Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) Tottika válasza Speed® (#4400) üzenetére


Tottika
tag

Jaja,én sem mondom hogy annyira olcsó és hihetetlen nagy vétel,de aki nem akarja megvenni lépjen tovább és ne rontsa a mások üzleteit!Vannak akik direkt ezekre specilizálódtak,hogy beírogassanak eladásokhoz.Jóvilág van,ráérnek az emberek..

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#4402) Tottika válasza Speed® (#4400) üzenetére


Tottika
tag

Ja és bocs a multkoriért :R :R :R :R

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#4403) Speed® válasza Tottika (#4402) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Megbocsájtottam volna, ha az előzőbe írod a MOD időt (5 perc) kihasználva.
De így nem :(
;]

(#4404) Tottika válasza Speed® (#4403) üzenetére


Tottika
tag

:( :F már sajna lekéstem a MOD-ot :(((

Szoval nekem is van saram Speed(R) kollégával,de úgylátom még mindig nagyon pikkel rám :W

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#4405) poffsoft


poffsoft
addikt

PH!megbízhatósági oldal [idáig] frissítve.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4406) Sanya595 válasza poffsoft (#4405) üzenetére


Sanya595
senior tag

Nekem még mindig egy pirosam van a 3 helyett.
Nagyon nem gáz,csak hát......... :F

(#4407) marsu válasza Sanya595 (#4406) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

Nekem úgy tűnik, hogy 3 pirospontod van!

[link]

:) ;) :K

Press any key to continue ...

(#4408) poffsoft válasza Sanya595 (#4406) üzenetére


poffsoft
addikt

Igen, marsu állítása felettébb helytálló.... :R

Sanya595 : 3 pozitív, 0 negatív...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4409) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy milyen eredménnyel zárult az ip utánanyomozás a korábbi ügyben, amikor realradical (minden racionális alapot nélkülözve) megvádolt, hogy egy új reggel én irogattam róla nem túl szép dolgokat...
Köszönettel:
Sanyi

(#4410) #92888064 válasza animatrix11 (#4397) üzenetére


#92888064
törölt tag

úgy néz ki no para, felhívtam a postát, és jött csomagom(jelenleg csak tőle várok). csak az értesítőt nem kaptam meg, valszeg elriasztotta a postást a sok munkás meg állványok a ház körül(épp upgrade van), vagy csak elfújta a szél az értesítőt. azóta se kaptam választ, pedig ígérte, hogy szól ha feladja...

(#4411) GrandeP


GrandeP
őstag

Üdv!

1 fekete pontot kérnék nekim2 -nek, aki nem mellesleg sztem ugyanaz mint a "sima" nekim.... Mert nem válaszol a levelekre, telefon számát nem adta meg...
A pénzt az áruért nem utalta...
szerencsére nem küldtem el az árut előre.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#4412) gael válasza XaraX (#4391) üzenetére


gael
tag

All:
Nos mivel a topicot sikerült végigolvasnom ,nem nagyon értem ,hogy HiperG kolléga hogy-hogy nem birtokolja a fekete pontot. Azt gondolom ,hogy néhány embernek ettől sokkal kevesebbért is be let vésve a "negatív" (késés , nem reagálás ,félreértés ,etc...). Amit fent emlitett "társunk" művelt ,kimeríti a megtévesztés-csalás fogalmát ,és remélem most minimum mélységesen szégyelli magát.
Most akkor valakinek kérnie kell a "végrehajtást" ?

XaraX:
Teljesen megertem ,hogy te nem kérted neki a pontot , mert akkor még véletlenül elfogultságra hivatkozna (nem adta neked oda 40k-ért a csoda quad-ot) ,így viszont nem érzem a történetet befejezettnek :R

......Lehet ,hogy a hiba az én készülékemben van? :U

[ Szerkesztve ]

(#4413) Nyugdíjas válasza gael (#4412) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Szvsz tegyük eze túl magunkat. Sokunknak alaposan megvan a véleménye. A kolléga meg kimosakodott a csalós topicban, szóval szvsz kár a gzért...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4414) gael válasza Nyugdíjas (#4413) üzenetére


gael
tag

Aham..... így már érthető. Mi meg itt alaptalanul vádaskodtunk :W
Még jó ,hogy szegény nem vette nagyon a szívére....... a pofám leszakad

