Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33751) Richee11 válasza F-ECT$ (#33750) üzenetére


Richee11
senior tag

köszöntem!!

(#33752) volvoguy


volvoguy
addikt

Udv! A Wefi Pro-hoz hasonlo appot ismertek meg, ami automatikusan csatlakozik meg nem ismert nyilt hotspotokhoz?:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#33753) Syd69 válasza VMatteo (#33738) üzenetére


Syd69
aktív tag

A gyári (beépített) is!

SD-n csinálsz egy ringtones mappát, majd abban egy alarms, notifications és ringtones mappát. Értelemszerűen feltöltöd, majd beállítod a progiban a kedvencedet. Ja jó belső tárhelyre is.

Alma

(#33754) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Cerberusnál gubanc van nálam. :( Továbbra is számol visszafelé...:(

(#33755) ERPY válasza Bobby G. (#33754) üzenetére


ERPY
őstag

Akkor valamit elronthattál a free liszensz kérésnél. Én több telóra is csináltam, és mind jó lett.

(#33756) decoati válasza decoati (#33735) üzenetére


decoati
aktív tag

CloudAround felejtős, ritka gyengén megírt valami. Akkor már ES-ből tallózni a dropbox mappát, és onnan indítani a lejátszást: ugyanúgy streamel, gyönyörűen megy.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#33757) rtzmp válasza petipetya (#33500) üzenetére


rtzmp
aktív tag

ebook olvasó szinkronra próbáld ki a Mantano Readert, van cloud funkciója - azt nemtom, hogy a free-ben benne van-e...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#33758) Mcfery


Mcfery
tag

Hi!

Mindenki tart attól, hogy egy app. letöltésével bekap egy olyan vírust ami a
tudtán kívül emelt dijas hívást vagy sms-t kezdeményez.
Hívás kontrolra én [ezt] használom, ami minden telómról kezdeményezett hívásnál megkérdezi, hogy biztos ezt a számot akarom hívni?(néhány véletlen hívástól megmentett már)

Ami a kérdésem lenne felétek,tudtok-e SMS-re valami hasonlót?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#33759) petipetya válasza rtzmp (#33757) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi! :R

Viszont sem az ingyenes, sem a fizetős részében nem tudok új accountot létrehozni a mantano cloud-hoz mert hibaüzenetet dob, illetve a weben sem találtam erre vonatkozó részt. :F

"nincs rá lezsóidő"

(#33760) Fauno


Fauno
tag

Sziasztok,

egy kis segítséget szeretnék kérni. Ha valaki ír egy android alkalmazást azt feltöltheti ingyen az android marketra? Ha nem akkor mennyi kell érte fizetni ingyenes verzió esetén, és mennyit fizetős verzió esetén?

köszi.

(#33761) Melack


Melack
veterán

Helló!

Olyan kérdésem lenne, hogy a GTalk alkalmazás mennyi netforgalamt eszik? Mert szeretnénk azt használni beszélgetéshez, de párom netkerete 100 Mb - igaz, tlforgalmazási díja nincsen, csak lassítják (GoNet M csomag). Nekem meg szinte korlátlan, de az előfizetésemben nincsen sms.

Köszönöm a válaszaitokat!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33762) St3ven válasza Melack (#33761) üzenetére


St3ven
addikt

A 100 mega böven elég lesz, hiszen lényegében csak karaktereket kell továbbítania.

Söt, haveromnak elég egy havi Viber-ezésre is, Ti is jobban járnátok vele szerintem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33763) Melack válasza St3ven (#33762) üzenetére


Melack
veterán

De a Viber nem használ túl sok adatot? Mert ha azt nézem, hogy a rendszer frissítgeti magát (Gmail fiók, FB fiók, időjárás), akkor a Viber már eléggé kizsigerelné a csomagot (lassított csomaggal nem tudom,hogyan működik :/ )

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33764) half333


half333
őstag

Tudtok olyan programot,amivel lehet beállitani a led villogást,szinét?

(#33765) St3ven válasza Melack (#33763) üzenetére


St3ven
addikt

Az üzenet részével akkor sem lenne gond, de telefonálni már nem lehetne, az tény.

