Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) kornél1 válasza greatchaos (#4496) üzenetére


kornél1
aktív tag

sajna nem iylen eccerü. olvassátok el ezt a §-t.... én ezt tanulom.... ha én elfogadom és megállapodunk, ahhoz kell tartnai magunkat! mindkét félnek! :(

(#4502) mopi válasza poffsoft (#4499) üzenetére


mopi
tag

sziasztok. már tt is vagyok, csak ugye az embernek nincs mindig ideje gép elött ülni. először is a "csunyabeszédet" ő kezte, lecigányozott, miután mondtam kedden vagy szerdán ha még meglesz pénteken/szombaton akkor cserélhetünk. meg 22-én kezdtük, egy hetet meg nem rakom félre senkinek a telot...(26-n történt a baleset(csunyabeszéd..) miután szidtuk egymást, ő közben másnap el is adta a teloját(gondolom már 26-n tudta), amit cseréltünk volna. szurkálás kép beirt 2 hét után a topikomba, hogy még nem kelt el a telo?.... plusz a többi hirdetésembe is beirt, üzletrontásképp! jelzem én is korrekt vagyok azzal aki velem is az, de egy hétig foglaló nélkül szerintem senki nem teszi félre a telot, kivéve ha nem sürgös neki. meg szerintem komoly emberek mint ő mondta magáról telefonon nyomatékosítják szándékukat, vagy egyéb komolyabb lépést tesznek. kihagytam valamit?

(#4503) kornél1 válasza mopi (#4502) üzenetére


kornél1
aktív tag

a cigányozást ugy irtam hogy a viselkedésed az.. ez most is tartom, cigány dolog volt. a telefon pedig tényleg jo.

jah, nem elrakni kell a telefont, hanem várni az átvátelig. ami meg volt beszélve. :B

(#4504) greatchaos válasza kornél1 (#4500) üzenetére


greatchaos
addikt

azért ez egy piac. itt nem kell a paragrafusokat mega törvényeket hoznod. egy kofának is ha a piacon ilyen mondassz,m még jó, hogy elküld a francba. itt íratlan szabályok vannak, van, aki betartja, van, aki nem

(#4505) Picco válasza kornél1 (#4503) üzenetére


Picco
addikt

ezert irtal be ide es akartal feketepontot adni mert nem rakta felre neked a telefont?
hat szerintem meg neked jarna 1 jo nagy...engem leciganyoznal es beleronditanal a hirdeteseimbe...hat nem is tudom, inkabb neki kellett volna feketeert jelentkezni a te viselkedesedert :(((
vagy valamit total felreertettem? :F

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4506) mopi válasza Picco (#4505) üzenetére


mopi
tag

bocsi rosszul irtam, először nem lecigányozott, csak irta, hogy vele ne cigánykodjak, ha el tudom közben adni, de a végén levezette: 'ergo cigány vagy' . az egy dolog hogy én se irtam szépeket utánna, de hát ki ne tenné?

(#4507) mopi válasza kornél1 (#4503) üzenetére


mopi
tag

az ergo cigány vagy nálad mit jelent???

(#4508) mopi


mopi
tag

**** Moderálva.****

Kornél1-től kaptam!

[ Módosította: Grafiqs ]

(#4509) Picco válasza mopi (#4508) üzenetére


Picco
addikt

privatokat nem lehet ide beirni a masik fel engedelye nelkul es szemelyes adatokat sem!!!

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4510) Speed® válasza mopi (#4508) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Privát üzenetet publikba ne rakj a másik engedélye nélkül!

(#4511) Ivan15 válasza kornél1 (#4488) üzenetére


Ivan15
senior tag

már bocsika, de ha te akarsz megvenni tőle vmit akkor te tettél ajánlatot rá, nem ő :DDD -szóval már itt rossz irányba viszed az ügyet.

