Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ki a halál ez a Benked Barnabás?

Ez a gyerek ilyen profi vagy az emberek ennyire @#$*°-ok?
(bár ezt hiszem, hogy tudom már a választ :D )

Semmi gond. Egyszer eljön az az idő, amikor mindenki megtanulja, hogy ne legyen ilyen könnyelmű.

(#4602) greatchaos válasza Rhino666 (#4600) üzenetére


greatchaos
addikt

sztem ezért nem jár. most nem volt leírva minden, mert megegyeztetek, vagy csak szóba került a dolog és te már intézted a szállítást? - ha megegyeztetek, akkor pontra való a dolog

(#4603) greatchaos válasza juliabrilke (#4601) üzenetére


greatchaos
addikt

mikor kiéneklik az ember szjából a sajtot... azaz a kezéből a pénz...

(#4604) juliabrilke válasza greatchaos (#4603) üzenetére


juliabrilke
addikt

A cél a fontos, nem az eszköz... :D De megtanulják legalább.

Az megint más kérdés, hogy ki mennyi "sajtot" veszít a szájából.

(#4605) Rhino666 válasza greatchaos (#4602) üzenetére


Rhino666
őstag

Nézd, nem írtam volna be ide csak panaszkodásképpen. :DDD De leírom a teljes sztorit ha hazaértem, csak most rohannom kell. :R

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#4608) P00By válasza Picco (#4607) üzenetére


P00By
nagyúr

Mert gyávák :D Én egyböl kocsiba be és... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#4609) greatchaos válasza Picco (#4607) üzenetére


greatchaos
addikt

sztem is ennyi adat birtokában inkább a szája a nagy, mint a cselekvés. ill az sem tiszta, hogy a k&h majd értesíti, ha utalnak a számlára...

(#4610) poffsoft válasza ddog (#4606) üzenetére


poffsoft
addikt

itt jelezted már?

[ Szerkesztve ]

(#4611) poffsoft válasza greatchaos (#4609) üzenetére


poffsoft
addikt

EHD2
e.h.d.

gyanús egy kicsit... duplareg (vagy cég)?

[ Szerkesztve ]

(#4612) greatchaos válasza poffsoft (#4611) üzenetére


greatchaos
addikt

sztem cég

(#4613) aneda válasza poffsoft (#4611) üzenetére


aneda
aktív tag

Elfelejtett jelszó?

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#4614) greatchaos válasza aneda (#4613) üzenetére


greatchaos
addikt

ezért nem kell új reg, mert van ilyen jellegű szolgáltatás

(#4615) Nyugdíjas válasza greatchaos (#4612) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mondjuk ha cég,akkor lehet azért nem zavarta őket,ha valami le volt beszélve. Végül boltban sem tesznek el neked semmit a két szép szemedért a legtöbb esetben. persze itt nem ezek a játékszabályok,tehát jogos...

szerk.: második reg. picit rég volt használva utoljára:D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4616) djtoomi válasza poffsoft (#4611) üzenetére


djtoomi
addikt

Ha megnézed, a második nicken, az email címet, nevet és a honlapot, rájössz, hogy cég. :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4617) greatchaos válasza Nyugdíjas (#4615) üzenetére


greatchaos
addikt

a szerkre válaszolnék: mi az esélye, hogy ilen névvel regel két különböző személy? - mert, hogy laci14 van több, az ok, vagy népszrűbb, gyakoribb nevek, de itt sztem azért nem erről van szó

(#4618) Nyugdíjas válasza greatchaos (#4617) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ja persze, nem úgy értettem. Csak úgy értem, nem direkt átb@szásra szolgáló dupla reg,mert az egyik régen volt hasznlva már...

De mondjuk a névből, satöbbiből egyértelmű a dolog...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4619) ddog válasza Nyugdíjas (#4618) üzenetére


ddog
újonc

hihetetlen, hogy mennyire szánalmas pöcsök vagytok..az ember segítséget kér...ti meg...fúúúj...undorítóak vagytok..

