Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) _Horka_


_Horka_
aktív tag

Bízzunk benne, hogy valóban miattunk (mezei felhasználók, vásárlók, gamerek) nem rakják még ki a kártyákat... :)

STRIX B650E-E, AMD Ryzen 7 7700X, MSI GXT 4070ti, KINGSTON FURY Rendegade 6400MHz 32GB @6000 - KF564C32RSK2-32, Fractal Design ION+ 760P

(#552) Jacek válasza _Horka_ (#551) üzenetére


Jacek
veterán

Valami lehet benne mert itt svedben sincs sehol semmi kirakva.

(#554) Chaser válasza , (#544) üzenetére


Chaser
titán

:R jogos
a könyvelőmmel abban maradtunk anno, ha játszok valamit ne legyen utalás/uv, onnantól jó szórakozást nekik ha megkeresnek ( :
egyébként foglalkoznak, de nem ilyen piti tétellel
ezért mondtam nyugodtan jelentgessék az embereket, majd a több ezer értékeléses emberkéknek fog viszketni, nem annak aki pár vga-t eladott

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#555) #09256960


#09256960
törölt tag


Tehát lesz vizes :C

[ Szerkesztve ]

(#556) CsigaGyilkos válasza _Horka_ (#551) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Ebben nagyon bízom én is! Valószínű, hogy csak startkor lehet megvásárolni lehet így próbálnak védekezni a sok hiéna ellen. Mivel valószínűleg feltűnt a kiskereknek és a gyártóknak is hogy startkor az összes eladott kártya már aznap ott ficeg ebay -en! Nem csak itthon csinálják ezt sajnos! Hátha valamit javul a helyzet!

Nekem azzal még nem lenne bajom, hogy ezt valaki haszonszerzés céljából megteszi kis tételben mondjuk. Csak az a gond, hogy ezt nagy tételben űzik és gyakorlatilag így-vagy úgy megkárosítanak vele mindenkit! Miért? Azért, mert lejáratják magát a gyártót, akik nem tudjak így a fogyasztói áron tartani a kártyát, mivel attól jóval drágábban fogsz hozzájutni. A kiskerek is rosszul járnak, mert ha valaki megveszi 2. kézből még aznap, akkor nincs reklámja az üzletnek. Mivel Te nem attól a cégtől veszed meg aki árulta, hanem 2. kézből Kukutyim Benőtől mondjuk. Így nincs meg a vásárlói élményed egy cég felé, Értsd: nem alakul ki vevőkör az üzletnek. És végül a vásárlók is rosszabbul járnak mert az akciókból nem részesülnek. A kártyát drágábban tudják megvenni. Ez visszavezet az előző ponthoz ismét, hogy miért károsulnak a kiskerek. Az akciókat nem azért csinálják a cégek, hogy valaki más nyerészkedjen belőle, hanem azért hogy a felhasználókat szolgálják ki vele a nagyobb vásárlókör kialakulásának reményében. Ha valaki kiveszi egy újonnan vásárolt kártyából az ajándék játékot és úgy adja tovább, akkor pl. a Vga kártya gyártó ebből semmit sem profitált. Elveszíti a vásárlóitól ezt a flow-t. Ezt már tegnap is leakartam írni mert téma volt, csak ügye ez off témakör, így nem tettem meg, azután láttam hogy ismét előjött ez a téma. Így leírtam!

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#557) szasanyi válasza CsigaGyilkos (#556) üzenetére


szasanyi
félisten

A helyzet csak megfelelő mennyiségű termék esetén várható, különben nem. Élelmes (pofátlan) emberek voltak, vannak és lesznek is. Sokat tenni ez ellen nem tudnak, szvsz nem is nagyon akarnak hiszen nekik mind1 ki fizeti ki az általuk elvárt árat.

