Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) DamianB válasza S e t h (#3000) üzenetére


DamianB
őstag

Oké ilyen ajánlatok után mindenképpen pár év múlva . :D

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3002) dbzmonty


dbzmonty
tag

Sziasztok! Huhh most jutottam el a The Fate of Atlantis Episode 2 elejére, de hát ..... Ez a Cerberus úgy felbosszantott, hogy fontolóra vettem hogy abba hagyom. 56 vagyok, a gear kb. 55-ös, de elpicsáz rendesen. Legkönnyebb fokozatban miért kell ilyen szivatós bossokat belerakni? Nem értem. Van valami egyszerű taktika rá? Egyszer már levittem úgy 40%-ra, de felbosszantott :D

(#3003) r.levente75 válasza dbzmonty (#3002) üzenetére


r.levente75
addikt

56 évesen tolod a játékot, az szép!
Én sem vagyok mai...

(#3004) tibaimp válasza dbzmonty (#3002) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Maxolj ki mindent és menj rá a sebzésre, meg a critical-ra, illetve a critical esélyére, illetve annak sebzésére. A DLC-ket mikor elkezdtem én már voltam vagy ~90 szintű.
Például Hepaistos-nál jártál már?
Ki van maxolva az Engrave-elhető dolgok?
stb...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3005) dbzmonty válasza r.levente75 (#3003) üzenetére


dbzmonty
tag

56-os szintű, nem 56 éves :D Bár biztos vagyok benne, hogy 56 évesen is tolom majd a gaminget :D. Nem voltam szerintem annál a kománál. Néha upgradelem a gold cuccokat, de gyakran jön új gear ami miatt már cserélhetem is le, ezért nem szeretek sok pénzt és nyersanyagot költeni gear-re. Beállítottam, hogy a mobok szintje 4-gyel alám essen, a dlc-kben pedig ugyanolyan szintűek, mint én, így nem értem mi értelme fejlődni, ha ők is folyamatosan ugyanolyan szintűek.

(#3006) vjacintka


vjacintka
tag

A játékhoz letölthető két kiegészítő kb mekkora helyet foglalnak?
Csak a visszafogott letöltési sebességem tudatában érdeklődöm emiatt.

Köszönöm!

(#3007) tibaimp válasza vjacintka (#3006) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Azt, hogy mennyit foglal nem tudom, de nekem benne van és így a totál játék 105GB.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3008) myckey


myckey
veterán

Nem semmi a játék...Fő történetszálban is kapta a karakterem az ívet ( még nincs befejezve ) és most a Legacy of the First Blade kiegészítőben is odacsaptak neki, dramaturgiailag.
Atlantisba is belekóstoltam már, de még csak éppen hogy kikapartam azt a helyet...van még mit intéznem görög földön, sok adósságot kell még törlesztenem :o

200 óra fölött járok Ubi szerint, 70 % térkép felfedezettség, 63% előrehaladás és 61% Sas pont. Karakterem lv 64. Hajóm már szinte teljesen aranyban pompázik, kedvenc kovácsom, Hephaistos, még viszi rendesen a fizetőeszközt...igényli a drachmat a fejlesztés elsajátítása...







:C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3009) tibaimp válasza myckey (#3008) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nyomjad, jók a képek :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3010) dbzmonty


dbzmonty
tag

Sikerült! :D Tegnap felhúztam 59-re Alexiost, a geart is felfejlesztettem annyira, 1-2 enchantot is ráraktam a cuccokra így sikerült, el is mentettem videóban, majd belinkelem :)) Amúgy poén, hogy 120K+ goldot elköltöttem az upgradekre, erre leölöm Cerberust és kb. mindenből kaptam 59-es legendary motyót.

(#3011) tibaimp válasza dbzmonty (#3010) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pont ez a lényeg...
Amúgy gratula :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3012) myckey


myckey
veterán

Kiveséztem a Legacy of the First Blade történetszálat....volt benne anyag, és történés, egyfelől érdekes , másfelől meg lehangoló volt. De roppant élménydús.

Jöhet a központi sztori felgöngyölítése...de már Lakónia van terítéken, előbb utóbb ez is megadja magát, és ezzel párhuzamosan fogom a kultistákat is eltörölni a térképről, van még pár személy és érintetlen terület. Így a fegyver is maximális lesz, amit megörököltem.