(#4415) Nyugdíjas válasza gael (#4414) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hasonlóképpen,de tegyük túl rajta magunkat(illetve én már túltettem)...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4416) poffsoft válasza Sanyi2007 (#4409) üzenetére


poffsoft
addikt

Itt szerintem hasznosabb, esetleg privizd meg I_Am-ot, hisz ő ígérte...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4417) buherka válasza poffsoft (#4416) üzenetére


buherka
addikt

Jól lefeküdtél... ;]

Én meg közben unatkozok :O az éjszakásban :O

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4418) animatrix11 válasza #92888064 (#4410) üzenetére


animatrix11
őstag

na hallod akkor gyorsan menj érte mert vissza küldik ha még egyáltalán ott van

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4419) P00By válasza buherka (#4417) üzenetére


P00By
nagyúr

Lett volna pár javaslatom... ;]

(#4420) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Public kap tőlem egy szép nagy feketét.
Lerendelte a VGAt.(Club 3D 9600GT)Számot nem adott.Egyből írtam neki, hogy kérek.
Nem reagált.A kártyát elvitte a futár.Nem tudja átadni, mert a megadott címen senki.
Úgyhogy most van egy ilyen VGA győrben azonnal átvehető!!! :O

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#4421) Rhino666


Rhino666
őstag

EHD! kolléga lefixálásunk ellenére másnak adta el a monitort, miután már a futárt is lebeszéltem... :U

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#4422) Janoska26 válasza Hammon Serra (#4420) üzenetére


Janoska26
addikt

Az ilyenek miatt fizethet majd mindíg előre az ember :((( . Tezzsvérem ha lenne pízem megvenném, egyébként mennyit engecc a feléből? :DD :))

(#4423) RoyalFlush válasza Rhino666 (#4421) üzenetére


RoyalFlush
őstag

11 napos újonc 19 apróhírdetéssel.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4424) Hammon Serra válasza Janoska26 (#4422) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Ingyen elviheted :DDD :DDD :DDD :DDD

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#4425) Rhino666 válasza RoyalFlush (#4423) üzenetére


Rhino666
őstag

És akkor nem szabad elvárni tőle hogy korrekt legyen vagy mi a fene? :F Elvileg felnőtt ember. :U

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#4426) P00By válasza Rhino666 (#4425) üzenetére


P00By
nagyúr

Már az sem jelent semmit :(

(#4427) Rhino666 válasza P00By (#4426) üzenetére


Rhino666
őstag

Jó, oké, azok a legveszélyesebbek, tudom. :DDD De akkor sem mentség hogy friss regi, az életben sem csinál ilyet az ember, főleg ha még boltja is van. :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#4428) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

HyperG-t senkinek soha semmilyaen formában nem ajánlom!!Még akkor sem, ha ingyen akar valamit is adni.
Szavahihetetlen össze-vissza beszél.
Jó, hogy nem volt vele üzletem, mert biztosan kiverdestem volna az összes fogát. :W :W
Anyagi kár nem ért.Hanem az idő, ami többet ér.
Ha lehet akkor minden nap bekörmölök neki egy feketét.
:((( :((( :(((
[link]

PH Addikt...................bohóc

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#4429) Mr-Pamacs válasza Hammon Serra (#4428) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Nézz szét az arcképes topicban azt hiszem alkotott ott is valami szépet. :)

(#4430) I_Am válasza Hammon Serra (#4428) üzenetére


I_Am
veterán

Több mint 3 évig nem járt a PH!-n. Előtte sem örvendett nagy népszerűségnek.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4431) Hammon Serra válasza I_Am (#4430) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

ne fenyegetőzz!

[ Módosította: Kalandor ]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#4432) nlp320


nlp320
csendes tag

Aki HiperG-től szeretne vásárolni NEM javaslom! Hazudozik és átver FONTOLD MEG !!!