(#4512) greatchaos válasza kornél1 (#4503) üzenetére


greatchaos
addikt

na, most már nekem egyértelműen az jön le, hogy te a tökéletességet akarod, és ha porszem meg a gépezetbe, akkor fatal error. úgy tudla kelképzelni a leírtak alapján, hogy ülsz a gép előtt és az lefagy, egyből hívod a microsoftot, hogy valamit javítsanak a rendszeröükön, mert rossz. továbbá felhívod a hardvergyártókat is, mert az sem működik. csak hogy valakit be lehessen mártani a trugymóba. azért a te hangnemed is hagy némi kívánnívalót, az meg, hogy a privát alapján egyből banoltatni akarod, a jó hírneve után, itt az oldal üzemeltetőját keresed, az gyerekes. lehet, hogy óvoddában ez volt a helyzet, ha pistike meghúzta az ági haját és az rohant az első felnőtthöz kisírni a bánatát

(#4513) kornél1 válasza Picco (#4505) üzenetére


kornél1
aktív tag

jojo, akkor nekem a fekete pont! nem félrerakni kell, hanem megvárni mig át tudom venni...

a véleményem továbbra is tartom ez cigányság. semmi probléma, kár akkor a forum, nekem ez a véleményem, tartom is, megtanultam a leckét, mopival tényleg nem szabad. nyugodtan szurkálja be a priviket, ennyi, bezzeg azt nem szurja be, hogy irtam, ha kell elutalom a pénzt neki, nekem is utaltak már elöre....

(#4514) kornél1 válasza Ivan15 (#4511) üzenetére


kornél1
aktív tag

bocsi ezt tanulom, laikus számára furcsa, de a jogi szakzsargonban ö el akarja adni, tehát ajánlatot tesz, én jelentkezem, megbeszéljük, megállapodunk, és ELFOGADOM az ajánlatot... igy tiszta?
javitás:
azért mégsae viszem annyira rossz irányba ha leirom neked ez mit jelent ugye? :R

[ Szerkesztve ]

(#4515) mopi


mopi
tag

bocsi a pü-ért, de igy legalább tisztán látszik, hogy mi van. én sem vagyok szent, de kisebbség sem. :)

(#4516) kornél1 válasza mopi (#4508) üzenetére


kornél1
aktív tag

hát igen... a vállalási kötelezettség nem teljesitése...

ok nem jövök tényállásokkal a polgári törvénykönyvböl, de igy korrekt.. ha itt sokan több évi regisztrácio után nem igy gondoljátok, akkor sajnlom. nem vagyok rossz indulatu...

mindegy, legközelebb akkor irok ide, ha ujfent találkozom mopi félével. :R :R :R

(#4517) kornél1 válasza mopi (#4515) üzenetére


kornél1
aktív tag

ok ha nem vagy az, csak a viselkedésed cigány. mostmár mindegy, sajnálom, a telo téleg jo (ezt se elöször irom le, ezt mérnem szurtad be?)
nálam azért levizsgáztál

(#4518) kornél1 válasza mopi (#4506) üzenetére


kornél1
aktív tag

na ezért nem haragszom, amiket irogattunk :DDD

(#4519) kornél1 válasza greatchaos (#4504) üzenetére


kornél1
aktív tag

oké, szokásjog, iratlan szabály, betartás be nem tartás, ági haja, pistike, köszi a leckét.

(#4520) Ivan15 válasza kornél1 (#4514) üzenetére


Ivan15
senior tag

Nem, neked nem tiszta, tanuld még egy kicsit :) Szóval az eladó arra tesz ajánlatot azon az áron, amit meghirdet. Hogy azt a terméket ha úgy hirdeti, akkor működőképesen, ha a posát is odairja akkor postán eljuttatja a meghirdetett áron a vevő felé.
Az eladó kötelessége: meghirdetett terméket, meghirdetett áron, meghirdetett állapotban átadja. És amit még bevállalt a hirdetésben.
Ha te mint vevő egyéb feltételeket is teszel (pl melyik nap tudsz értemenni, tegye neked félre stb) akkor egészségedre.
Az eladó nem köteles ezeket elfogadni. Elfogadhatja, de nem köteles. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#4521) Picco


Picco
addikt

ezeket egy hozzaszolasba is beirhattad volna, hasznald legyszives a (MOD) gombot, masik hogy a kissebbsegieket tovabba vallasi nezeteket stb nem kellene hatranyosan megkulomboztetni...benne van a szabalyzatban.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4522) kornél1 válasza Ivan15 (#4520) üzenetére


kornél1
aktív tag

nna, kérlek alássan, akor tisztasor.

(#4523) kornél1 válasza kornél1 (#4522) üzenetére


kornél1
aktív tag

viszont most bocsássatok meg, el kell indulnom, estefele még majd benézek! addig is vivat m. :R de tényleg részemröl minden ok, a leckét megtanultam. egy telefon nem ér ennyit :DDD

(#4524) kornél1 válasza Picco (#4521) üzenetére


kornél1
aktív tag

na ez meg a másik ami butaság magyarországon... a cigány nem mindig jelent diszkriminativ megjegyzést. ugyxanugy mint a zsidó. ha én azt mondom, ejj de rendes az a cogány gyerek, nem megkülönböztetni akarom hátrányosan.... :R

(#4525) kornél1 válasza kornél1 (#4524) üzenetére


kornél1
aktív tag

jobb mint ha azt mondanám, dakota, vagy hasonlo....

(#4526) Speed® válasza kornél1 (#4524) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

De ebben az esetben nem azért mondtad rá, mert dícsérni akartad..ne mosakodj :P

(#4527) kornél1 válasza Speed® (#4526) üzenetére


kornél1
aktív tag

nem mosakszom, de ezt is leirtam hogy tartom :DD

(#4528) poffsoft válasza Speed® (#4526) üzenetére


poffsoft
addikt

meg van nyelvész topikunk is, ha más nem! ;)

szép kis menet volt, mopi is megjelent (ez jelent valamit), nagyon úg ynéz ki, pontnélküli meccs lett megint...

mod: ja, még folytatódik....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4529) mopi válasza kornél1 (#4513) üzenetére


mopi
tag

lehet hogy irtál sok jót is, csak az már a lehordás után történt. mind1.
üdv mindenkinek :)

(#4530) mopi válasza poffsoft (#4528) üzenetére


mopi
tag

persze hogy megjelentem, mert nem akarok fölöslegesen rossz hirnevet, attól hogy valakivel nem ugy jött ki a lépés...

(#4531) Picco


Picco
addikt

adhatok azert feketepontot valakinek mert 1 paraszt? :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4532) HolyFire válasza Picco (#4531) üzenetére


HolyFire
aktív tag

miért, mi történt? :)

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

(#4533) greatchaos válasza Picco (#4531) üzenetére


greatchaos
addikt

:P sztem ilyen alapon nagyon szokan kaphatnának, miközben kiváló termékeket árulnak

mopi: természetesen (ezzel) nem kerülsz fel a listára

(#4534) kornél1 válasza greatchaos (#4533) üzenetére


kornél1
aktív tag

:DDD ismered amugy?

(#4535) kornél1 válasza Picco (#4531) üzenetére


kornél1
aktív tag

ki paraszt? vagyis ki a parszt? földmíves? :B

(#4536) greatchaos válasza kornél1 (#4534) üzenetére


greatchaos
addikt

természetesen nem ismerem

(#4537) greatchaos


greatchaos
addikt

PH! megbízhatósági oldal idáig frissítve.

- de régóta nem ;]

[ Szerkesztve ]

(#4538) Mr X válasza greatchaos (#4537) üzenetére


Mr X
veterán

Fogd fel úgy, hogy kivetted az évi rendes szabidat.

Amúgy welcome back! :)

(#4539) poffsoft válasza mopi (#4530) üzenetére


poffsoft
addikt

világos, ezt tudnmi elég volt megjelenned a topikban, ennyi.
Érted, ugye? ;)

[ Szerkesztve ]

(#4540) poffsoft válasza greatchaos (#4537) üzenetére


poffsoft
addikt

sokmindent nem is volt mit..... :B ;)

[ Szerkesztve ]

(#4541) kornél1 válasza poffsoft (#4539) üzenetére


kornél1
aktív tag

:DDD

(#4542) mopi válasza poffsoft (#4539) üzenetére


mopi
tag

:K

(#4543) greatchaos válasza poffsoft (#4540) üzenetére


greatchaos
addikt

inkább ne legyen itt munka, mert akkor az azt jelenti, hogy valaki rosszul járt...

