Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70201) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Érdekes nálunk itt minden van a boltokban. Persze nem minden 1 helyen, de van olyan kisbolt bugyin, ahol minden van és folyamatosan töltik fel. Az aldiban is pár dolog hiánycikk(liszt, tészta, cukor, tőkehús) , de az sem mindég, a többi meg van...eddig nem volt olyan, amit ne tudtam volna megvenni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70202) Drakmusz válasza Quqesz (#70201) üzenetére


Drakmusz
őstag

Most már életbe lépnek a vásárlási korlátozások is, ezt mondjuk előbb kellett volna meglépni.
Más.
Van kereskedelmis ismeretségünk, már kaptak nyomtatványokat a kijárási tilalom miatt.
Szerintem max egy hét és jönni fog.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#70203) #30610944


#30610944
törölt tag

Ha vege lesz ennek az egesznek akkor jon meg csak a szar. A nagy kiesest be kell potolni es nem a fonokok zsebebol veszik majd ki a penzt. Szivni fogunk kemenyen.

(#70204) akooos válasza Drakmusz (#70202) üzenetére


akooos
veterán

Anyámék is kaptak már papírt, hogy a munkahelyre elmehessenek. Fasza lesz a lakhelyelhagyási tilalom, mert hivatalosan nem pesten lakom az albérletben. Menő lesz így akar a sarki boltba is elmenni.

(#70205) Drakmusz válasza akooos (#70204) üzenetére


Drakmusz
őstag

Hát ez nem lesz egyszerű menet.....
Vannak egy páran ebben a helyzetben.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#70206) Aryon87 válasza akooos (#70204) üzenetére


Aryon87
félisten

Mi is most kaptuk meg az igazolast..
Napok kerdese es kijarasi tilalom lesz.

Ma is rengeteg nyugdijast lattam csavarogni...:W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70207) #30610944 válasza Aryon87 (#70206) üzenetére


#30610944
törölt tag

Erre fele is kint bandaznak a nyuggerek azt majd lesnek mikor leoltjak a villanyt.
Lassan buntudat nelkul fogok kimenni es nem fogok feleloseget erezni irantuk ha ennyire belesz@rnak az egeszbe.

(#70208) akooos válasza #30610944 (#70207) üzenetére


akooos
veterán

Ma el kellett mennem reggel a Lidlbe, mert semmi tartós nem volt itthon. Hús, víz és egyéb élelmiszerek kellettek. Tele lett a kosár, úgyhogy szép lassan, távolságot tartva beálltam a sor legvégére. Beállt mögém közvetlenül egy idős férfi (~70 év), gyorsan előrébb toltam a kocsit. Amúgy sem szeretem ha a seggembe másznak, így meg főleg nem. Odaértem a kasszához, elkezdek felpakolni a szalagra erre látom, hogy az öreg is elkezdi felrakni a saját cuccát, úgy hogy nekem tele van még a kosár kb. Szépen megkértem, hogy legyen szíves várni amíg ki nem pakolok. Már ekkor felemeli a hangját, hogy OTTANAGYHELY GYEREK. Mondtam, hogy legyen szíves megvárni amíg végzek, mert nem tudom, hogy mennyi helyre lesz még szükségem és egyszerűbb most elvenni a 3 kiflit és a felvágottat, mint amikor már mindent kipakol. Azt is mondtam neki, hogy ilyen vírusos helyzetben jobb lenne, ha tartana egy kis távolságot, mert nem tudhatja, hogy ki hordozza a vírust és ki fertőz. Erre kikelt magából, hogy én ne mondjam már meg neki, hogy mit csináljon, ő már elég idős ahhoz, hogy megtehesse amit akar, az ő munkája miatt vagyok amúgy is itt kizárólag. Ezután pakoltam tovább, mindent egymás mögé kirakva, hogy el kelljen venni a szarját a szalagról, ha már ennyire tirpák. Viccből köhögtem is egyet a könyökhajlatomba, de ő ezt is leszarta és tolakodott előre. Mondtam neki, hogy jó egészséget, erre csak a bajsza alatt morgott.

Kérdem én, ha egész nap a tv előtt ül az ilyen, miért nem veszi komolyan azt, hogy FŐLEG MIATTUK kell betartani ezeket az apró dolgokat, mert nem biztos, hogy az én fiatal szervezetemet megviseli a vírus annyira, mint az ő 70+-os testét.... És nyilván nem ő volt az egyetlen nyugdíjas a Lidlben. És mindegyik fogja a készpénzt, ezer helyen megfogja a bevásárlókocsit, minden egyes terméket megnéz és megfog....