Talán a végére hagyom Atlantist, teljes valójában ( persze az ezzel kapcsolatosakat is érintettem már az előrehaladásom során )..... kiderül, hogy alakulnak a dolgok, amire most még nincs rálátásom.

Legvégére marad pár darab The Lost Tales of Greece küldi. Ebbe is belekóstoltam, és nagyon jópofa dolgokból merítettek, van ilyen és olyan is közte....illetve a térkép és a SAS pontok teljes kiaknázása, már ha lesz még belőle hátra... esetleges kiemelt mellék feladatokkal.

210 óra körül van....szerintem 300 óra alatt meglesz.

Parádés ! Annyi szál, és info meg tartalom van benne, ráadásul mind mind érdekes ( persze nem árt, ha az ember olvassa is, és tájékozott a témát illetően ) .
Best of listában tuti benne lesz, nálam :R


[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3013) tibaimp válasza myckey (#3012) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Használsz különböző LOADOUT-okat?
Már ezen a szinten (sőt, sokkal korábban is) erősen javallott. :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3014) myckey válasza tibaimp (#3013) üzenetére


myckey
veterán

Persze, mondtam őket már korábban is...csúnya lenne, ha nem élnék a lehetőséggel.
Kezdetektől különböző módon játszom, nem győzöm pakolgatni a "cuccokat", fejleszteni adni venni módosítani stb... a fenti képeken sem ugyan az a fizimiskám :)

Most hogy a hajó már kb totálon van....kezdem belakni a negyedik helyet is, a karakteremnél... (már korábban megvettem). Hepha viszi a drachmat, de lassan lassan tőle is megtanulom, ami különösebben kell, max közeli szinten elsajátítva ( tulajdonság jobb oldalán, az 5 jelzés ).

Van egy közelharcos, hp-armor warrior
Vadász, armor-hunter-warrior
Orvgyilkos, Assasinra gyúrva, Dárda bedobva...ami miatt jelentősen nő minden sebzésem, cserébe az életem egy egységen áll, ez ilyen Hirtelen halál....egy találat, egy ember, kivéve ha zsoldossal találkozom, de képességekkel azokat is gyorsan üti, többnyire....van benn elhalálozásnál feltámasztó. Még nem kellett. Hard és medium szintezés.

Mastery lvl ben, ( ami 50 után jött, asszem... ) kritikus esély- sebzés, armor/hp/ellenállás, tőr sebzés amire rakosgatok. Képességfán minden olyan maxos, ami kell nekem.
Most léptem lvl 66 -ra. Zsoldos ranglétrán T1 S2 ben vagyok, lassan S3....

Negyedik, karakter összeállításnak még nem tudom pontosan, valamire rágyúrok...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3015) tibaimp válasza myckey (#3014) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, elsiklottam fölötte :B
Én amit nagyon hiányoltam, egy gyorsgomb (mondjuk F9-F12) vagy hasonló, a váltásokhoz.

Én a végén (pénzköltés) az összes tulajdonságot (nem csak amiket használtam, tényleg az összeset) kimaxoltam Hepaistos-nál. ;) (jó, egy maradt,valami mérgezés, mert azt ki sem perkeltem).

szerk:
"Zsoldos ranglétrán T1 S2 ben vagyok" -- akkor pont megvan az 50% kedvezmény az öreg kovácsnál! Helyes.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3016) myckey válasza tibaimp (#3015) üzenetére


myckey
veterán

Gyorsgomb, igen igen !
Nagyon igazad van ! :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3017) DamianB válasza myckey (#3016) üzenetére


DamianB
őstag

Lenyügöző modellek vannak a játékban . :Y

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3018) dbzmonty válasza tibaimp (#3011) üzenetére


dbzmonty
tag

Köszi :D Nah, végeztem a 2. epizóddal is. Érdekes módon, onnantól, hogy áttettem a scalinget kicsit nehezebbre, hogy velem azonos szintűre skálázza az ellenfeleket (és a lootot is) így már sokkal könnyebb lett a játék. Előtte (azt hiszem light volt) DLC-kben az ellenfelek ugyanúgy velem egy szintűek voltak, csak a loot volt gyengébb. Így azért sokkal funabb játszani, Hades-t elsőre legyűrtem :D Akkor még episode 3 maradt és megy nyugdíjba a játék :B

(#3019) tibaimp válasza dbzmonty (#3018) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A cél a kimaxolás vagy csak "végigfutsz" rajta?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3020) myckey


myckey
veterán

231 óra után, végig vittem a Fő történetszálat a karakteremmel kapcsolatban.
94% előrehaladásnál fejeztem be, térkép 85 % és 80% SAS .