(#4544) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

messy néven fórumozó hölgyről tud valaki valamit? 11.én (kedd) délutánra vártam tőle egy VF700AlCu árát. Pénz sehol, de ő sem járt azóta PHn.
Ez azért fura, mert előtte rendszeresen beszélgettünk napi szinten...
Nem hinném, hogy átverés lenne a dolog mögött, legalábbis remélem :U

(#4545) kornél1 válasza mopi (#4502) üzenetére


kornél1
aktív tag

azért erre még egy mondat ujra... foglalo nélkül nem teszi el... többször is irtam, utalok szivesen ha kér... :F

javitás: és nem szurkálásképp irtam be... kb 1000x irom le, aa telo szuper, és az ára is jo.

[ Szerkesztve ]

(#4546) cowboy_bebop válasza greatchaos (#4537) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Üdv újra! :)

(#4547) poffsoft válasza greatchaos (#4543) üzenetére


poffsoft
addikt

Te szúrtad be, hogy derég óta nem (vagy valami hasonlót) ;)

[ Szerkesztve ]

(#4548) csokolade


csokolade
tag

"NÉPÍTÉLET"
(Eddig nem ismertem ezt a topikot, egy barátom említtette meg, akinek elmeséltem a sztorit, és akkor néztem utána.)

Mivel HolyFire tag engem negatív minősítéssel "jutalmazott":
http://logout.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_1052-1052.html
http://logout.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_1054-1054.html
http://logout.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_1056-1056.html
http://logout.hu/tema/akikkel_jo_vigyazni_uzleteles_soran/hsz_4474-4474.html
http://logout.hu/tema/akikkel_jo_vigyazni_uzleteles_soran/hsz_4475-4475.html
az észérvekkel történő, kultúrált megbeszélés érdekében közzéteszem a vele folytatott magánbeszélgetésemet teljes terjedelmében.

Hogy miért?
Egyrészt azért, mert nem tartom igazságosnak, amit, és ahogy csinált, pedig összességében egy igen "pitiáner" ügyről van szó, másrészt talán rávilágít a "pontozós

rendszer" egyik gyenge pontjára, harmadrészt érdekes és egyszerre elgondolkodtató, ahogy semmiségekért józan, logikus gondolkodású emberek dühtől felszítva

hogyan viselkednek.

DE előtte néhány szóban reagálnék a vádakra:
Ott voltam a találkozón, a megbeszélt helyen, a Hősök terén a Földalatti megállójánál lévő újságosbódénál.
Fél11-es találkozót beszéltünk meg, elismerem, egy kicsit elaludtam, kb.10 körül keltem, bekapcsoltam a telefonom (és úgy is hagytam), rögtön jött is egy üzenet

háromnegyed10-es feladással hogy ő már ott van a megbeszélt helyen.
Elismerem, hogy nem írtam vissza és nem hívtam fel, de egyrészt nagyon siettem, másrészt úgy gondoltam majd felhív, ha esetleg nem vár tovább vagy eltávozik.
Elismerem, hogy késtem 3 percet (mert egy nagyobb karambol volt a Podmaniczky-Dózsa Gy. sarkon), de 3, azaz három perc szvsz nem késés, legalábbis én nem

tartom annak, sőt akár 10 perc is simán belefér.
Majdnem fél órát voltam ott, egyész pontosan a 11órás híreknél indultam tovább, ezalatt az idő alatt "nem-fogadott hívásom" nem volt, engem 2 ember hívott, és én 1

embert hívtam, amiről a hívásrészletezőben a következő sor van:
(30225**** 2008.03.12 10:50:13 00:01:05 Belföldi mobilhívás a T-Mobile hálózatába Csúcsidoben Nem 24,00 20,00 26 0)
Gyakorlatilag elhanyagolható az esélye annak, hogy bekapcsolt telefonnál nem vagyok elérhető, főleg a belvárosban, utcán, központi helyen.
Az esetleg előfordulhatott, hogy épp beszéltem, ezért foglalt jelzést adott, de kikapcsolva biztos hogy nem volt a készülék.
A telefonom nem rossz, nincs térerőhibája, nem a legújabb modell, de még csak 3 hónapos, újonnan, szaküzletben vásároltam.
Egyetlen egy üzenetemben sem "basztam le", sőt még válaszoltam a káromkodó üzenetekre is, a legdurvább mondatom, amikor már szétrobbant a fejem ez volt: NE

