Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70351) Aryon87 válasza Drakmusz (#70349) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Jó kis marketing is egyben nekik.
Mennyibe fog majd fájni vajon? :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70352) Quqesz válasza Drakmusz (#70349) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Prototipus

999$
:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70353) Drakmusz válasza Aryon87 (#70351) üzenetére


Drakmusz
őstag

Egyelőre nem tudni részleteket.
De a marketing értéke biztosan jelentős.
A múltkor egyébként olvastam valahol, hogy a cég készpénzállománya a magyar államadósság közel kétszerese.....

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#70354) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nagyon eltűntetek a karanténban😀
Legalább van idő filmet/sorozatot nézni. Megvolt a Joker. Asszony unta, sztem meg szenzációs volt. Nagyon jól bemutatja hogyan is alakult ki Joker. Phoenix szenzációsan jó választás volt erre a depis szerepre. Ami tetszett még benne, hogy teljesen emberi volt, hiába DC film.
Most meg nekiálltam a Westworld sorozatnak... :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70355) Aryon87 válasza Quqesz (#70354) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam már rengeteg sorozat van folyamatban:
Legacies a sötétség öröksége
Siren 3. évad (most indult végre)

Ezeken felül várakozik:

Westworld
Altered Carbon (sorozat, de van animációs filmje is, ami nem kicsit durva)
Runaways
The Expanse

És remélem a Lucifer 5. évadja is elkezdődik valamikor, bár az valószínűleg nyáron lesz.

+ meg kénenézni a Ragadozó madarak, Bad Boys 3-at, de előtte újra kéne nézni az 1-2-t is..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70356) Weeman1 válasza Quqesz (#70354) üzenetére


Weeman1
veterán

Én megnéztem minden részét a Westworld-nek.
Ami kijött eddig persze.
Nagyon tetszik.

Xiaomi 11T Pro

(#70357) mentic18 válasza Aryon87 (#70355) üzenetére


mentic18
tag

Kérem dobni a legacies-t a westworld javára. A sirent az altered carbonra, és a runawayst el se kezd. Egyet tudok mondani: kezd el a westworld-t.

Samsung Galaxy A53 5G

(#70358) Aryon87 válasza mentic18 (#70357) üzenetére


Aryon87
félisten

:)
Elkezdem őket, mert a teljes évadjuk megvan, míg a Siren és Legacies meg heti 1x megy, és tök xar hogy várni kell rájuk. Ráadásul utóbbi megint késik :W
Westworld trailerét láttam, jónak tűnik. Imádom a robotikás témájú filmeket és játékokat is.
pl a Cyberpunk játék brutál lehet, csak a gépem kinyúlik rajta :D Múltkor néztem egy előzetest a játékról, pislogtam hogy ez most a játék, vagy valami film. Nagyon le vagyok maradva a PC világgal.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70359) akooos válasza mentic18 (#70357) üzenetére


akooos
veterán

A 2. évadot 3x kezdtem el, de beleuntam mindig.
Nekem az utóbbi hetek termése:
-Dark (BEST)
-Titans
-The sinner
-Money heist
-Locke&Key
-I'm not okay with this
-The spy (Ez is zseniális!)
-Better call Saul

(Plusz a szokásos Flash, Legends of tomorrow)

Leszedtem most még az Amazonos Tales From the Loopot, azt olvastam róla, hogy kicsit Black Mirroros a feeling.