Megbeszélsz vele egy árat amiről később kiderül, hogy több mint amit mondot,
valamint ha elmész a megbeszélt találkozóra ő nem lesz ott. Majd felhívod: hol vagy ?
válasz hát én nem tudtam telefonálni, hogy nem jövök mert már nincs sok pénz a keretemen
ja és mégsem adom el a cuccot bocsi.
FASZA GYEREK VAGY HiperG !!!

[ Szerkesztve ]

(#4433) Nyugdíjas válasza nlp320 (#4432) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A múltkori aprója után én komolyan mondom, hogy a ban lenne a legjobb neki. Bár az ilyen szerintem visszajön:(

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4435) Hammon Serra válasza Hammon Serra (#4431) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Pedig kemény voltam......KŐ kemény :D :D :D :D :D :D :D

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#4436) danilla válasza Hammon Serra (#4435) üzenetére


danilla
őstag

Mégis mit csinált, hogy ennyire felbosszantott téged? :)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4437) Hammon Serra válasza danilla (#4436) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Ment püben mert eltiltanak :DDD

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#4438) gael válasza Hammon Serra (#4437) üzenetére


gael
tag

Na úgy tűnik ámokfutásba kezdett..... remélem elnyeri méltó jutalmát.
Ha nem gáz jöhet ide is a privi :R

(#4439) greatchaos válasza Hammon Serra (#4437) üzenetére


greatchaos
addikt

én is kérnék róla pü-t, mostanság nekem is felkeltette a figyelmemet, ill a modiknak is, az arcképes és egyéb topicokban... és szégyen arra nézve is, hogy addikt.

(#4440) Brae


Brae
őstag

Naszóval, hol is kezdjem... A napokban nézegettem itt PH!-n a VGA hirdetéseket 7800gtx/7900gt/7900gs kategóriában, több topikban is érdeklődtem, emberem valószínű ezt látta és felvett MSN-re, ahol ezzel a szöveggel, hogy "szia láttam VGA-t keresel" tett egy jó ajánlatot, amit el is fogadtam, helyet időpontot lezsíroztuk, minden sínen volt. Mondjuk az már gyanus volt, hogy nem árulta el a PH!-s nicknevét, pedig többször rákérdeztem. Ma volt a találka ideje 16órakor a Westend előtt, még előtte negyedórával felhívtam, biztosított, hogy minden OK. Aztán baszott rá ottlenni. Több mint fél órát vártam rá, kb 30x próbáltam felhívni, nem vette föl, küldtem neki jópár sms-t nem reagált. Ez azért nem vicces mivel kiírt az orvos, mert elég durva mandulagyulladásom van és a 18. kerületből a Westendig elbumlizni kb. másfél óra, azaz magyarul több mint 3 és fél órát elbasztam a semmiért betegen.
Lehet, hogy nem olyan nagy horderejű a dolog, mert mással is előfordult már, de engem nagyon felidegesít, mért nem lehet korrektnek lenni?! Csak azt a kibaszott telefont kellett volna felvennie, még az is jó ha azt mondja h nem szeretnék neked eladni, mert nem tetszik a hangod a telefonba vagy akármi, de így gerinctelen féreg módjára lapulni...Legszívesebben belelépnék a szájába!
Száz szónak is egy a vége, akit szabomenyhert@windowslive.com felveszi MSN-re, az nyugodtan küldje el a kurv@ anyjába.

(#4441) buherka válasza P00By (#4419) üzenetére


buherka
addikt

Melóban...??? ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4442) P00By válasza buherka (#4441) üzenetére


P00By
nagyúr

Kaland vágod? xD

(#4443) Weaver


Weaver
senior tag

sajnos eljött az idő, hogy nekem is írnom kell ide, pedig eddig kivétel nélkül csak korrekt emberekkel hozott össze a sors PH-n keresztül.

nem nagy horderejű a dolog, inkább idegesítő. le lett beszélve egy adás-vétel, én mint eladó felküldtem egy haverommal egy hardware-t, hogy találkozzon az illetővel akinek kellett és bonyolítsa le. szombaton lett lebeszélve a keddi nap privátban pontosan, és kedden hívta is az illetőt már BP-n a haverom. a telefonban ment a mellébeszélés, aztán kiderült, hogy még sem kell a cucc az embernek. lett volna 3 napja, hogy megírja privátban, de nem tette.

skullboy azaz Jászai Richárd az illető. inkorrekt, bizonytalan vásárló. mehet neki egy nagy szőrös....feketepont.

