Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70751) Nekton válasza Aryon87 (#70749) üzenetére


Nekton
aktív tag

Hát... Ha a kollégák szemetek, azon nem változtat egy vezetőváltás, legalábbis nem gyorsan. Aztán lehet, hogy fellélegzik mindenki és előjön a jobbik oldaluk. Diákkoromban volt egy rettenetes helyem. Mindenki igazi fasz volt, mint a főnök. Aztán a főnök szabira ment két hétre, a hely meg kivirult. A két hét után visszaállt minden, én meg felmondtam.

Az új hely simán felvehet 4 órában, amíg tart a felmondási időd, aztán majd átvesznek teljesbe.

(#70752) Aryon87 válasza Nekton (#70751) üzenetére


Aryon87
félisten

Annyit tudok hogy változások lesznek. Sanda gyanúm, hogy a fél társaság repülni fog. Ma pl tök jól elvoltam, nem is hibáztam és a kasszazárás is jól sikerült, holott azt még nem is tudom. Puskából néztem mit és hogyan kell. Igaz tovább tartott mint kellett volna, de legalább nagyjából képben vagyok.
Kíváncsi leszek mi lesz itt.. Azért reggel jót vigyorogtam mikor a 3 nagygóré (elég magas poziciójú emberek, egyik talán a bolt tulaja) a reggeli árut pakolta el, ami kb 6-8 raklapnyi árút jelentett :)) Nem rajtuk vigyorogtam, hanem a szerencsétlen ciki helyzeten, hogy nekik kell pakolni és nem a dolgozó, akiből konkrétan csak én voltan bent (2 rendes szabin, 1 meg beteget jelentett) + az új ÜV.
Szerdán Smartshop interjú, ha jobb fizut ígér, akkor nem kérdés a váltás...

1x volt még szar melóhelyem, ott sokáig húztam, minek eredménye hogy három hónap alatt -15kg.. aztán besokalltam, és felmondtam.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70753) Quqesz válasza Aryon87 (#70752) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az nem a cigis banda volt?
Smartshopban melyik bót? Edigi v mm? V vmi más?
Csak azért kérdeztem a boltot, mert én meg az M5-ibe várok cuccot.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70754) Aryon87 válasza Quqesz (#70753) üzenetére


Aryon87
félisten

De-de a trafikos időben volt.
Smartshopnak a belvárosban van csak boltja ha jól tudom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70755) Quqesz válasza Aryon87 (#70754) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jaj tényleg, voltam is náluk.. A körút mellett van.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70756) Aryon87 válasza Quqesz (#70755) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70757) Aryon87


Aryon87
félisten

Srácok, ha valaki jártas a hívásátirányításos témában annak örülnék. Jelenleg 2 sim van a telóban, a Telenoros a fő számom amit ismerőseim ismernek és évek óta használom is. Telekomtól is van egy, amit a teló vételkor kaptam azon meg a net megy perpillanat. Nincs szükségem a 2 sim használatára, a telenoroson csak 1Gb net van, így az offolva van (a 100Gb-ot lemondtam, most nem fér bele az a +5k kiadás, de ebbe ne menjünk bele ha lehet), míg a Telekomoson 3Gb netem van + ugye a közösségi dolgok korlátlanok.
A Telenorost kivenném a telóból ha a hívásátirányítás költségmentes, mert azt akkor beállítanám, hogy a Telekomoson csörögjön ha a Telenorosra jön a hívás.
Lehetséges ez?
Kusza lett, de remélem érthető mire akarok kilyukadni. :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70758) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#70757) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"ha a hívásátirányítás költségmentes"

Biztosan díjcsomagtól is függ, de meglepődnék, ha más szolgáltató hálózatába ingyenes lenne az átirányítás.

(#70759) vodrosjozsi válasza vodrosjozsi (#70732) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Visszavonom, nem hozza egy vezetékes AKG füles színvonalát. Most próbálom az A51-el egy s10hez kapott AKG fülest, brutááál milyen jó cucc ez.
De akkor is megtartom a Buds-t mert sokkal többet ér nekem a vezetékmentesség, de azért ha már megkaptam ezt a fülest tesómtól akkor használni is fogom, ha olyan kedvem van.

Na és igen, ki lehet találni, hogy milyen telót hozott ki tesóm ma a telekomból :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70760) akooos válasza vodrosjozsi (#70759) üzenetére


akooos
veterán

Huaweit :DDD

(#70761) vodrosjozsi válasza akooos (#70760) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Lópikulát, tervbe se volt az a márka hálisten :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70762) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#70759) üzenetére


Aryon87
félisten

CsakSamut mi mást.. A71 legalább?

