Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) noxon válasza Anonymus23 (#749) üzenetére


noxon
őstag

Köszi

We live in a simulated world...

(#752) VTom válasza noxon (#750) üzenetére


VTom
veterán

A reshade az ilyen sajnos, ha sok mindent belepakolnak.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#753) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ezt próbálta már valaki?

;) - The Power of the Light Side

(#754) gejala válasza Anonymus23 (#753) üzenetére


gejala
őstag

Igen, ez a pre-order quest. Poén kis AC easter egg a karakter meg a párbeszédek, de nem nagy szám.
Maga a quest annyi, hogy 5 sync pontra el kell menni, aztán lootolni kell egy ládát, ami ad egy nem egész 5k drachmát érő trade goodsot.

[ Szerkesztve ]

(#755) noxon


noxon
őstag

Sziasztok.

Tegnap megcsináltam egy bandita tábort aztán kiléptem a játekból.

Most belepek és ugyanúgy ott a tábor a loot meg minden.

Mindig el kell menteni? Eddig ez nem íhy volt.

We live in a simulated world...

(#756) Anonymus23 válasza noxon (#755) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az NPC-k újratermelődnek, max azt a jutalmat nem kapod meg (XP) amit az első kitakarításért csinálsz (kis arany színű pipával jelzi ha készen van az adott landmark), de egy idő után újra benépesedik, főleg ha közben a terület "tulajdonost" is vált.

;) - The Power of the Light Side

(#757) noxon válasza Anonymus23 (#756) üzenetére


noxon
őstag

A pipa sem volt meg, hogy teljesitetzem. Pedig tegnap megvolt.

Hát nekem az Origins mérföldekkel jobban tetszett.

8. szinten vagyok, de kí szenvedés bárkit legyőzni.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#758) Bird válasza noxon (#757) üzenetére


Bird
addikt

Ha már most szenvedsz mi lesz később?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#759) Anonymus23 válasza noxon (#757) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az eleje valóban nehéz főleg ha veled azonos, vagy 1-2 szinttel magasabb ellenfelek vannak. Ha elég sokat időzöl a terület kitakarításával, és a küldetések teljesítésével, akkor gyakorlatilag feltápolod magad annyira, hogy a következő területeken maximum veled egyező szinten lesznek, vagy akár -1-2 szint, és akkor már jóval könnyebb. Nekem tetszik, ez, hogy mindig van benne kihívás, és nem Rambóként bemegyek a 10 szinttel kisebb helyre és egy suhintással elesik 5 ellenfél. Gyakorlatilag minden landmarkot most is Assassin üzemmódban takarítok ki, eltüntetve minden hullát a bozótosban vagy ledobva őket a várfalakról.

Én pl az arénás küldetést jóval később csináltam, és ott az első nekifutáskor még a kisebbek sokkal alacsonyabb szinten voltak, semmint az én akkori szintem (én már 50 felett voltam ha jól rémlik). De persze utána már itt is szintezi őket az én szintemhez, de ott megvolt az a feeling, ami az Originsben.

;) - The Power of the Light Side

(#760) Gery9112


Gery9112
őstag

Picit offolok most de aki szereti a régi (és új) AC karaktereket és hiányzik egy kis AC2 és brotherhood hangulat mindenképp próbálja ki az AC mobiljátékot Assassin's Creed Rebellion launch trailer.