Tudnék egy nagyon csúnya dolgot írni, de inkább nem teszem. Várom, hogy vége legyen ennek a szarnak.

(#70209) Drakmusz válasza akooos (#70208) üzenetére


Drakmusz
őstag

"Kérdem én, ha egész nap a tv előtt ül az ilyen, miért nem veszi komolyan azt, hogy FŐLEG MIATTUK kell betartani ezeket az apró dolgokat, mert nem biztos, hogy az én fiatal szervezetemet megviseli a vírus annyira, mint az ő 70+-os testét...."
Mert ők ilyenek sajnos, tisztelet a kivételnek.
Ráadásul mi sem tudhatjuk hogy miként fogunk megöregedni.
Remélem hogy nem így....
Nagyon sokan nem használnak internetet, tájékozatlanok.
Itthon csak most kezd felfutni ez a történet.
Szerintem legalább június közepe mire visszaáll az élet a normális kerékvágásba.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#70210) Aryon87 válasza akooos (#70208) üzenetére


Aryon87
félisten

O ledolgozott ~50 evet, felepitette az orszagot, nyugdijas, es neki JÁR a tisztelet, te csak egy taknyos kolok vagy a szemeben, aki nem tanulta meg a tiszteletet, nem voltal sorkatona es #MINEKMENTELODA...

A sztoridat mintha az egyik face csoportban olvasnam, tokeletesen beillene oda..
Na az ilyenek miatt nincs tiszteletadas felejuk, mert tesznek azert hogy megutaltassak magukat, es most ez a telibesz@rom a kormany kereset meg ratesz egy lapattal... Hiaba kor ide vagy oda, tisztelet annak a minimalis kivetelnek.

Drakmusz: nem kell ide internet. Egesz nap megy naluk az M1, ott omlik errol a tema, tudjak nagyon jol mi a tema...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70211) Drakmusz válasza Aryon87 (#70210) üzenetére


Drakmusz
őstag

Van erre egy jó mondás.
A kor nem érdem, csak állapot.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#70212) Quqesz válasza akooos (#70208) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mert egész nap a Hegylakót nézik és azt hiszik ők is halhatatlanok.... :K
Szerdai betonozásnál 4-en lettünk volna. Apósom szokása szerint előző nap majd ő megcsinál egy kocsibeállót egymaga a létra alá nem tett semmit. Az szépen besüppetd a földbe, ő meg fent lógott, amitől jól meg is húzta a hátát. Hiába mondja neki az ember, süket mint az ágyú. Most szarni menni is Monteverest megmászás neki. És kellett ez neki? Hát kellett!
Ismerős meséli 2 méterre állt meg a sorban az előtte levőtől, majd nyugger pár szépen beáll elé. Rájukszól, hogy ő sem virágot szedni jött, álljanak a sor végére. Ment is a pofágás egyből.... Vicc tényleg.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70213) akooos válasza Aryon87 (#70210) üzenetére


akooos
veterán

Idős Emberek Fenyegető Aurával. Vágom, tag vagyok, de oda nem posztolok, mert elég gáz emberek vannak benne és én lennék a hibás ebben a sztoriban is :))

(#70211) Drakmusz
És mennyire jó mondás...

(#70214) Aryon87 válasza akooos (#70213) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is csak olvasgatom a sztorikat. Van ami kitaláció, de van amiből simán érzem hogy ez biza valós.
Borús napokra jót tesz a kedélyallapotnak a csoport:))

Drakmusz: bizony, csak ezt Őnagyságáék nem tudják... Sajnos

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70215) trebrona


trebrona
nagyúr

Bejött a papírforma: https://mobilarena.hu/hir/eloszor_elozte_meg_a_xiaomi_a_huawei-t_nemzetkozi.html

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70216) akooos válasza trebrona (#70215) üzenetére


akooos
veterán

Fog az még hátrébb is kerülni, ha maradnak google nélkül. Remélem a többiekre ez nem lesz negatív hatással és nem kezdenek lazsálni.

