Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) gejala válasza l.skywalker (#100) üzenetére


gejala
őstag

Annak csak akkor van értelme, ha gyorsan végig akarsz rohanni a főszálon, hogy minél előbb uninstallt nyomhass. De ha úgy játszod, ahogy egy open-world RPG-t szokás, akkor teljesen értelmetlen.

(#102) syIex


syIex
veterán

Sziasztok! Megéri a játék? Az Originshez képest miben fejlődött? :U A Revelations-t még mindig nem veri semmi számomra, de imádom az ókori görögországot! :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#103) gejala válasza syIex (#102) üzenetére


gejala
őstag

"Az Originshez képest miben fejlődött?" Néhány apróságot leszámítva (amit patchekben tuti megoldanak) gyakorlatilag mindenben. Ha imádod Görögországot és szereted az open-world RPG-ket (mert ez a rész már teljesen az), akkor simán megéri a mostani 48€-t.

[ Szerkesztve ]

(#104) Dlite


Dlite
tag

Nagyon várom, hogy ma munka után elkezdhessem és vasárnap este kifulladásig toljam. :D (asszony, két gyerek a "sarokba" rakva :D )

RTX2060 I5-9500

(#105) l.skywalker válasza Dlite (#104) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én reggel 5:30-kor amikor elkezdtem a munkát beléptem és megnéztem, én sem bírtam ki :D

Elsőre nem mondok semmit, mert sokat nem mentem vele épp a prológust megcsináltam. Xbox One S-en mintha kicsit kaka lenne a grafika és az FPS is, de hát ezzel már számolni kell lassan, hogy az elavult platform lesz.

Ezen kívűl amit észrevettem, hogy a térkép kicsit fakóbb lett az Origins-hez képest...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#106) Dlite válasza l.skywalker (#105) üzenetére


Dlite
tag

Nekem ez az első AC-m, szóval minden új lesz :D PC, 1050Ti, meg egy i3-8100. Kíváncsi leszek ez a kombó mit tud majd látványban.

RTX2060 I5-9500

(#107) keIdor válasza Dlite (#106) üzenetére


keIdor
titán

Háttő...:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#108) Dlite


Dlite
tag

Jó hát én 1920 x 1080-ban játszok. Ott a 60FPS szerintem mediumon - vagy egyéni "okoskodásban" :D - meglesz :) De majd délután okosabb leszek :)

RTX2060 I5-9500

(#109) syIex válasza keIdor (#107) üzenetére


syIex
veterán

Azzal a konfiggal biztos nem 4K-ban akar játszani. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#110) RudY válasza RudY (#76) üzenetére


RudY
addikt

Elkészült a DigitalFoundry elemzés/teszt.
[4K] Assassin's Creed Odyssey: Xbox One X/PS4 Pro Tech Analysis + Head-to-Head
[link]
PS4 Pro max: 2816x1584
PS4 Pro min: 2227x1242
PS4 Pro Average: 2560x1440

XB1X max: 3840x2160 (native 4k)
XB1X min: 2944x1656
XB1X average: 3072x1728
Framerate is a fairly solid 30fps on both Xbox One X and PS4 Pro, but can be inconsistent.

[ Szerkesztve ]

(#111) Gery9112


Gery9112
őstag

Kicsit off:

Kassandrával nem érdemes a Zeus szoborra mászni. :DDD

Azért erre figyeltek csak AC játékot felejtettek el csinálni

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#112) Dlite válasza Gery9112 (#111) üzenetére


Dlite
tag

Szerintem meg csak Kassandrával érdemes....mit keresne ott egy pasi..... :DD

RTX2060 I5-9500

(#113) Gery9112 válasza Dlite (#112) üzenetére


Gery9112
őstag

Jogos, rosszul fogalmaztam. :DDD A kommenteket is megéri végigolvasni

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#114) Liner


Liner
aktív tag

SZiasztok! Volna két db kérdésem. Most "tölti elő" a STEAM a cuccost és azt szeretném megkérdezni, hogy nagy baj, hogy nem a 100 hanem az 59 eurós változatot vettem? Mitől esek el ezáltal tuzajdonképpen? Másik pedik, hogy használ e SLI-t.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#115) VTom válasza l.skywalker (#98) üzenetére


VTom
veterán

Nagyon nagy hiba, a második rész három epizódja (Ezio trilógia) minden idők egyik legjobb játéka(i) szerintem.

A Syndicate-et meg mindenki hagyja ki, aki jót akar magának :D Nekem az nagyon nem tetszett, pedig még a Unity-t is imádtam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#116) VTom válasza Liner (#114) üzenetére


VTom
veterán

Link

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#117) l.skywalker válasza VTom (#115) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ott van a backlog-ban. Régóta tervezem hogy nekikezdek, de állandóan multikat tolok. Na de majd most..