(#70360) vodrosjozsi válasza akooos (#70359) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Titans lol, az a baj, hogy minden ilyen sorozatot vagy a képregényekhez vagy az animációhoz kötök, ahhoz képest meg mindegyik sz@r :DDD
Bár a főszereplő meg Jason krva jó. Hol tartasz abban?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70361) akooos válasza vodrosjozsi (#70360) üzenetére


akooos
veterán

Mindkét évadot megnéztem. Az "eredeti" Cartoon Network meséhez képest más. Imádom, hogy ilyen dark lett a stílusa, mint a Gothamnek is volt. Szerintem baromi jó, főleg a 2. évad tetszett. Az mondjuk vicces, hogy Bruce Wayne lett Jorah Mormontból :DDD

(#70362) vodrosjozsi válasza akooos (#70361) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én inkább a young justice-hoz mérem, ahhoz lehet csak igazából. Tényleg nem rossz, legalábbis a második évad összeszedettebb, végre nem raven-ről szólt az évad(nagyrészt). De azért nagyon haragszom, hogy kinyírták aqualad-et meg a wondergirlt..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70363) akooos válasza vodrosjozsi (#70362) üzenetére


akooos
veterán

Inkább szerkeszd meg a végét, nehogy valaki beleszaladjon a spoilerbe :DD
A Young Justicet nem ismerem.

(#70364) vodrosjozsi válasza vodrosjozsi (#70362) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Már nem tudom :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70365) leslien


leslien
nagyúr

na erre kíváncsi leszek... anno az Lg-t is a Google segítette..
Samsung reportedly designing custom Exynos chipset for Google...
nem lenne rossz egy Samsung Pixel...
[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#70366) Dhampir válasza Quqesz (#70354) üzenetére


Dhampir
félisten

A Joker kiváló film. :K

(#70367) Quqesz válasza Aryon87 (#70355) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jó a WW. 3 részt láttam és még leköt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70368) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na ma voltam MM-ben és megnézegettem pár dolgot. Ami az új telefonoknál ledöbbentett(S20/P40 széria) az a bazi nagy kamerasziget. Robinsonnak ha ekkora lett volna új államot alapíthatott volna. És nagyon csúnyán kilógnak a hátlap síkjából.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70369) vodrosjozsi válasza Quqesz (#70368) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Tényleg durva, emellett meg piszok vastag a telefon, meg hát emiatt nehéz is.
Na most nekem az A51-nél is kilóg a kamerasziget (egy pöppetnél jobban) de az pl nem zavar annyira.
Mondjuk nem is olyan jó kamerában mint egy s20 :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70370) Quqesz válasza vodrosjozsi (#70369) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fejnehéz rendesen. A kamerasziget súlyos darab is egyben benne.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70371) #30610944


#30610944
törölt tag

Tok jo nezni, hogy kihalt minden.
[link]
Ezen videot nezve azon toprengek milyen is lenne ha sokkal kevesebb ember lakna a foldon.
Vegre lehetne franko kepeket loni, ugy hogy nem lenne 1000ember a kepben erre nem lehet kimenni.
Tiszta a levego is, az utakon sincs senki.
Kivancsi vagyok, hogy ha ennek vege akkor megvaltoznak-e az emberek.
Pl. az irodistak akik most otthonrol meloznak ezek utan is igy tehetnenek es igy nem kene tomegkozlekedesen rohadniuk, vagy kocsiban dugot okozni.
Kivancsi vagyok az emberek ezek utan rendesen sorban fognak-e majd allni tavolsagot tartva, hogy turelmesebbek lesznek, hogy visszafogjak magukat vasarlaskor, a cegek, hogy nem tudnak minden aremelest lenyomni a torkunkon....kene egy reset gomb nagyon.

(#70372) Aryon87 válasza #30610944 (#70371) üzenetére


Aryon87
félisten

Dehogy. Az ember ugyanolyan hülye barom marad aki mindig is volt. Most fellélezik egy kicsit a bolygó, ahogy vége ennek az egésznek, folytatódni fog minden ahogy eddig is volt...
Szerintem az országvezetőknek kellene elgondolkodniuk ezek után hogy mi a fontosabb. De nem sok esélyt látok arra hogy az esetből tanulság legyen.. Gondolok itt az egészségügy feljavítására.