Ha éppen nem használod, kevesebbet eszik, mint a FB...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33766) Melack válasza St3ven (#33765) üzenetére


Melack
veterán

Üzenetküldés? akkor lehet utána kellene néznem ennek a proginak :)

Jó ez az Android, és sok felé képpen lehet moddolni :D Csak elgyen elég a neted hozzá...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33767) St3ven válasza Melack (#33766) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, azért is bátorkodtam javasolni. Olyan, mintha sms-eznétek. Korlátlanul. :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33768) Melack válasza St3ven (#33767) üzenetére


Melack
veterán

Soha rosszabbat :) Akkor ezt neki is elővezetem. Vmi egyszerű adatszámláló progi, ami könnyen kezelhető? Mert én a Traffic Controlt használom most, de azt párom az Angol nyelv miatt nem fogja szeretni :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33769) 313313 válasza Melack (#33768) üzenetére


313313
addikt

Call Meter 3G-t használom jelzi a le/fel töltött adat mennyiséget is, tegnap volt róla szó itt fórumban, hogyan is kell beállítgatni, mivel hívásdíjat/sms díjat szinte mindent beállíthatsz, így nyomon követheted az előfizetés végösszegét.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#33770) vendingo válasza Melack (#33768) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem a droid stats jött be, de az nagyon.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#33771) Mcfery válasza Melack (#33768) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

Adatszámláló és Magyar(by:R RootRulez)
[link]

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#33772) St3ven válasza Melack (#33768) üzenetére


St3ven
addikt

Húha, én a Call Meter 3G-t használom, mint számlázóprogi, de az igen összetett, itt a 3G Watchdog-ot szokták ajánlani kifejezetten adatforgalomra, nemtom, magyar-e.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33773) Melack válasza Mcfery (#33771) üzenetére


Melack
veterán

Hmm, akkor azt hiszem ezt meg kell lesnem, ill megvennem :D

(#33769) 313313 és (#33772) St3vn: neki igazából olyan kell, amire ránéz és ok. A beállítás az enyém, azzal úgyis én fogok szenvedni. :DD EcoMIx díjcsomag + GoNet M amire számolnom kell.

Viszont egy kérdés: úgy tűnik - mostmár tuti - hogy a GT540 helyett egy HTC Desire-t fogok nyúzni :D Ha én megveszem a Traffic Controll progit, akkor azt hogyan tudom utána a Desire-re feltenni?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33774) dokee78 válasza Melack (#33773) üzenetére


dokee78
félisten

Úgy tudod feltenni,hogy ugyanazt a Gmail accoutot használod.

(#33775) Melack válasza dokee78 (#33774) üzenetére


Melack
veterán

Akkor azt hiszem megveszem életem első appját :) Köszi az infót!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33776) St3ven válasza Melack (#33773) üzenetére


St3ven
addikt

Google accounthoz kötik a vásárlásaid, azaz "átvihetö" más telóra, pontosabban ingyen letöltheted majd a HTC-dre.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33777) Melack válasza St3ven (#33776) üzenetére


Melack
veterán

Ez az átvihető egy érdekes kifejezés itthon. Mindegy is :) Most még körbejárok pár ilyen progit, aztán meglátom. Ez a DroidStats most birizgál rendesen, de a Call Meter 3G-t szerintem kihagyom.

Android Picasa klienssel volt már valakinek dolga?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33778) porse válasza Melack (#33768) üzenetére


porse
senior tag

T-mobile oldalán meglehet nézni mennyi neted van még, ezért szerintem felesleges külön adatszámlálót tenni rá, ha nincs túlforgalmazás.

... szerintem.

(#33779) Melack válasza porse (#33778) üzenetére


Melack
veterán

Az páromé :) Én a Telenornál vagyok. Nekem is van ugyan, de rühellek belépni mindenfelé :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33780) porse válasza Melack (#33779) üzenetére


porse
senior tag

Hát én inkább belépek heti egyszer, ha érdekel mennyi van még, minthogy fusson folyamatosan valami feleslegesen, mert én meg azt rühellem :D

... szerintem.

(#33781) Melack válasza porse (#33780) üzenetére


Melack
veterán

Egységes szolgáltatói egyenlegfigyelő appot mindenkinek! mozgalmat fogok kezdeményezni :) Kinek mi jön be :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33782) St3ven


St3ven
addikt

Hogyan tudnék egy Opera Minis könyvjelzőt kitenni az asztalra?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33783) Danex


Danex
addikt

Hello. Segítségetekre lenne szükségem. Olyan alkalmazást/alkalmazásokat keresnék ,hogy egy java alapú smartphone (SE w715-tel) tudjam vezérelni bluetooth-on keresztül az android telefonom mediaplayer-ét (ZTE Skate, 2.3.7, CM7).

