- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- bitpork: MOD Júni 13 Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- M0ng00se: Hardvert áruhitelre?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Pajac: tpm.msc
- Steven: Sokat utazó kávéfüggők ide!
Új hozzászólás Aktív témák
-
GiGaBiTeX
csendes tag
Sziasztok!
Én egy A8 5600K-t néztem ki magamnak, vagy egy A8-6600K-t (attól függően milyen árban lesznek mikor venni fogom).
Kb. március-április környékén tervezem a cserét, de lenne pár kérdésem:
A benne lévő IGP elég, hogy 1366x768-ban játsszak medium-high beállításokkal a régebbi és mostani játékokkal (30 fps nekem elegendő...).
Konkrétan Mass Effect 3, Dragon Age 2, Starcrat 2, Bioshock Infinite, Dishonored, Skyrim, Batman Arkham Origins, BF3 ami érdekel (meg majd az ősszel megjelenő DA3 is ami szintén BF3/4 motort használ).
Egy A8 5600K mennyire húzható fel ? Érdemesebb nagyobb órajelű pl. 6600K-t venni csak a magasabb órajel miatt, vagy ez is felhúzható 4 GHz+ (és persze stabil is marad).
Továbbá a jelenlegi VGA-k közül mi az amit még képes a proci kihajtani ?
Előre is köszönöm a válaszokat. -
katt777
félisten
válasz
patomi #13597 üzenetére
Akkor azért nem ment teljes teljesítményen, az eredmény is fals. Nézd meg FIX 4.1GHz-en és 4.4-en, más lesz a leányzó fekvése.
Hogy lett 100.5MHz az FSB?
Én nem tudok tizedet állítani sajna.
sg22: Mivel fogod hűteni mini itx házban? A gyári hűtő nem ér szart sem, jóérzésű ember feltenni sem meri. Ha csak az APU-t húzod (lehet rendesen
), az is extra melegedés!
-
sg22
senior tag
Engem nem igazan erdekel az ara. Most rakok ossze mini itxes konfigot fm2+ra epitve es megveszem a legbikabb aput bele.
Nen akarok dvgat a kis dobozomba, de dota 2znek rajta. 6800kn eppen elvezhetoen ment full hdban, most jol kell h menjen -
katt777
félisten
válasz
stratova #13593 üzenetére
Ráadásul a szint. tesztek nem igazán adnak valós képet az AMD teljesítményéről (gyakorlati alkalmazásokban jobb), ezt magam is tapasztaltam, még ha elsőre nem is akartam hinni.
patomi: Na, majd ránézek otthon én is (4.8-on), ha el nem felejtem.
A 4.12GHz mi? Turbóztál? Mert kicsit fura, nekem mindig picit a beállított alatt marad, pl. 4097MHz.
-
stratova
veterán
válasz
patomi #13591 üzenetére
Azért gondolom a képed egy 4.5-4.6 GHz-es Richlandről készült.
Nem mondom, hogy hasra kellene esni az A10-7850K-nál látott CB értékektől, de nézzük majd meg ezt c2c hasonló NB és RAM beállítások mellett is. -
katt777
félisten
válasz
Vartanus #13590 üzenetére
Nem hiszem, hogy érdemes lenne cserében gondolkodni, amíg ki nem jönnek majd a DDR4-et támogató procik és lapok, Mantle és egyéb támogatással. Addig a jobb mai AMD procik kitartanak. Nálam legalábbis biztosan, ahogy pl. egy HD7870 VGA-t sem látom értelmét frissíteni legalább 1 évig, de vsz. még akkor sem lesz nagyon kevés az ereje (főleg Mantle-lel).
-
stratova
veterán
válasz
frescho #13582 üzenetére
Igazából két ugyan megkérdőjelezhető, de már ismert CB értékből (egy 4.9 GHz és egy vélhetően ES/gyári) kb. behatárolható az x86 teljesítmény. A GPU nyers számítási teljesítménye pedig már szinte ismert.
Ami engem a nyers számítási kapacitáson túl jobban érdekel azok az apró járulékos extrák.