[Egy nap kitiltás ezért a hangnemért. Kérlek gondolkozz el rajta, hogy milyen kifejezéseket hazsnálsz egy nyilvános fórumon. - peterkeT]

[ Módosította: parandroid ]

(#4620) Nyugdíjas válasza ddog (#4619) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezt most miért nekem?:F
1. szerinted mi közöm a dologhoz
2. a többiektől is mit vársz el? De teljesen komolyan kérdezem.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4621) Picco válasza Nyugdíjas (#4620) üzenetére


Picco
addikt

azert te kaptad a postot mert azthiszi h nyugdijas papa vagy, teged talan meg leverne :DDD
lehet h nekunk kene lerugni BB vesejet....azert irt ide a srac...no comment.

ddog:
1: fogd vissza magad a hangnemmel, senki nem pocsozott le teged !
2: nem ertem miert nem intezitek el de most komolyan, miutan kb 15 (lehet h keveset mondok) feljelentes van folyamatban ellene a rendoroktol kapnal 1 bambit ajandekba :))

mod: OFF

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4622) udi válasza ddog (#4619) üzenetére


udi
őstag

0-napos ujonc létedre eme értelmes hozzászólással nyitni...
Hát bátor vagy hogy enyhén fogalmazzak.
És kiváncsi lennék hogy mi lehetett eredetileg a szöveg a szerkesztés elött,tuti tanulságos lenne látnunk.
Ezt a hangnemet hagyd otthon :(((

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4623) udi válasza Picco (#4621) üzenetére


udi
őstag

Ez a hsz-ed hová tünt:
Picco (#4607) üzenete...... :F

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4624) Nyugdíjas válasza Picco (#4621) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Fájt asszem az igazság, hogy kb. egy épeszű ember sem dőlt volna ennek be.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4625) udi válasza Nyugdíjas (#4624) üzenetére


udi
őstag

Akkor sem igy kéne 0-naposként :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4626) Nyugdíjas válasza udi (#4625) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezt igy gondolom én is. Sőt én szóvá is tettem a megfelelő helyen:U ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4627) Akibooy


Akibooy
tag

Előszöris szeretném megköszönni hogy gazdagabbá tettél egy információval, miszerint ezzel az emberrel ne üzleteljek.
Másodszor meg ez nem segítségkérő topic, nem értem hogy mit várnál. Valaki simogassa meg az okos fejedet hogy jól csináltad Forest? Vagy mit?

Segítséget inkább itt kérj szerintem.

Üdv.

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4628) poffsoft válasza Akibooy (#4627) üzenetére


poffsoft
addikt

Mintha
én is ajánlottam volna pont ezt topikot...

djtomi, andea, greatchaos: Persze hogy cég, ez nekem is egyértelmű volt. ;)
udi: #2623: Én voltam ügyetlen... bocsi.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4629) Picco válasza udi (#4623) üzenetére


Picco
addikt

tenyleg, hova tunt?
semmi szalonkeptelen vagy mas okbol eltavolitando dolog nem volt benne, nameg a modik tuti ide is irtak volna ha kimoderalnak...no mind1 :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4630) kene84


kene84
senior tag

Hello mindenkinek!

Tessék vigyázni [oWn]f4te nickű úriemberrel üzleteléskor.Amíg el nem utaltam a pénzt,aktív volt,utána eltűnt mint szamár a ködben,üzeneteimre nem kaptam választ és ha nem tudtam volna szerezni telefonszámot más régebben vele üzletelt user-től akkor lehet nem kapom meg a cuccom soha.Kb 2 hétbe telt mire sikerült ideérnie a memóriáknak.
Megjegyezném,hogy volt akinek nem volt vele gondja üzletkor és minden simán ment,de azért figyeljen mindenki.

Üdv
Kene
:R

(#4631) Gyurcika


Gyurcika
tag

cris1000-nek kérek egy feketét.
Kár nem ért, de konkrétan lebeszéltünk egy laptopot.
Egyszer halasztottak telefonon, ez oké.
Aztán mikor rákérdeztem, hogy azóta mivan, akkor derült ki, hogy elkelt ...
De még csak egy privit sem érdemeltem meg ... :(

(#4632) juliabrilke válasza kene84 (#4630) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én üzleteltem már vele és nem volt gond.

Egyébként ez a ram volt az, ami másé volt és ő csak közvetítette az egészet?

(#4633) Picco válasza juliabrilke (#4632) üzenetére


Picco
addikt

Kár nem ért, de konkrétan lebeszéltünk egy laptopot.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4634) juliabrilke válasza Picco (#4633) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ezt mire is írtad? :F

(#4635) kene84 válasza juliabrilke (#4632) üzenetére


kene84
senior tag

Igen,,jól emlékszel.
Odaírtam,hogy nem mindenkinek volt vele gondja,de konkrétan tudok mást is aki 2 hétig zaklatta mire megkapta amit kellett.
Egy a lényeg azért óvatosnak kell lenni.Bár ez minden esetben igaz.