(#558) _Horka_ válasza CsigaGyilkos (#556) üzenetére


_Horka_
aktív tag

Ez mind igaz, azonban egy dolgoggal még kiegészíteném. A "kiskerek" (Ipon, Pcx és társaik - tisztelet a kivételeknek) pofátlan haszonkulcsa is ott van a pofonoskosárban. Szerintem emlékszünk még a 460.000 forintos 3070-esekre... Persze, nyilván a hazai "nagykerek"-nek is része lehet ebben, ezt nem tudom.

STRIX B650E-E, AMD Ryzen 7 7700X, MSI GXT 4070ti, KINGSTON FURY Rendegade 6400MHz 32GB @6000 - KF564C32RSK2-32, Fractal Design ION+ 760P

(#559) CsigaGyilkos válasza szasanyi (#557) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

"Sokat tenni ez ellen nem tudnak, szvsz nem is nagyon akarnak hiszen nekik mind1 ki fizeti ki az általuk elvárt árat."
Igen ez sajnos igaz. Elsősorban úgyis az eladott számok lesznek mérvadók! Ez van lesz ami lesz! Engem ami miatt nagyon zavar, hogy szeretném már végre a vizes rendszerrel lehűteni az alkatrészeimet, de mivel annak a kiépítse nagy munkával jár, ezért a legfrissebb hardvereket szeretném beszerezni hozzá, hogy ne kelljen egy darabig szétszedni! Kapóra jött a 6800Xt megjelenési dátuma... Hát ez van lesz ami lesz!

#558_Horka_: Igaz ami igaz, sajnos! Azzal sem vagyunk beljebb, ha a kiskerek akarnak valami hatalmasat nyerészkedni. Továbbra is úgy vagyok vele, hogy lesz ami lesz! Azután meg stratkor a vásárlást elfelejtem egy időre! :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#560) szasanyi válasza CsigaGyilkos (#559) üzenetére


szasanyi
félisten

Hát... az XT szvsz 400k felett valószínű, de ne legyen igazam!

(#561) abridabri válasza szasanyi (#560) üzenetére


abridabri
veterán

Ez hogy jott ki ? :DDD
3080 MSRP 699 , itthon 380-400k volt
6800XT MSRP 649 ,tehat itthon 350k lesz

(#562) CsigaGyilkos válasza szasanyi (#560) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

ÁÁh, ha annyi lesz, tuti nem kell. Egy db-ot nem fogok venni belőle marad az eladóknál! Ajánlott ár kb. 180K -ra jön ki. Tudom, tudom... ezen nincs vám, meg áfa, de kit érdekel azzal együtt sem kéne, hogy 400K legyen. Szvsz 250K meg kéne állnia a dolognak! Nyilván gyári ref kártyákra értem, de mivel a 6800XT -ből a ref. hűtés is f@sza lesz így nekem az is jó, pláne hogy vizezni tervezem.

Visca el Barcelona!

(#563) szasanyi válasza abridabri (#561) üzenetére


szasanyi
félisten

És hol volt annyi a 3080? Csak az Alzán pár darab. Azon keveseken kívül akik éppen hozzájutottak aligha mérvadó. Nem akarok károgni, de csalódni fogsz, ismerve a hazai nagykerek és kiskerek mérhetetlen kapzsi, pofátlan hozzáállását.
Kivétel akkor lehet, HA lesz sok-sok kártya és mindenhova jut bőven (sajnos pont ellenkező infókról tudok eddig) esetleg jobb, Alza áron (annak aki pont megcsípi). Azt sem lehet tudni mikor lesz nálunk elérhető, lehet e héten nem is (vagy csak 1-1db amire valszeg megint csak a fentiek lesznek érvényesek).
DE mint mondtam, én is örülnék annak ha a 6800/XT kártyák megjelenése nem az NV-hez hasonlóan hírhedten vonulna a hw történelembe! :U

CsigaGyilkos: minek az ajánlott ár 180k? :F Az USD-ben megadott MSRP árral fölösleges számolni, távoli köszönő viszonyban van a magyar árakkal. Örülnék ha nem így lenne, de sajnos csodák nincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#564) Jacek válasza CsigaGyilkos (#562) üzenetére


Jacek
veterán

MSRP ár az kb. 260 bruttó, de hát ami most van egy vicc... meg kell nézni a PS5-el mit múvelnek... ampere lófac van ami 5999 svéd korona csóka licitje már 15000-nél jár de 10 alatt nincs.

