Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20181) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Dustoff Vietnam játékban (aki játszik vele) hogy a fenébe lehet a Cayuse helikoptert megforgatni a levegőben az azért járó achievement-hez? :F
Ráírtam csak ezért (az egyébként magyar, Invictus) szupportra és ott készségesen válaszolták, hogy bármelyik pályán meg lehet csinálni, lehetőleg Pro irányítási módra állítva.

A legidegesítőbb a válaszukban az volt, hogy szerintük könnyedén teljesíthető, tehát én akkor valószínűleg itt ebben a játékban fogyatékosnak számíthatok. :D
Nem akarok már mégegyszer rájuk írni konkrétabb segítségnyújtás érdekében, mert végülis segítettek, adtak irányt, hogy elvileg bármelyik pályán tud sikerülni, a Pro irányítási módot meg én is gondoltam, hogy úgy játszva érdemes próbálkozni.
Szóval frusztrál a dolog és örömmel venném, ha valamelyikőtöknek lenne vele kapcsolatban tapasztalata.

Más:
Lara Croft: Relic Run-ban megszereztem minden achievement-et, kicsit büszke is vagyok most jelenleg magamra. :)

@Silent77 (#20106):
Kicsit durván fogalmaztam azzal a "függővel", elnézést érte. :)
Töltőről való játszást én ellenzem a magam részéről, hagy töltődjön nyugodtan az az akksi.
Sokan meg tovább mennek és inkább kikapcsolt állapotban töltik a telefont (azt azért már én is sokallom mondjuk).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.