Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2666) shift+ő


shift+ő
senior tag

BF napján volt két rendelésem, mindekttő kiegészítős 4000-es kuponnal, és valami aprósággal. Az egyik egy Google Home mini, a másik egy LG Soundbar.
Szétnézve a piacon a soundbar tényleg 25%-al alatta bármely árnak.
Ki is fizettem, sőt még az asszonynak is beadadgoltam, hogy milyen jó boltot csináltam.
A GH-t egy posta automatába kértem, a soundbart kiszállítással.
Vasárnap ránéztem a rendelésre, és az sondbarost törölte a rendszer, minden értesítés nélkül, úgy hogy a bankártya kivonaton már látszott a levonás.
Hétfőn rekalmáció, hogy mi töretént, de telefonon nem tudtak semmit mondani, küldjek mailt.

Erre az a válasz jöt:

Köszönjük a megkeresést.

A kuponokra vonatkozó felhasználási feltételekben olvasható a minimális összeghatár:

https://www.alza.hu/kuponfuzet-marketingkampany

Illetve az ÁSZF-ünk IV. pontja is szabályozza:

"Az Alza érvénytelenítheti a vásárlási szerződést, ha a vásárló áthágja a kedvezményes vagy egyéb kupon felhasználási feltételeit. Különösen vonatkozik ez az alább felsorolt esetekre:

- A kedvezménykupont más termékhez használták fel, mint amihez ki lett állítva;
- A kedvezménykupont más kedvezménnyel együtt érvényesítették, bár a kedvezmények párosítása nem volt kimondottan megtiltva;
- A vásárlás nem érte el a megszabott minimum összeget, amikor a kedvezménykupont felhasználták.
- Ha az Alza tudomására jut, hogy a kedvezménykupont már felhasználták

A Vásárló tudomásul veszi, hogy a fentiekben felsorolt esetekben nem jön létre érvényes adásvételi szerződés és az Alza a Vásárló íly módon történő szerzését jogalap nélküli gazdagodásnak tekinti. "

Megerősítjük, hogy a visszautalás megtörtént, megérkezése a számlájára 4-5 munkanapon belül várható.

A Fogyasztók az online adásvétellel kapcsolatos viták rendezésére jogosultak a Budapesti Békéltető Testülethez (Székhelye: 1016 Budapest, Krisztina krt 99. III. emelet 310.; Levelezési címe: 1253 Budapest, Pf.: 10.; Email: bekelteto.testulet@bkik.hu; Telefon: (1) 488 2131; Telefax: (1) 488 2186) fordulni és az illetékes járási hivatalhoz.

Ha bármilyen további kérdése lenne, forduljon hozzánk bizalommal.

A link már 444.

Visszaolvastam a kupon szövegét, de abban nincs kiemelve, hogy a kategóriában kell elérni a vásárlási limitet. És a rendszer sem figyelmeztetett.
A dologban a szép, hogy a GH-t ma átvettem, illetve miután az LG utolsó volt, gyorsan megrendeltem újra, ugyan úgy a kiegészítővel és kuponnal. Holnap mehetnék érte.
A csavar a történetben, hogy novemberre volt egy olyan akcióm, ami alapján a hitelkártyámra a novemberi pétekeni vásárlásokra 10% visszatárítást kaptam (volna). Ettől elestem, és ezt a kárt is kértem az Alzától. Erről a levélben egy szó sincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.