Ami a fotózást illeti, egyetértek :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70373) kali válasza #30610944 (#70371) üzenetére


kali
legenda

Sok olyan munkahely, illetve munka van, ami otthonról is elvégezhető minden tekintetben, így van ez nálunk is, de nem szívesen dolgoznánk állandóan home office keretében, mert a kapcsolattartás, a megbeszélések sokkal nehezebbek és bonyolultabbak, nagyságrendekkel több levél, chat, telefon és videokonferencia szükséges, a munkahelyen pedig egy gyors tárgyalói személyes megbeszélés keretében átbeszélhető lenne, vagy akár még tárgyalóba sem kellene menni, csak a helyünkön hamarjában megoldanánk.
Ráadásul ez csak az egyik oldala, van másik is a személyes kapcsolattartás tekintetében, ami így nem mérhető, de fontos tényező.
Meg ha jó a csapat és a munkahelyi légkör, akkor idővel simán csak elkezdenek hiányozni egymásnak a kollégák/kolleginák - nálunk ez már most is így van, pedig csak 5 hete nem vagyunk bent.
Inkább az utazgatás melóba és vissza, mint örökre így, itthonról!

[ Szerkesztve ]

(#70374) #30610944 válasza Aryon87 (#70372) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hat nem tudom hallod. Ha egy ilyen virusnal ekkora terhelest kap az egeszsegugy akkor mi lenne egy komolyabbnal? Muszaj foglalkozni ezek utan az egeszseguggyel.
A cegek meg szerintem sokkal jobban jarnanak, sokat tudnanak sporolni ha nem kene irodakat fentartani, csak azert hogy emberek bemenjenek potyogni mikor ezt otthon is meg tudjak tenni. Mindenki jol jarna/hatna.
Latszik, mennyire tiszta a levego igy egyre nagyobb energiat kene fektetni az elektromos autokra es azokat olcsobban adni es a benzines/dizeles tarsaikat dragabban.

kali: Ebben is van valami, de ha valtozast akarunk akkor kompromisszumot kell kotni. Egyre jobban no a nepesseg, egyre jobban tonkre tesszuk a foldet. Minden ilyen kicsi lepes nagy fellelegzes a foldnek. Ha rajtam mulna, bar nem lennek nepszeru en tuti szuletes korlatozast vezetnek be, ezzel csokkentve a tulnepesedest. Van egy melotarsam is 7 gyereke van. Egyreszt nem ertem a csaj, hogy bir elviselni 7 terhesseget, masreszt penzuk sincs es elegge le vannak gatyasodva. Akkor igy mi ertelme? Mert ugye aki ennyi gyereket bevallal az nem a felsobb retegbol valo. Azok tobbsege ilyet nem csinal.

[ Szerkesztve ]

(#70375) Drakmusz válasza #30610944 (#70371) üzenetére


Drakmusz
őstag

Jó lenne ha ez megvalósulna, de egyelőre csak egy utópia.
Már most pedzegetik az elemzők hogy Kína mennyi idő alatt tudja reprodukálni önmagát.
Állítólag csak hónapok kellenek hogy behozzák a kiesett termelést.
Mindezt persze úgy, hogy bizonyos károsanyag kibocsátási normákon lazítanak......
Az emberek jelentős része pedig korlátolt, tisztelet a kivételnek.
Ezerrel fog újraindulni a fogyasztás sajnos.
Vegyük csak alapul a mobiltelefonos eladásokat.
Egy évben elmegy nagyjából 1,2 milliárd készülék.
Minek????
Sokat lehetne erről beszélni.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#70376) Aryon87 válasza #30610944 (#70374) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem semmi nem fog változni. Talán egy kicsit foglalkoznak az egészségüggyel és aztán újra hagyják lepusztulni, mert a másik ágazat nagyobb pénznyelő.
Az irodásdi nem rossz dolog otthonról, bár engem az a része nem érdekel.
Az elektromos autókat egy darabig nem fogják még nyomatni, az olaj nagy érték..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70377) kali válasza #30610944 (#70374) üzenetére


kali
legenda

Ha a munkát nézem, kompromisszum most is van, akár még több is, mint a normális menetben.
Amennyivel több energiát, sávszélességet...stb. elhasználunk a szükséges kommunikációra a távollét miatt, az simán fedezheti a korábbi, hagyományos menetben megszokottat.

