Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70501) akooos válasza #30610944 (#70500) üzenetére


akooos
veterán

Te nem érted meg a lényeget. Mert elvből nem akarsz fizetni ezért, meg ugye fontos a privacy.
Dupla lehúzás :DDD
Mondjuk ennyi karakter helyett már rég elő tudtál volna fizetni a premiumra, családi csomagra, amit akár 6-an is használhattok, egy áráért. Ha elosztjátok akkor kb 500 forintra jön ki és minden eszközön reklámmentes hahó.

Ez a lényeg, nem a többi bs meg conspiracy.

(#70502) #30610944 válasza akooos (#70501) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nezd leirtam, a velemenyem es tisztaban tartom azok velemenyet akik igy hasznaljak ennek forditva is igy kene mukodnie.
By the way az vesse ram az elso kovet aki nem hasznal Vanced appot vagy reklam blokkolokat. :K

[ Szerkesztve ]

(#70503) trebrona válasza #30610944 (#70502) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én egyiket sem használom...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70504) akooos válasza #30610944 (#70502) üzenetére


akooos
veterán

Nem vetek követ senkire, de én yt premiumot használok (ami baromi jó így) és DNS.adguardot telefonon, mert már tudja az android Pie óta.

(#70505) Aryon87 válasza #30610944 (#70502) üzenetére


Aryon87
félisten

Reklámblokkolót csak gépen használok, telefonon nem.
Vanced van, az is csak azért, mert háttérben kikapcsolt képernyővel is fut.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70506) #30610944 válasza Aryon87 (#70505) üzenetére


#30610944
törölt tag

Te is a pokolra jutsz velem egyutt.
;]

(#70507) akooos válasza Aryon87 (#70505) üzenetére


akooos
veterán

Pont, mint a yt prémium ;]

(#70508) Aryon87 válasza akooos (#70507) üzenetére


Aryon87
félisten

De a Vancedért egy fityinget nem kell fizetni :D

LiVeGa ó ha tudnád hányszor megjártam már a poklot. Sztem én az ördög vagyok itt, lehet kékhajat le kellene cserélni egy ördögre nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70509) Quqesz válasza Aryon87 (#70508) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vmi ilyenre? :DD :DD :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70510) Aryon87 válasza Quqesz (#70509) üzenetére


Aryon87
félisten

Ó Lucifer jó arc :D

megnéztem a 4 évadját, várós az 5. :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70511) Aryon87


Aryon87
félisten

Westworld 3 évadja már sokkal izgalmasabbnak ígérkezik, végre kiszakad a kis poros western feelingből, és turbóra kapcsolt. :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70512) S e t h válasza Aryon87 (#70511) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bár most a végére próbálnak összezavarni, de összességében jobb a harmadik évad mint a második, az előzőben elfogyott a koncepció.
Amit nem tudok megérteni és elfogadni is nehezen, mi az anyjuk valagáért kell nekik két év mindig a következő évadig?
Én úgy hallottam, hogy a következő 2022-ben jön ki, bár már láttam olyan infót is, hogy 2021, passz, de nem sok sorozat van amin ennyit szüttyögnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70513) Quqesz válasza Aryon87 (#70511) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ma nézem meg a második évad utolsó részét. Az utolsó elötti azért kemény volt(apa lánya dolog). Szóval tényleg katyvasz lett a második évad, mintha az első magyrázata/előzménye akarna lenni, de pont ezzel nyírták ki az első évad sejtelmességét/misztikumát. Ez a baj sokszor a sorozatokkal......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70514) Aryon87 válasza S e t h (#70512) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen a második évad nekem nagyon kuszára sikerült, a végén el is vesztettem a fonalat, annyit ugrált a történet ide-oda. Az első évad szépen felvezette a dolgokat, bár ott meg a folyamatos ismétlést untam :))
A 3. évad meg totál új, és érezni, hogy próbálják felpörgetni és elég éles a váltás is a poros vadnyugat után, de azért csak visszamászik oda is..