5 db kultista van hátra , beleértve a fő fő trógert is. Ezzel karöltve a térkép és a szinkron pontok jönnek, végezetül betérek Atlantisba.
lvl 70 karakter, millió fölötti drachma és sok sok alapanyag, meg szinte fullos hajó. hephaistosnál kicsit költöm a dolgokat, meg hajóra is megy egy- egy javítás.

Van még teendő, de elég jól elhúztam a kozponti szálat, meg a tartalmakat is jól osztottam be, már nincs "sok" elmaradt. 300 óra alatt sztm bőven megállok.
500 fölötti a zsoldos kill és 8100 körül a total kill. 2 164 237 az utazással megtett távolság. Eddig.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3021) VTom válasza myckey (#3020) üzenetére


VTom
veterán

Hajrá.
A Valhalla mellett majd lehet, hogy én is visazakacsintok, mert hiányzik a görög táj szépsége.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3022) tibaimp válasza myckey (#3020) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én kicsit elszálltam, most néztem meg (nem is figyeltem, hogy van ilyen összesítő)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3023) myckey válasza tibaimp (#3022) üzenetére


myckey
veterán

Nincs az elszállva, lvl 99 karakter mellett...

Nekem több lesz nemsokára a zsoldos kill, az utazással megtett táv is, hajó pusztítás is. lvl 71 karival.

Térképen van még teendőm, utána Atlantis teljes egészében...

Nem biztos hogy elérem a lvl 99 szintet, majd ahogy adja.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3024) tibaimp válasza myckey (#3023) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem azért, nem verseny ez vagy ilyesmi, csak örülök neki, hogy Te is kimaxolod :R .
Én az lv99 fölé még +18 Master Level szintet is begyűjtöttem :B mire végigtoltam.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3025) myckey válasza tibaimp (#3024) üzenetére


myckey
veterán

Arra mondom, hogy teljesen egészséges számok ezek, ilyen mennyiségű xp és 99lvl mellett.

De nekem lehet nem lesz meg a 99es kari, nem tudom, sok sok óra van még térképben és Atlantisban, de nem biztos hogy ennyit lépek. :N

Nekem egyébként a Mastery levelsben 22 pont van, abiltyt meg arra raktam ki, amire kell, többi megy masterybe. armor, hp, crt chan, crt dmg, dagger.
Ezeket ugye be lehet gyűjteni a barlangokból is, táblákról. jó pár pontot, nem csak szintlépéskor kaptam meg.

Nagyon változatos a tartalom a játékban, így nem igen unom meg, ez a jó benne.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3026) tibaimp válasza myckey (#3025) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem úgy értem a Mastery Levelt.
Azt is így hívják, amit kapsz a 99 szint után, itt egy kép, ez csak a 12. szint, a 18-ról nincs képem (de az is lehet, hogy "csak" +12 volt, már nem is emlékszem :B )

Ez tulajdonképpen a 111. szint, de itt már csak +1 Ability pontot kap az ember.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3027) Bicskás


Bicskás
tag

Sziasztok !

A friendly fire hol kapcsolható ki ?

Sajnos a mesterséges intellingencia néhány helyütt nagyon együgyű és ezzel együtt idegörlő.

A másik, az, hogy lopásra kényszerít ( … ) a játék, az normális ? Így a jósrác szerep kuka…

Köszönöm a válaszokat.

Üdv: Bicskás

(#3028) tibaimp válasza Bicskás (#3027) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A lopást nem értem, én nem lopkodtam semmit, max mikor a loot ládákat szedtem össze, de azt lehet, csak az őröket kell kinyírni. Amúgy nem is értem a panaszod, mire végzel a játékkal több ezer gyilkosságot fogsz elkövetni, fasza "jósrác szerep".

"friendly fire" szerintem nincs a játékban, mármint nem kapcsolható. Mire gondoltál amúgy?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3029) myckey válasza Bicskás (#3027) üzenetére


myckey
veterán

Mire kényszerít?