Intru: Akkor ez felejtős téma.. Marad a 2 sim :U

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70763) #30610944


#30610944
törölt tag

Par napja nem voltam PH-n erre egy macsak fogad fent egy kaktuszon ha wifirol vagyok es nem enged belepni. Ez mi a fene?
Valamirol lemaradtam?

[ Szerkesztve ]

(#70764) akooos válasza #30610944 (#70763) üzenetére


akooos
veterán

Nem igazán értem, hogy ez mit jelent :D
Megmutatod?

(#70765) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#70762) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

S10+.
Legjobb választás a mostani portékából

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70766) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#70765) üzenetére


nrg_52
addikt

A magad neveben nyilatkozz.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70767) Intruder2k5 válasza akooos (#70764) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

HTTP status code 502, Bad Gateway.

https://http.cat/

[ Szerkesztve ]

(#70768) akooos válasza Intruder2k5 (#70767) üzenetére


akooos
veterán

:DDD :DDD :DDD
404-el találkoztam már, de többivel sajnos még nem!
Köszi, hiánypótló oldal :D

(#70769) Intruder2k5 válasza akooos (#70768) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jahh, és van dogban is. :)

https://httpstatusdogs.com/

(#70770) vodrosjozsi válasza nrg_52 (#70766) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mondj akkor olyat ami neked jobb lenne :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70771) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#70770) üzenetére


nrg_52
addikt

Nekem pont megfelel ami van.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70772) Quqesz válasza vodrosjozsi (#70765) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A note 10 jobb, ha má csamcsung. Az még nekem is tetszik, bár most a telefoncsere hanyagolt téma, a költözés igazi pénznyelő.....Meg a Dell AIO-ban lesz némi fejlesztés, mert néha döglött hattyú....+4gb ram,500gb ssd a hdd helyett.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70773) vodrosjozsi válasza Quqesz (#70772) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát az még mindig 17 ezer, az meg nem volt opció.
Borzasztó, hogy ez is az előző gen-ből van, mégis 10 rugó, miközben az S9 anno 11 ezer körül volt megjelenés után 5 hónappal. :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70774) Quqesz válasza vodrosjozsi (#70773) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az árak nagy lendületet kaptak. Most olvastam a sony tesztet...420e....atyagatya, az qurvasok pénz egy olyan eszközért, amit leejthetsz, ellophatnak, elromolhat. Ma fizettem ki egy viszteres kandalló betétet, ami kevesebb volt, mint a legtöbb csúcsteló...... :Y

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70775) #30610944 válasza Intruder2k5 (#70767) üzenetére


#30610944
törölt tag

Magyarul ez mit jelent?

(#70776) Intruder2k5 válasza #30610944 (#70775) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egy http hibaüzenet, többnyire a szerverek közti kommunikációban fellépő hibára utal, pl. a proxy és a tényleges kiszolgáló közt is léphet fel ilyen. Kliensként tenni ellene nem sokat tudsz, legfeljebb egy oldalfrissítéssel érdemes próbálkozni, hátha eseti a hiba.

(#70777) mentic18 válasza Aryon87 (#70762) üzenetére


mentic18
tag

Nagyon jó áron ki tudtam hozni egy Galaxy S10 + készüléket a telekomtól. 2 évig biztos hogy telekomos maradok... :D

Samsung Galaxy A53 5G

(#70778) #30610944 válasza Intruder2k5 (#70776) üzenetére


#30610944
törölt tag

De erdekes, hogy mobilnettel nincs baja, vagy ha benyomok egy VPN-t akkor egybol felcsatlakozik. Akkor itt a PH-nal lesz a hiba szerinted?

(#70779) Intruder2k5 válasza #30610944 (#70778) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem tudom, ebbe lezso6 lát bele, én nem.

(#70780) aprokaroka87 válasza #30610944 (#70778) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem lehet hogy valami DNS gond?

(#70781) Aryon87 válasza mentic18 (#70777) üzenetére


Aryon87
félisten

Grat hozzá. :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70782) #30610944 válasza Intruder2k5 (#70779) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mindegy max kevesebbet lepek be. Nem fogok allandoan mobilnetre valtani csak hogy mukodjon.