Magyarul 2 rész van, angolul meg 7 rész van ha jól láttam, úgyhogy itt is várhatok a heti 1 részre..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70515) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Tesóm is felhozta tegnap, de ide is leírom hátha valakit érdekel.
Szóval én tökre örülök, hogy ilyen "mélységeket" érint a Westworld, de ha valami komolyabbat akartok akkor sztem próbáljátok be a Mr. Robot-ot. 4 évados, igaz ha valakinek nem jön be az első évad a hackerkedős dolog miatt akkor még nézhetné szerintem, mert idővel nem ez lesz a központi szál, sokkal jobban kibontják. Sőt, a 4. évadra olyat hoznak be ami a sorozat kicsúcsosodása. Nem láttam még ennél jobb sorozatot, pedig azért amikor hétfőnként kijött a trónok harca akkor minden reggel ott ültem az HBO (khm torrent) oldalon és már néztem is, tök m1 h munkába mentem vagy suliba. De hát a GoT ehhez képest lóf.. se.
Ma bepróbálom a westworld-öt, hátha beránt, bár én nem vagyok ezeknek a híve.
Mostanában inkább a Harley Qiunn-t nézem ha már nincs supernatural :DDD :DDD :DDD
Na meg a Clone Wars!!!

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70516) mentic18


mentic18
tag

Le akartam írni az új szerkesztő felületen hogy elkezdtem a westworld-öt. De nem tudok írni az új felületen? Valaki megnézné, aki ért hozzá? :D
Jut eszembe Westworld.
Akkora csavarok azért nem voltak az első évadban. Az első 9 rész nagyon jól össze volt rakva, de az utolsó rész kicsit rontott az összképen. Nem kell mindent megmagyarázni, a néző nem hülye (legalábbis sokan nem vagyunk hülyék), lehet sejteni a vége felé, hogy ki a rossz és ki fog meghalni, ki az aki bekattan stb. Meg ha valaki öntudatra ébred (ami korántsem lett olyan jól előadva) az nem megy vissza a nem valós lányához. Vagy az van, hogy az érzelem nagyobb jelentőségű a robotokban mint a tudatos cselekvés.

Samsung Galaxy A53 5G

(#70517) akooos válasza mentic18 (#70516) üzenetére


akooos
veterán

Biztos velem van a baj, de az első évadban nagyot néztem amikor kiderült ki is Ed Harris karaktere. Remélem spoilermentesen érthető melyik plot twistre gondolok.

(#70518) Aryon87 válasza akooos (#70517) üzenetére


Aryon87
félisten

Azon en is lestem egy nagyot.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70519) S e t h válasza mentic18 (#70516) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az első évad ezen a filmen alapult [link] , utána meg megállt a tudomány, nem tudták mit kezdjenek a sztorival.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70520) Quqesz válasza mentic18 (#70516) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na akkor a másodiknak neki se kezdj....magyarázkodás szagú lesz sokkal kevesebb csavarral.... :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70521) mentic18 válasza Quqesz (#70520) üzenetére


mentic18
tag

Elkezdtem. Az első bitang jó volt a kilencedik részig. Hallod Ed Harris rohadt jól hozta amit kellett de a történet elég gyorsan elpuskázta h ki ő valójában. Imádtam az első évadot és nagyon jó csavarok voltak benne és hal istennek nem akartak mindent csak az utolsó részben elsütni hanem voltak előtte is csavarok szép számmal. De a 10.rész teljesen kiszámítható lett az előtte lévő részek miatt. Ha a második évad következő 8 része is ilyen lesz akkor nagyon unatkozni fogok. Amúgy a legtitokzatosabb szereplő halt meg a végén. Lehetett volna ezt izgalmasabban is megírni.

Samsung Galaxy A53 5G

(#70522) Quqesz válasza mentic18 (#70521) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Biztos, hogy meghalt? :DD
És tutira tudod ki is valójában Ed Harris?
Tegnap megvolt a második éved és basszus majdnem lemaradtam a lényegről(2 évad 10 rész a stáblista után van még egy kis filmrész!)
Szóval bár laposabb a 2 éved, lesz még csavar. :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70523) Aryon87 válasza Quqesz (#70522) üzenetére


Aryon87
félisten

Es a 2. evad lapossaga utan kb hipersebessegbe kapcsol a 3. evad. Teljesen mas vilag..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70524) Quqesz válasza Aryon87 (#70523) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mármint az a 2 rész? :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70525) Aryon87 válasza Quqesz (#70524) üzenetére


Aryon87
félisten

Aha:))
Aztan lehet lefullad

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70526) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Mire jó egy használt és rossz laptop. Apóséktól elhoztunk 2db 10-es laptopot, mert nem használják, jó lesz az egyik gyereknek. Az egyik ebből kijelző hibás, mehet kukába. Aztán eszembe jut van benne egy 320gb-os vinyó. Na gyorsan szétszedtem, vinyó kivesz, 2e forint hozzá a ház és egy partíció összevonás után egy formázás. 1 külső tárolóval több. Most felraktam rá a sorozatokat, úgyhogy mehet a Narcos sorozat! :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70527) Quqesz


Quqesz
nagyúr

[link] na erre kíváncsi leszek mi sül ki belőle

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70528) #30610944 válasza Quqesz (#70527) üzenetére


#30610944
törölt tag

Most mondjam azt hogy sejtettem.
:DDD
Mai vilagban a metadata tobb penzt er mint az arany.
De emberek erre csak legyintenek ugye. Nekem nincs mit titkollnom, tolem ugysem tudnak mit ellopni mit kezdenenek az en adataimmal...ilyen valaszokat adnak.
Aki meg foglalkozik a privacy-val kicsit mint en azt meg hulyenek nezik.
:C

(#70529) Aryon87 válasza Quqesz (#70527) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet Aranyhaj már rájuk is kezd izgulni, nem elég neki a Huawei..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70530) nrg_52 válasza Aryon87 (#70529) üzenetére


nrg_52
addikt

Az aranyhaj tul szep nev neki. Nevezzuk inkabb tramplinak.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70531) Aryon87 válasza nrg_52 (#70530) üzenetére


Aryon87
félisten

Ó én csúnyább névvel illetem őt, de inkább nem írom le :DDD
De jah, a Trampli az jobban áll neki :DDD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70532) vodrosjozsi válasza Quqesz (#70527) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezért nem lehet feljelenteni őket?
Annyira szánalmas az egész, ezért se fogok vásárolni kínai telefonokat.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70533) #30610944 válasza vodrosjozsi (#70532) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mindent ott gyartanak szoval ilyen erovel minden kinai.
:DDD

(#70534) Quqesz válasza vodrosjozsi (#70532) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hol szeretnéd feljelenteni őket? Itthon, kínában, az usa-ban? :F

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70535) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#70532) üzenetére


nrg_52
addikt

Mindenki csinalja, csak van akirol meg nem derult ki. Ilyen ez a popszakma...:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70536) vodrosjozsi válasza Quqesz (#70534) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én nem csinálnám xD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#70537) Intruder2k5 válasza vodrosjozsi (#70532) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Csak az a baj, ha nem lennének a kínai telefonok, akkor Samsung-ot sem kapnál már 500k HUF alatt semmilyet. Szóval aki nem akarja ne vegye, de örüljön neki, hogy van, így ő is olcsóbban jut az övéhez. Ha csak persze nem az a gondja, hogy nem tudja már hova tenni a pénzét. A két nagy nyilvánvalóan még jobban elszállna, ha nem lenne olcsó(bb) konkurencia.

