Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70651) vodrosjozsi válasza Quqesz (#70650) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hang vagy, be se férsz a csőbe. Képet vagy nem hisszük el! ;] Könyékig

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70652) Quqesz válasza vodrosjozsi (#70651) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:DDD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70653) trebrona


trebrona
nagyúr

Aztán a waze megy-e ezeken a HMS-es csodákon? :U

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70654) Intruder2k5 válasza trebrona (#70653) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hirtelen rákeresve, itt azt írják megy.

(#70655) trebrona válasza Intruder2k5 (#70654) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én is rákerestem: [link]

Remélhetőleg így is marad, bár érdekes, hogy egy google-féle alkalmazás működik. Bár a more apps-ból megy, frissítések ugye csak manuálisan, újratelepítéssel.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70656) Aryon87 válasza trebrona (#70653) üzenetére


Aryon87
félisten

Google térkép fel van rakva APKPure-ból. Bejelentkezés nélkül is szépen elvisz ahova kijelölöm neki :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70657) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#70656) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nincs bejelentkezés, ezáltal nem tudom elmenteni a fiókomba a címeket, nem tudom megnyitni a fiókomban mert ugye nincs.
Ezért jó a google mert van térkép, gmail, chrome de most egyiket se használhatnám ha huawei-em lenne, vagy a balfsz lennék és nem tudnék semmit a telefonokról, ezáltal hagyom, hogy tábeszéljen a szolgáltató/media marktos csávó mert hát ez szuper telefon.
Aha, hát nem.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70658) trebrona válasza vodrosjozsi (#70657) üzenetére


trebrona
nagyúr

+1

iPhone-nal viszont remekül együtt tud működni a google ökoszisztéma. Hamár azt szokták felhozni ellenpéldának. Cégesem iPhone, úgyhogy saját tapasztalat. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70659) trebrona válasza Aryon87 (#70656) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezt most mindenféle előítélet nélkül.

Sokszor megyek több száz kilométert naponta, van, hogy a helyelőzményekből navigálok, gmaps-ből húzom be a waze-be. Elhiszem, hogy annak, aki max kerékpárral jár jó ez így, de azért ez igencsak sánta és hiányos megoldás. Lehet bizonygatni, hogy hú de fasza, de akkor is vak bányaló.

Ellenben, ha a waze minden funkciója teljes mértékben használható, akkor már jobb a helyzet. Akkor már csak félszemű az a bizonyos ló. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70660) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#70657) üzenetére


nrg_52
addikt

Van terkep here we go, gmail email, chrome opera. Legalabbis nalam, pedig lehetnenek ezek is, mert szijamijaum van, de kellenek a francnak. Egyedul a drive-ot hssznalom.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70661) Aryon87 válasza trebrona (#70659) üzenetére


Aryon87
félisten

Értem a problémát. Én csak magamból tudok kiindulni, egy egyszerű ember, aki perpillanat kocsi nélkül térképezik, ha olyan a helyszín.
(mondjuk nekem semmiség bepötyögni a címet, fél perc se, nyilván egy fuvaros/futár nem fog ilyennel vacakolni, bár nekik ott a GPS cucc)

Értem én hogy Gugli ide vagy oda, de sztem nem úgy kellene beállítani hogy használhatatlan. Használható, csak nem igényre szabottan.

Waze-t 1x használtam anyám P9-cén, ott épp összerottyantota magát az app, maradt a Google térkép :))
;]
VJ: nem fognak rábeszélni a Huaweire, előbb visznek a Samsung vagy iPhone standhoz. Én simán rábeszélnélek :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70662) trebrona válasza Aryon87 (#70661) üzenetére


trebrona
nagyúr

P9? Csak nem Huawei? ;]

btw nem vagyok sem fuvaros, sem futár. :N
Dedikált GPS--t pedig maximum a kamionosok használnak tört iGo-val.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70663) Aryon87 válasza trebrona (#70662) üzenetére


Aryon87
félisten

De :K neki az van, de páromé is megvan még :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70664) akooos válasza Aryon87 (#70656) üzenetére


akooos
veterán

Mondjuk a google térkép nálam sem tudja sehogy helyettesíteni a wazet. Azért jobb sokkal, mert baromi interaktív és azonnal reagál a környezeti változásokra. Persze nyilván autó nélkül ez annyira nem fontos neked, de ha nem működne megfelelően, akkor felejtős nálam.

