Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56999) kissj83


kissj83
tag

Sziasztok!
Már vagy egy hete vagyok egy Lg G Tab 10.1, boldog tulajdonosa.
Megbízható, 10 colos készüléket akartam, főleg netezésre, videók nézésére, amire eddig egy Motorola Defyt használtam. Sokat vacilláltam az ASUS tf103CX-en is, de a kompatibilitási problémák miatt és a kisebb belső memória miatt végül az LG mellett döntöttem. Összességében elégedett vagyok vele, arra amire vettem, tökéletesen megfelel. Mióta játszani már nem szoktam, szívesen nézek DOTA 2 meccseket elalvás előtt, ami jól működik a Twitch TV alkalmazással.
Masszív készülék, a sebességgel semmi gond, a kijelző is szép, de azért látszik, hogy nem FHD.
Egyelőre két dolog zavar. Csak hordozható, kistöltőt adtak hozzá, amiről nagyon lassú a töltés és hogy a Plants vs Zombies 2 durván be tud lassulni rajta pedig nem gondoltam, hogy ilyen erőforrás igényes játék.
Más játékkal még nem próbáltam, de nyugtassatok meg, hogy ez nem a készülék hibája, hanem ennyire gyengén van optimizálva a játék!
Először féltem, hogy nagy lesz a 10 col, de a párom ragaszkodott a nagy kijelzőhöz, így ilyet vettünk. Akinek nem szempont a mobilitás és otthon használná, mint mi, nyugodtan vehet ilyet!

Köszönöm mindenkinek, sokat segített ez a fórum a döntésben!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.