Csak jelenne meg vele rendes gép [1] [2] és kiegészítő termékek [1] [2]. Mondjuk ha bővíthető lenne egy ilyen masina SSD-kártyával.Asztaliban viszont GDDR5M nélkül Kaveri is megmaradni látszik kis helyigényű HTPC alapnak, de a jelenlegi RAM-ok mellett erre A10-6700 is bőven elegendő.
AMD-nek nagyon be kellene gyújtani az OpenCL/HSA/GPGPU alá, hogy ez a kép ilyen paraméterekkel megváltozzon. -
Razermazer
őstag
Én sem várom ennyire azért, pláne ilyen áron,
akkor veszek egy intel i5-t meg egy diszkrét vgat inkább.
Majd ha szépen lemegy az ára 30-35k-ra akkor talán veszek egy kaverit(aprón). Addig nagyon jól elvagyok az 5800k-val, lap már van alá egy fm2+-os. A dualgraphicsot kipróbáltam hát elmegy, de nem estem hasra tőle.
Fps kb 18-ról felment 26-ra ennyit nem ér az egész, a mikrolaggok meg idegesítőek. Így attól is búcsút vettem.
Amennyit én játszok, arra ez az apu bőven megfelel. Ha valami nagyon megtetszik, akkor is inkább egy 7850-et 7770-7790 rakok mellé és kész. -
válasz
Borokafa #13583 üzenetére
Nagy nyereseghanyadot a felso kategorian tudsz realizalni.
A nagyobb gond az, hogy a kozepben levo cuccaik sem nyujtanak ar/ertek aranyban es funkcionalitasban olyan elonyt, amiert a felhasznalok leternenek a jol bevallt utrol. Azert van es kapcsolat a ketto kozott, mert vagy olcsobbak, de nem jobbak, vagy jobbak, de erezhetoen dragabbak is az intelhez kepest.
-
sg22
senior tag
Nemtudom ti hogy vagytok, de en mar tukon ulok. szamolom a perceket jan. 14ig
-
Dany007
veterán
válasz
diablo1984 #13577 üzenetére
Ja hogy még nem vagy józan!
Akkor nem szóltunk!
-
diablo1984
veterán
válasz
Dany007 #13576 üzenetére
gyorban ahogy látom, a 7770-es dx 11.1-et támogat, és opengl 4.2-őt, a 6770 dx11 és 4.1-es opengl. vannak még kis finomságok, mondjuk a 6770-esben 800sharder van, a 7770-esben 640, de valahol olvastam, hogy a 640-et jobban optimalizálták meg órajelek is magasabbak, ezért picsázza el a 6770-est, de ha jól emléxem nincs köztük 10-15% difi.... most így gyorsban ennyit tudtam, majd reggel józanodást követően megnézem, mit tud a fraps, anno vagy 10 éve használtam, de azóta nem üldözöm az fps-eket, gondolom manapság már fejlődött a progi is valamit!
-
Dany007
veterán
válasz
diablo1984 #13573 üzenetére
Fraps-szel tudod nézni real-time. Mi meg elhisszük neked. Nem fontos banchmarkot feltölteni.
A 28+10fps már elmegy.
Elképzelhető, hogy a 6770 még nem támogat mondjuk SM 4-et meg ilyen új fícsöröket és amiatt futhat ott gyorsabban? -
diablo1984
veterán
válasz
TaylorXIII #13574 üzenetére
majd megnézem, csak lassan céges összejövetel lesz éves értékeléssel, úgyhogy készülök! melyik játékban van még ilyen beépített teszt? mert a fraps is csak pillanatnyit mutat, az meg persze térfüggő, hogy mikor mennyit! most pl a crysisban a fűben basztatnak az alienek, na az szemre hasít is gyorsan!
-
TaylorXIII
őstag
válasz
diablo1984 #13573 üzenetére
pl fraps programmal.
-
diablo1984
veterán
válasz
TaylorXIII #13569 üzenetére
nemtom, azért nyaggatlak titeket, hogy mivel lehet mérni, hogy mit tud a cucc crysis 3 alatt!
a tombraider-t végignyomtam 5600k-val(3900mhz-en, igp húzva volt kicsit) igp-használatával, asszem valami 24fps-es átlaggal(teszt szerint és 1440x900-ban, 19"-os moncsin), az 5800k ugyanazon beállításokon, csak 22"-os moncsin és ezen a csuda felbontáson(még szoknom kell kissé) 28fps-t produkált az igp-vel(minden alapon), most ehhez képest 10 fps-el nőtt a 6770-essel, ami jó, bár sokak szerint játszhatatlan.....
hozzá kell tenni a belső benchmarkok azért(főleg a tombraidernél) nagy számolásigényű részeket választanak, ergo szűkebb, kisebb helyeken, azért hasít jobban is, de ez mindegyiknél igaz!
