Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    válasz janakbacsi #55467 üzenetére

    Pontosan melyik változat ?

    (#55469) sbazsi

    Hivatalosan ilyen lehetőséget egyik gyártó sem kínál, nem hivatalosan viszont pár modellnél megoldható, de nem mondható sem legálisak, sem kockázatoktól mentesnek.
    A Teclast X98 3G az egyik ilyen modell, van is hozzá leírás. A másik pedig az Onda V975i, aminél ugyan a gyártó kukázta ezt a projektet, de egy nem hivatalos, nem végleges és bugos verzió viszont fellelhető az interneten.

    (#55471) Nataniel

    Megoldható ≠ megoldott.
    Attól, hogy valamit Bay Trail-T hajt még nem jelenti automatikusan azt, hogy meg is oldható rajta dual boot. Ha ennyire egyszerű lenne a történet tele lenne az internet az erről szóló tutorialokkal.
    A linkelt Ramos modell gyárilag ilyen, ők a saját módszerűkkel megoldották. Az is csodának számít, hogy egyáltalán ebben a formájában piacra kerülhetett.

    (#55477) berzebub

    Ekkora kamu hülyeséggel ritkán találkozik az ember. :DDD
    Te komolyan elhitted, hogy egy random ARM-es Androidos tabletre Windowst lehet telepíteni, amin aztán a desktop alkalmazások is futtathatóak ? Meg exe to apk konverter ? :)
    Ennyire már ne legyünk naivak. Vannak dolgok, amik a büdös életben nem lesznek megoldhatók, és ez pont egy olyan dolog. Cserébe viszont, ha letöltöd ezt az alkalmazást kapsz egy jó kis trójait és egyéb finomságokat, ami után lehet majd takarítani, és rendszert újratelepíteni.

Új hozzászólás Aktív témák