A népesség pont ott és azoknál nő aránytalanul, ahol és akiknél nem lenne szabad, de ebbe a részébe inkább nem megyek bele...

[ Szerkesztve ]

(#70378) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sztem Leslien is egyetért ezzel: [link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70379) Aryon87 válasza Quqesz (#70378) üzenetére


Aryon87
félisten

Hát no comment :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70380) #30610944 válasza Quqesz (#70378) üzenetére


#30610944
törölt tag

:C

(#70381) leslien válasza Quqesz (#70378) üzenetére


leslien
nagyúr

nem érdekel,semmi közöm hozzá..... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#70382) #30610944


#30610944
törölt tag

Na ugynezki OnePlus-eknal is elgurult a gyogyszer. Van bor a kepukon rendesen.
:C

(#70383) Aryon87 válasza #30610944 (#70382) üzenetére


Aryon87
félisten

Mindegyiknek az ára elhúzott. Holnap jön a Honor30-as család, a Pro is 300k felett lesz, a Pro+ is olyan 350k..
Karácsonyig ráérek, addigra mérséklődnek valamit az árak, aztán valamelyik kínai jön :D
Azért az OP8Pro technikailag igencsak ütős lett..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70384) Quqesz válasza #30610944 (#70382) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ja néztem! Ez már nem flagship killer, hanem pénztárca killer. Nagy. Az a gyanúm, hogy ők és a xiaomi is vérszemet kapott a huawei pettyhűdése láttán.

Viszont
A P30 topikban írja az egyik srác, hogy a P40/pro-t viszik rendesen. Egyik haverja szolgáltatónál dolgozik és meg vannak lepve, hogy folyamatosan rendelni kell belőlük az új készletet. Ő sem gondolta volna......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70385) #30610944 válasza Aryon87 (#70383) üzenetére


#30610944
törölt tag

De ez csak kinai bejelnetes lesz Honor reszrol nem?
Azt meg nem lehet tudni euba mikor jelentik be, vagy ez globalis lesz?

De amugy durva, hogy mindig nezem a bejelenteseket, reporgok ezerrel es mar evek ota csalodok minden markaban.

[ Szerkesztve ]

(#70386) Aryon87 válasza Quqesz (#70384) üzenetére


Aryon87
félisten

Én nem lepődök meg rajta. Attól hogy nincs rajta kugli, attól még ugyanúgy egy állat gépezet. Nálam is a Pro+ instant buy..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70387) #30610944


#30610944
törölt tag

Mar majdnem beizzitottam a kartyam, hogy veszek egy iPhone SE-t, mikor meglattam miket kinal turheto aron. Sztereo hangszoro, IP67 (ez nekem eleg), vezetekmentes toltes, A13 (mondjuk a sebesseg sosem erdekelt) es mindezek ertelmes meretben. Vegre egy sokmindenben csucs telo ami nem tepsi. De, es itt jon a de. Mivel kurv@ra nem figyelem az Apple-t, csak most esett le e egy az egyben iPhone 8. kiveve a proci. Ami meg annyira nem is zavarna, huzzon le meg egy bort errol is Apple bacsi, de ami nalam elsodleges az az akku. Es ha ugyanaz lesz benne -marpedig ugy nez ki- mint a 8ban akkor nagyon szar lesz. Az elozo SE legendasan jo volt akkuban es ez majd jo ha fel napig birni fogja. Ezert nalam mar kuka a telefon.
Hiaba tepsit kell venni akinek kell a jo akku.
:U

[ Szerkesztve ]

(#70388) trebrona válasza #30610944 (#70387) üzenetére


trebrona
nagyúr

Használtál i8-at, hogy ennyire biztos vagy ebben? Fél nap, persze.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70389) #30610944 válasza trebrona (#70388) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem hasznaltam. Utolso iPhone-om 6S Plus volt ami nalam fel napig birta.
De egyik tesztben sem szerepelt jol a 8 szoval. 1800as akkutol ne varjunk csodat.
:D

