Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70901) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Viszont az új watch 3 nagyon jól néz ki. Remélem a számlap elérhető lesz s3-ra is

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70902) Aryon87 válasza akooos (#70896) üzenetére


Aryon87
félisten

undorító :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70903) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#70902) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Neked minden samsung az

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70904) akooos válasza vodrosjozsi (#70903) üzenetére


akooos
veterán

De ebben most egyetértünk azért vele gondolom. Kurva szép szemből és nekem tetszik a hátulja is 2d-ben. 3d-ben már nagyon nem.
Nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de nagyon kéne egy olyan Huawei aki nincs kiherelve. Talán a Samsung is magához térne.
Bár a huawei majd jön és a gms nélküli Mate 40-et kiadja 450-ért :DDD
Marad az s10 kipurcanásig.

(#70905) Aryon87 válasza akooos (#70904) üzenetére


Aryon87
félisten

VJ: a kamerasziget mérete undorító. Kép alapján van az 3mm magas is. Viszont a kijelző oldala tetszik hogy jóformán full kijelző az egész + a szögletes forma is bejön. Kamera paramétereit nézve semmi új.

M40Pro esetében én olyan 500-al számolok, a Plus az tuti lesz annyi, ha nem több.
2-3 év és már a milliót kongatják. Nem normálisak komolyan (mindegyik gyártó) :(
Huawei egy ideig parkolópályán lesz, hacsak jövőre nem történik valami "csoda" és megkapja a Google szolgáltatásait. Valaminek történnie kell velük hogy megmaradjanak, mert nagyon erős vetélytárs, húzóerő (most hagyjuk a kínai körülményeket).
Én még bízom a P50Pro megjelenésében, talán váltok arra, de ha kinyírják a Huwit, akkor Xiaomira váltok

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70906) #30610944 válasza akooos (#70895) üzenetére


#30610944
törölt tag

Az az igazsag hogy Android vonalon kezdenek elszabadulni az arak. Ha mar ennyi penzt kiadnek egy telefonert az iPhone lenne.

(#70907) Quqesz válasza akooos (#70904) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ugyan ez, csak ne látná oldalról az ember azt a fél hawai szigeteket amit a kameráknak alakítottak ki. Bronz szín meg tetszene is. Az ár meg hjaj....elmentek otthonról.

Melyik huawei topikban volt ez a frissítése balhé? Mert a p30-am folyamatosan kapja a havi frissítéseket, nincs lemaradás/elmaradás.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70908) akooos válasza #30610944 (#70906) üzenetére


akooos
veterán

Asszonynak xs max van, hiába jó.... nem nekem való az iPhone. Csinált egy 20 perces videót mire átküzdöttük nekem lejöttem az életről ;]

Quqesz: P40 Pro.

[ Szerkesztve ]

(#70909) trebrona válasza Quqesz (#70907) üzenetére


trebrona
nagyúr

P40 Pro, hát melyik? ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70910) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Viszont a Tab S7, a watch 3/buds live vagy mi, és a fold baromi jó cuccok.
Lehet, hogy egy tab s7-re benevezek majd, ha már foldot nem vehetek :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70911) akooos válasza vodrosjozsi (#70910) üzenetére


akooos
veterán

Nekem a Z Fold 2 Thomas Browne csomag kell. Csak 1 milla ;]
Elég szép árak...

(#70912) vodrosjozsi válasza akooos (#70911) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Megrökönyödve olvastam.
Inkább akkor rárakok egy dbrand fóliát (mert kb ez is az), oszt csak a z fold kell mert Buds + Gear s3 van itthon, szal nyaljanak sót.
Az tetszett mikor a kis ázsiai csaj mondta, hogy mostantól otthon hagyhatom a mobilt futás közben mert nálam van a buds meg a watch 3.
Khm 1. Én nem futok 2. Mikor kutyát sétáltatok akkor viszont nincs nálam teló, csak ez a 2 régebbi cucc és tök jól működnek együtt. Szal nem értem mire értette. Az viszont vagány h lefényképezi a ruháját és hasonló a számlap. Nekem a pink nadrágomhoz menne is ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70913) Quqesz válasza trebrona (#70909) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na arrafele nem járok.