(#565) FaTHI válasza CsigaGyilkos (#562) üzenetére


FaTHI
őstag

Jaja én sem veszek vga-t 300-350ezerért akkora buka lesz akár már egy év múlva mint az ólajtó. Akkor inkább várok hátha a 3060Ti ami a 2080Supert veri lesz 150-200-körül az is bukó lesz de nem mindegy mekkora. 2560x1080-p re elég lehet az is 1-2 évig!
Szaros 8gb os Rtx 3070-ért meg 350-eket kérnek elmennek az Annyukba.

[ Szerkesztve ]

(#566) kingzed97


kingzed97
csendes tag

holnap még csak a referencia kártyák lesznek kaphatók, a külső gyártók kártyái kb két hét! :)

(#567) nyul105 válasza CsigaGyilkos (#556) üzenetére


nyul105
senior tag

Én megpendítettem egy petíciót, hogy HA-n ne lehessen árulni ezeket a termékeket. Jófogásról/fb-ról/vaterán lehet továbbra is, de TALÁN ez visszafogná az ilyen embereket...
Megkaptam, hogy ez diktatórikus dolog lenne. Ez van, ezt országosan büntetni kéne, de arra meg nincs mód, amúgy nem csak a Gipsz Jakabok, hanem "nagyobb" emberek is ezt csinálják, ha megnézed az aprót.
Sajnos amíg világ a világ, a pofátlan nyerészkedò emberek megsarcolják a mezei vásárlót...
Engem amúgy a botozás/scriptezés zavar, olyan ez, mint egy játékban a hacker társadalom, tönkreteszi az egész játékot, akár egy kiadót is.

Közlegelők problémája, dögöljön meg az egész falu...

(#568) Linem válasza FaTHI (#565) üzenetére


Linem
senior tag

Éppen ezen gondolkodtam, hogy mennyire sürgős nekem ez a kártya. Egyelőre elvagyok a régi kártyámmal is. Ha az első vásárlók megvennék 300-350k-ért, mert sürgős nekik és nem számít, hogy mennyiért, és jövőre buknának rajta, az nekem csak jó lenne, mert akkor normális áron juthatnék hozzá kicsivel később. Viszont ez csak az egyik lehetőség, mert akár az árát is tarthatja a készlethiány miatt.

(#569) Omli85 válasza nyul105 (#567) üzenetére


Omli85
őstag

Amíg van ilyen árazásban is kereslet addig lesz ilyen kínálat is ezzel sok mindent nem lehet kezdeni :/. Csak azt tudják lehúzni aki hagyja magát vagy nem érdekli a pénz mert annyi van neki. Nem azt mondom, hogy jó ez így de sokat tenni nem lehet maximum annyit, hogy nem veszi meg senki de ha nem venné meg senki akkor ugyebár nem is lennének ilyen áron árulva a cuccok..

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#570) EXA


EXA
aktív tag

Ez elég jól néz ki. :Y
Kép

(#571) Malibutomi válasza Omli85 (#569) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sajna ez van a scalperek gusztustalanok, aki megveszi toluk az meg egy idiota szeintem.

(#572) nyul105 válasza Omli85 (#569) üzenetére


nyul105
senior tag

Engem az zavar, hogy scalpert az se érdekelné, ha nem veszi meg senki, hazamegy, szétfeszeli, csavarozgatja, selfizget vele, majd visszaviszi...
Ezeket nem ellenőrzi a bolt, aztán jön a következő scalper és így tovább.
Kint van az országban egy rakat kártya, amivel épp valaki bencselget, engem ez zavar...
Aztán majd nézel, hogy amit vadíújként megveszel, ott miért lötyög a csavar, miérz fura a csavarmatrica, vagy fél év múlva miért melegszik ,<- ja valaki szétkapta, folyékony fémmel újrapasztázta, aztán sebész ügyességgel visszarakta a matricát.