Az a csapat csinálta, amelyik a Fallout Sheltert és nem gondoltam volna, hogy ennyire élvezetes játékot raknak össze.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#761) VikMorroHun válasza noxon (#757) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ha támadnak, védekezel (még mielőtt megsebeznének), vagy félreugrasz. Ha erős támadás jön, félreugrasz. 8. szinten már van 7 képességpontod. Az egyikből megveszed a Bull Rush képességet, és bárkit legázolsz. Figyelsz a felszerelésedre, nagyon sokat számít, hogy milyen sebzést/egyéb dolgokat erősítenek és mennyivel.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#762) hdekakas


hdekakas
senior tag

Itt nincs olyan támadási forma, mint Origins-ben volt a Shif+F? Illetve hogy ha hosszabban nyomtan az egéren a bal gombot akkor kicsit késleltetve, de jóval nagyobbat ütött? :U

(#763) Anonymus23 válasza hdekakas (#762) üzenetére


Anonymus23
veterán

De van, ki kell váltani a perket (Overpower), és akkor R billentyűvel tudod aktiválni, nem annyira hatékony talán mint az Odysseyben, de szép kombót mutat be ilyenkor és elég szépen sebez is.

Ha jól rémlik a sárga körrel jelölt az:

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#764) noxon válasza VikMorroHun (#761) üzenetére


noxon
őstag

Viszont a kék fegyvereket nem tudom eladni a kovácsnál (legalábbis amelyiknél jártam) sem össze tőrni.
Azzal mit csináljak...

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#765) Anonymus23 válasza noxon (#764) üzenetére


Anonymus23
veterán

Csak néhányat nem tudsz, nekem is maradt összesen vagy 3-4 amit nem tudtam eladni vagy összetörni sem, de az összes többit engedte.
Olyan mintha valamilyen olyan loot lenne, ami később kellhet, vagy küldetéshez lett volna cuccos, mert van olyan, amit akár meg is tarthatsz, ha behazudod az aktuális quest adónak, hogy nem találtad meg a keresett cuccot. Vagy csak simán bug, hogy nem enged bizonyos semmirevaló lootot eladni.

;) - The Power of the Light Side

(#766) hdekakas válasza Anonymus23 (#763) üzenetére


hdekakas
senior tag

Aha, köszi. Ennél a perknél még nem tartok, nem is mutatja meg hogy mik azok. 10-es szinten vagyok, pedig pre-orderben megvettem a játékot, de nem sok kedvem van hozzá. Minap 1 óra játékom veszett el, mert elfoglaltam egy nagy erődöt nagysokára, de utána jött egy fejvadász és megölt. Fasza mondom, akkor ennek is annyi, egyelőre nem erőltetjük ami nem megy... :F

(#767) noxon


noxon
őstag

Raktam skill pontot a flaming attacks-ra, de nem langol a kardom támadáskor.
Kell a kardra tűz sebzés? Vagy hogy?

We live in a simulated world...

(#768) Anonymus23 válasza noxon (#767) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amelyiknél oda van írva, hogy "Assign ability" azoknál be kell rakni a képességeket az 1-2-3-4 gombokkal való használatba. Ezek fogyasztják az adrenalint, amikor használod, akkor ebből pl 1 csak lemegy.

;) - The Power of the Light Side

(#769) noxon válasza Anonymus23 (#768) üzenetére


noxon
őstag

Azt hittem ez passzív skill, köszi.

We live in a simulated world...

(#770) noxon


noxon
őstag

Sziasztok. Nálam folyamatosan fps zuhanást produkál, random módon mindig máskor :( (gtx1050em van).

We live in a simulated world...

(#771) Werkly válasza noxon (#770) üzenetére


Werkly
őstag

Ne aggódj nálam is van sajna! Városokban beesik valamikor 43-45 körülire is! Szar optimalizáció! Még állítólag 2080Ti-ket is megeszi valahol!

(#772) Mrguba


Mrguba
őstag

:Y

(#773) unreg1


unreg1
tag

Ugye van nálam 3 fegyver.

Csak azok a perkek számítanak, amelyik fegyver a kezemben van, vagy mind a 3 fegyver perkjei összeadódnak?

(#774) Anonymus23 válasza unreg1 (#773) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nézed a statokat, akkor úgy tűnik, hogy mindhárom fegyver perkjeit beleszámolja az összesített statokba.