(#70783) akooos válasza mentic18 (#70777) üzenetére


akooos
veterán

És bejön amúgy? Én már lassan cserélném :) Van egyetlen dolog ami zavar benne, de az nagyon :)
Úgyhogy szívesen váltanék, ha lenne mire :D
Túlságosan megszerettem a One UI-t, minden kéznél van mindig, úgyhogy nehéz lesz más márkára váltani.

[ Szerkesztve ]

(#70784) mentic18 válasza akooos (#70783) üzenetére


mentic18
tag

Igen. Bejön. Nekem nagy a telefon, óvatosan kell vele bánnom annyi szent. És mi zavar benne?
Nekem eddig ugye csak az a5 2016os verziója volt meg, semmiféle one ui cuccot nem lehetett rárakni. Profibb a kamera, meg úgy nagyjából minden. Kicsit jobban merül de ennyi.

Samsung Galaxy A53 5G

(#70785) akooos válasza mentic18 (#70784) üzenetére


akooos
veterán

Néha random eldobja a hálózatot (gps + mobilnet), de azt mutatja, hogy van rendben. Csak egy repülőmód ki-be segít rajta. Sajnos nem egyedi a hiba, másnak is előfordul.

Jaa és van mégegy, amit itt nem is mondtam :D Videóval szeretném szemléltetni, lehet, hogy el fogom vinni kicseréltetni a kijelzőt emiatt.
[link] Hanggal!

A merülés amúgy nem zavar egyáltalán, mert kibír 1 napot bőven.. Kocsiban van töltőm, itthon van 32 kábel legalább, bárhol tudom tölteni. De igen, a készenléti merülése nem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#70786) Quqesz válasza akooos (#70785) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nincsen rajta fólia?

Mentuc
Használd egészséggel!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70787) akooos válasza Quqesz (#70786) üzenetére


akooos
veterán

Nincs. A videón nem az enyém van, de ugyanilyen hangja van. Nem kell erősen nyomni, csak gépelésnél is hallható. Levegő van a kijelző és az üveg között :) Ha meglesz még ősszel, akkor elviszem kicseréltetni, mert amúgy nem hátráltat, csak idegesítő a pattogása.

(#70788) mentic18 válasza akooos (#70785) üzenetére


mentic18
tag

Próbáltad a telefon gyári visszaállítását és a hálózat visszaállítását, törlését? ;]
Imádok szolgáltatói, szervizes alap kérdéseket feltenni. Vegye ki a sim kártyát és indítsa újra a telefont. Az akkumulátort is kiveheti, de utána ne legyen az az első kérdése, hogy miért nem működik a készülék. Jó, hát nekem az elmúlt 1 nap alatt ilyen gps hülyeség nem jött elő. A hangerőszabályozót hiába halkítom le, valamiért mindig visszakapcsol. Túl intelligens... Nekem is van 6 ezer kábelem micro usb-s, eladom vagy kidobom, mert már nincs rá szükségem. :DD :DDD :DDD

Samsung Galaxy A53 5G

(#70789) gerner1 válasza akooos (#70785) üzenetére


gerner1
veterán

"Néha random eldobja a hálózatot (gps + mobilnet), de azt mutatja, hogy van rendben. Csak egy repülőmód ki-be segít rajta. Sajnos nem egyedi a hiba, másnak is előfordul."

- Gyorsítótár mikor volt utoljára törölve Recovery MODE alól ? Illetve, ha nálad is rendszeres ez (⇐) a karbantartó művelet, akkor utána is marad a jelenség, vagy azzal megszűnik "egy időre" ?

(#70790) akooos válasza gerner1 (#70789) üzenetére


akooos
veterán

Megszűnik egy időre. Minden hónapban odinnal frissítem, nem várok OTA-ra. Utána pedig clear cache alap, de 6-7 nap múlva előjön a következő frissítésig :) Már megszoktam, csak néha idegesítő, hogy valamit meg akarok nézni gyorsan, de várni kell míg repülő be-ki :)

(#70791) gerner1 válasza akooos (#70790) üzenetére


gerner1
veterán

Akkor gyakrabban kell neked is törölnöd, mert a felhasználói szokásaid, és a használati körülményeid okán, az OS gyorsítótárad hamarabb telik fel.

De, ha a következő OTA frissítés készülékre letöltése előtt jelzed, akkor leírok pár dolgot, amellyel az OS picit nagyobb gyorsítótárat állít be magának, az OTA update telepítését követő első boot -oláskor. Persze, ezzel sem tolható ki a törlési gyakoriság esedékessége a köv. OTA update -ig...