[ Szerkesztve ]

(#70217) #30610944 válasza trebrona (#70215) üzenetére


#30610944
törölt tag

Varom mar hogy beinduljanak a megmondok itt is.
;]

(#70218) Aryon87 válasza #30610944 (#70217) üzenetére


Aryon87
félisten

jaj ne kívánj ilyet :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70219) trebrona válasza #30610944 (#70217) üzenetére


trebrona
nagyúr

Milyen megmondók?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70220) #30610944 válasza trebrona (#70219) üzenetére


#30610944
törölt tag

Akkor te meg uj vagy a Huawei forumokban
:DDD

(#70221) trebrona válasza #30610944 (#70220) üzenetére


trebrona
nagyúr

Annyira, hogy nem is olvasom őket.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70222) nrg_52 válasza akooos (#70208) üzenetére


nrg_52
addikt

Hat respect, en nem vagyok indulatos, de biztos nem tudtam volna igy kezelni.:DDD

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70223) vodrosjozsi válasza akooos (#70213) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Abban én is benne vagyok :DDD

Más:
Figyu nem csak a (többség) nyugdíjasok a veszélyeztetettek, ne mondjatok sületlenséget.
Akiket ez felülfertőz az sokkal veszélyesebb mint az időseknél. És ez nem csak egy influenzára igaz, hanem aki szívbeteg, tüdőbeteg, vagy valamilyen más szervével van gond, ill. érrendszeri problémái vannak, tehát krva nagy gáz van jelenleg.
Remélem mindenki vigyáz magára, maradjatok otthon ha tudtok :))

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70224) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#70223) üzenetére


Aryon87
félisten

Én meg pont mennék kifele. Tavasz van (mellékes a jövő heti téli roham), erre az időszakra vártam, hogy a telefonomat végre berobbantsam a témába. Tavaly S9+-al király tavaszi képeket csináltam, szeretném a gagyi kínaimmal is megcsinálni.. És ez a hülye vírus se tudott megmaradni a valagán, kavarja itt a dolgokat :W

Többségünk amúgy szerintem otthon van, csak papika, mamika nem képes rá. Melóhelyen ma is rengeteget láttam kint lófrálni. Tegnapelőtt a Margit-szigeten csoportosan sétálgattak..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70225) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#70223) üzenetére


nrg_52
addikt

Aki tudobeteg, szivbeteg, le van gyengulve az immunrendszere, arra egy sima tudogyula is ugyanugy veszelyes, akar halalos is lehet, attol megsincs beszarva senki...:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70226) #30610944 válasza Aryon87 (#70224) üzenetére


#30610944
törölt tag

Engem is felb@sz a virus. Otthon maradni nem tudok mert melozni kell. Vasarnap megyek be kiderul mi a helyzet nalunk, hogy van-e meg egyaltalan melom.
Asszonynal ugynez ki maradhat de csak fele annyit dolgozik majd.
Aki meg akar onkentesen elmehet fizetetlenre vagy felmondhat.
Haveromek zarjak be az kavezojukat. Nekik se lesz melo.
Ja es nana hogy pont most akcios egy csomo telefon ami erdekelne de nem lesz penz.
Huawei P30 es a Pro
Honor 20 Pro
Oneplus 7T
Xiaomi Mi Note 10
Pixel 4XL
Moto G8 Power
Meg mennek ki en is kirandulni es fotozni ahogy te is.
Ha nekem sem lesz melo akkor lesz gebasz. Autohitel, jelzaloghitel, szamlak, es a kislanyom. Inkabb bele sem gondolok.

(#70227) Quqesz válasza Aryon87 (#70224) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem csak a vírus miatt nem fogsz tavaszi képeket készíteni. Nézz rá az időjárásra, hó meg fagy lesz max 4 fokkal nappal.....
Amúgy ilyenkor jó a kertesház, kint voltunk ma is csomót az udvaron a gyerekekkel. Zöld karantén.(csak eladni lesz nehezebb)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70228) Intruder2k5 válasza Quqesz (#70227) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így van. Nekünk is a házon és a kamrán / műhelyen kívül van még vagy 4-500 négyzetméter udvar, plusz mellette ~800 négyszögöl kert. Én is ott voltam kint meló után, a kerítést javítgattam, kutyával játszottam, van egy rövid sor málnánk, holnap azt akarom lemetszeni meg felkötni, szóval jó kint lenni, és ott embert nem látok vagy száz méteres körzetben, csak ha a párom néha kijön. :)

Ez nagyon jó ilyenkor, és még jobb lesz, ha nem lehet majd kimozdulni.