én csak sokat nem akartam vga-ra költeni, ez sikerült is, ahogy elnéztem a 6770 olyasmi mint a 7770, csak az több és újabb fícsört támogat, ez meg kevésbé, de jó ez, alkalmi vétel volt!
-
kopidoo
senior tag
válasz
TaylorXIII #13569 üzenetére
Crysis 3-ban erős procilimit is van sajnos
-
Dany007
veterán
válasz
TaylorXIII #13569 üzenetére
Erre mondjuk én is kíváncsi lennék.
Én mondjuk kielégszem 35-40fps-sel plusz néha 1-1 beakadást még elviselnék. De ez a minimum. Az ilyen 25-28 fps már játszhatatlan. -
TaylorXIII
őstag
válasz
diablo1984 #13567 üzenetére
Szabad megkérdezni neked hány FPS van a Crysis 3ban ami neked jó? Mert bizony vannak igen kényes emberek akiknek valszeg nem elég annyi mint neked
-
Dany007
veterán
válasz
diablo1984 #13567 üzenetére
Tényleg meglepő. Mondjuk csak azért érdekelnek az ilyenek, mert pár héten belül egy 270x-et rakok az 5800k mellé. Ami lehet, hogy már picit sok is lesz a procinak, de egy 6770-nél biztos, hogy többet is elbírna az a proci. Ami 100% az egy 7850,7870.
IGP-vel én nem is próbálkoztam újabb játékokkal. A régebbiek faszán mentek, de az újakat ki se mertem próbálni... majd most.
GTA4 pl 23-26fps-sel akadt igp-n majdnem full beállításon. Low-on,1440-ben még elment volna 30-35fps-sel de úgy meg olyan csúnya volt, főleg az árnyékok hogy inkább hagytam a p...ba. ha meg feljebb raktam az árnyékokat akkor megint beakadt és még egy robbanásig se jutottam. -
diablo1984
veterán
válasz
frescho #13562 üzenetére
ja, bocs, 1680x1050 a felbontásom! a tv full hd-s, de azon még nem próbáltam, de majd kíváncsiságból egyszer rápróbálok ezzel a kártyával, de valszeg visszább kell venni a beállításokat!
próbálom most a farcry 3-at is, na az inkább fogós, főleg egy hegytetőn, ahol a tájat lehet látni!
-
atti_2010
nagyúr
1680x1050 ha jol ertem.
-
Faith
aktív tag
válasz
diablo1984 #13561 üzenetére
Akkor most 1680 vagy 720p csak mert nem mindegy.
-
válasz
diablo1984 #13561 üzenetére
A HD alatt mit ertesz? 720p vagy valamilyen mas felbontast?
-
diablo1984
veterán
-
Dany007
veterán
válasz
atti_2010 #13559 üzenetére
Ja, összekevertem. Mert a 6670 megy dualban az 5800k-val és nem a 6770...
Akkor viszont nem is értem. V.színűleg dualban nagyobb teljesítményt kapott volna. Az mondjuk pozitív, hogy igp nélkül ennyivel lejjebb ment a hőmérséklet.
De persze továbbra se értem. Lehet csak elírás valami. -
Faith
aktív tag
válasz
diablo1984 #13554 üzenetére
Nekem Full HD-ben 6770-el a Crysis 3-om még lowon is játszhatatlan volt
-
atti_2010
nagyúr
válasz
diablo1984 #13554 üzenetére
A HD-6850 sem megy hight beallitason a Crysis 3, meg kikapcsolt elsimotassal sem.
