Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Malibutomi válasza Televan74 (#492) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azt kicsit benezted a 6800 1.32 KG, a 6800XT meg 1.36

[ Szerkesztve ]

(#502) Chaser válasza Televan74 (#500) üzenetére


Chaser
titán

én annyit nem rakok rá, csak kifusson egy passzív 1650-et ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#503) szasanyi válasza Malibutomi (#501) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez az infó pontos, ill. hol van?

(#504) Televan74 válasza Malibutomi (#501) üzenetére


Televan74
nagyúr

Akkor félre értettem valamit. :K Nekem akkor is hiányzik a réz cső! Aztán még a végén kiderül hogy vapor kamra van rajta. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#505) Malibutomi válasza tusi_ (#497) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Vigyorogjon csak miutan hangoztatta a baromsagait honapokig hogy csak 370 teljesitmeny lesz, meg a 350W-ot fog fogyasztani.

Inkabb maradok a jol bevalt GN, HWunboxed es tarsainal, kihagyom okosigort

(#506) Malibutomi válasza szasanyi (#503) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

6800XT: [link]

6800: [link]

(#507) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hat ez alapjan a kep alapjan, vagy az egesz hutes egy darab es ugy vezeti a hot vagy ahogy en nezem az a kozepso resz egy nagy vaporkamra, es azon vannak a lamellak.

[ Szerkesztve ]

(#508) Chaser válasza Malibutomi (#507) üzenetére


Chaser
titán

utóbbi megoldás szimpatikusabb valahogy
mindenesetre gyanús, hogy nincs perforálva a backplate az utolsó ventinél és mégis 300w-ot megold, alu tömbbel sztem az leginkább sehogy nem menne, hőcsövekkel is elég megoldani

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#509) tusi_ válasza szasanyi (#503) üzenetére


tusi_
addikt

Belinkeltem a videot az elobb.

6800 XT 1501 gramm, 6800 1386. Mind2 a ref kartya.

eat, sleep, play, replay

(#510) szasanyi válasza Malibutomi (#506) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi! A szétszedett hűtés alapján érdekes, így még inkább vannak fenntartásai. Na, de ~2 nap múlva többet fogunk tudni.

(#511) tusi_ válasza Malibutomi (#506) üzenetére


tusi_
addikt

Az erdekes, hogy ugyanaz a kartya es mas tomeguk van :S

eat, sleep, play, replay

(#512) szasanyi válasza tusi_ (#511) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem ugyanaz. Az egyiken 2slotos a mási 3slotos hűtés van

(#513) Malibutomi válasza tusi_ (#511) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat en igorban meg abban sem bizok hogy le tud merni valamit

(#514) Chaser válasza tusi_ (#511) üzenetére


Chaser
titán

nem látsz bele a hűtésbe melyikben mi van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#515) tupacamaru válasza szasanyi (#512) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem arra értette hogy az egyik videóban az XT 1500, a másikban meg 1360 gramm.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#516) szasanyi válasza tupacamaru (#515) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha úgy van az más, és úgy már tényleg érdekes.

(#517) tupacamaru válasza Chaser (#514) üzenetére


tupacamaru
veterán

JayZ videójában belelátni, szerintem nincs benne semmiféle kamra meg cső. Egy natur aluhűtés, szerintem. 8:20-nál látni.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#518) Malibutomi válasza tupacamaru (#517) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Holnap kiderul ha szetszedik

Amugy vapor kamras simen lehet, az lapos, nem nagy, par millimeter vastag

[ Szerkesztve ]

(#519) szasanyi válasza Malibutomi (#518) üzenetére


szasanyi
félisten

Lehet. Eddig csak egy olyan VGA-m volt amin Vapor Chamben rendszerű hűtés volt, és rosszabb volt mint a hasonló de hőcsöves hűtések.