(#4636) juliabrilke válasza kene84 (#4635) üzenetére


juliabrilke
addikt

Most ugrik be.... Te írtál privát üzenetet a ramok ügyében, hogy jó lesz vele vigyázni! :C

(#4637) kene84 válasza juliabrilke (#4636) üzenetére


kene84
senior tag

Igen.Így van.Én írtam,hogy vigyázat.
Ma megjöttek a ramok,még a kipróbálás hátra van,de itt vannak. :))

(#4638) juliabrilke válasza kene84 (#4637) üzenetére


juliabrilke
addikt

Még nincs kipróbálva? Akkor ennek a történetnek még lehet folytatása. ;]

(#4639) kene84 válasza juliabrilke (#4638) üzenetére


kene84
senior tag

Mostmár ez ismegtörtént,kb 2 órája megy vele a winfos,de még meg kell izzasztani azé vmi cuccal.

(#4640) greatchaos válasza greatchaos (#241) üzenetére


greatchaos
addikt

rendeződött ma a dolog, egy sikeres üzlet alkalmával a dolog

(#4641) udi válasza Picco (#4629) üzenetére


udi
őstag

Titokban moderálnak,annyi hüjeséget hordassz össze ;] ;]
Látod figyelem a hsz-eid :D :DDD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4642) udi válasza poffsoft (#4628) üzenetére


udi
őstag

Na ezt most hogy???? :F

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4643) Speed® válasza greatchaos (#4588) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Még mindig semmi. És kezd bosszantani a dolog :U Fene a korai bizalomba :((

(#4644) greatchaos válasza Speed® (#4643) üzenetére


greatchaos
addikt

hazug lányok kíméljenek!

(#4645) djtoomi válasza Speed® (#4643) üzenetére


djtoomi
addikt

Én anno mikor a vf700-at vettem tőle, előreutaltam neki az árát, és 3 hét múlva kaptam emg, minden nap azt mondta, hogy holnap feladja.... :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4646) Rhino666


Rhino666
őstag

Zsoo21-el érdemes vigyázni, mert 2008.03.10.-én feladtam neki a megrendelt videókártyát és azóta nem vette át. :((( Ott rohadt a csomag pusztában valami postán és vár hogy mi lesz a sorsa, nekem meg áll benne a pénzem. :F Plusz még ha visszakerül hozzám, 3eFt postaköltséget bukok. :( Én nem tudok ennél több türelmet mutatni, ha valaki megrendel valamit ilyen értékben akkor ne fogja a szüleire hogy nem vette át és ne nézelődjön más VGA után. :(( Akár átveszi, akár nem egy feketepont jár neki. :U

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#4647) Rhino666


Rhino666
őstag

fixilus kolléga frissen regisztrált, rambus memókért érdeklődött priviben. Lebeszéltük a dolgot Skype-on, ígérte hogy előre utal de még azóta sem kaptam pénzt. :F Én így nyilván nem fogok elküldeni postán semmit, főleg az utóbbi csalódások miatt. :( Érdekes hogy most is itt ólálkodik a fórumon, de rám se hederít és Skype-on is letiltott (gondolom). Gondolta majd jól jár ingyen ramokkal. :(((

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#4648) Rhino666


Rhino666
őstag

Farkas Attila - aki állítólag nincs regisztrálva a pH!-n - egy hete átvette a videókártyáját, de "elfelejtette" utalni a postaköltség árát. :U Azóta háromszor is küldtem neki sms-t a számlaszámommal hogy ugyan történjen már valami, de semmi. :( Pedig direkt azért nem számoltam bele a postaköltséget az utánvétbe hogy jóval olcsóbb legyen neki a posta. :O De sebaj, így fogok én neki garanciát intézni... ;]

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#4649) fuzik válasza Rhino666 (#4648) üzenetére


fuzik
aktív tag

Jó kis széria :O .... van még ott ahonnan ez jött?

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#4650) Rhino666 válasza fuzik (#4649) üzenetére


Rhino666
őstag

Van de azok már szóra sem érdemesek... :U :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.