Félre értés ne essék, ha használtként lenne ez árulva, teljesen OK, de újként hadd ne érjen meglepetés... :W

[ Szerkesztve ]

(#573) Jacek válasza Malibutomi (#571) üzenetére


Jacek
veterán

Én ezt erősnek tartom hogy gusztustalanok,nem rákgyógyszerről beszélünk vagy kenyérről. Hanem gamer cuccokról egy vicc, ott van a baj aki 1 hónap miatt 50-100% pluszt kifizet ha ezek nem lennének scalperek sem lennének.
Esetleg a gyártók nem paperlaunchokat szornának... pls PS/Box mit gondoltak nem fogják venni? :DDD

(#574) CsigaGyilkos válasza szasanyi (#563) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

"minek az ajánlott ár 180k?" 6800 XT -re értettem, de való igaz azt kicsit elszámoltam, nekem is 195 000-re jön ki 650 dollár. Sorry, de akkor is 250-260 környékére ki kéne jönni.

#563szasanyi: Van esély rá, hogy igazad lesz az árakkal kapcsolatban, de akkor mondom én hagyni fogom a f@szba!

#564Jacek: Igen a 260 000 bruttót reálisnak tartom! A Ps5 -nél is valóban megcsinálták, hogy bevásároltak belőle sokan majd többért tovább adták, de a Ps5 -ből volt egy baromi nagy készlet azért. Nem pár db -ról beszélhetünk országonként.

#565FaTHI: "mint az ólajtó." :DDD Ez mekkora! Egyébként tuti, hogy hatalmas bukta lesz ezen 1 év után is már, ha ilyen 300-400K árakon árulják majd! Kezdem unni a megjelenés körüli problémákat lehet hogy fogom magam és bevizezem az 5700XT és majd jövő nyáron lecserélem! Megvárom még ezt a hetet, azután lesz ami lesz.

#570EXA: Ez bitangul néz ki! :Y

#567nyul105:
Engem is az zavar, hogy aki leszeretne ülni játszani a kártyával a hozzáadott új játékkal az nem tudja megtenni ezt ilyen-olyan okokból. Mindenki másnak jut csak annak nem aki használná is! :DDD Nem baj én elengedtem ezt a dolgot, ha nem sikerül szereznem akkor marad az 5700XT, lesz majd később is nem aggódom! Nem szalad el ez a kártya sem!

Visca el Barcelona!

(#575) tusi_


tusi_
addikt

Varni kell!!

Nemetorszagban bealltak az arak. Kapni itt sem lehet - mindig - de a 3080 700€ korul van, a 3070 pedig 500€. Plussz, minusz, valtozattol fuggoen...

eat, sleep, play, replay

(#576) abridabri válasza tusi_ (#575) üzenetére


abridabri
veterán

Varni badarsag ! Ha jovore veszel VGA-t addigra mar el is avul , jonnek a rancfelvarrott VGA-k : 3080TI 20gb / 6800XT TI vagy barmilyen neve is legyen amit a 3080TI ellen fognak hozni . (gondolom 24gb + tobb infinity cache )

(#577) szasanyi válasza tusi_ (#575) üzenetére


szasanyi
félisten

Az biztosan jó annak, aki külföldön él, ottani euros fizetésből. .De linkeld már lécci, mert ettől függetlenül kíváncsi vok hol kapható olyan árakon! Ti. amit én látok az messze van a 500 eurótól [link] És azokra az árakra még rájön a magsabb 16+ vs 27%) ÁFA rész plus ~18 euro szállítási költség. Számolsz?