(#520) Chaser válasza tupacamaru (#517) üzenetére


Chaser
titán

natúr alu 300w-ot nem hiszem hogy megoldana

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#521) tusi_ válasza tupacamaru (#515) üzenetére


tusi_
addikt

:K

Igor lehet dobozzal egyutt merte le

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#522) Televan74 válasza Chaser (#520) üzenetére


Televan74
nagyúr

95C°, szétcsapatva az egész házban! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#523) Chaser válasza Televan74 (#522) üzenetére


Chaser
titán

3000rpm-mel/venti
úgy lehet ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#524) boogie84 válasza CsigaGyilkos (#496) üzenetére


boogie84
veterán

Megérdemelne mást is... ;]
Egyesek meg azt hiszik h irigységből osztják itt az ombrét! ;] Abba nem gondol bele az illető, hogy egy kib.. kártyát venne magának az ember az ilyenek haszna nélkül... Na de mindegy is.

#522 Televan
Az csudi szép lenne! :D
És Eléggé úgy néz ki, hogy így működik a dolog, de sztem messze nem lesz az 95 fok. :B

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#525) Chaser válasza boogie84 (#524) üzenetére


Chaser
titán

és a gyértó belegondol hogy téged opat' ezzel? pontosan tudják ha valami jó ár/értékben viszik majd mint a cukrot, azt is tudják előre ha alig lesz nekik, és azt is pontosan tudják mi fog történni
az "ilyenek" kihasználják a lehetőséget, a hunyók a gyártók, sz@rnak a vevők pofájába, ha valami nincs, akkor nem kell behazudni hogy van, mert fél raklapot sikerült összelegózniuk országonként

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#526) Emilió válasza Malibutomi (#484) üzenetére


Emilió
junior tag

Itt nyomon követhető lesz az új amd vgak forgalma is, szerintem lesznek meglepetések. ;)
https://www.proshop.de/RTX-30series-overview?utm_source=awin&utm_medium=cpo&utm_campaign=affiliate&awc=18501_1605553116_d50123b09249430a0c2453694623f9f2

Egyébként ez csak egy bolt a világon, de eladtak 946 3070et érkezik 575, 3080ból 901et és jön 426, a 3090ből pedig 358at és jön 185. Érdekes hogy a 3080 még azonnal elfogy, készlet nincs folyamatos csak a 3070 és 309 kártyákból, pedig itt az új amd vga start.

Holnap mikortól elérhetőek a tesztek?

Néztem unboxing videókat és képeket, az amd még csak fel sem tünteti a raytracinget.

[ Szerkesztve ]

A józan ész nem ajándék, hanem büntetés, mert nap mint nap meg kell küzdened azokkal, akiknek nincs. Főleg a kis trollokkal, akik lenyúlják az idézeted, és azt hiszik, ettől okosnak tűnnek majd.

(#527) CsigaGyilkos válasza Emilió (#526) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Szvsz holnap utántól lesznek elérhetőek a tesztek. Én úgy tudom Nov 18. van a start. Vagy akkor lesz kereskedelmi forgalomba és a tesztek Nov. 17-én 15:00 -tól érkeznek?

Visca el Barcelona!

(#528) Chaser válasza Emilió (#526) üzenetére


Chaser
titán

3090 qrva drága, semmi érdekes nincs benne hogy nem viszik úgy mint a cukrot, főleg hogy elvileg jóval olcsóbban hozza a 6900xt és még fogyasztása is kisebb lesz
az a csoda hogy 3080-at nagyon viszik, de ott már van 10gb vram a 3070 8-ával szemben, és jelentősen erősebb is nála - nyilván az a réteg viszi, aki eleve nem akar amd-t, mindegy milyen jó vagy rossz -
3070-nél meg sokan már kivárják a 6800-at ami 16gb és elvileg hozza a 3070-et, ha már eddig vártak oly' mindegy alapon

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#529) Emilió válasza CsigaGyilkos (#527) üzenetére


Emilió
junior tag

Pont ezekben nem vagyok biztos, hogy mi mikor.

A józan ész nem ajándék, hanem büntetés, mert nap mint nap meg kell küzdened azokkal, akiknek nincs. Főleg a kis trollokkal, akik lenyúlják az idézeted, és azt hiszik, ettől okosnak tűnnek majd.

(#530) boogie84 válasza Chaser (#525) üzenetére


boogie84
veterán

Komolyan úgy gondolod h így jobban járnak a gyártók (heti pár db itthon, heti pár 100db világszerte), mintha "beboritja a vilagot a termékeikkel mint a viragok a cseresznyefakat tavasszal" ?