Baráti tűz? Sehol sztm...de nem jártam utána...aki az utadba kerül, az kapja az áldást. Ilyen ez a háború. Nem lesz olyan, hogy majd átbicsaklik egy testen a fegyver, sebzés nélkül...le lesz gyilkolva, minden is...az AI nak ehhez nem sok köze van. Még lóval is sok sok egyént fogsz elgázolni, ez benne van.. mondjuk nekem ettől, kisebb gondom is nagyobb, pláne ha Hardon, szintezéssel, a nyakamba szakad pár zsoldos meg a fél helyőrség, és ez akkor is benne van, ha alapból "predator" Assasin felállással kezdek neki, csak a végére kicsúsznak a dolgok a kezeim közül.

Elég hosszadalmas ez a sztori, mindennel együtt, millió küldetés..nem mindig leszel a karakterrel " jó arc" , de nem is ez a játék célja...

De ezt a lopást nem vágom. Annak örül az ember, ha mindent is össze tud szedni...kelleni fog nagyon, az utolsó peták is, meg az utolsó db kavics is, akárhonnan is kelljen ellopni. Csak ne lássák meg, mert akkor neked ugranak, abból meg baj lesz.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3030) VTom válasza tibaimp (#3022) üzenetére


VTom
veterán

A 41 legyőzött mítikus lény hogyan jött össze?
Többször ölted meg mindegyiket?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3031) tibaimp válasza VTom (#3030) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem tudom!
Nálam volt egy bug, a bika beesett a grafika alá, ott vergődött, és lehet meghalt többször is. Nem is tudtam kilootolni, így írtam az Ubi-nak egy RMA-t, aztán egy frissítés után egyszer csak ott volt a test a "felszínen" döglötten, akkor végre be tudtam fejezni a küldetést.

Amúgy mennyi mitikus lény van?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3032) VTom válasza tibaimp (#3031) üzenetére


VTom
veterán

Én hatot csaptam agyon. Atlantisban még van egy, az biztos.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3033) tibaimp válasza VTom (#3032) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Csak 6? Ja tudom!!!
Nem lehet, hogy a vadászható lényeket is beleszámolja ott, például a vaddisznót, vagy a bikát, stb. volt egy csomó.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3034) DamianB válasza myckey (#3023) üzenetére


DamianB
őstag

Érdekes én 110 óra körül vagyok és 71 szintű . Nekem meg pont Kicsit túl gyors a szintlepes

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#3035) VTom válasza tibaimp (#3033) üzenetére


VTom
veterán

Az állatokat nem számolja bele. Csak a mítikus lényeket (Küklopsz, Medusa,stb.)

Ezek az én statjaim:

Szerintem még nem fejeztem be a játékot, Atlantis még hátra van, meg egy rakat mellékküldi a lost tales of Greece-ből. De most a Valhalla megy.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3036) tibaimp válasza VTom (#3035) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Amúgy igazad van, 6 mítikus lény van...
Fogalmam sincs, mi az a 41 nálam, pedig 1x öltem meg mindet (elég is volt annyiszor :) )
Nálam magyar nyelvű a stat oldal is, illetve én alapból a Steam-re vettem meg, de nyitja hozzá az Uplay-t is.

Szerk, ez a stat vége, ami nem látszott az előzőn:

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3037) dbzmonty válasza tibaimp (#3019) üzenetére


dbzmonty
tag

A "végigfutás" szerintem nem állja meg a helyét, mivel már 90+ óránál tartok :D A legtöbb side-questet megcsináltam amit láttam, Atlantis Episode 3 után meg még levadászom a maradék kultistákat, aztán búcsút veszek tőle. Ott vár a polcon Karácsony óta a TLOU2 és a Death Stranding :)

(#3038) VTom válasza dbzmonty (#3037) üzenetére


VTom
veterán

Elég súlyos alkotások, a TLoU2-t még nem vettem meg, de a Death Stranding-et tavaly karácsonykor nyomtam végig, utána hetekig nem tudtam játszani, egyszerűen nem találtam a helyem a gamer világban :)
HAsonlóakat nyilatkoznak a TLoU2-ről is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3039) myckey


myckey
veterán

Rám is vár, Horizon ZD és RDR 2....egyebek mellett. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3040) tibaimp válasza dbzmonty (#3037) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, jogos, de azokhoz képest, mint én is, akik ~300 órát nyomnak bele, sima "végigfutás ;).

myckey: a Horizon-t már kinyomtam, nagyon adja, fog tetszeni, az RDR2 még nincs meg :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3041) dbzmonty válasza tibaimp (#3040) üzenetére


dbzmonty
tag

A Red Dead 2 is rettenet hosszú és végig izgalmas marad, még akkor ha nem lehet gyorsutazni. Csak ajánlani tudom! A TLOU2-ről hallottam nagyon jókat is, nagyon rosszakat is, hát nem tudom mire számítsak :D

(#3042) VTom válasza dbzmonty (#3041) üzenetére


VTom
veterán

RDR2-ben a vonattal kell gyorsutazni, nem?