Közben megvettem a Season Pass-t is :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#118) Rony949 válasza Gery9112 (#111) üzenetére


Rony949
őstag

Na ezt a fajta mászást már tényleg nem értem. Számomra már az AC3-as hiper, szuper gyors mászás is érdekes volt, de itt aztán felülmúlt mindent. Mi ez a pókember mászás? Komolyan egy szobrot mászik a karakter? Az nem baj hogy ezeken a szobrokon alig szokott lenni valami kapaszkodó?

Annyira hiányzik a Brotherhood/Revelation-féle mászás. Ott tökéletes volt. Nem voltak annyira elszállva, még viszonylag "realisztikus" volt, egy kis kihívás is volt benne hogy meg tudjuk mászni az épületeket, de emellett szórakoztató is volt.

Az új részekben meg szinte már magától mászik a karakterünk, emellett rohadt gyorsan. :(

[ Szerkesztve ]

(#119) keIdor válasza Rony949 (#118) üzenetére


keIdor
titán

Minotaurusz meg Meduza is van a játékban, régóta nem realisztikus már, el kell engedni ezt a részét, csak egy játék.:)

Az hogy Ezio megmászta az Angyalvárat meg a Hagia Sophia-t ugyanúgy nem realisztikus, mert ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#120) l.skywalker válasza keIdor (#119) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ott kezdődik, hogy az egész játék arról szól, hogy egy csávót beraknak egy gépbe amin keresztül újra tudja élni az egyik felmenőjének az életét és mindezt azért, hogy megszerezzen egy gömböt amivel uralkodni lehet minden és mindenki felett :D

Ehhez képest a mászás már csak bug :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#121) VTom válasza l.skywalker (#120) üzenetére


VTom
veterán

Nekem tetszik sz Origins féle mászás, ha ebben is ilyen, akkor szeretni fogom.
Kellemes része a sorozatnak.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#122) Rony949 válasza keIdor (#119) üzenetére


Rony949
őstag

Nem az a lényeg hogy realisztikus-e vagy sem. Legyen viszonylag nehéz a mászás. Ne annyiból álljon hogy nyomom az előrét meg a Free run gombot és magától megy az egész. Ez nem élvezetes, ez unalmas.

(#123) l.skywalker válasza VTom (#121) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem is teljességgel. Habár eddig csak az 1-el és a 3-al játszottam, mivel a 3 volt az első amit végigvittem, így utána az 1-nek a mászása már kicsit "körülményesnek" hatott.

(#122) Rony949: ez már rpg szerintem már nem a mászás a lényeg. Nekem azért tetszik így, mert célravezető, gyors és nagyon ritmusos a mozgás. Nem érzem úgy, mint sok más játékban, hogy a karakternek vannank felfoghatatlan korlátai.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#124) Rony949 válasza l.skywalker (#123) üzenetére


Rony949
őstag

Ez a fő probléma. Az Assassin's Creed egyre kevésbé Assassin's Creed. Nem így kéne fejlődnie a szériának.

(#125) l.skywalker válasza Rony949 (#124) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én a saját magam szórakozásáért játszok, ha tetszik tetszik, tehát jó játék nekem.

Ezer és még egy játék van ami más mint a kezdetekkor, de mindaddig amíg a változások ellenére jól szórakozom, nem fogok egy videójátékon dühöngeni.

Ha valami nem tetszik, megy a refund. Ha már nincs refund, törlöm és többet nem veszem elő :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#126) Rony949 válasza l.skywalker (#125) üzenetére


Rony949
őstag

Én örülök neki ha neked tetszik és jól el vagy. Nekem az Origins is bejött nagyrészt a sok radikális változtatás ellenére. Viszont ez az RPG vonal nem tetszik így külső szemmel egyelőre. (nem játszottam még az Odyssey-vel)

(#127) RudY válasza Rony949 (#124) üzenetére


RudY
addikt

A következő lesz majd nagy dobás, amiben minden eddigi helyszín és szereplő elérhető és játszható lesz multiban. :K
Egyébként nálam is az van, ahogy elindítom a játékot, onnantól kezdve nem érdekel se a címe, se az előzménye, se a kiadó, se a fejlesztő, vagy szórakoztat, vagy nem. :DDD

(#128) gejala válasza keIdor (#107) üzenetére


gejala
őstag

Ebben az a nagyon vicces, hogy ez egy AMD-s játék, mégis Geforce uralom van erősen. :DDD
Egyébként meg több olyan beállítás van, ahol az ultra irreálisan gépigényes. Shadows very high +10 fps ultrához képest. Volumetric clouds szintén.