#528 Chaser
Sztem most az jár jól aki kivárja ennek a bohóckodásnak a végét, megnézi mekkorát dob az AMD, milyenek lesznek a driverek és vesz egy kártyát.
Szvsz, már most sem veszik a 400K feletti 3080-as kártyákat. A Mai drop már elég jó volt, 330-350K környékén.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#531) Chaser válasza boogie84 (#530) üzenetére


Chaser
titán

úgy gndolom, hogy készlet nélkül nincs termék, kamu az van
ha első körben x ember akar venni és x/10 sincs az azt generálja ami most megy
aki ezt kihasználja, hát, nem a te pénzeddel teszi, saját tulajdonával pedig mindenki azt kezd amit akar
pár fokkal jobb mint azok tábora akik lopnak-csalnak-hazudnak ( :
én ezt így látom, és igen, ez bohóckodás rtx-ek terén, cpu se jobb, rdna2 még kimaradt, és lassan azintel' is bejelenthetné hogy még az idén kiad 5xxx verő cpu-t ( :
egyelőre marad a néhány % esély, hogy rdna2-ből talán lesz értelmesebb mennyiség
de lesz itt még adok-kapok, nv válaszol majd abban biztos vagyok
úh. végleges kártyát én is akkor akarok amikor már lemeccselték amit kell, az pedig tavasz környéke lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#532) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv urak :R
Árakat lehet tudni már? :((

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#533) flydomi


flydomi
junior tag

Gyerekek.
Lehet,hogy dupla annyiba fog kerulni egy mostani videokartya. :DD
Nem csak az AMD,hanem a Nvidia is. :D
Ha a mai nap utan nem fogjak majd "szetspekulalni" a tozsdet,akkor sose. :C

(#534) EXA válasza kisselandras (#532) üzenetére


EXA
aktív tag

Üdv, persze!

6800 - 579$
6800XT - 649$
6900XT - 999$

:(( ;]

(#535) , válasza Chaser (#477) üzenetére


,
addikt

A példádban a 300ezer Ft az nem a bevétel. A bevétel a 3 kártya össz eladási ára, az nem haladhatja meg a 600ezer Ft-ot éves szinten. Az említett 300ezer Ft a jövedelmed, viszont annál meg a 200ezer Ft-os határt nem lépheted túl.

(#536) Morph76


Morph76
aktív tag

Csak legyen belőlük!
Ne paper launch legyen, mint...

(#537) sNk77 válasza Morph76 (#536) üzenetére


sNk77
aktív tag

Legyenek konzolok, procik, kártyák. :) Ha ezeket mind nézzük már sokkal jobb kihozatala van az AMD-nek. Persze megértem, hogy valakinek csak proci, csak kártya, vagy konzol kéne, de nem lehet mindent ilyen rövid idő alatt, hogy minden igény ki legyen elégítve. Idegeskedni meg kár ezen, nézzük a jó oldalát. Kicsit rendbe szedi az árakat, van konkurencia (mind2 oldalnak) stb. Füstöljön majd azaz F5 ha idén szeretnél egyet, vagy ebből január, február lesz szerintem.

Akárhogy is én mindenképp AMD-re váltok, várok. És nekem ráér jövőre is ha már 4,5 évet kihúztam 1070 6700k kombóval. :) És ugye Nv bejelentésnél hittem azt, hogy oké de jó, végre van valami tényleges fejlődés és az ára is szimpatikus. Szerintem sokan várták ezt a pillanatot a 10-es kártyájukkal, aztán jól pofára esett mindenki. Én már beletörődtem az árakba, de az Nv pofátlan hazugságai áttereltek a piros oldalra. Majd meglátjuk megbánom-e (driver gondok stb.).

nádpálca

(#538) Chaser válasza , (#535) üzenetére


Chaser
titán

nem az össz eladási ár a bevétel, nem a legyek hordták össze azt amit eladsz
számlával igazolod mennyiért vetted, az utána levő részből adózol - régen ez legalábbis így volt -
qrva jó lenne már veszek ótót' fél milláért, eladom 650-ért és már adóznom kell
vagy sok szirsz@rt eladok 600e ft fölött, amit lehet anno 900-ért vettem, osztán' majd adózzak utána?
és mindez persze csak akkor ha utalás is volt a dologban, hasitasi nem kér kódot ( :
szóval kb lényegtelen, ha nagyon unatkozom utánanézek a pontos szabályozásnak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#539) tupacamaru válasza Malibutomi (#518) üzenetére


tupacamaru
veterán

Meglátjuk....

