Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71751) akooos válasza Quqesz (#71750) üzenetére


akooos
veterán

Nespresso "butikban" mindig van extra limitált finom kiadás.

Van itthon egy régi Dolce Gusto gép, ahhoz még jegestea meg nesquik meg ilyen hülyeségek is vannak :)

(#71752) Quqesz válasza akooos (#71751) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Dolce Gusto volt. Az első tönkrement, a második jó volt. Én szerettem a Chai tea-t, de szinte sehol sem lehet kapni....de mivel nem vagyok kávéivó, nekem tökmind1

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71753) vodrosjozsi válasza akooos (#71751) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Gatyád rámegy annyiba kerül egy ilyen kapszula

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71754) w333 válasza vodrosjozsi (#71753) üzenetére


w333
félisten

Köszi mindenkinek ... igen a Dolce Gusto Krups gépekről és is sok rosszat hallottam szeretnek elromlani :))

Nespresso kapszula meg mind féle van hozzá, de nem a kávéfőzőt szeretném ezzel kiváltani hanem néha inni valami különleges krémes kávét, este akár koffeinmentest

Kapszulák ára nem vészes ahogy nézem a tchibo drágább

Pont ma néztem már Auchanos kapszula is van Nesspresso -hoz, meg Aldi, Lidl stb. 600ft/10db. meg már a Jacobs is gyárt hozzá kapszulát az sem drága :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71755) nrg_52 válasza w333 (#71754) üzenetére


nrg_52
addikt

Nekunk legalabb 5 eve megvan a krups, meg mukodik, az asszony bevitte az irodaba, mert itthon van automata.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#71756) w333 válasza nrg_52 (#71755) üzenetére


w333
félisten

Az lenne az igazi egy automata... egyszer biztosan veszek, csak most anyagilag 150 ezer sehogy sem fér bele :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71757) vodrosjozsi válasza w333 (#71754) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na figyelj akkor leírom mégegyszer: ez a 600ft/db egész csábító, olcsó, sokat veszel belőle, rájössz, hogy könnyebb elkészíteni, többet fogsz fogyasztani és hopp havi 20 darab minimum landol a bevásárlókocsiban.
Az havi 12 ezer ft. Miközben egy hónapra való kávét negyed annyiért tudsz venni, pláne, hogy ez olyan minőségű káve mint a sárga tchibo.. annál pedig nem nagyon van rosszabb

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71758) w333 válasza vodrosjozsi (#71757) üzenetére


w333
félisten

Mondjuk ebben is van valami :))

De ez mondjuk ilyen másodlagos kávézásra lenne :B

Nekem mondjuk nagyon ízlik az ilyen kapszulás, főuleg az ilyen különleges ízek, karamellás, vaníliás, krémes stb.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71759) akooos válasza vodrosjozsi (#71757) üzenetére


akooos
veterán

De ha nekem megéri a napi 1 kávé miatt megvenni mondjuk a nespresso különlegességeket 1500/10 darabért, akkor az havi 20 munakappal számolva 3000 forint. Nekem akár 10.000-et is megérne, hogy nem kell manuálisan kávét készítenem, hanem bedobom a kapszulát aztán szevasz :D

Sőt, volt nemrég, hogy egy ismerőssel beültünk kávézni és a két kávéért fizettünk 4000-et az Árkádban valami extra kávézóban. Ahelyett sem megyek haza, hogy a sárga tchibo olcsóbb :P

(#71760) w333 válasza akooos (#71759) üzenetére


w333
félisten

+1 ezért a + kényelemért nekem is megérné ... tudod hányszor ébredtem úgy hogy nincs kávé főzve, álmosan úgy hogy a cigi a szádban van és nagyon innád a kávéd aztán szembesülsz a tudattal hogy nincs főzve, ez nagyon kegyetlen tud lenni :DDD