Google-el baromi erős lett volna a P40, az az igazság, így viszont számomra félkarú óriás.

Tényleg, netflix megy rajta rendesen amúgy?

(#70665) Aryon87 válasza akooos (#70664) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt láttam hogy a Waze sokmindent tud, ha jól tudom akkor a baleseteket, rendőségi figyeléseket meg ilyesmiket is mutat.

Nem használom a netflixet, de megnézem, bár nincs regem oda.

Abban egyetértek, hogy Google-val tarolna ez a telefon.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70666) Aryon87 válasza Aryon87 (#70665) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem engedte a képernyőképet személyes adatvédelem miatt :))

[link][link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70667) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ezen a navis dolgon lépjetek már túl. Alig kapni olyan autót lassan, amivel nem vágnak hozzátok navit. Talán a Honor 8 volt az utolsó telóm, amit ilyenre használtam(az első meg a Nokia 5800). Most is ott van mindkét autóban, azt használjuk, simán elvitt minket bárhova európában.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70668) trebrona válasza Quqesz (#70667) üzenetére


trebrona
nagyúr

Jó neked. 5 éves céges focus-ban valahogy nincs. Hogy lépjek túl rajta? :F

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70669) #30610944 válasza Quqesz (#70667) üzenetére


#30610944
törölt tag

Az autohoz adott navik altalaban egy kalap sz@rt sem ernek. Az enyemhez is jart. 3 evig ingyen frissithetem utana horribiris ara ban de miota megvan az autom (lassan ket eve) talan hasznaltam haromszor.
Egy Google Maps,Waze,Apple Mapshoz kepest sehol sincs.

(#70670) Quqesz válasza trebrona (#70668) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:F 4 évente cserélnek céges autót legtöbb cégnél(ennyi a hivatalos amortizációs forduló 4 év vagy 200e km, abban nem vagyok biztos, hogy ez nav norma-e)

LiVeGa
Nem tudom milyen autóban volt, de én több márkánál is használtam, simán ment mind. Még a VW navija is boldogult Romániában is.....voltunk több országban is pl a Kia navijával, semmi gond, mindég odavitt. A Honda garminja is pontos, a Mazda-val sem futottunk lyukra...

Szerk
Trebrona
Az nem sok, de 4 év miatt szokták cserélni. Oké értem, kell így tényleg a navi. Talán most már lassan tényleg alap lesz minden autóban......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70671) trebrona válasza Quqesz (#70670) üzenetére


trebrona
nagyúr

110e km van benne.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70672) Intruder2k5 válasza Quqesz (#70670) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azok úri helyek, nálunk van 15 éves autó a cégnél, nálam most épp egy 10 éves Skoda van. Tudom, szar helyen dolgozok, de ez van. :D

(#70673) akooos válasza Quqesz (#70667) üzenetére


akooos
veterán

:DDD :DDD :DDD
tudod, hogy a te példád nem annyira mérvadó a magyar viszonylatban. Nyilván a Stingerben meg a Type S-ben van megfelelő on board navi. A 2005-ös 5-ös Golfomban mp3 lejátszásra alkalmas fejegység sincs.

Mintha a csövesnek mondanád, hogy stop being poor :DDD

Másrészt céges autóm sincs :(
Volt 308 Gt faternál, a waze jobb, mint bármelyik beépített megoldás

[ Szerkesztve ]

(#70674) Quqesz válasza Intruder2k5 (#70672) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem annyira úri helyek. Területi képviselőknél alap(pl kólás cégek), de sok más állásban is. Mikor kábeltévés cégnél voltam ott is cserélték(az csak egy Corsa volt, de volt).

akooos
Azért már sok autóban van alacsonyabb felszereltségnél is, bár
abban igazad van, hogy főleg német márkáknál feláras még mindég.
:DD csak Type S, az R még csak álom maradt, bár inkább egy Camaro v Mustang akkor.. :DD
Biztos jó a waze, de engem eddig mindég elvitt a gyári is....