[ Szerkesztve ]

(#578) tusi_ válasza abridabri (#576) üzenetére


tusi_
addikt

Ha a bolti ara 700, de most launchnal megveszed 900ert, aztan ha jon az uj es up to date akarsz lenni, megveszed megint 900-ert a tovabb reszeltet es eladod 500-ert a regit, na ez a badarsag.
Persze ha valaki mindig a legujabbat akarja, okay, de akkor fizesse is meg. Cigi pia helyett mondjuk meg egeszsegesebb hobby ez.

eat, sleep, play, replay

(#579) tusi_ válasza szasanyi (#577) üzenetére


tusi_
addikt

3080 [link]

3070 [link]

Itt nem az anyagiakrol van szo. 2 honap mulva ugyanannyi fps-t fog hozni, mint most es nem gazdagitottam a boltot. Igy is van hasznuk boven... Itt sem sokkal masabb a helyzet mint otthon, ha lehuzasrol van szo.

eat, sleep, play, replay

(#580) szasanyi válasza tusi_ (#579) üzenetére


szasanyi
félisten

Találtál egy - olcsó, alap - típust olyan áron, hurrá. De a lényeg, hogy mi itt és nem ott élünk, így ez teljesen irreleváns. Még az sem biztos, hogy onnan lehet rendelni és Mo-ra szállítatni.
Valszeg igen, csökkennek majd az árak de hogy mikorra és mennyivel azt fölösleges jósolgatni.

(#581) tusi_ válasza szasanyi (#580) üzenetére


tusi_
addikt

Szeptemberben ezen az oldalon is 850-900€ korul voltak a markasabb 3080 kartyak kirakva, azota visszaesett az aruk, mert mar nem fancy annyira. Es csak 2 honap telt el?

Nemtom szallitanak-e Mo-ra, felarert biztos

eat, sleep, play, replay

(#582) Chaser válasza nyul105 (#572) üzenetére


Chaser
titán

és ha a bolt használtat újként adja el, akkor ki is a hunyó?
olyan helyről kell venni ahol nem kotsogok', és akkor kb maradt az alza

abridabri
256 bittel nehéz 24gb vramot prezentálni
de nem úgy néz ki, hogy az amdnek a 6800xt-t upgradelnie kell, nyilván az nv fog árat csökkenteni a 3080-nál
3070-nél már el tudom képzelni hogy megduplázzák a vramot, és/vagy árat is vágnak, aki "nv-s", egyébként is pont lesz@rná milyen jó a 6800, vagy nem jó, akkor is az nv-t venné

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#583) abridabri


abridabri
veterán

Azt lehet tudni ,hogy a ref 6800 /6800XT tud -e fan stop-ot ?

(#584) Chaser válasza abridabri (#583) üzenetére


Chaser
titán

holnap du. már biztos lehet tudni
igazából teljesen mindegy, úgy néz ki ha nálunk lehet kapni az az alza lesz
ott pedig visszaviszed ha nem tetszik és visszaadják az árát - mindezt anélkül hogy tömeggyilkosnak nyilvánítanának -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#585) abridabri válasza Chaser (#584) üzenetére


abridabri
veterán

Ez nem opcio, nem vagyok az a fajta aki visszakuldozgeti a dolgokat, soha nem tettem eddig es ezutan sem fogom :B

(#586) Malibutomi válasza abridabri (#583) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen tud

(#587) abridabri válasza Malibutomi (#586) üzenetére


abridabri
veterán

Koszi :R

(#588) Chaser válasza abridabri (#585) üzenetére


Chaser
titán

ez nem fajta kérdése, veszel valamit, nem tudhatod hogy az-e amire számítasz, ezért találták ezt ki - az más kérdés, hogy van aki visszaél vele -
lehet durva cw-s is a tápoddal, akkor is megtartod? lehet terheleve helikopter, lehet bármi, még akkor is, ha ismert kártyáról van szó
de igazából semmi érdemit nem tudunk a refről, és tesztek jó eséllyel majd azután lesznek, hogy már rég nem lehet kapni, ha egyáltalán majd lehet kapni ( :
egy normális cégnek nem okoz gondot ez, eleve belekalkulálják a bügyébe'

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#589) Omli85 válasza Chaser (#588) üzenetére


Omli85
őstag

Nekem is az a dilemma most, hogy teszteket jó lenne megvárni de ha megvárom esélytelen, hogy tudjak venni vga-t (lehet így is az lesz).
Vakon viszont nem tudom mennyire jó vétel lehet a 6800 a 6800XT-vel szemben.
Valahogy papíron sokkal jobb vételnek tűnik az XT.
Vega 56@64-et váltanék szóval így is úgy is upgrade mindegyik de 2-3 éven belül nem szándékozok cserélni ezt sem meg vizezve is lesz szóval annyira azért nem mindegy mennyi az annyi :D...