És nem a lustasággal van a baj hanem álmosan kitakarítani a zacctól, feltölteni vízzel (fele mellé) és kávéval feltölteni aminek a fele a konyhapulton landol (álmosan) majd bekapcsolod a cigid már elégett és egy fél örökkévalóság után már kezd csordogálni a kávé ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71761) vodrosjozsi válasza w333 (#71758) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem mondom, tényleg nem rossz de ezt el lehet érni egy 60 ezer ft-os géppel is.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71762) w333 válasza vodrosjozsi (#71761) üzenetére


w333
félisten

De az milyen vagy mire gondolsz ? :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71763) vodrosjozsi válasza akooos (#71759) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De te az előbb azt írtad, hogy napi 5 kávét iszol szal ez nem éppen mérvadó.
Napi 1 kávéért ez egy tökéletes választás lenne, 1 dobozt se használsz el egy héten de ugye te se nézel annyira hülyének, hogy csak munkanapon iszol kávét :D
Ha neked megéri remek, én is jártam kávézóba míg nem ütött be a korona, és fogok is miután ennek az egész szarrágásnak vége lesz (mondjuk nem 4000ért :DDD )
Viszont nekem fontosabb, hogy ne szennyezzem tele a környezetet műanyaggal, mint a kapszula nyújtotta kényelem. Ez a gép ugyanolyan jellegű kávét ad mint a nespresso-s és még finomabb is egy átlag nespresso-s kapszulánál (a lidl félét meg hagyjuk is). Tényleg nem tudom mi a szarakodás azon, hogy beleraksz 1.5 kanál kávét a portafilterbe és lefőzöd. Ugyanannyi ideig melegszik fel mindkét gép, addig pedig pont elvégezhető az adagolás és ugyanúgy lefő a kávé.
Ahhoz hogy kitalálj a konyhába agyi kapacitás kell, ha az megvan akkor az elég is a továbbiakra, viszont ha az nincs meg akkor hiába a kapszulág gép, elvesztél ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71764) vodrosjozsi válasza w333 (#71762) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

[link] erre gondoltam.
De amúgy az olcsóbbik is elég [link] csak ezzel nem tudsz teát főzni. Rendesen el tudsz vele lenni ha belemélyülsz a dolgokba (tejhabosítás- melegítés, csészemelegítés, teafőzés, stb)
Az első van otthon, holnap lefőzök egy kávét, felveszem videóra (mindkét gépről csinálok) ha szeretnéd azt megnézheted mennyi idő :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71765) akooos válasza vodrosjozsi (#71763) üzenetére


akooos
veterán

"Nekem, aki nem napi 5 kávét iszik, pont elég a reggeli mellé :)"

Gyere le a piáról ;]

(#71766) Quqesz válasza w333 (#71762) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nálunk ilyen van [link]
Asszony azért mondott le a kapszulás kávéról, mert kapott olyan fülest, hogy vmi anyagot felhasználnak a kapszula készítéshez ami nem kóser az egészségre :Y
Aztán odaadta apjáéknak... :F lehet az örökségre hajt... ;] :DD bár ők nem használják, régi kotyogóssal főznek mérget....mármint mikor ott vagyunk a páromnak:DDD :DDD :DDD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71767) Dr. 444Hertz válasza w333 (#71758) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha ízlik az íze, a kényelem csábít, és van rá keret, akkor senki nem tart vissza (kivéve kakas ;] ).

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#71768) vodrosjozsi válasza akooos (#71765) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Szórri vagyok :DDD
Doki vagy mi ez a macska szörny: kabbe ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71769) vodrosjozsi válasza Quqesz (#71766) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Milyen méregről beszélsz?

W333: én még azt is tudnán ajánlani, hogy ha már nagyon kitartasz a kapszula mellett, hogy vegyél újratölthetőt. Itthon is kapható (persze drágább), de allin kapsz hozzá ahoz passzoló kanalat is így nem kell szarakodni a tömörítéssel sem

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71770) w333 válasza Quqesz (#71766) üzenetére


w333
félisten

Ááá ezzel most megfogtál :DD :DDD :C

vodrosjozsi

Nem is tudtam hogy ilyen is van hozzá :Y :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71771) vodrosjozsi válasza w333 (#71770) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Oh banyek, ezé vagyok :DDD
Tessék:

Ha még nem kavartam volna el akkor szívesen odaadtam volna.
Mondjuk a fém kapszulát ajánlanám inkább

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71772) w333 válasza vodrosjozsi (#71771) üzenetére


w333
félisten

:R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71773) w333 válasza w333 (#71772) üzenetére


w333
félisten

Bár most a konyhában a gyümölcsöket nézve hogy néha mennyi megy kárba, lehet inkább egy pálinkafőző kéne :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71774) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#71768) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Vedd már fel azt a szerencsétlen szemüveget, mert ez akárhogy is nézed, hörcsög ;] ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#71775) w333


w333
félisten

Aryon87 már megint háborúzik ... Karácsonyi telefonajánló topikba, csak tudnám mire jó ez már megint :(

Néha úgy érzem mintha saját maga alatt vágná a fát, szvsz. ezt a Huawei-es témát el kéne már engedni és szembesülni a tudattal hogy a Huawei már soha nem lesz olyan mint régen:U

Szerk.