(#4444) buherka válasza P00By (#4442) üzenetére


buherka
addikt

Jó kis kaland...egyedül a munkahelyen :U
Izgi lehet :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4445) P00By


P00By
nagyúr

Tudom, hogy nem rang függő, de nállam 10 újoncból 9 bunkó :( Nem válaszolnak, pedig már megbeszélünk összeget is az adott termékre..csak irnak, hogy már nem aktuális vagy van másik... :U

(#4446) Nyugdíjas válasza P00By (#4445) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Inkább úgy lehetne szebben megfogalmazni, hogy akiknek van "rangja", azok vigyáznak a nevükre, eltekintve pár kivételtől... Újoncnak meg mindegy, gyakorlatilag nem kockáztat "semmit".

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4447) Kicsirics77 válasza Nyugdíjas (#4446) üzenetére


Kicsirics77
veterán

na ebben van valami igazság mert egynapos reggel mit lehet veszteni??semmit
ellenben 1 őstag vagy aki már ennél is nagyobb rangal bír az nyílván nem fogja a becsületét néhány ezer forintért eljátszani(bár itt is vannak úkivételek)

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4448) Speed® válasza Nyugdíjas (#4446) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nos igen, az újoncok..az aláírásod nagyon stimmel. Előfordul sokszor, hogy privátban kérnek tanácsot és hangulatomtól függően válaszolgatok is általában. Egyszer éppen nem volt hangulatom, figurának (újonc) csak a megoldást tartalmazó topikot linkeltem, mondván ne legyen lusta utánajárni, abból csak tanulhat. Válasza: "nem gondoltam volna, hogy itt ilyen gyökér f@szok vannak, b@zd meg a linked" Válaszom: Az ilyenek miatt megy el az ember kedve a PHtól..

Én újonccal kizárólag akkor üzletelek, ha az adatlapján ott figyelnek az elérhetőségek és telefonon értelmesnek tűnik. Bár értek meglepetések, komoly károm még nem származott belőle. Ellentétben egy-két senior/őstag/addikt kollégával..
Ja meg persze posta esetén előreutalás, nix utánvét, fizessen a hóhér feleslegesen. Ha nem bízik bennem, van más aki megveszi a cuccot, nem aggódok.

[ Szerkesztve ]

(#4449) magi20


magi20
senior tag

Vmelyik nap,inkább nem nevezem meg az illetőt,mert ilyenekkel nem igazán foglalkozom de azért vicces volt.
Írja hogy a razer barracudára mennyit kéne rádobni,egy x-fi music-ra.
Mondom nekem nem kell így 6k-----
Úgy értettem hogy annyiért számolom be miután kb 9-10-ért lehet kapni.

Erre ő ugy értette hogy annyit dobna rá.

Nomrálisan írom,hogy bírom az ilyet amikor ad egy linket árgépről,ahol 18990ft-és hogy uh de drága.
Mondom neki még hogy akkor én is linkelem a barracuda hangkarit 44990ft-ért és a köztest állod.

erre írja sok sikert meg miegymás.
És este hogy látja hogy nem tolonganak meg mekkora fos abarracuda.

erre írom ezt: Mi van,?
ha nem kell akkor mi a faszért irogatsz?
Nem fogok belehalni ha nem adom el :C LOL

Válasz: Nyomos a tesos dumád,de mondjuk ha egy cimbim nevéről irok,h kell valami alkatrész csak azért hogy élőben is találkozzunk,kiváncsi leszek mennyire leszel akkor majd tiszteletlen és mi marad a macho stilusból. :C

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#4450) Picco válasza magi20 (#4449) üzenetére


Picco
addikt

khm, a music 20+k korul van az xtreme audio 10k :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.