ENGEM BASZOGASS AZÉRT AMIT TE NEM TETTÉL MEG!
EGYETLEN HANG KOMMUNIKÁCIÓ NEM TÖRTÉNT KÖZTÜNK, SE TELEFONON, SE SZEMÉLYESEN, AZ SMS-EK SZÁMA 1 DB.
Soha nem állítottam, hogy egy "szar ember", mivel nem láttam az arcát, a bőre vastagságáról sem tudok nyilatkozni, sőt vidéki életét sem feszegettem.
Sajnálni tudom, és visszautasítom, hogy ahhoz képest, hogy egy jelentéktelen ügyről van szó, ami üzletileg valójában létre sem jött, én már egy csaló vagyok és

"akikkel jó vigyázni" kategóriába lettem sorolva.
Szerintem ennyit nem ér ez az egész, tényleg az a legjobb szó amit ő írt: szánalmas.
Az idő nekem is ugyanannyit ér, és ugyanannyiba kerül, mint másnak.
HolyFire nem miattam jött Budapestre, csupán tett egy kitérőt a Népstadiontól a Hősök teréig. Ez miért kerül 1000 forintba?

"most dupla annyiért árulja a cuccot mint amennyiért én megállapodtam vele..."
Igazából nekem ez a gyöngyszem, a hab a tortán! (lehet, hogy emiatt vettem a fáradtságot, hogy -greatchaos kifejezésével éljek- "megvédjem magam")
Ez a hűtő-csomag, amit hirdetek 2000 Ft-ért (http://logout.hu/apro/arctic_cooling_vr_hutesek_ati_x1950-es_kartyakhoz/friss.html)
szóval ez a csomag 2, azaz kettő darab terméket foglal magában. Mindkét hűtő más-más ATI kártyára való.
HolyFire-nek én CSAK AZ EGYIK DARABOT KÍNÁLTAM ELADÁSRA 1000 FTt-ért. HOL VAN ITT A DUPLA ANNYI???

Igen, vannak "érdekes figurák", sőt mindenkiből csak 1 van, ettől érdekes.

*******************************************************************

...ÉS NÉHÁNY KÉRDÉS A TÖRTÉNTEKKEL KAPCSOLATBAN:

Hogyan bizonyítsam be, hogy ott voltam a helyszínen?
Hogyan bizonyítsam be, hogy be volt kapcsolva a telefonom?
Hogyan bizonyítsam be hogy lassan 18 éve ugyanazt a pannon telefonszámot használom, amit az adatlapomon feltüntettem?
Milyen alapon kerül fel valaki akár jó, akár rossz listára?
Miért egyoldalú a döntés ami miatt megjelölnek valakit?
Miért nincs jelezve/üzenve MINDKÉT félnek a minősítés?
Miért nincs lehetőség a minősítés előtt érvelni, esetleg megegyezésre jutni? (mint pl. a TeszVesz-en)
Miért büntetnek, ha előtte nem figyelmeztetnek?

Privát üzenete(ke)t semmilyen körülmények között nem idézünk be. Ez van el kell fogadni.

[ Módosította: Loretto ]

Csokki ...olvadós, ropogós, celofános, mogyorós...

(#4549) poffsoft válasza csokolade (#4548) üzenetére


poffsoft
addikt

A linkek nem sikerültek túl jól, privit pedig csak zanzásítva illik idézni....
Neked is csak azt mondhatom, azért az jelent valamit, ha megjelensz védekezni!

Most pedig átadom a terepet a folytatáshoz...

[ Szerkesztve ]

(#4550) Picco válasza csokolade (#4548) üzenetére


Picco
addikt

a vegen elhangzo kerdesekkel kapcsolatban: ez nem a vatera vagy a tesz vesz, itt nem jar reszesedes az oldalnak, ez "csak egy sima" forum volt kesobb lett aprohirdetesek.
ezt a topicot magankezdemenyezes szulte es a pontrendszert is a forumozok irtak-uzemeltetik nekunk ingyen!!!
mellesleg at lesz alakitva elmeletileg zaros hataridon belul.

poffsoft: koszonjuk az eddigieket :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.