-
diablo1984
veterán
válasz
diablo1984 #13553 üzenetére
a filternél van valami medium szinten, az advanced-résznél minden high-on! nem találtam beépített tesztet a menüben, nincs ilyen benne?
a tomb raider-nél van, ott azonos beállításon a 6770 10 fps-el többet tudott átlagban, minden ultra(meg ultimata) csutkán 11fps..... na ezzel sem fogok fullHD-ben játszani.....
crysis3-nál viszont az IGP-vel szaggatott látványosan, pedig elég gyéren volt a grafika, ezzel meg megy mint a vesztés(vagyis folyamatos)
-
Faith
aktív tag
válasz
diablo1984 #13548 üzenetére
Milyen felbontáson játszol, hogy a Crysis 3-om Highon megy egy 6770-el?
-
diablo1984
veterán
na, szereztem a 5800k mellé egy 6770-es vga-t, játék alatt mostmár lehet felfelé tolni a grafika részletességét, elbírja, crysis 3 is high-on úgy megy mint a távírat, a proci max hője így, hogy az igp-t nem használom benne 55 fok!10 fokkal hűvösebb mint igp használattal! kis olcsó kártya ez a 6770, de az igp-től fényévekkel jobb az biztos!
-
dezs520
senior tag
válasz
solfilo #13542 üzenetére
Köszi,pont most raktam fel,de semmi állítási lehetőséget nem találtam benne...
Amúgy a sajátgép azt az értéket mutatja,amit a BIOS-ba beállítottam...
Ez a CPU-Z,meg a pillanatnyit...800-1200Mhz között...
A graphics résznél meg csak az van,hogy hány megás az APU(512),meg mennyin ketyeg -
dezs520
senior tag
Most próbáltam állítani az AMD Catalyst Contor Center-ben,ott felhúzta 3300-ra...elvileg,mert a sajátgép tulajdonság,csak 3000-et ír...akkor most melyik a frankó?
És itt ugyancsak nem látok a "videokártyára" utalást... -
dezs520
senior tag
válasz
TaylorXIII #13539 üzenetére
,tudnád kicsit részletesebben?mert nem vagyok egy nagy spiller a témában...
-
dezs520
senior tag
Sziasztok,van egy A8 3820-as procim,szeretném egy kicsit a grafikus részét felhúzni.
A procit 2500-ról felhúztam 3000-re,eddig stabil,semmi gond vele,viszont a grafikai részre nem látok semmi utalást a BIOS-ba...
Elvileg ha jól tudom,azt is be lehet állítani,hogy a rendszerből mennyi memóriát használjon,na ezt sem találom....vagy nem is a BIOS-ban kell ezeket keresni?Esetleg van hozzá valamilyen TOOLkit progi szerű?
8 GB ram van a gépbe,ha ez számít valamit... -
válasz
headhunter #13534 üzenetére
Ha az a kérdés, hogy film-, fotó-, és web-megjelenítésre alkalmas-e a köv. generációs A10-es igp, 1440p-n, akkor a válasz: szerintem abszolút, a mostani csúcs-Richland APU is képes erre - lásd ezt a thread-et!
"The GPU part of the 6800K is the HD 8670D. That can output 1440P so you're all good, just make sure the motherboard you choose has a 'Dual link' DVI output, dual link is needed for 1440P."
-
Stonerice
őstag
Szereintem az amd egyre jobban elfolytja a cpu szerepét, és végül kidolgoz valamit, arra, hogy a GPU-n fusson a rendszer. Minden gépbe kötelező lesz 2 vga(ami ugye legalább 50%-ban AMD
) Legalább kilesznek használva a PCIe csatolók.
Amúgyis bzonygatják már régóta, hogy a vga mindent hamarabb számol ki mint a cpu. CPU-k fejlődési sebessége pedig csökkenni látszik a vga-k hoz képest. Ezért is nyomják annyira az ULTRA HD felbontást. Azt sem tehetik örökké, hisz ki akarna játszani egy akkora monitoron, mint egy mozivászon?
Különben is nyakgörcsöt okozSzerintem a gyorsuló számítási igény miatt megkövetelik majd, hogy az Op-rendszert is legalább 80%-ban a VGA futassa! No meg ott van rajta a jó kis gddr5
Milyen memóriaírás lennemár pci-e 5.0-val(#13535) frescho
Nekem elég lenne 4 szám is az 5-ből! Egyenlőre!