HZD nekem nem tetszett, 30 óra után félbehagytam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3043) Woodslave válasza VTom (#3038) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K a ds az nagyon adta nekem is.

Tetszik az ody, jobb mint az origins, a főhős is faxa. Nekem kicsit "buta" a játék néha, persze ez a sok missionos open world sajátossága is talán. LSpoiler mentesen : megölök valakit, 5-ös "körözés" 4 bounty hunter a nyomomban, de felveszek egy küldetést amiben gyerekeknek kell mesélnem egy mitológiai történetet :D

Lehet csak az emlék szépíti meg de mintha a korábbi ac-kben (legalábbis 2-3 amivel játszottam) ez a körözéses dolog jobban volt megoldva..

De ha elengedi az ember a dolgokat remek szórakozás a játék és még ps4 slimen is gyönyörű :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3044) myckey válasza VTom (#3035) üzenetére


myckey
veterán

Nálam 22 mitikus lény van, valami, valahol....máshogy van beszámolva.
De még nem fejeztem be a gamet, tehát ez több lesz.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3045) Krisz0418 válasza VTom (#3042) üzenetére


Krisz0418
őstag

a vonattal aha. Bár én sose tettem, gyönyörködtem a tájban. Ahhoz képest hogy ugyanaz a motor mint a gta5 alatt, elég szépen felhúzta a rockstar. Szerintem mai egyik legszebb, hanem a legszebb játék az rdr2. :R

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#3046) tibaimp válasza myckey (#3044) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor így már teljes a káosz...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3047) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Legacy of the First Blade spoileres:
Míg az alap játékba Kassandraval direkt egy minden nőt 18-99 között megbaxo lezbit csináltam addig ebben a DLCben nem tehetem meg hogy ne legyen gyerekem ettől a buznyák fiúcskátol... Még ha valami baxo karaktert találtak volna ki Darius fiának azt mondom oké meg kell örökíteni a verünket de miért pont egy ilyen lapáttal agyonvert búza fejű karaktert kellet erre kitalalni?! Nagyon nagyon nagyon xar ez a DLC ilyen szempontbol teljesen megköti a kezed... Utolsó boss fight is egy vicc hogy scriptelt pajzsos ugrálása miatt meghaltam vagy 50x mire rájottem hogy csak kikell várni míg Darius felkell a 2 pofontol és leszedi a pajzsat a bossnak.. Én direkt assassin vonalú karaktert építettem akivel még a mitikus lényeket is legyaktam de ezt kva nehéz volt mert gondolom ha fogom és warrior skillel neki megyek én is letepem a pajzsat ha akarom.
Ha jól értem El pidios ;] nagy nagy nagy nagy apja volt Aya/Amunet-nek aki létrehozta az assassin ordert.
Csóri Alkibiades, mindig lemondtam a randinkat de ha tudom hogy úgy is megfarkalják a karakterem akkor minden orgiajaba beleviszem Kassandrat... Már az is jobb lett volna ha a Darius rakja teherbe nem ez a kis takonyfej aki talán egy jó íjász de nagyon semmi skille nincs igy annyira gagyi az egész, ez így ilyen tipikus gagyi amerikai romcsi sztori volt...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#3048) AsakuraDave válasza myckey (#3044) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nem lehet hogy "encounter" - t számol? Nekem 35 van kb a mitikus lények meg az ogrek a halálokat számolva nekem ennyi neki futásra lett meg, tehát a tüzesnél meghaltam párszor meg a minotaurnal.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#3049) myckey válasza AsakuraDave (#3048) üzenetére


myckey
veterán

Akkor sem jön ki a matek, mert én nem igazán haláloztam el ezeknél, egy egy alkalom ugrik be, de ált. kiszenvedtem elsőre.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3050) tibaimp válasza AsakuraDave (#3048) üzenetére


tibaimp
nagyúr

41x én sem haltam meg az tuti, ennyire nem vagyok béna :P

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.