(#70792) mentic18


mentic18
tag

Azt nem értem hogy A szuper stabil bekapcsolásnál miért nem működik a HDR felvétel... (Ezt mind a Google billentyűzet hangalapú gépelésével csináltam.)

Samsung Galaxy A53 5G

(#70793) akooos


akooos
veterán

"
Az a sok szenvedés a 10.1 miatt...
Visszaolvasva nem csináltam xls kimutatást, de mennyien vannak itt akik szenvednek a frissítés miatt, miközben előtte verték a nyálukat, hogy jaj mikor jön már, már mindenki megkapta, csak Ő nem, jaj de jó lenne már, ha megjönne, hogy lehetne feltenni a frissítést egyedileg, stb...
Hát megjött a frissítés :-D
Csak jelezném, hogy okos informatikus mindig vár egy bizonyos meghatározott időt, míg a rendszereire ráereszti a hivatalos frissítéseket, mert egy atombiztos rendszert frissíteni mindig is rizikós...
Isten hozott mindenkit a világomban :-)
Ja igen :-)
Nem véletlenül nem frissítettem még..."

Mennyire kell arrogánsnak lenni, hogy valaki ilyet írjon? :D Most aztán jól megmondta az OKOS INFORMATIKUS.

(#70794) mentic18 válasza akooos (#70793) üzenetére


mentic18
tag

Én amióta gépem van azóta windows fut rajta. És ez nem arrogancia részéről. Mostanság a microsoft ugye évi 2 frissítést eszközöl a gépeken. Ez baromira össze tudja kaszabolni a gépek működését. Főleg hogy egyikben sincs ugyanaz a hardwer. Várni kell x időt. Én egy hónapot várok mire a lenovo feltolja a szerverre a javitasokat és kész is.

Samsung Galaxy A53 5G

(#70795) akooos válasza mentic18 (#70794) üzenetére


akooos
veterán

"Amennyi általános tökséget itt osztasz a népnek, ha igazad lenne, már nem itt lennél :-)
Én viszont csak figyelek, és ha valós problémát látok, ugrok is...
Te csak fontoskodsz :-)"

"Sajnállak :-(
Manapság, akinek "okos telefon" ja van, és, ha nem érdeklődik a téma iránt, annak kakukk... :-(
Hihetetlen, hogy szinte egy fontos frissítést is azonnal szinte mindenki ráenged a telefonjára...
Ezt a windowsos géppel sem engedjük pedig, nem, hogy egy telefonnal..."

Továbbra sem? :D

(#70796) Aryon87 válasza akooos (#70793) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaj hagyd őt, kell okoskodnia, mert ő informatikus LOL... Majd kikopik onnan.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70797) mentic18 válasza akooos (#70795) üzenetére


mentic18
tag

De. Ez egy megmondó ember lesz. Nincs tippem, de lehet hogy huawei telefont használ. Azok szoktak idegbetegek lenni. De hál istennek Aryon váltott munkahelyet szóval ő kiesik. :P

Samsung Galaxy A53 5G

(#70798) trebrona válasza mentic18 (#70797) üzenetére


trebrona
nagyúr

Inkább vallási fanatikusokhoz hasonlítanám őket. Quqesz természetesen a kivétel, aki erősíti a szabályt. :D

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70799) Quqesz válasza trebrona (#70798) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:R

Sztem sokaknak megvan 90'-es évekből: csak az Opel meg a SONY....kirázott az ilyentől a hideg is. Itthon nagyon ritka, hogy 1 gyártótól van több termék, majd most lesz a Gorenje részéről, de az a kedvezménynek tudható csak be. :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70800) Aryon87 válasza mentic18 (#70797) üzenetére


Aryon87
félisten

;]
Talált, de a legtöbbje normális, nem idegbeteg. Ez egy szimplán... nem is tudom milyen jelzőt használhatnék, de inkább a képzelőerőre bízom :D

ma voltam állásinterjún, nesze semmi fogd meg jól az eredmény, majd egy második interjún tudom meg mennyi a bérezésük. Időközben a kollégámtól tudom, aki dolgozott náluk hogy lutri és engedjem el a dolgot, mert még annyit se kapnék mint most.. Innen is kilépek, egészségem megy rá, neten fellelt irományok alapján pánikbeteg lettem.. Tünetek amiket írnak 3/4 mint megvan. Van előzménye, a meló csak beindította a szunnyadó folyamatot.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.