Huh ez a költözés minden energiám leszívja

Asszony holnap kapja az új céges telóját: Xiaomi Mi 10, amit a vodától pofátlan áron vettek :Y (140e, 300e helyett).

VJ
Pink gatya... Nem csalódtam! ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70914) vodrosjozsi válasza Quqesz (#70913) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ha lenne..
Bár már nagyon szeretnék egyet :C

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70915) Aryon87


Aryon87
félisten

Gyönyörű vastag... :))

Samsung Galaxy Note 20 Ultra vs Galaxy S20 Ultra. - Mrwhosetheboss

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70916) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#70915) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Vágod, hogy a p40 pro 1 mm-el vastagabb? :DDD :DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70917) S e t h válasza Aryon87 (#70915) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tényleg a külseje a legnagyobb problémája?
Ha meg kamerában új etalon lenne, akkor nem győznél nedvesedni és átütemezni a hiteleidet.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70918) vodrosjozsi válasza S e t h (#70917) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

:DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70919) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#70916) üzenetére


Aryon87
félisten

Inkább vékonyabb :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70920) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#70919) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nézd meg légyszíves

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70921) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#70920) üzenetére


Aryon87
félisten

De én nem a ház vastagságáról beszélek, azzal semmi gond nincs... Hanem a kamerapúpról, hogy a Note-nak baromira kiáll. Emiatt erősen fog billegni, és ha tokot veszel rá, azzal még vaskosabb lesz a teló.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70922) gerner1 válasza Aryon87 (#70921) üzenetére


gerner1
veterán

Pont ezért kért meg, szépen....
A kamera sziget, a hátlap síkjától legalább annyit áll ki az általad preferálton, mint amit éppen "osztani próbálsz"...

(#70923) Aryon87 válasza gerner1 (#70922) üzenetére


Aryon87
félisten

A képek valahogy másképp adják vissza..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70924) S e t h válasza Aryon87 (#70921) üzenetére


S e t h
nagyúr

De ha jó képet csinál, akkor az sem baj ha így fog kinézni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70925) gerner1 válasza Aryon87 (#70923) üzenetére


gerner1
veterán

Látod, ez probléma. Egzakt infód nincs, utána nem néztél (miközben ez is megtalálható..) pontosan, de predesztinálsz valamit (ismét), látens alapokon.

Néha komolyan elcsodálkozunk Sziszi, hogy műszaki eladóként, hogyan tudod mindezeket "igazolni"...

(#70926) Aryon87 válasza gerner1 (#70925) üzenetére


Aryon87
félisten

Itt a design miatt szúr szemet a kamera. Lehet papíron 1mm vékonyabb, de ha megnézed a képeket és videókat, a kamera feltűnően kiugrik a hátlapból. Ez zavar csak.
Az hogy műszaki eladó vagyok (már csak voltam), annak ehhez semmi köze, nem fogok ilyen baromságokba belemenni a vásárlóval.

Seth: Én csak örülnék neki, legalább lenne masszív fogásuk + nagyobb akku :K Na jó, egy fél tégla is elég lenne :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70927) Aryon87 válasza Aryon87 (#70926) üzenetére


Aryon87
félisten

Még nincs videó a N20U és P40Pro összehasonlításáról, így az S20U-val tudom szemléltetni mi a bajom a kameraszigettel. S20Ultra szigete finomabban olvad össze a hátlappal, míg a másik paff egyből kiemelkedik és hülye összképet mutat így (nekem):

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70928) mentic18


mentic18
tag

Nekem azzal van bajom note20 részről hogy mi ez a 3 nagy kameralyuk rajta? Nem az volt eddig hogy azért használnak kicsit mert ez is profi már? Erre puff, itt van 1,5 minion a Gru-ból.

Samsung Galaxy A53 5G

(#70929) akooos


akooos
veterán

Amúgy most sajnos kénytelen vagyok egyetérteni Aryonnal, szerintem is ocsmány ahogy kiáll. Oké, nem áll ki annyira, csak a szín miatt optikai csalódás, de akkor is baszki ronda.

Korábban beraktam már ezt a képet, ezt a live eventből screenshotoltam.