[ Szerkesztve ]

(#70229) Aryon87 válasza Quqesz (#70227) üzenetére


Aryon87
félisten

A jövő heti csodás időjárás az fincsi lesz, és ne bolonduljon meg az ember. na meg van egy olyan sejtésem, hogy olaj lesz a tűzre is a vírust illetően, sokan meg fognak fázni..
De utána megint jó idő lesz. Én meg gubbaszthatok a panelben.
Kertes házasok előnyt élveznek :D

LiVeGa: hitel miatt most nem kell fájjon a fejed egy darabig, azt most befagyasztják. Majd utána fájhat a fejünk, mikor a törlesztők megugranak jövőre..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70230) S e t h válasza Aryon87 (#70210) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na az ilyenek miatt nincs tiszteletadas felejuk,
Igen, az idiótáknál így működik. Megtapasztal vmit. és onnantól fogva projektálja adott esetben egy egész korcsoportra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70231) nrg_52 válasza S e t h (#70230) üzenetére


nrg_52
addikt

Pedig idiotak minden korosztalyban vannak.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70232) #30610944


#30610944
törölt tag

Hat en soha tobbet nem megyek boltba. Inkabb ehen halok. Ez nevettseges ami odakint van.

(#70233) kali válasza #30610944 (#70232) üzenetére


kali
legenda

Nyugi, hétfőtől "jobb" lesz a helyzet...

(#70234) #30610944 válasza kali (#70233) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hiszem ha latom.

(#70235) akooos válasza kali (#70233) üzenetére


akooos
veterán

Tuti? Jön a tilalom?

(#70236) Aryon87 válasza akooos (#70235) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha már osztogatják az igazolásokat a munkahelyeken + a Debreceni katonai jelenlét is ezt sugallja..
Szerintem igen. Hétfőre tippelek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70237) kali válasza akooos (#70235) üzenetére


kali
legenda

Sok helyen ezt olvasni, illetve több jel is erre enged következtetni.

(#70238) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Egyelőre én azt mondom, ha jövő hét közepéig nem ugrik meg nagy mértékben a fertőzöttek száma, akkor nem lesz itt nagyobb betegségi hullám. De ezt nem a nyuggereknek köszönhetjük majd(aztán majd dumálnak, hogy nem is volt itt semmi nagy baj)
A hideg is jókor jön, a tavaszias idő sokakakt kicsalt, száraz hidegben inkább bentmaradnak a meleg lakásban.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70239) Aryon87 válasza Quqesz (#70238) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig ez most már nagyobb léptékben ugrani fog. Már nem egyéni, hanem már csoportos ugrások..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70240) Drakmusz válasza Aryon87 (#70239) üzenetére


Drakmusz
őstag

Illetve azt se felejtsük el hogy a magyar nyugdíjasok általános egészségi állapota nem valami acélos....
És akkor még finoman fogalmaztam.
A nagy többségnek csak szemét jellegű kajákra van pénze, keveset mozognak, stb.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#70241) Aryon87 válasza Drakmusz (#70240) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajnos. És a fiatalabb korosztály sem különb.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70242) akooos


akooos
veterán


Operatív törzs mai tájékoztatója. Kíváncsi vagyok meddig gondolják így.

(#70243) kali válasza akooos (#70242) üzenetére


kali
legenda

Az jó, mert már mindenhol azt zengik, hogy lesz.
Jobb is lenne a természetes önkontroll, csak azt nem mindenki tudja/akarja betartani...

[ Szerkesztve ]

(#70244) vodrosjozsi válasza akooos (#70242) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez volt a sulival is azt nézd meg, már este megváltoztatták a véleményüket

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70245) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hát Leslien nem véletlen fintorog az Exynos procira... [link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70246) #30610944


#30610944
törölt tag

(#70247) Aryon87


Aryon87
félisten

Marc. 23 es jobban esik a ho mint egesz telen 🤣🤣🤣🤣🤷‍♂️

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70248) #30610944 válasza Aryon87 (#70247) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hat hallod le is fagy a to..om.m olyan hideg van. Tok jol jonne ilyenkor a szelvedo futes de a mostani kocsimbol valahogy kisporoltak...:W

(#70249) akooos válasza #30610944 (#70248) üzenetére


akooos
veterán

Fűtést sem tudod ráirányítani?

(#70250) #30610944 válasza akooos (#70249) üzenetére


#30610944
törölt tag

De ra tudom de igy 7-8 perc a teljes autot leolvasztani mig a regi kocsimnal fele ennyi ido volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.