Amúgy hamár meló: költözünk és jóba lettünk az ingatlanos sráccal, és kérdeztük hogy megy biznisz? Mondja: a tavalyi év jó volt, 107 házat adott el, most eddig 22-nél tart. Kicsit számoltam és seggreültem (2%-ot kér mindenkitől, szerződést sem kötöttünk, szal ha geci vagy leléphetsz fizetés nélkül), mert hát tudjuk mennyit kóstál egy ingatlan...... :Y

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70675) trebrona válasza Quqesz (#70674) üzenetére


trebrona
nagyúr

Inkább használom az 5 éves teljes értékű focust navi és cégjelzés nélkül, mint 4 évnél fiatalabb kétszemélyes corsa-t, fiesta-t, Clio-t, felicia-t stb tipik képviselős autót. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70676) Quqesz válasza trebrona (#70675) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát a focus is tipikus cégautó....csak nem sötét kék?kombi?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70677) trebrona válasza Quqesz (#70676) üzenetére


trebrona
nagyúr

Barna és nem kombi. Ilyen:

Ja, és benzines, nem dízel.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70678) Quqesz válasza trebrona (#70677) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na jól van, ez tényleg nem tipikus cégautó. A lényeg: négy kereke van és elvisz ahova kell+ nem te tankolsz bele(pénzügyileg). :R

Ui: végre vki nem traktorral jár(dízel) ;] 😎😀

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70679) trebrona válasza Quqesz (#70678) üzenetére


trebrona
nagyúr

:K

Igen, az autó az benzines.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70680) S e t h válasza Quqesz (#70667) üzenetére


S e t h
nagyúr

Milyen előnye van egy gyári navinak a wazeval szélben?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70681) Quqesz válasza S e t h (#70680) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hogy nem tudod otthon felejteni. :D meg nem kell külön tartóval szerencsétlenkedni(ami néha az öledben is landolhat :D ). Nem fosol, hogy izzani fog a telefon navigálás közben, nem tud lemerülni , nem kell kábelnek szanaszét lógnia elől....sokakat ezek bosszantanak. Ja és ha benthagyod nem törik fel miatta a kocsit. :K
Meg mászhatsz le vissza érte ha benthagyod.....

Nincs előnye szoftver terén, de használhatóak. Sokan azzal közlekedünk.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70682) S e t h válasza Quqesz (#70681) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mindig nálam van a telefon.
Sosem hagyom a kocsiban.
Egy néhány centis spirál kábellel csatlakozik, nap nem éri.

Engem jobban zavarna ha nem naprakész a térkép, plusz hiányozna az azonnali forgalmi helyzetről történő visszacsatolás.
Kipróbáltam, de nem jött be.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70683) akooos válasza Quqesz (#70681) üzenetére


akooos
veterán


Vezeték nélküli gyorstöltőt használok. Ha ez leesik, akkor kiesik az egész befújó :DDD A kábel szépen összehajtva útban sincs. A berakás elég egyszerű, hiszen odaérintem a telefont és nyílik is a tartó. Menet közben nem esik ki, stabilan tartja.
Telefont szerintem 15 éve nem hagytam otthon, a kocsiban meg főleg nem :DDD

Látható, van navi a kocsiban, de szart sem ér a wazehoz képest.

(#70684) vodrosjozsi válasza akooos (#70683) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Volt a golfnak ilyen beltere?
ezt szanaszét szedném annyira brutál .. mármint nekem tetszik :DDD
Visszatérve: vw sportsvan, tök jó navija LEHETNE ha nem kerülne 300 ezer ft-ba.
Na meg a lófszt, ott az A51, 7 óra navit kibírja (kinek kell ennyi no), van samsung cuppantós a kocsiban, nem melegszik érdekes módon JA és google alkalmazás is van rajta :K

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70685) akooos válasza vodrosjozsi (#70684) üzenetére


akooos
veterán

Nem, ez egy Laguna coupé, amíg a Golf nincs kész (borzgázolás nagyon széttörte, de már csak fényezés és kész :))

(#70686) vodrosjozsi válasza akooos (#70685) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

És milyen a Laguna?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70687) akooos válasza vodrosjozsi (#70686) üzenetére


akooos
veterán

Francia.
Nem rossz, nagyon jól megy, de sokkal hangosabb a golfnál, pedig mindkettő 2.0 diesel. Nekem kényelmetlen a Laguna ülése és jobban szeretem, hogy a VW letisztultabb és jobban kéznél van minden.

