Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Danex válasza Shkiz0 (#841) üzenetére


Danex
addikt

Igen tudom, hogy %-ban megy, de egy 5e ft-os terméknél bukja a 2e ft-os szállítást vagy egy 400ezresnél akkor az nem mindegy. Jelenleg viszont kb többért rakhatná vissza mint amennyiért 0. napon eladja. És azt is mondtam, hogy sajnos a bolt szívja meg ezt a magatartást.

De valahol rá is van "kényszerítve" a vevő, hogy vakon vegyen egy terméket és azért a legtöbb esetben a vevőnél maradnak a dolgok, kivéve ha átverve érzi magát (vagy valaki szándékosan visszaél vele mint a proci tuningos példád és ez számomra is teljes mértékben elítélendő).

Emiatt ez tipik szürkezóna, mert mindenkinek is igaza van, meg senkinek sem. És egyedül a gyártónak mindegy és egyben ő is idézi elő ezt a helyzetet.

(#852) Shkiz0 válasza Chaser (#842) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én nem arról beszélek, hogy ne küld vissza ha valami nem ok.
Ha hangosabb mint azt vártad az már oké, meg ha nem rendeltetésszerűen működik.
De az szerintem inkorrekt dolog, hogy ha tudom már az elején, hogy csak azért veszek meg bármilyen terméket, hogy mondjuk ne maradjak vga, proci, alaplap stb stb nélkül ameddig az általam kinézett dologból nincs készleten, majd ha elérhető akkor visszabazom úgy a boltnak, hogy amúgy semmi probléma nem volt vele az számomra gáz.
De az gusztustalan dolog, hogy veszek mondjuk egy procit, kifogok egy ritka fos tuningos darabot, aztán visszaküldöm mert nem megy annyit amennyit én gondoltam, és hozok egy másikat.
És sajnos ez a mentalitás terjed idehaza is, külföldön meg már sokszor mindennapos.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#853) Bivaly26


Bivaly26
tag

Azét mondjuk hozzáteszem hogy most egy rtx3070 rt6800 áráért 1 éve komplett gépet vettem rtx 2070 el meg monitorral egyben 420 k volt ha ebből levonom a monitort akkor 300k maga a gép.Most meg ebből az összegből kártyát lehet venni.Baromira elszaladtak ebben a versengésben a fiúk,lányok az biztos és most tolja tovább az AMD ha versengésre vágyott valaki akkor megkapjuk.Feltolják az árakat.Csak legyen hozzá pénzed, mert még 1-2 év és 1 milla a gép.A monitor gyártok is beszállnak a 240 Hz meg feljebb mennek.Játékgyártok meg nem optimalizálják a játékokat sem nagyon. Én is nézem a kártyát mert édekel a tech ezen vonala.Na meg persze nem jönne rosszul egy olyan kártya ami 1440P monitoromon tud menni 144hz-el.144 avg Fps igaz 165 hz is mehetne de nem vagyok telhetetlen. :D

(#854) Chaser válasza Shkiz0 (#852) üzenetére


Chaser
titán

az egy egészen más történet
én pl amit visszavittem seasonic táp, hát azok nagyon faszák
jah, gyárilag kerregett a ventije, még jó hogy szuper halknak hirdetik
utána néztem jobban utána, mocsok sz@r ventiket raknak beléjük, még az 50+ ezres kategóriába is, nem egyedi eset a kerregő venti
és ott duplán korrektek voltak, már a két hét bőven letelt, én meg elfelejtettem, úgy felb@szott használtam mást talán, de akkor is visszavették 3 hét után
volt bq! hűtő aminél nem volt am4 lefogató, nyilván majd én 'opatom magam hogy külön veszek, mert dobozoláskor valaki benézte
pwm-es hűtőről kiderült dc, visszavittem, utána se írták át, ez meg speciel az ő hülyeségük, rosszul bevételezték, mondta is a srác mikor visszavittem nyilván ez van, de nem módosították hátha más is besz_pja ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#855) tusi_


tusi_
addikt

[link]

Elso teszt? Bar eleg gyer

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#856) warcat válasza Shkiz0 (#852) üzenetére


warcat
veterán

Ez ilyen "telefingom a Ferrarit a próbakörön majd nesze itt a kulcs, mégse kell" esete :)

EA: It's in the crate!

(#857) Laja333 válasza tusi_ (#855) üzenetére


Laja333
őstag

Csak egy premier videó [link]

(#858) gabo423 válasza tusi_ (#855) üzenetére


gabo423
kezdő

Nem rossz jó ez a ref hütő!

[ Szerkesztve ]

(#859) Jacek


Jacek
veterán

Inet.se googlival lefordítva svédről de sajna érteni fogjátok most rakták ki.

Tehát se készlet és a REF se lesz MSRP ...

Fontos információk a ma 15:00 kiadásról
A rendkívül gyenge kínálat és a rendkívüli kereslet miatt más megközelítést alkalmazunk az AMD Radeon RX 6800 és RX 6800XT kiadásához.

Először egy extra védelmet aktiváltunk a botok / skalperek ellen.
Amikor belép az oldalra, a Cloudflare közbenső szakaszába kerül, mielőtt átirányítaná a termék oldalaira, amelynek általában egy és öt másodperc között kell tartania.

A megjelenés után nagyon hamar le kell állítanunk a foglalás lehetőségét is, annak alapján, hogy hány megrendelést kapunk.
Az aktuális készletegyenleget sem mutatjuk be, csak annyit nyomtatunk ki, hogy mennyit tudunk a 'további információk' alatt a termékoldalakon.

Ennek oka az, hogy a mai kiadás csak a referenciatervet tartalmazza, amelyet korlátozott példányszámban készítettek.
Ahogy most látszik, nem fogunk több grafikus kártyát kapni, mint amennyiért kiadást kaptunk, ezért nem akarunk felesleges megrendeléseket fogadni olyan termékekről, amelyeket egyáltalán nem tudunk leszállítani.

Azok számára, akik megrendelést kapnak a mai kiadás során, szeretnénk tisztázni, hogy nincs garancia az odaítélésre. Sajnos ilyen nagy kiadások esetén nincs lehetőségünk kellő pontossággal leállítani a zárat, és sokkal több megrendelést kapunk, mint amennyi rövid.

Miután leállítottuk a foglalásokat, mindent kézzel fogunk átnézni, hogy minden rendben legyen. Később a nap folyamán e-mailt küldünk mindenkinek, aki megrendelt, a kiosztással kapcsolatos információkkal.

Ezt követően sajnos törölnünk kell az összes többi megrendelést.

Egy hét múlva, november 25-én, a harmadik fél gyártói kártyákat felszabadítják foglalásra. A pontos elérhetőségről még nem tudunk nyilatkozni, de tudjuk, hogy ezek nem korlátozott kiadások, ezért nem korlátozzuk az adott modellek megrendelésének számát.

Megértjük, hogy ez frusztráló, de reméljük, hogy a megközelítés a feltételeket figyelembe véve jól érzi magát.
Az árakat illetően
Lábjegyzetként az árképzéssel kapcsolatos kérdéseket is szeretnénk megválaszolni. Sajnos nincs lehetőségünk megfelelni a korábban közölt ajánlott árnak, amelyet az AMD döntött, ez a vételárunk alatt van. A növekvő szállítási költségek a légi fuvarozással az uralkodó körülmények között és az instabil dollárár sajnos negatívan befolyásolják ezt a kibocsátást.

[ Szerkesztve ]

(#860) Laja333 válasza Jacek (#859) üzenetére


Laja333
őstag

OCUK-on is hasonlót írtak, mondjuk csak a fórumon. Nem lesz várólista a REF-re, ha elfogy, visszakapja a pénzt az, akinek nem jutott. AIB-nél már lesz várólista.

(#861) sutatokisr


sutatokisr
tag

ha szándékosan csinálják ezeket a hisztiket a megjelenések kapcsán, akkor sem értem, h miért, kinek jó
ha nem szándékos, akkor meg mind a két brigád :W

(#862) Chaser válasza Jacek (#859) üzenetére


Chaser
titán

ki is akart tegnap fogadni velem, hogy nem csinálnak magukból bohócot mint az nv?
egy 6800xt volt a tét
mondtam hogy nem tudok mit kezdeni kettővel ;]
de még az egy is nagyon kérdéses ((( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#863) Jacek


Jacek
veterán

Az F5 legyen veletek Béláim ! :DDD GL and HF :D

(#864) sanya53 válasza Shkiz0 (#827) üzenetére


sanya53
aktív tag

Hát lehetséges.

(#865) Shkiz0 válasza Jacek (#863) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Az lesz a legszebb, ha listázva sem lesz :D

#864 sanya53
Csak azért mert a Sapphire Nitro+ XT is 250-260 között volt egy kinti nagykerben listázva nettó áron :) (Ami azóta már nem is elérhető)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#866) warcat válasza Shkiz0 (#865) üzenetére


warcat
veterán

Igen, ezen rötyögtem magamban tegnap, készülünk mi kis naívak aztán lehet esély se lesz mert nem listáznak semmit :))

EA: It's in the crate!

(#867) Omli85 válasza Shkiz0 (#865) üzenetére


Omli85
őstag

Pont ezt akartam írni éppen :DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#869) Chaser válasza Jacek (#863) üzenetére


Chaser
titán

...és a kihívás? ;]
notebookról, wifivel, majd egérrel klattyingatok' ahogy szoktam

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#870) worxland válasza Jacek (#863) üzenetére


worxland
addikt

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#872) sanya53


sanya53
aktív tag

:)) :DD

(#873) FaTHI válasza Jacek (#863) üzenetére


FaTHI
őstag

Ki is pattintottam az F5 -öt itt markolom a kezemben, és már már intim kapcsolatba kerültünk :DDD

(#874) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Ennyi volt, a kinti oldalakat már nem is lehet elérni :D :D

(#875) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Be lett mar linkelve ahol szo volt errol

Az AMD az AIB-okra adta a sok chipet, refbol nem lesz sok az egy het mulva erkezo aib kartyaknal lesz mennyiseg, de gyartonkent valtozo.

Az AMD exkluziv gyartok kaptak a legtobbet

Jayz review

[link]

[ Szerkesztve ]

(#876) Chaser


Chaser
titán

csodálom hogy még nem halt le az oldal ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#877) tusi_


tusi_
addikt

Pontosan 15 orakor

eat, sleep, play, replay

(#878) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Lehet oszolni emberek, nincs itt semmi látnivaló :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#879) kokler válasza Shkiz0 (#878) üzenetére


kokler
aktív tag

+1

Egy pillanatra beakadt az alza, de ennyi. Már megy is minden tovább és sehol a 6800... :)

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#880) FaTHI válasza Shkiz0 (#878) üzenetére


FaTHI
őstag

Azt se tudom hol és mit F5-özzek ez már sok nekem Maónika!

(#881) sanya53 válasza Shkiz0 (#878) üzenetére


sanya53
aktív tag

+1

(#882) Shkiz0 válasza kokler (#879) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Jól megvettük ezt is :C

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#884) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Amíg nyomjátok az f5-öt: kijött a Gamers Nexus review:
https://www.youtube.com/watch?v=jLVGL7aAYgY

(#885) AsakuraDave válasza #98320896 (#883) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Még a SAM-et bekapcsolom hátha feltünik valami 69 ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#886) maross válasza Shkiz0 (#882) üzenetére


maross
veterán

majd veszunk a kacsatol

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#887) likeaRAINBOW válasza Malibutomi (#875) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

hát, 1-2 játék, ahol a 6800 XT eléri a 3080 szinten, pl Borderlands3, a többiben kicsit lemarad

(#888) abridabri


abridabri
veterán

Paper Launch v2.0

(#889) sanya53 válasza Shkiz0 (#882) üzenetére


sanya53
aktív tag

nem is volt olyan drága :C

(#890) rolko


rolko
őstag

AMD.COM

Hungary :
CHS Hungary Kft
Expert ZRT
HRP EUROPE KFT
RAMIRIS EUROPE KFT

(#891) Cthulhu Dawn válasza maross (#886) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Arra legalabb "nem kell varni heteket, rogton atveheto akar sajat nevre szolo szamlaval is" ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#892) AsakuraDave válasza sanya53 (#889) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Eszt olcsón megúsztuk :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#893) FaTHI


FaTHI
őstag

Egyet tegyetek nekem is félre mindegy mennyibe kerül :DDD

(#894) kokler


kokler
aktív tag

Egyik nagykerben érkezik majd 1db 6800 XT 505.000 Ft-ért :D

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#895) Shkiz0 válasza rolko (#890) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ezekben mindben jelen vagyok, és már írtam, hogy senki sem kapott 1db-ot sem :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#896) Chaser válasza Malibutomi (#875) üzenetére


Chaser
titán

részemről rohaggyon' rájuk
jövőre ha esetleg leszek olyan hülye hogy venni akarok vga-t, feldobok egy érmét
mind az nv, mind az amd tetű banda, kalap sz@rt nem ér a szavuk, nézzék hülyének azt akire gondolok ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#897) snecy20 válasza FaTHI (#893) üzenetére


snecy20
veterán

Sajnos 1 sem jut. ;] :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#898) sanya53 válasza AsakuraDave (#892) üzenetére


sanya53
aktív tag

Igen ez nem volt sok érte, de nem igazán vagyok ideges.
Megszoktam már a sok csalódást.

(#899) EXA válasza Shkiz0 (#895) üzenetére


EXA
aktív tag

Remélem kövi héten jönnek majd a custom verziók. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.