-
válasz
Gainka #13500 üzenetére
Ha nincs most penzed, de biztosan tudod, hogy lesz, akkor ket lehetoseg van: Ha van geped, akkor varhatsz. Ha nincs, akkor atmenetileg beleraksz valami gyengebb procit. Az FM2-nel egyelore tul sok a "ha" es "felteve", ezert jobb valasztas az Intel. De csak akkor, ha biztosan fejleszteni fogod es lesz ra keret.
headhunter: Jovoheti lottoszamokat ne mondjuk meg?
-
headhunter
addikt
Erre kérdésre, tudna valaki "pozitív" választ adni?
-
Nico Bellic
csendes tag
válasz
TaylorXIII #13532 üzenetére
Hát igen csak sajna ez nem történt meg.Az FX nekem nem igazán szimpatikus ,az intel meg túl drága (i5) .
Ezért gondolkodtam valami alternatív továbblépési lehetőségen. -
TaylorXIII
őstag
válasz
Nico Bellic #13531 üzenetére
Az erősebb mint a 760K. Phenom II jól sikerült nagyon. Van aki szerint azt kellett volna továbbvinni az AMDnek 32 nm-en.
-
Stonerice
őstag
válasz
Nico Bellic #13529 üzenetére
Szerintem richlandról nem éri meg váltani.
-
Nico Bellic
csendes tag
Sziasztok
A Kaveri procikból mikor jönnek az APU nélküli verziók, és milyen erősek lesznek szerintetek egy 760k hoz képest?
-
konci79
őstag
Gondoltam hogy itthon drágább lesz,de usa ~ 36000 huf-ra jön ki ,itt az 54000 ?
50% nem kevés...
Már csak az r7 260-ra leszek kíváncsi,mert az is érdekelne.. -
Faith
aktív tag
válasz
diablo1984 #13519 üzenetére
Értem, szóval Kaveri. Azt hittem, hogy ezek csak január vége fele jelennek majd meg, mostmár csak meg kell akkor várni, hogy 15-20k-val olcsóbbak legyenek.
-
B.Á.L.!.N.T
senior tag
Ja, a Carizzo menni fog DDR3-DDR4-el is. Na kíváncsi leszek mekkora különbség lesz IGP-nél a memóriák miatt...
-
Vartanus
őstag
Nos úgy fest nálam a Ricsi után most már a Kaveri is kimarad..miután Abu leírta,hogy a Carrizo már DDR4-et támogat(ami fura mert az Intel tudtommal a 2014 végén érkező Broadwellbe sem rakja bele a DDR4-es memóvezérlőt csak majd a 2015 közepétől érkező Skylake - vagy mi
-) és esélyes új foglalat is,bár szerintem még 2015 elején méregdrágák lesznek a DR4-es ramok és nem nagyon fognak 2600 fölé menni,ettől a hírtől tényleg elbizonytalanodtam,pedig mostanság akartam végre megrendelni az FM2+os deszkát.
-
kerekati
csendes tag
válasz
B.Á.L.!.N.T #13506 üzenetére
"mikrolagg", na ehhez nem értek.
De a 6670 és 7750 példánál maradva a kártyák önmagokban is teljesítenek egy bizonyos szintet, meg maguk az APU/IGP-k is ugye, külön-külön.
Csak DG-ben karöltve a kettő meg valahogy nekem úgy látszik nem az igazi.
Gondolná a laikus, hogy a kettő teljesítménye "összeadódik", de hát persze ez nem így van.
Szerintem irreálisan, kevésbé gyors %-os értelemben, így pl én ezt a DG módot majdnem tök feleslegesnek tartom.Kinek elég integrált, vesz APU-t, és ezáltal int. cucc...
Kinek nem elég, akkor dVGA.
A régóta ismert CrossFire-ba kötött két kártya összteljesítménye %-os teljesítményben sokkal jobb, mint egy APU/IGP+VGA DG mód.Csak nekem olyan, mint ha ezzel visszafele butulnánk
Kicsi off, de ez így most pont olyan, mint pl egy R7 240 kártya kadása... Ha ingyen adnák sem kellene.
-
korcsi
veterán
válasz
GeneraL_XTX #13504 üzenetére
"Normál használat mellett lehet rosszabb is lenne mint lassabb ramokkal a gyengébb időzítések miatt."
Itt azért van egy kis logikai bukfenc, nem?
-
kerekati
csendes tag
Köszi srácok!