[ Szerkesztve ]

(#70538) trebrona válasza Intruder2k5 (#70537) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez sem feltétlen igaz már mostanában, a kínai gyártók idei csúcskategóriái, P40-P40Pro, Mi10-Mi10Pro, OnePlus 8Pro igencsak apple/samsung flagshipekhez árazottak...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70539) Intruder2k5 válasza trebrona (#70538) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehet, de ez egyrészt csak a csúcskategória, másrészt ha ezek nem lennének, akkor nyilván a nevesebb gyártók árai is még magasabbak lennének, hisz jelen helyzetben ők is kénytelenek kicsit igazodni a piachoz. Ha viszont csak ők diktálnának...

Mondjuk nekem aztán tényleg mindegy, amíg lehet használható telefont kapni 50k környékén, addig tőlem mind azt csinál amit akar. És nekem mindegy mi van ráírva, sőt nem is várok el tőle semmi különöset, bírjon ki 3-4 napot az akkuja az én felhasználói szokásaim mellett, menjen rajta a chrome, és lehessen róla telefonálni.

[ Szerkesztve ]

(#70540) Quqesz válasza trebrona (#70538) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos van egy folyamatos áremelési tendencia minden gyártónál. Arra leszek kíváncsi ez a vírusos gazdasági helyzet szab-e egy kicsit gátat ennek. :F

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70541) nrg_52 válasza Quqesz (#70540) üzenetére


nrg_52
addikt

A f@szt. Inkabb emelnek...

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70542) Quqesz válasza nrg_52 (#70541) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most visszaesett a kereslet, hátha ez észhez térítí őket...... De amúgy igen, sanszosabb az emelés...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70543) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Az új [olcsó] redmi széria... Nos ez is feljebb lépett árban.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70544) kali válasza Quqesz (#70540) üzenetére


kali
legenda

Nem úgy tűnik...
Az meg csak adja a lovat a nagyok alá, hogy az eddig olcsóbbak is csak drágulnak más gyártóknál.
Fogyasztói oldalról lehetne nyomást gyakorolni, ha például nem sokan rohannának azonnal az új csúcstelefonokért.

(#70545) #30610944


#30610944
törölt tag

Szerintem meg a dragak megmaradnak draganak nem fognak csokkenteni de emelni sem. Viszont lesznek olcsok is thanks to Apple. Azt ugye mindig is tudtuk, hogy Apple trendet teremt, mindenki majmolja oket es most kijottek az SE-vel ami nagyon jo aron, nagyon jo minoseg mellett topp hardvert ad kis kompromisszumokkal. Ezt kovetni fogjak majd. Lasd OP Z nemsokara jon. Es osszel is lesz olcso iPhone ertelmes meretben meg egy 11 utod is aminek szinten nem veszes az ara de tovabbra is lesz meregdraga Pro szeria.

(#70546) nrg_52


nrg_52
addikt

Ti nagy sorozatevok! Yellowstone c. sorozatot latta valaki? Mennyire fosch?:DDD

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#70547) Aryon87 válasza nrg_52 (#70546) üzenetére


Aryon87
félisten

Passzolom :))
Nemrég fejeztem be a Westworld 3. évadát angol szöveg + magyar felirattal. Lestem mint hal a vízben, teljes fordulatra kapcsolt a sorozat, az első 2 évad álmossága csak tévoli emlékfoszlány..
Siren is beindult a 3. évadra, minden héten várom az új részeket.
Egyelőre ennyit nézek..

Csak nekem tűnik úgy, hogy a legtöbb esetben a sorozatok a 3. évadra találnak magukra? Már ha megérik azt, és nem kaszálják el..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#70548) Quqesz válasza nrg_52 (#70546) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én sem ismerem. Most Escobart nézem(Narcos). Elég jó sorozat(fullra szerethető figura Escobar benne :Y , persze ha nem kegyetlenkedne időnként)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70549) #30610944


#30610944
törölt tag

En most ilyeneket nezek YouTube-on: [link] :DDD

(#70550) aprokaroka87 válasza vodrosjozsi (#70532) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azért a Xiaomi adatvédelmi irányelvek elég sokmindent le ír, persze azt nem hogy inkognitó módban is gyűjt adatokat.

De szerencsére pl Xiaomi esetében az ilyen dolgokat lehet blokkolni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.