(#70390) vodrosjozsi válasza #30610944 (#70387) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A proci energiatakarékosabb tehát jobb lesz, tovább fogja bírni mint az i8.
Ettől függetlenül sokan részletre meg fogják venni (aki meg teljes áron veszi ahhoz no comment) nekik sztem nem éri meg.
10 ezer ft körül lesz havonta, 9000 az i8 plus, 12 az i11, hülye az aki nem az i11-et veszi meg inkább.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70391) trebrona válasza #30610944 (#70389) üzenetére


trebrona
nagyúr

i7 a céges telefonom, kollégák akik később kapták i8-at használnak. Nem fél nap az üzemidő, szóval tapasztalat nélkül következtetéseket levonni kár.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70392) #30610944 válasza vodrosjozsi (#70390) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nezd az evek soran sok mindent megtanultam. Az egyik legfontosabb ne dolj be a marketingnak, ketto nem szabad elhinni semmit sem amit igernek a cegek!
Mind a kettobe bedoltem mar, soha tobbet.
Nincs az az proci, vagy akarmilyen energia takarekos mod ami mellett szarnyalni fog ez az akku. 1800 az 1800. Egy Nokia 3310-ben jol teljesiteni, itt nem. Nalam ez del elott megadna magat.

(#70393) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#70390) üzenetére


nrg_52
addikt

Vagy csak havi ketezret sporolni akar.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70394) vodrosjozsi válasza #30610944 (#70392) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Teljesen megértem persze. Sok a kamu, tök felesleges volt ez a készülék, pláne ennyiért.

Kacsa:
Aki ilyenkor vesz telefont az sanszos h ki tudja fizetni a +2 ezer ft-ot.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70395) trebrona válasza vodrosjozsi (#70394) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szerintetek mindenki részletre/tízenezres előfizetéssel vesz telefont?
Én pl. mindig cash-re vásároltam, akkor én vagyok a hüle?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70396) Quqesz válasza trebrona (#70395) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem vagy az, én eddig 1 telefont vettem részletre(G2), akkor megmondtam, hogy soha többet. Inkább nem veszek újat.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70397) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

nekem nagyon bejön az új se, szerintem erre fogok váltani a későbbiekben, ha telefoncserére leszek szorulva. jó ár-érték arány, kompakt kivitel, erős hardver, jó kamera. meg a rendszer miatt fontos lesz, ha majd sikerül belépnem az ökoszisztémába. (iPhone-iPad jól összehangolható) :) design engem különösebben nem érdekel, szerintem még mindig nem rossz ez a klasszikus dizájn annak, aki nem ezen pattog. esetemben nyilván downgrade a kijelző méretében lenne, méretarányt nem tekinteném visszalépésnek, mert még a legtöbb film/sorozat 16:9-es. OLED lehet kicsit hiányozna a szaturált színek miatt, a beégések miatt viszont nem. (a billentyűzet már kezd kicsit szellemesen látszódni :DDD )
plusz kis pont a fekete előlap, én személy szerint mindig rühelltem a fehér előlapot, de ezt itt tök jól "orvosolták" végre.

[ Szerkesztve ]

(#70398) vodrosjozsi válasza trebrona (#70395) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem ezt mondtam, hanem, hogy ha valaki se 2020-at vesz i11 helyett. Akkor lennél az ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70399) Weeman1 válasza Quqesz (#70396) üzenetére


Weeman1
veterán

Én sem vettem még részletre vagy hitelre telefont.
Nem ház ez vagy autó.

Xiaomi 11T Pro

(#70400) kali válasza kalanchoe (#70397) üzenetére


kali
legenda

Kevés RAM, gyenge kamera...stb., gondold majd át, hogy valóban erre van-e szükséged.
Az olcsóbb ár miatt, nagyon sok csonkításon esett át az új SE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.