Mobilos boltban dolgozok már több mint 1 éve és tudom hogy mi folyik ezzel kapcsolatban (főleg hogy mint a 3 mobilszolgáltató mellettem van), az emberek 99% -a amikor szembesül a tudattal hogy nincs GMS a telefonjukon viszik vissza a telefont hogy "nem kell" az Auchan vevőszolgálat meg már csak az indokot sem kérdezi meg csak annyit hogy "Huawei ? akkor adom is vissza a pénzt" szolgáltatóknál ugyan ez a helyzet, jóban vagyok mindhárom szolgáltatóval és ők is ugyan ezt mondják hogy 100 emberből 99 visszaviszi ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71776) w333 válasza w333 (#71775) üzenetére


w333
félisten

Nálam az eladások is ezt mutatják ... pl. 50% iPhonra keres cuccokat (2020 SE, 11 Pro, sima 11, 12 Mini és 12 Pro max), 25% Samsung -ra (inkább az A széria ami nagyon megy), 20% Xiaomi telefonokra (Redmi sorozat), a maradék 5% pedig a régebbi Huawei telefonokra pl. P30 Lite, P30 vagy P30 Pro, a tokok meg fóliák a P40 szériára ott rohadnak a fiókban mert nem tudom mikor jelent meg a P40 Pro de pl. 1db- al találkoztam (üvegfóliát raktam fel neki) de ő is azt mondta "netes rendelés volt még 1 hétig tesztelem de küldöm vissza" :U

Az új iPhone szériából is a 12 Pro max és 12 Mini ami a legjobban megy, ezt kb. úgy tudnám jellemezni hogy 40% (12 Pro Max), 40% (12 Mini), és 20% (12 és 12 Pro) :K

És ezek elég valós adatok mert mind a 3 szolgáltatótól hozzám küldik az ügyfeleket, mivel nekik nincsen akkora tartozék felhozatal mint nekünk, nálunk szinte minden megtalálható a legolcsóbbtól a legdrágábbig ... mi szerezzük be a kollégával az összes árút szóval jah ! ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71777) Dr. 444Hertz válasza w333 (#71776) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én a P9-nél leragadtam Huawei ügyben :DDD
Nekem az máig szépen mükszik, ha cserélném benne az akkut :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#71778) akooos válasza w333 (#71775) üzenetére


akooos
veterán

Csak ne kezdődjön itt is ez az ökörség, mert már az összes tököm televan a hms gms háborúval.

(#71779) w333 válasza akooos (#71778) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71780) S e t h válasza w333 (#71775) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én meg azokat a higgadt, megfontolt hozzászólásokat hiányolom, ahol az adott termékről pro és kontra le van írva minden.
Én annyit szoktam szídni a saját cuccaimat, hogy volt aki azonnal elkönyvelt másik gyártó fanjának.
Lehetetlenséggel határos a sok proli rajongói ömlengés között megtalálni a lényegi tartalmat, mert jelenleg, dehogy jelenleg, mindig is az volt a trend, hogy megvettél vmit, akkor az az istencsászárság, mert hogyan ismerhetnéd be, hogy nem tökéletes a kis szarod, amire hitelt vettél fel.
Uff

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#71781) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#71774) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

ez is csak egy köcsög hörcsög, mármint egy szép cserépedény, nem sértés.

De ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71782) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#71781) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

#ajónénikédasértésmegacserépedény ;]

Egyébként én sem mondanám erre, hogy hörcsög, ha nem tudnám... :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#71783) vodrosjozsi válasza w333 (#71775) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

én pont ezek miatt akadtam le a telefonos kérdésekről.
Maradtam a megszokott telóknál, meg volt egy kísérlet az iphone-nal de ott se kérdezősködtem sokat (max itt) mert nem érdekelt a sok hülyeség amit összeírtak.
Off: a tizen rendszer jobb mint a hms, saját fejlesztésű appok vannak rá, mégse erőlteti a samsung, max az órákon, meg a tv-n.
Vajon miért. ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71784) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#71782) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

akkó meg mit akarsz a hörcsivel :U
amúgy kiderült, hogy tényleg kakas vagyok, legalábbis idén a patkány éve van, a kakas jegyűek meg novemberi születésűek, szal... ;]
mondjuk ez az év nem volt a legjobb semmilyen szinten sem..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71785) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#71783) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Annyira sok pótolnivalóm van Androidos tudás téren, hogy például most kerestem rá, hogy mi az a HMS meg a GMS :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#71786) w333 válasza vodrosjozsi (#71783) üzenetére


w333
félisten

Különben a Tizen rendszer tényleg jó ... nekem az van egy nagy Samu Qled TV -n, bitang gyors és jó az egész kezelőfelület meg minden, iOS -el is komunikál és nagyon jók az alkalmazások pl. Netflix, HBO GO én mindkettőt használom és soha semmi hiba nincs ! :))