[ Szerkesztve ]

(#129) keIdor válasza l.skywalker (#125) üzenetére


keIdor
titán

Dettó, illetve szerintem a Witcher 3 féle irány pozitív.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#130) Dlite


Dlite
tag

Na beletettem pár órát így délután. Nekem nagyon-nagyon bejön!!!! Rettenetesen hangulatos. Még csak az elején mászkálok, tanulom a mozgás, a harcot. Miután soha nem játszottam egy AC-val sem (ha ez nem az RPG vonalon indult volna, ezzel sem játszottam volna...) így nincs összehasonlításom, illetve nem zavarnak a szériában történt változások. Csak szimplán játszok és élvezem :D
I3-8100; GTX1050Ti costum beállítások, full HD-n az átlag FPS 47.

RTX2060 I5-9500

(#131) Liner


Liner
aktív tag

Na itt van még egy játék amit a sarokba rakhatok amíg kijön hozzá a videokártya...-EZ MI???
Miért van erre szükség? SLI ide vagy oda felháborítónak tartom, hogy csinálnak annyi játéktartalmat, hogy beleöregszel, ráadásul jót. Gép viszont még nincs hozzá. Mert valljuk be. Nincs... Aki valaha is játszott a Black Flaggel 1080Ti SLI-vel az tudja miről beszélek.
S...ják ki a járékokat. Kb főállásban kellett volna Originst játszanom, hogy minden mellékküldetéssel meg apró rejtett dologgal (pld. fényképek) végezzek mire ez kijön. De optimalizálni... Azt nem... Ez majdnem, hogy Anettkás hozzáállás. MIért nem fejlesztettetek SLI-re? Mert megtehetjük... Egész egyszerűen nem értem.. Valami olyasmit sejtek a háttérbe, hogy nehogy már a pc jobb legyen mint a konzol. Viszont bekaphatják mert kijött a Shadow of War. Addig el leszek azzal amíg nem jön kárty a ehez. Mert ez az igazság. UHD-ba ez a játék nem játszható. 1920x1080 120 hz-en élvezhető. De UIHD ba nem. Mondjuk valakit nem zuavar a 40 fps, engem rohadtul. MI az, hogy lemarad a képernyő?? Pont az az egyik élvezet a sok közül egy játékban, hogy siklik nem pedig láthatóan erőlködik.Experience is nem tudom miért nem vallja be, hogy az nem futás amit egy 1080 TI ezzel produkál 3840x2160-ban. Mondjuk lehet a 65 col miatt zavar.. Mindenesetre amit támogat az SLI az azzal páratlan élmény játszani. Sajnálom, hogy ez is kimarad az Originssel együtt.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#132) maross válasza Liner (#131) üzenetére


maross
veterán

te vagy az 1% (legyen 5 no), es ok a 95% igényét szolgaljak ki, mert abban van a penz, nem a hazafisagban. Nekem origins-szel se volt bajom (1080,4k). ja hogy nem lehetett totalmindent csutkara tenni? hat nem, majdcsak tulelem a 95% nyi birkaval egyutt :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#133) Kucsek válasza Liner (#131) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Vegyél egy 2080 Ti vagy kettőt és problem solved. Még hogy nincs kártya ami kihajcccsa :DDD
2080Ti

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#134) VTom válasza Liner (#131) üzenetére


VTom
veterán

AMD szponzorált játék..
Ha nem az nvidiával közösen zajlott a fejlesztés, akkor elő szokott fordulni, hogy kicsit később jön ki az SLI profil, lehet, hogy most is ez lesz a helyzet.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#135) Dlite


Dlite
tag

Két dolog mára. Egy: Eltünt a lovam :D Füttyöghetek neki nem jelenik az meg :D :D Kettő: Már másodszor nem hajlandó a halál után betőlteni. Fekete képernyővel megáll a játék. A feladatkezelőből kell leállítani és újraindítani. Még jó, hogy nem adtam érte 20ezer forintot, mert akkor bosszantanának az ilyen hibák...ja várj, de adtam....... :C

RTX2060 I5-9500

(#136) keIdor válasza Liner (#131) üzenetére


keIdor
titán

Az SLi évek óta pusztul, add el a kártyákat és 2080Ti, meglesz a 60fps-ed is.
Drága, de hát ha jobbat akarsz a konzolnál, akkor fizethetsz, mint a katonatiszt 2 évente legalább.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#137) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Belefolyt tegnap 10 óra... :D

Az első benyomásaim: Jó! Mint mondtam már korábban is azt hittem, hogy az Origins "A" játék és az Odyssey annak egy végtelen fölösleges folytatása 1 éven belül. Az előzetes információkon túl, (hogy a térkép majd 3x akkora mint az előző részben ill. hogy az ott behozott újítások itt is megvannak, sőt tovább vannak fejlesztve) a személyes tapasztalataim is azt igazolták, hogy az Origins valahol ennek a projektnek a próbája lehetett és nagyon jól ötvözte az elmúlt AC játékokat. A hajózás itt már konstans jelen van és én nagyon élvezem. Mindenhol ezer quest van és már 10-es szint környékén is a napi/heti küldetések megjelentek. Az armor drop rate se nem túl sima se nem túl lassú. Én az a fajta vagyok aki még az arénákat is ki szokta maxolni, szóval ezzel elleszek a következő DLC-ig (a Season Pass-t már behúztam)