(#70688) Quqesz válasza S e t h (#70682) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A térképet frissítik máshol is, nekem is fent van egy progi a pc-n, ami minden alkalommal csekkolja van-e friss(garmin). Áprilisban ment fel a Q1.
Nem akarok senkit se rá, de lebeszléni, de van akinek elég az autós. Asszony is sokat jár tárgyalásra, nem kapkod a telefon után.
Van android auto is az autóban(gmaps) , 1x kipróbáltam..... egyszer.

akooos
Brrrrr nah ezt nem hiányolom pont ami a képen van. De kinek mi. ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70689) vacs válasza Aryon87 (#70642) üzenetére


vacs
veterán

Szia.
Rólad lehet tudni, hogy te elég nagy Huawei fan vagy, így a te véleményed kevésbé hiteles szerintem.

A google fotók ingyenes tárhelye elég hasznos, átlag Bélának tökéletes (lehet hogy böngészővel megy, de szinkronizál is?)
Nekem a Google keep is nagyon hiányozna!
Maps oké, hogy megy, de bejelentkezni nem tudsz, így erősen korlátozott.

;)

(^)(>.<)(^)

(#70690) Aryon87 válasza vacs (#70689) üzenetére


Aryon87
félisten

A google fotók ingyenes tárhelye elég hasznos, átlag Bélának tökéletes (lehet hogy böngészővel megy, de szinkronizál is?)

Miután tavaly a mobilról való mentés a Fotókban elb.szódott, így szigorúan a gépről mentem fel a képeket. Szóval ismét egy különcködés ezen a téren, ami miatt nem igénylem a G-fotók applikációját..
Nagy fan vagyok. Haha... Jó vicc. Nem, nem vagyok az. Csak nincs szemellenzőm.
Azért van Mi8-am is, és várom a HTC U11 reinkarnációját.. Fan létemre..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70691) trebrona válasza Aryon87 (#70690) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pont, hogy szemellenződ van. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70692) Aryon87 válasza trebrona (#70691) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig tényleg nincs. Csak úgy látjátok. ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70693) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hmmm nem vagyok átlagBéla :O ....soha nem használtam a gogli fotókat. Drive-ra is csak azért töltöm fel néha, mert kell a direkt link a fotósban... :B

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70694) vacs válasza Quqesz (#70693) üzenetére


vacs
veterán

Örülj neki, hogy még soha nem törött össze úgy a telefonod, hogy kb menthetetlen legyen, esetleg elvesztés vagy lopás... ilyenkor nagyon jól tud jönni, ha a képek/videók megvannak Gfotókban. :K

(^)(>.<)(^)

(#70695) S e t h válasza Aryon87 (#70692) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor mindenki más látja rosszul.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70696) Quqesz válasza vacs (#70694) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem ,szerencsére nem volt még olyan. Abban igazat adok, hogy aki pl munkára használja a telefont és oda készít fotókat az jó ha le tudja menteni felhőbe. Én is időnként lementem pc-re. :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70697) #30610944


#30610944
törölt tag

Ugy birom mikor kikerik a velemenyem milyen telefont ajanlok erre nincs valami olyan ami mindent tud de olcso valasz jon es vesznek valami szart. :U

(#70698) akooos válasza #30610944 (#70697) üzenetére


akooos
veterán

Én ezért szoktam azt mondani, hogy nem értek hozzá.

(#70699) S e t h válasza akooos (#70698) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amikor nekem is arra hivatkoznak, hogy de hát akooos mást mondott, akkor szoktam válaszolni, hogy ő nem ért hozzá. :DD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70700) akooos válasza S e t h (#70699) üzenetére


akooos
veterán

:DDD
Nyugodtan fogjatok rám bármit is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.