Van összehasonlítási alapom egy LG Web OS TV van a mási szobában, nagy az jó sz*r ! :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71787) vodrosjozsi válasza w333 (#71786) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekünk ugye LG van, én meglévő elektronikai eszközöket nem nagyon cserélek le (uwu telefont se fogok mostanában), nekem a webOS-el nincs gond amíg nem kell használni :DDD
Viszont nem is használom csak filmekre, még a ps4 is csak a monitorra van kötve.
Jó lenne váltani de amíg működik addig marad. (majd pakolásnál véletlenül leesik ;] )

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71788) vodrosjozsi válasza w333 (#71786) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

itt a videó ( ne várj szuper minőséget)
[kapszulás] [hagyományos]
az utóbbi nagynyomású + nyomásszűkítős portafilter is van hozzá

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71789) w333 válasza vodrosjozsi (#71788) üzenetére


w333
félisten

:C :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71790) Quqesz válasza vodrosjozsi (#71769) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem a kotyogósban lefőzött fekete felér egy méreggel... ;] :DDD :DDD :DDD :DDD
Elég csak beleszagolnom és felébredek! :B

W333
Ő már csak ilyen marad. Nem mondom néha van igazság abban amit mond, de a hús elvész a sok lében.... ;)
Amúgy a huawei telefonommal egy baj van, hogy nincs baj vele ezért baromi unalmas bizonyos téren ;] . 1,5 éves és 2x volt újrahúzva talán......veszek samsungot, ott nem unatkoztam... ;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71791) vodrosjozsi válasza Quqesz (#71790) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na igen, akkor én inkább nem iszom kávét :DDD
Nem tudom, hogy azt hogy lehet meginni

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71792) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#71790) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Add ide nekem azt az unalmas telefont, én megtalálom benne a fűszert ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#71793) w333 válasza Quqesz (#71790) üzenetére


w333
félisten

Én elhiszem hogy nincs vele gond ... csak kicsit már túltolja szerintem és ezt nem rosszból mondom csak ezzel magának csinál rosszat itt a fórumon ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71794) Aryon87 válasza w333 (#71775) üzenetére


Aryon87
félisten

Láttad a kezdő hsz-t is amivel indítottam? És annak folytatását, hogy mi miből? Kivételesen nem én kezdtem a cirkuszt. :N
Tudom, hogy a Huawei már nem olyan lesz mint régen. Nem is érdekel. Ha marad a piacon, maradok én is annál. Ha nem, akkor Xiaomi.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#71795) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#71794) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Sose te kezded de mindig te folytatod.
Beleszállsz mert azt hiszed csak neked van igazad.
De se neked, se neki nincs, csak félig és ezt nem tudjátok lenyelni.
Ez a baj.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71796) w333 válasza Aryon87 (#71794) üzenetére


w333
félisten

Azt nem figyeltem ... csak hogy nagy vitákban vagy ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#71797) S e t h válasza Aryon87 (#71794) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csalódtam, most kimaradt a politikai analízis Trump tevékenységéről. :O

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#71798) Quqesz válasza S e t h (#71797) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Miért? Ő is pucér seggel mászott le egy ereszcsatornán? ;] :DD :DD :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71799) Aryon87 válasza w333 (#71796) üzenetére


Aryon87
félisten

Heh, mikor nem? Sokan szeretnek :DD

Seth: Arra már ráuntam. Meg úgy az egész Huawei-s HMS dologra is, mert lehetetlen megértetni a dolgokat, Mindenki csak a fanatikusságot látja, pedig ez nem igaz.

Quqesz: :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#71800) mark!


mark!
őstag

kemény egy hete van meg a jogosítványom, tegnap sikeresen koccantam is egyet parkolásnál. nem jó ez a hibrid, nagyon nem érzem és szabályosan hányingerem van ha beülök :DDD

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.