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#540) Linem


Linem
senior tag

Az Alza mikor fogja kipakolni a kártyákat? :F A többi nextgen cucc mindig kint volt előtte 1 héttel. Holnap elméletileg már kapható. Vagy az utolsó pillanatban fogják kitenni? :U

[ Szerkesztve ]

(#541) Chaser válasza Linem (#540) üzenetére


Chaser
titán

kérdezd meg ( :
lehet a "rablók" miatt csak közvetlen a start előtt, ne tudjanak scriptelgetni
vagy nem lesz náluk se, szerdán kiderül

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#543) Linem válasza #98320896 (#542) üzenetére


Linem
senior tag

Igen, kicsit ravasz voltam. :DDD

(#544) , válasza Chaser (#538) üzenetére


,
addikt

De, az össz eladási ár a bevétel, az nem haladhatja meg a 600ezer Ft-ot. A jövedelmed az a bevétel mínusz számlával igazolható beszerzési ár, elszámolható költségekkel együtt. Ez (tehát amit ténylegesen megkerestél) nem lépheti túl a 200ezer Ft/év összeget. Magyarán ha eladtál 3 db 300ezer Ft-os VGA-t (3x300e=900ezer Ft bevétel), és ezeket a VGA-kat 200ezer Ft/db áron szerezted be mindennel együtt, akkor a jövedelmed (3x300e)-(3x200e)=900e-600e=300ezer Ft, akkor máris bukta van, mert túllépted az éves 200ezer Ft-os keretet már ezzel a 3 db eladással is. Itt nagyon egyszerűen, ábrával illusztrálva is le van írva minden: Link
(Az, hogy magánszemélyek esetében a NAV foglalkozik-e ilyen dolgokkal vagy sem, már más tészta, amíg nem jelenti valaki föl a másikat, addig nem valószínű, utána viszont már kötelessége.)

(#545) hadogabi1 válasza , (#544) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Elsősorban az a véleményem, hogy engem is zavar ez a fajta kereskedés amit egyesek (pl kacsa) művel. Ettől függetlenül vicc hogy az embereknek arra van idejük és energiájuk hogy másokat nav nál jelentgessenek. Most komolyan nincs jobb dolga mint ilyenekkel foglalkozni. 3080 topicba anno én is találtam 3080 at emagon jo áron. Beraktam topicba 4 en irtak privatba hogy köszi a linket. Ebből 2 masnap mar ph n volt nem kis haszonnal. Nekem azkta sincs kartyam mellesleg varom az ati t. Ami jobban idegesítő hogy iponos, edigitalos, aquas dolgozo is van a hirdetok kozott. Na ott kb eselytelen vagy megvenni mert ki se kerul az oldalakra hanem okosba megveszi es megy ph ra... Kacsa legalabb nezegeti az oldalakat es ugy veszi meg.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#546) ScomComputer válasza hadogabi1 (#545) üzenetére


ScomComputer
veterán

Kamu...nem jelengette senki...nem kell mindent elhinni,amit a neten látsz,olvasol....nem tudtad...hehehe.. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#547) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Sehol nem látok a webshopokban alza, ipon 6800xt kártyát. Merre lehet kapni holnap hajnaltól?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#548) syIex válasza h1ght3chzor (#547) üzenetére


syIex
veterán

Elvileg holnap 15:00, nem hajnal. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#549) Jacek válasza h1ght3chzor (#547) üzenetére


Jacek
veterán

Scalperek miatt nem lehet kirakni, holnap delutan 15 ora.

(#550) , válasza hadogabi1 (#545) üzenetére


,
addikt

Hasonló a véleményem nekem is.
ATI VGA-ra szerintem már ne várj tovább, nincs értelme.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.