;) - The Power of the Light Side

(#775) blue01song


blue01song
aktív tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#776) Mascot21


Mascot21
csendes tag

(#777) noxon


noxon
őstag

Sziasztok, assassins ruhát hol lehet szerezni? Fej része már van.

We live in a simulated world...

(#778) unreg1 válasza noxon (#777) üzenetére


unreg1
tag

Az Eyes of Kosmos vagy/és a Gods of the Aegean Sea cultist-okat kell hozzá megölni.

(#779) noxon válasza unreg1 (#778) üzenetére


noxon
őstag

Köszi.

We live in a simulated world...

(#780) unreg1 válasza noxon (#779) üzenetére


unreg1
tag

Van még a Pilgrim set, amit legendary ládákból szedhetsz össze, ha előbb akarod a ruhát.
Bár ehhez pár 50-es helyre is be kell merészkedned, de ha jó vagy osonkodásban, akkor nem lesz gond.

Itt vannak a helyek.

(#781) VikMorroHun válasza hdekakas (#762) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Van ilyen, de akárhányszor próbáltam, mire Kassandra összpontosított, nagy levegőt vett, meglendítette a fegyverét, addigra rég bekapott 1-2 találatot.

Már nem emlékszem, ki javasolta az AC Rebelliont. Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#782) gjoe


gjoe
őstag

Jött frissítés. 1.1.1. Az abilitiknel van új fejlesztési lehetőség. Mastery levels neven.

(#783) noxon


noxon
őstag

Feltűnt, hogy mikor hívom a lovat, vagy originsben a tevét, akkor megjelenik egy sima majd átváltozik a sajátomra 😀😱

We live in a simulated world...

(#784) unreg1


unreg1
tag

Mit lehet tenni, ha bugos egy főküldetés?

Van a "To help a girl" küldetés, azon belül a "Kill the client and the guards".

Megöltem mindenkit, most be kellene adnia, hogy beszéljek Phoibe-vel, de nem adja, hanem fent marad a Kill küldetés. Sehol senki, körbejártam a helyet, hátha valahova beragadt egy guard, de semmi.
Phoibe is ott álldogál arrébb, de nem lehet beszélni vele.

Újratölteni egy korábbi mentést sem tudok, mert otthagytam az egészet, elmentem melléküldiket csinálni, hogy hátha ha visszatérek megjavul, de nem történt semmi. Ott fekszik a client hullája és nem lehet mit csinálni.
Az a gond, hogy csak ez egy főlüldi van és nem tudok továbbhaladni a történetben.

(#785) Werkly


Werkly
őstag

A homokórával jelölt küldiket érdemes megcsinálni? Nem fognak ismétlődni más helyszíneken? És még egy kérdés! A szobrok a városokban ugyebár küldiket ajánlanak, ezek menet közben generálnak újabbakat ahogy halad az ember előre a játékban, vagy elfogynak szép lassan? Mert így akad rengeteg tennivaló. Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#786) nak0n válasza Werkly (#785) üzenetére


nak0n
aktív tag

A homokórás küldik olyanok (ha jól emlékszem), hogy egy idő után már nem fogod tudni felvenni őket; én személy szerint nem nagyon foglalkoztam velük, nem adnak túl sok XPt. Azokat meg, amiket a "szobrok" adnak, nyugodtan felveheted, nem fognak elfogyni. Sőt, a hajó árbocán is van egy ilyen szobor, onnan is tudsz felvenni questeket.

(#787) unreg1 válasza unreg1 (#784) üzenetére


unreg1
tag

Végül nehezen megoldódott.
Elmentem a helyszínre, kijelöltem a küldetést, majd elmentettem és újra betöltöttem. Harmadik próbálkozásra végre beadta az újabb küldetést.
Ha esetleg másnál is előfordulna.

ratex:

Relatív, hogy nem ad sok XP-t, nekem volt olyan hirdetőtáblás küldetés, ami 20ezer felettit adott, igaz, szerintem ez összefügg a szinteddel, minél magasabb szinten állsz, annál több XP-t ad.

