Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:01:26

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ R9 290 / 290X / 390 / 390X téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35566) D4ni


D4ni
őstag

Sziasztok ismét! Korábban írtam,hogy az Asus enyhén szólva nem biztosította az elvártakat, sőt a szervize (már ha lehet hinni a létezésében) csapni való. Első alanyom egy r9 290 dc2oc típusú csodamashína volt, kb 1-2 hónapig használtam (kicsit durva volt számomra,hogy gta 5 közben 94 fokon fütőtte a kéglit) ha felhúztam a ventit az sem segített. Tehát 1-2 hónap múlva ment vissza az Asusnak nagykeren keresztül, amit TÖBB MINT 3 HÓNAPIG simán húztak, kaptam egy VADI ÚJAT helyette. A kártya úgy selejtes volt ahogy volt, emlékeim szerint memória hiba volt a ludas, terhelés közben okés volt, de amint lekapcsoltam a játékot azon nyomban fekete kép és ennyi. Beküldtük ismét, ami kb MÁSFÉL KÉT HÓNAPJA volt. Kicsit kivoltam akadva,hogy az Asus megint pöcsöl vele de hála kedves cimborámnak (az ő segítségével tudtam beszerezni a kártyát jó áron) elégszer pirított oda a nagykernek, ahhoz hogy pontot tegyünk a dolog végére. Nyilván a pénz vissza lett volna a legjobb (egyéb anyagi okok miatt) ,vagy részben levásárlás, de jött a üzenet hogy csere VGA-t kapok (na mi lehet az a szar gondoltam). Egyrészt örülök mert erősebb karit kapok, másrészt átkozom a gyártót mert továbbra is az ő terméküket kell használnom. Azért írtam le ezen sorokat, hogy érezzétek azt a felgyülemlett feszültséget amit nekem ez a gyártó okozott, illetve nagyon nagyon kíváncsi lennék a csere VGA-val való tapasztalatokra, márha valaki választotta azt a típust. A Típus ha minden igaz:

https://ipon.hu/webshop/product/asus_strix_r9390_dc3oc_8gd5_gaming_r9_390_8gb_gddr5_pcie/1236152

Remélem nem veszitek tolakodásnak,hogy mindezt leírtam,de nagyon gondoljátok meg hogy vásárlás előtt mire teszitek le a voksotokat, még akkor is ha jó áron tudjátok beszerezni!

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.