Azt már látom, hogy a tengeri csaták és a fejvadászok kiiktatása lesz a kedvencem, tegnap 20 hajó és 6 fejvadász költözött el Hádész birodalmába :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138) warfernom


warfernom
tag

Csodálkozom hogy itt mindenkinek mwgy a játék :F

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#139) gejala válasza Dlite (#135) üzenetére


gejala
őstag

Játssz borderless windowed módban. Normál fullscreenben sokat crashel a játék, nekem borderlessben még egyszer se csinált ilyet.

(#140) Liner válasza keIdor (#136) üzenetére


Liner
aktív tag

Jobbat akarok. :) Az lesz ja..

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#141) Dlite válasza gejala (#139) üzenetére


Dlite
tag

Rendben, megpróbálom. Bár azóta nem csinálta - kicsit piszkálgattam a beállításokat :)

RTX2060 I5-9500

(#142) Dlite válasza warfernom (#138) üzenetére


Dlite
tag

Pontosan mire gondolsz?

RTX2060 I5-9500

(#143) VTom válasza gejala (#139) üzenetére


VTom
veterán

Jaja, az anvilnext motornak jót tesz a borderless window mód. Wildlandsven és Originsben is segített.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#144) l.skywalker válasza warfernom (#138) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én konzolos vagyok, ott elfut a saját kis 27-30fps-ében FullHD-ban :P

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#145) RudY válasza Liner (#131) üzenetére


RudY
addikt

Szerintem egyértelműen a konzolokkal foglakoznak elsődlegesen, az eladási számokat nagyjából ismerve ez nem meglepő. A PS4 PRO-ból is kezdik kihozni a maximumot a mostanában megjelenő játékokkal, ott sem sikerült túl jól (van némi panasz a töltési időkre stb.). One X némi előnye ilyen szempontból kezd megmutatkozni [link]. Ekekhez képest a SLI optimalizálás nyilván kevesebb és későbbi figyelmet kap.

(#146) keIdor válasza RudY (#145) üzenetére


keIdor
titán

Igen, konzoloknál nincs AFR, innentől kezdve ezzel maximum az nVidia foglalkozik DX11-nél. DX12-nél a fejlesztők dolga, ezért is csökken a multiGPU támogatottság évről évre, ahogy terjed az új API.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#147) warfernom


warfernom
tag

Öszintén ? én csináltam mindent driver frisités mindent (audio nvidia intel proci windows) át raktam E meghajtóról C re.
De semmi ugyan úgy meg nyitja kis ablakban odyssea majd nagy ablakban odyssae 2. at átlátszóan.
Sokan panaszkodnak erre. Mindegy vissaz is igényeltem (aaa játék és elötte 2 napra rakják ki a követelményeket üdös parasztok ha meg gondod van küldj képet a redszeredröl szöveggel jönnek és majd meg neézzik...)
Kösz a semmit ezért veszem meg a játekot hogy ne tudjak vele játszani aztán ha gond van AVX hibára hivatkozva küldjem el a problémám....
Mindegy abba hagytam,majd le kalozkodom a játekot.

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#148) laci1117


laci1117
tag

Sziasztok!

Más is tapasztal akadást konzolon?
Ps 4 Pro (2 hónapos) Full HD felbontás mellett ha fent vagyok egy őrtoronyban de felfedeznek, megindul felém 8-10 őr úgy elkezd szaggatni a játék hogy ilyet konzolon nem tapasztaltam még...

(#149) Dlite


Dlite
tag

A reggeli két fekete képernyős kifagyás után (PC) semmiféle hibát nem tapasztaltam - azt kivéve, hogy nincs lovam....hol a francba hagyhattam el :D - a már említett konfigon (I3-8100; 1050TI) costum beállításo (medium felett kicsivel) 57FPS-es átlaggal megy a játék.
Nekem nagyon tetszik egyelőre. Kifejezetten érthető, jól játszható hangulatos a játék. Azt hiszem el leszek vele jó sokáig :)

RTX2060 I5-9500

(#150) Đusty


Đusty
őstag

Azt a nyamvadt egér középső gombot hol lehet átkonfigurálni a beállításokban nincs de már másodszor kéri a játék elején? Az a baj, hogy azt a logi driver nekem lefoglalja és nem működik így csak ha kikapcsolom előtte az meg macera játék után meg vissza. Nem is értem miért ilyen idiótán oldották meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.