(#788) RudY


RudY
addikt

Watch Assassin's Creed Odyssey 'Legacy of the First Blade' gameplay
After Hunted releases on December 4, the second episode, Shadow Heritage, and the third episode, Bloodline, will complete the first story arc in early 2019. Ubisoft added that Legacy of the First Blade is just the beginning for players who wish to progress further with new content.
[link]

(#789) Werkly


Werkly
őstag

A menüben nem elérhető, hogy hány sync point van meg a játékból? Kösz!

(#790) unreg1 válasza Werkly (#789) üzenetére


unreg1
tag

Nem, sajnos csak a Club statisztikáknál tudod megnézni, ez elég hülyeség.

(#791) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Többször kérdezni akartam már játék közben, de most csak eszembe is jutott.

Nektek működik az íjaknál az automata craft?
Nekem eleve csak az alapnál lehet beállítani, de még sohasem láttam, hogy craftolt volna, rendszerint elfogy az íj.

;) - The Power of the Light Side

(#792) VikMorroHun válasza Werkly (#785) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem nem. Egyrészt időre mennek, másrészt ugyanazt a 4-5 típust variálja a játék, szóval hamar meg lehet unni.
Anonymus23: Fogalmam sincs. Amikor látom, hogy fogynak, tele töltöm őket.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#793) Anonymus23 válasza VikMorroHun (#792) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nah, nyílvesszőt akartam írni, csak korán volt ma a reggel.
Csak az alap nyílvesszőnél lehet beállítani, de valami nem kerek szerintem, csak mondom, hátha más is használná ezt és esetleg feltűnt.

Másvalaki, aki esetleg nézte már? :F

;) - The Power of the Light Side

(#794) Warzoz válasza Anonymus23 (#793) üzenetére


Warzoz
senior tag

Nálam működik a vesszőgyártás, viszont csak az alap vesszőket tölti ha elfogynak és csak 20 darabot ad.

(#795) LÁZ


LÁZ
addikt

helo mindenki

ma vki próbálkozott a játékkal? nálam egymástól független időpontokban is hatalmas lag van, teksztúrák összevissza, tegnap meg előtte ilyesmi nem volt, van , hogy 1 sec-re megáll a mozgás, aztán tovább, a töltés meg néha a végtelenbe tart, ha gyorsutazok. :( :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#796) Werkly


Werkly
őstag

A játék egy részénél elveszi a küldetéseket a game? Ilyen 5/10 fort, ship destroy meg stb. Meg a legendary animalt is? Kösz!

(#797) LÁZ válasza Werkly (#796) üzenetére


LÁZ
addikt

vannak amik időlimitesek, azok le tudnak járni, mondjuk a legendary animal hánting az pont nem időlimites

ps. mondjuk én a főszálban csak ímmel ámmal haladtam, te hol tartasz?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#798) Anonymus23 válasza Werkly (#796) üzenetére


Anonymus23
veterán

Vannak küldetések amik időhöz kötöttek, vannak a napi és heti küldetések, ezek ha lejár az idő, akkor elveszi (egy kis homokóra van a küldetésnél), a többit csak akkor ha megcsináltad.

;) - The Power of the Light Side

(#799) Werkly válasza LÁZ (#797) üzenetére


Werkly
őstag

Hú hát én össze vissza! Én csináltam homokórás, szobros cultist kill küldetést. Főszálon tán a felénél? Valami öreggel(pappal) dumáltam egy fánál és ott kellett leverni pár csókát. Szóval össze-vissza kalandozgatok és csodálom a tájat. Brutál szép számomra.

(#800) Werkly válasza Anonymus23 (#798) üzenetére


Werkly
őstag

Félreértetek! Elvett mindent a questekből egy résznél. De autosave-ből visszatöltöttem és mellékküldiket nyomtam. Mondjuk nem eredeti a game. Ez most drága lett volna SP együtt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.