Ez minden telefonon undorító lenne, nem csak ezen.
Nem értem mi volt a cél ezzel az emelvénnyel :/

(#70930) gerner1 válasza Aryon87 (#70926) üzenetére


gerner1
veterán

Kezdem azt gondolni, hogy direkt nem érted, és richtig csak a szituból "jól kijövököt" keresed.
-Mivel évek óta mit sem változott ez, ezért arra kérlek, hogy mindazt amit most olvastál ->tudd be az én fogyatékosságomnak.

Nem a szigettel van gond, mert az szubjektív. Az a probléma, hogy most is csak az egyik oldalra próbálod meg a véleményt tolni és ismét pontatlanul, körültekintés nélkül, miközben ugyan abban, a masik gyártó(k) terméke(i) sem különb(ek), ebben...

A "műszaki vonalat" is nagyon jól érted te, szóval inkább 'no comment'. Hidd el, pont azért, mert amúgy kedvellek, de rossz nézni ahogy évről-évre lejebb devalválod magad...

(#70931) Aryon87 válasza gerner1 (#70930) üzenetére


Aryon87
félisten

Ti most azt latjatok hogy "Aryon megint megszolja a Samsungot".
Nem, nem errol van szo. A telefon vastagsagaval jottok, holott arrol szo sem volt. A kamerasziget a problema.
Kepek alapjan a kamerasziget elonytelenul nez ki, kb olyan beutese van, mintha egy teglalapot odaragasztottak jovanazugy, ugyis megveszik szoveggel. Olcso gagyi hatast kelt, mintsem minosegi munka. Nem lepne meg ha fel ev mulva leesne az a dobozka rola :C
S20Ultran viszont szepen osszeolvad a hatlappal = igenyesebb, minosegibb design.
De sebaj.. en neztem be a dolgokat, es falls dolgot irok.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70932) gerner1 válasza Aryon87 (#70931) üzenetére


gerner1
veterán

Én biztosan nem ezt írtam, ezért megkérlek, hogy ne ferdíts.
Akkor is ezt írtam volna, ha a kameraszigetes szifont próbáltad volna ugyan így a "sarokba ültetni"..

(#70933) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Szerintem ez a téma kifutott, hanyagoljuk :)

Segítsetek légyszi:
eladtam a telefonomat, de kellene valami más. Iphone-ba gondolkozom. Mennyi az esély arra, hogy átszokom rá? Illetve, ha tudtok jó csomaggal akár Note 10-et (FullHD-s verzió), akkor szóljatok pls. Kb havi 8 ezer ft-ot tudok költeni rá.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70934) akooos válasza vodrosjozsi (#70933) üzenetére


akooos
veterán

Egyben nem, csak részletre?

Át lehet szokni iphonera simán. Biztos lesz pár dolog ami hiányzik, de amit a mai fiatalság csinál (RÓZSASZÍN NADRÁGBAN) azt pont fogja neked tudni :D
De készülj fel, hogy a Gear S3 kuka, a Buds nem fog úgy működni iOS-el ahogy kéne.

Én néznék a helyedben egy Note 10 liteot is akár a telekomnál. Ha részlet, hány havi? Mert nem mindegy, hogy 5x8 ezer, vagy 22x 8 ezer. S10-et adnak most 7k-ért (+6 a csomag).

Note 10 lite 8.900 / hó.

Mi Note 10 olcsóbb :D

(#70935) vodrosjozsi válasza akooos (#70934) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Néztem telekomnál, de amit láttam ... az szörnyű.
Note 10 lite az én csomagomban 9 ezer, vicc.. 2 hete 7 ezer volt, és 5200 ft volt az s10 lite. :U
az i11 érné meg, vagis igazából az XR, de hát arról nem sok jót hallottam. Vagy ott van az A80...

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70936) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#70935) üzenetére


nrg_52
addikt

Szepen lekeverted a vitat, ahelyett, hogy beleslétal volna, ugy latom oregszel...:DDD:DDD:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70937) akooos válasza vodrosjozsi (#70935) üzenetére


akooos
veterán

Amúgy ott a Oneplus is a Telekomnál, azzal nem lősz mellé.

(#70938) Norbi. válasza vodrosjozsi (#70935) üzenetére


Norbi.
őstag

Note 10 Lite? Mièrt? A ceruzán kívűl, kèt èves hardverrel.. Akkor inkább ezerszer S10 Lite.