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#590) Devid_81 válasza Omli85 (#589) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Valoszinuleg egyikkel sem nyulnal melle.
En ha most vennek VGA-t akkor tutira 6800XT-t vennek :K

...

(#591) Chaser válasza Omli85 (#589) üzenetére


Chaser
titán

alig van felár a kető közt, ez is azt mutatja, nincs gyártókapacitás
nem céljuk a nagy 6800 eladás, nyilván ugyanannyiba kerül legyártani az xt-t is, vagy nagyon kevéssel többe
leütöd ha lesz, aztán kitalálod mi legyen vele, az is egy megoldás
de pl durva cw akkor is lehet ha tesztekben nem mondják - lehet ott nem is volt - , adott táp-lap-vga függvénye, részemről olyan kártya akkor se maradna ha ingyen adnák
ha tartják 5xxx msrp árazást akkor 230 vs 260e-ről beszélünk, sztem nem kérdés hogy xt
kevesebb mint egy nap múlva kiderül, hogy mi lesz ufóéknál ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#592) szasanyi válasza Omli85 (#589) üzenetére


szasanyi
félisten

Valahogy papíron sokkal jobb vételnek tűnik az XT. - miután a kártyák pontos teljesítmény adatai sem hazai árai sem ismeretek kérlek magyarázd már el, hogy mi alapján jutottál erre a következtetésre.

(#593) Omli85 válasza szasanyi (#592) üzenetére


Omli85
őstag

Technikai paraméterekre gondoltam illetve msrp árra ott nincs nagy difi és a 6800XT-ből szansosan ki lehet majd hozni akár a 6900XT szintjét a 6800 azért kicsit jobban meg van "vágva".

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#594) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Mercateo-n már vannak belistázva 6800-asok nettó árai.

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#595) Chaser válasza Omli85 (#593) üzenetére


Chaser
titán

pontosan így van, ft-osítva 30e ft kell legyen az fe verzióknál a különbség, az a 30ft a nagyobb hűtést és több számolót sztem megéri - nyilván tuningban is jobb a hűtő miatt -
customoknál nyilván nagyobb lesz a szakadék, és nyilván a sima6800-asokból se lesz 250e alatt itthon

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#596) szasanyi válasza Omli85 (#593) üzenetére


szasanyi
félisten

Azok csak számok ami alapján nem lehet kijelenteni, hogy melyik lesz a jobb vétel.. A tesztek mutatják majd meg melyik milyen teljesítményre képes, milyen fogyasztás/FPS aránnyal és persze milyen áron. Az XT abszolút értelemben egyértelműen jobb lesz, de - az előzőek ismerete nélkül - nem feltétlenül jobb vétel is.

(#597) Televan74 válasza Sanyi19 (#594) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az a 24 munkanap,rendelésre, nagyon zsír! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#598) Malibutomi válasza Chaser (#591) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Pont semmi koze a gyartokapacitashoz. Egyszeruan a 6800-ra a hibas chipek kerulnek, amennyi hibas esz annyi 6800 jon. Legyartani ugyanannyi mivel pontosan ugyanaz a chip

(#599) EXA válasza Malibutomi (#598) üzenetére


EXA
aktív tag

Akkor elvileg 6800XT-ből lesz a legtöbb?

(#600) kris8360


kris8360
csendes tag

Amerikában milyen botrány lenne már, ha az rtx 3070-3080-3090-es kártyákat annyiért árulnák mint nálunk a boltokban. Itthon nem kellenek ebay scalperek, megteszik nekünk a boltok.
Talán az amd kártyák olcsóbbak lesznek, bár már nem reménykedek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.