Ebben az esetben viszont akkor egy újabb kérdés merül fel bennem.
Mi helyzet volna mondjuk akkor, ha APU és kompatibilis VGA esetén Dual Graphics-ban mőködne a kettő?Ez esetben milyen sebességű RAM-ra lehetne vajon szükség?
Ebben az esetben is "irreálisan" sok volna az a 2133?Nehéz, de próbálok néhány évre (2-4) előre tervezni, ez lesz az utolsó platformváltás. Későbbiekben alaplapot és ramot többet nem szándékozom már cserélni. Ezért gondolkodom most FM2+-ban.
Mert 1600Mhz-hoz elég volna egy AM3+ platform is. -
GeneraL_XTX
veterán
-
kerekati
csendes tag
Üdv!
Srácok, kérhetnék egy kis segítséget?Adott egy FM2+os alaplap (a88x), ami hivatalosan kezeli a DDR3-at 2133, O.C. nélkül. (O.C.-val 2400Mhz, és kis extra a PCI-e 3.0, bár ez felesleges, még nincs hozzá "Kaveri")
Ebbe adott volna pl. 2x4GB 2133Mhz (O.C. nélküli) RAM KIT.
Viszont pl egy Athlon II X4 760K proci "csak" DDR3-1866-ot tud kezelni.
Ezért gondoltam -Kaveri hiányában- beletolni a lapba most egy A10-6800k-t, mivel a leírása szerint hivatalosan kezeli a DDR3-2133-at.
Ideiglenesen most használni kellene az IGP-t, mert külön VGA hiányában szükség volna rá.De...
Később bővítve lenne egy dedikált VGA-val.És mindezt elvileg alapban kellene teljesíteni, mindenféle tuning és O.C. nélkül.
Az a baj, hogy nincs még FM2+os CPU külön, csak APU.A kérdésem az volna: hüle kérdés, de a DDR3-2133 kezelése miatt maradhat menne az A10-6800k továbbra is? Vagyis gondolnám külön VGA-val használva a rendszert maga az APU(cpu része) továbbra is kezelné a 2133Mhz RAM-ot függetlenül attól, hogy az IGP-re már "nincs szükség". Gondolom ez így van.
Csak mert -bár drágább az APU- jól gondolom, nem célszerű talán ebben az esetben már egy Athlon II X4 760K-ra kiadni -hiába olcsóbb-, hiszen a 2133-as ramokat tuning nélkül 1866-on vinné.Vagy a 760K megküldhető volna annyira, hogy elboldoguljon 2133-on?
Meg köszönném, ha valakinek volna ezzel kapcsolatban tippje, tapasztalata, tanácsa, bármi...!?
Üdv: Ati -
stratova
veterán
válasz
Gainka #13500 üzenetére
Őszintén szólva az átmeneti processzort én nem nagyon szoktam érteni. Kivéve ha valaki jó áron tud túladni a jelenlegi prociján vagy elhalálozott és cserére kényszerül.
De az alaplap cserélgetős indoklás egyelőre igaz. Azt pedig még senki nem tudja mit fogad végül FM2+ vagy hogy 2015-tel bezárólag készül-e több modulos FM2+ kompatibilis CarizzoBár ha addigra nem terjedne el komolyabban a GPGPU általános felhasználása, gondok lennének.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
AMD "Trinity" APU topik
- FM2 tokozás
- Négy vagy két mag
- Integrált DX11 Radeon GPU
- Integrált PCIe 2.0 vezérlő
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes "K" modellek
* Trinity (Piledriver & VLIW4):
A10-58xx/57xx, A8-56xx/55xx, A6-54xx, A4-53xx
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen egeret válasszak?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Plazma TV topic
- Mobil flották
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nehéz helyzetben az SMIC, régebbi chipet használ az új Huawei laptop
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kevesebb dolgozó kell az Amazonnak, AI veszi át a rutinfeladatokat
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes félkonfig / félgép felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- HGST HUH721010AL5200 10TB 7.2k SAS HDD, DELL branded, nettó 38000Ft + ÁFA, 1 év garancia
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
- Exkluzív AMD Ryzen 7 Setup - Nem csak vásárolhatod, bérelheted is! Kamatmentes rèszletre is!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged