun (#333) üzenetére


VTom
veterán

Jaja, elég dögösre sikerült :)

De én azért Alexios-szal tolom az első végigjátszást, közelebb áll a spártai harcos image-hez, mivel spártai harcos amazonok nem nagyon léteztek :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#335) VTom


VTom
veterán

Pár óra játék után vegyesek az érzelmeim a játékkal kapcsolatban.

A grafika sokkal szebb volt az Originsben. Szeretem a fotó módot, sok screenshotot csináltam, összevetve a kettőt is részletesebb, kidolgozottabb az Origins, nem tudom, hogy ez csak a táj és növényzet különbsége miatt létszik így, vagy az Odyssey-nél butítani kellett a dúsabb növényzet miatt.

A küldetések érezhetően sokkal kidolgozottabbak, ahogy a karakterek is, az arcok, a szinkron, a párbeszédek mind rengeteget javultak az Origins óta.

A parry-re épülő harcrendszer nagyon tetszik, ez hasonlít a régi AC játékokra, csak élvezetesebb, nehezebb, izgalmasabb.

Jelenleg 4-es szintű vagyok, de az 5. szintű fejvadászt még nem sikerült megölnöm, bár mindig én bénázom el, mert többször volt már, hogy 1mm életcsíkja maradt csak, amikor elnagyképűsködtem a harcot, és megölt :)

Összességében pozitív a kép, alig várom, hogy leülhessek elé, és egyszer csak azt veszem észre, hogy "hú bmeg, már ennyi idő van?"
Gondolom ez egyre inkább pozitív irányba billen majd, ahogy haladok a sztoriban. Sajnos nincs sok időm játszani, de nem is sietek sehova.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#336) Grawens válasza VTom (#335) üzenetére


Grawens
senior tag

A loot szempontjából nézve is szerintem ráérsz várni a magasabb szintű mercenary-vel, majd ha azonos szintű leszel akkor csapd nyakon. Persze az más kérdés, ha a "körözési" szinted felmegy és rád mozdul mindenki, de én ilyenkor mindig letiplizek, főleg ha egy 4-5 szinttel magasabb mercenary jön ellenem. :B

(#337) VTom válasza Grawens (#336) üzenetére


VTom
veterán

De én meg akarom ölni, mert "this is Spartaaaa" :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#338) Dlite válasza VTom (#335) üzenetére


Dlite
tag

Hasonlók az én észrevételeim is a játékkal kapcsolatban. Tegnap egész nap játszogattam, olyan reggel hat körül kezdtem és hirtelen szól az asszony, hogy ebéd :DD Pedig csak mellékküldiztem, meg a forte-okat pucolgattam ki oda-vissza, meg mindkét félnél beszálltam egy-egy csatába, mikor lehetőség nyílt rá. :)

RTX2060 I5-9500

(#339) Grawens válasza VTom (#337) üzenetére


Grawens
senior tag

Áááá, vagy úgy?! :D
Akkor próbáld ki azt, hogy küldöd neki az ívet. Ha nagyon lemegy az életed, akkor elspurizol "de ne túl messze", hogy ne lásson, ekkor besárgul az életsávod és visszatöltődik, de az övé nem. Újra mögé lopakodsz és assassinolsz, és így tovább amíg ki nem döglik. :D

(#340) VTom válasza Grawens (#339) üzenetére


VTom
veterán

Igen, a spuri megvan, de azért nem megyek olyan messzire :)
Nem nehéz egyébként a harc, jól kell időzíteni a parry-t, megfelelően adagolni a támadást (néhány után visszatámad, és beleszaladhatsz) ill. ha bepirosodik, akkor ki kell térni.

Ja, és exploration módban tolom, így tök jó, mert beszélgetnem kell a szereplőkkel, akik infókat adnak a küldetésről. Semmit exra egyébként eddig ez a mód, de így jobban tetszik, mintha csak odadobnának a térképre egy jelet, hogy menj oda.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#341) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Később lesz "heal" képesség én azt használom és már 2-es szintre felhúztam. De egyébként annyi féle skill van, hogy minden ellenfél gyenge pontját ki lehet használni...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#342) VTom válasza l.skywalker (#341) üzenetére


VTom
veterán

Én próbálom a lopakodós, közelharcos vonalat fejleszteni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#343) Alexios válasza VTom (#340) üzenetére


Alexios
veterán

Én is exploration módban tolom, de amúgy annyi, hogy nem mutatja a pontot, de elég pontosan leírja hogy ezen a részen, ennek a szigetnek az északnyugati pontjánál van, odamész és ikaros már jelzi is a célpontot, szóval nem olyan nagy nehezítés :D

(#344) l.skywalker válasza VTom (#342) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jellemzően azért én is. De ezekkel a kiegészítő skillekkel azért egy +4-es mercenary-t ha lassan is de le lehet szedni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#345) VTom válasza Alexios (#343) üzenetére


VTom
veterán

Persze, nem nagy dolog, de így mégis jobb a játékmenet, hogy kicsit többet beszélgetsz a szereplőkkel, akiktől infózol.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#346) l.skywalker válasza VTom (#345) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is rögtön exploration-t választottam. Kicsit több "nyomozásra" számítottam, de végül is így sem rossz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#347) Alexios válasza VTom (#345) üzenetére


Alexios
veterán

Na de pont ezaz, hogy kb semmit nem kell beszélgetned :D Jóval később a játékban rémlik egy pont amikor mellékküldetéseket kellett csinálnod hogy megtalálj 4 embert, őket tényleg nem tudtad volna csak a leírás alapján, de ezen kívül amúgy szerintem egyszer sem kellett külön beszélgetnem hogy megtaláljam amit kell :D

(#348) VTom válasza Alexios (#347) üzenetére


VTom
veterán

Én mindig beszélgetek, azt hittem a beszélgetések miatt írja ki, hogy pl. xy háza a négyszögletű kerek erdőtől keletre található. Nem úgy működik, hogy ha nem kérdezem meg tőle a párbeszédben, akkor nem kapom meg ezeket az információkat?

Bár végül is mindegy is, mert én úgyis megkérdezem :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#349) Alexios válasza VTom (#348) üzenetére


Alexios
veterán

Nem, ugyanúgy kiírja, egy ideig én is végigkérdeztem, mostmár inkább csak átugrom :)

(#350) gejala


gejala
őstag

Epsilon Blade club rewardhoz kód, akit érdekel: ACOD-KASS-FR31-7406
Itt lehet beváltani: Ubi Redeem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.