Párositás sikeres, w715-tel mediaplayer-es távirányitó mód azonban bármi parancsot küldenék a telefonon csak betűket jelennek meg a keresősávban. Mivel a w715-ön betudom állítani milyen karaktereket küldjön a rendszer bizonyos gombnyomásokra ezért már csak olyan mediaplayer kéne ami tud is valamit kezdeni ezekkel a parancsokkal.

Remélem ismertek ilyet, vagy megoldást erre. :U

előre is köszi! :R

(#33784) domerator válasza St3ven (#33782) üzenetére


domerator
veterán

Az operaminiben a címsor melletti kis sárga csillagra bökve nem ajánlja fel ennek a lehetőségét?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33785) St3ven válasza domerator (#33784) üzenetére


St3ven
addikt

Na látod ez olyan kézenfekvő, hogy eszembe sem jutott... :N Köszi!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#33786) domerator válasza St3ven (#33785) üzenetére


domerator
veterán

Nem annyira régóta van ez, hogy mindenkinek nyilvánvaló legyen. :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33787) DemonDani


DemonDani
addikt

egy vicces progi jutott eszembe, kíváncsi vok, van e olyan, hogy méri, mennyi G-vel mozgatom a telefont?
tud itt vki ilyenről? mint az a gravity ball

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#33788) Fehércápa


Fehércápa
aktív tag

A ceramic destroyer-től olyan szinten melegszik a Rayem,hogy alig bîrom kézben tartani. Ez ennyire igénybeveszi a procit?

[ Szerkesztve ]

(#33789) #68216320


#68216320
törölt tag

Mondanatok olyan appot amivel felolvashatoak szoveges doksik, ebook-ok, pdf-ek? Megvettem Mariskat es nem tudom hallgatni a hireket vele.

(#33790) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Tud valaki jó mp3 lejátszót androidra?
Skate-re menne

(#33791) fatal` válasza bluobluo75 (#33790) üzenetére


fatal`
titán

PlayerPRO, PowerAMP, MortPlayer, Winamp, N7 válogass :D

(#33792) TRob1 válasza fatal` (#33791) üzenetére


TRob1
veterán

Most mondj pár rosszat is. :))

¤ R'n'R ¤

(#33793) fatal` válasza TRob1 (#33792) üzenetére


fatal`
titán

ZPlayer :D Biztos van még, azért az összes szar lejátszót nem fogom végigpróbálgatni :D

(#33794) Mika1227


Mika1227
őstag

Vannak olyan web oldalak ahol nem minden videót játszik le a telóm pl. az időkép oldalán is van olyan animáció ami nem megy. Milyen videolejátszót érdemes használni, hogy elinduljon az ilyen jellegű dolog is?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#33795) Karma válasza Mika1227 (#33794) üzenetére


Karma
félisten

Ilyenkor praktikus lenne elárulnod, milyen telefonról is van szó :U

Egyébként frissíts Flash Playert, ha azzal se megy akkor jó eséllyel Silverlight alapú a cucc, az meg sohase fog működni.

“All nothings are not equal.”

(#33796) Mika1227 válasza Karma (#33795) üzenetére


Mika1227
őstag

LG Optimus Black.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#33797) idegenufo válasza fatal` (#33791) üzenetére


idegenufo
tag

A legjobb a PowerAMP! Elég sokat kipróbáltam, ez szól a legjobban és a limiterét ki lehet kapcsolni! Nem úgy mint a többinek..! Így lehet adni rá mélyet és magasat úgy, hogy nem halkul el tőle a zene ha sokat adsz rá.

(#33798) TRob1 válasza idegenufo (#33797) üzenetére


TRob1
veterán

Ne hülyéskedj! És ezt eddig miért nem említetted? ;]

¤ R'n'R ¤

(#33799) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Rootoltam a telomat de nem jut eszembe a program neve amivel le tudom tíltani egy program elindulását. Segítenétek?

HAJRÁ VIDI !!

(#33800) decoati válasza TRob1 (#33798) üzenetére


decoati
aktív tag

ez már tuti kamu, én ezt már nem hiszem el

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.