Aktív témák

  • spiritex

    veterán

    A szakértőkhöz lenne pár kérdésem android témában:

    Van egy tabletem, aminél frissült a rom, de most újraindítás után egyik Belső user tárhelyről külső SD kártyára áthelyezett játék sem akar elindulni, a LETÖLTÖTT fülön furcsa szürke egyforma ikonjuk van kis SD betűkkel és 100 KB körüli mérettel, pl. az Angry Birds Space neve: com.rovio.angrybirdsspace.ads és 124 KB.
    Az SD-KÁRTYÁN fülnél ugyanaz a szürke ikonja van mindnek viszont 0.00B a méretük! Amikor vissza akarom rakni a táblagépre, azt írja ki, hogy Nem lehet..., mert az alkalmazás nem létezik, ha pedig indítani akarom, akkor azt, hogy az Alkalmazás nincs telepítve.

    A kérdéseim, hogy:
    - Hova lettek az 50-60 MB-ok?
    - Eltávolítottam a játékokat egyessével, de 1-2 másodperc alatt távolította el őket, szerintetek nem maradt fenn valahol az a sokszor 50-60 MB-nyi adat (ekkora volt nagyjából mindegyik játék)?
    - Hol keressem a szemetet, ami valószínűleg fennmaradt valahol?

    Előre is köszi!

Aktív témák