Szifont most venni.. háát... Mindjárt jön az új,(vagy megveszed azt, vagy olcsóbban a 11-et) inkább vegyèl használtan egyet, amig megjelenik az új, ha át akarsz nyergelni. Xr-t nem vennèk már újonnan, annyièrt nem èri meg.

+1 az Oneplusra.

[ Szerkesztve ]

(#70939) vodrosjozsi válasza Norbi. (#70938) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De nincs s10 lite :DDD ez az igazi bajom.
A másik bajom, hogy van kb 85 ezrem a teló árából amiből nem jön ki egy garis iphone/samsung és mert van előfizum inkább részletre vennék a telekomból, de a felhozatal egyszerűen siralmas

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70940) akooos


akooos
veterán


Le akartam fotózni az üstököst, elvileg arra van amerre fotóztam. Kipróbáltam az s10 éjszakai módját életemben először tripodról. Hát nem erre számítottam :D

[ Szerkesztve ]

(#70941) vodrosjozsi válasza akooos (#70940) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Tudtad, hogy amíg tripodon van addig nem kell feltétlenül rázni mint a.... ? ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70942) Intruder2k5 válasza akooos (#70940) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem baj, ide jó lesz, de azért az asztofotós topikba ne tedd be! ;] :D

(#70943) akooos válasza Intruder2k5 (#70942) üzenetére


akooos
veterán

Eszembe sincs. Ez full automata és sokkal jobb, mint amit eddig tudtak a samsungok. Korom sötét van, a ház fölött a sokszáz méterrel lentebb lévő utcai villanypóznák fénye látszik csak.

(#70941) vodrosjozsi:
Humorherold, egy mm mozdulás sincs benne :D

[ Szerkesztve ]

(#70944) Intruder2k5 válasza akooos (#70943) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem is mm az... :D

(#70945) Quqesz válasza akooos (#70940) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nem biztos, hogy az éjszakai mód erre a legalkalmasabb. Én egy manuális beállítással is próbálkoztam volna, hosszú záridővel....

Amúgy Note20+1
szép lenne a telefon, de régen meg tudták ezt oldani a házban is, ami szebb volt, és még csak nincsen 100x zoom sem, ami indokolná az ekkora szigetet. Mintha az Antarktisz jege szakadt volna le.... :O

vj
Mi volt a baj a samuval? :F

Tényleg mit szóltok a Pixelek gyártásának leállításához? Meglepődtem, bár igaz rétegtelefon volt......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70946) akooos válasza Intruder2k5 (#70944) üzenetére


akooos
veterán

Ezt mondjuk nem értem miért mondjátok, azalatt a kb 30 mp alatt amíg exponált a telefon, nem állt meg a világ :DDD A szél fújja a fákat, a föld forog, ezáltal a csillagok is elcsúsznak :)

Na de mindegy, csak érdekesség volt, ez nem a fotós topik, hogy ki legyen elemezve. Aki használt korábban samsung éjszakai módot az tudja, hogy mennyire fos volt ehhez képest. Jó, ok, ez is fos.

(#70947) vodrosjozsi válasza akooos (#70946) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az S9+ nem produkált ilyet :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70948) Intruder2k5 válasza akooos (#70946) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért ez nem úgy néz ki, mint a föld forgásából adódó elmozdulás. [kép] :D

Egyébként meg teljesen igazad van, jó ez. Én egyébként is mindig azt vallottam, hogy egy telefon az telefon, aki fotózni akar, az vegyen fényképezőgépet. Ezért aztán sosem értettem, hogy egy telefonnál miért kell ennyire rákattanni a fotós képességeire. Szerintem az teljesen mellékes, amire kell(het), pl. megörökíteni egy baleset körülményeit, vagy váratlan érdekességet amibe belebotlasz napközben, mindegyik megteszi.

Persze tudom, mindenkinek másak a preferenciái.

(#70949) vodrosjozsi válasza nrg_52 (#70936) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát lehet csak simán nem érdekel, hogy min megy megint a feszítés.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70950) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#70949) üzenetére


nrg_52
addikt

Addig jo neked, legalabb nem b@szod fel magad feleslegesen.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.