Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) dmon válasza Racecam (#4100) üzenetére


dmon
aktív tag

Ok. Sorry.
Védjük a csalókat is. Viszont egy új nicket létrehozni az kb 3 mp neki. Szóval ha csak a nickjét írom le azzal nem óvtam meg senkit semmitől. :F

(#4102) Speed® válasza dmon (#4101) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem a csalót védik ezzel, hanem a törvények miatt a PHt. Nem te fizeted a bírságot amit kirónak ha valamelyik érzékenylelkű beperli az üzemeltetőt a személyes adatok védelméről szóló törvény megsértéséért. Ez van, hungarisztán.

(#4103) dmon válasza Speed® (#4102) üzenetére


dmon
aktív tag

Ebben igazad van. Így jogos a törlés.
Mégegyszer sorry,egy kicsit hirtelen felindult voltam. :U

[ Szerkesztve ]

(#4104) greatchaos válasza dmon (#4098) üzenetére


greatchaos
addikt

nekem nem vette át a utánvételes csomagot, amit küldtem neki. egy meglehetősen tartalmas szidkozódós priv útán még neki állt feljebb, illetve az állítólagos öccsének, aki nevében írt, merthogy a Gyula autóbaesetet szenvedett, és kórházban van. korábban már beírtam a sztory-t, ha érdekel nézz utána. egy hazudozós alak, nem érdemes vele semmit üzletelni... kettőnk esetéből, akkor én jártam jobban, de így is 4k-t buktam...

poffsoft: a neki írt pirosat, amit korábban adtam neki megelőlegezve, mikor mondta, hogy átvette, azt kérném törölni! - mert nem vette át és visszajött a csomag...

(#4105) tojsz™ válasza greatchaos (#4104) üzenetére


tojsz™
aktív tag

jóhiszeműség
na ezt én soha többet! párszor megszívtam már elég volt

(#4106) greatchaos válasza tojsz™ (#4105) üzenetére


greatchaos
addikt

régóta nem postáztam utánvéttel és az elkövetkező elég hosszú ideig nem is fogok...

(#4107) shteer válasza greatchaos (#4104) üzenetére


shteer
titán

egy visszajött utánvétes csomag nem ok a pontra?

..szerintem jónak tűnik

(#4108) greatchaos válasza shteer (#4107) üzenetére


greatchaos
addikt

de ok. csak megelőlegeztem neki a pirosat, mikor mondta, hogy átvette. majd arra másfél héttel visszajött a csomag... ekkor edurrant el a fejem. kértem a feketét, meg is kapta, de a pirosat is, amit kérnék törölni...

(#4109) shteer válasza greatchaos (#4108) üzenetére


shteer
titán

jah a piros, világos :K

..szerintem jónak tűnik

(#4110) Tottika válasza greatchaos (#4108) üzenetére


Tottika
tag

Hogy lehet az üzlet előtt valakit értékelni? :F :(

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#4111) Omega81 válasza dmon (#4098) üzenetére


Omega81
senior tag

Nos, én véletlen akadtam predator_05-re, MSN-en. Mint kiderült, egy közös ismerősünk van. Felvettem vele MSN-en a kapcsolatot és rákérdeztem a dologra. Nekem mást írt, de azt hiszem, nem nekem kell elmagyarázza, mi volt, egymás közt kell megoldani.
Ugyanakkor figyelmeztetlek, hogy az önbíráskodással amire esetleg készülsz, rosszabbul járhatsz, mint ő az állítólagos 6E Ft-os értékben elkövetett megkárosítással.
Tájékoztatlak, hogy ilyen esetben lehetőséged van feljelentést tenni a Rendőrségen, amennyiben megalapozott a dolog. Ha nem, akkor arra hatóság félrevezetéséért ráfázhatsz.
Kérlek, mérlegeld a fentieket, és beszéljétek meg. Ugyanerre kérem predator_05-öt is.

Üdv

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#4112) greatchaos válasza Tottika (#4110) üzenetére


greatchaos
addikt

adott szónak hittem... - mostantól nem fogok...

(#4113) greatchaos válasza Omega81 (#4111) üzenetére


greatchaos
addikt

hát, nem tom, hogy smint van mostanság a mi gyuszink, de azóta sem keresett meg, hogy bocs, de 4k-val átvertelek/megkárosítottalak vagy valami hasonló. nekem az is sántít, hogy a tesója nevében írt vissza, továbbá, a tesőjának honnan kéne tudni a jelszavait??? ez az ember akkor is hazudik, ha kérdez...

(#4114) Omega81 válasza greatchaos (#4113) üzenetére


Omega81
senior tag

Automatikus MSN bejelentkezés, jelszótárolás lehetne, de én tudtommal vele beszéltem. A topikra felhívtam a figyelmét, az esetleges következményekre is. Ha több ember átverve érzi magát, s az jogos, akkor egy együtt tett rendőrségi feljelentésnél súlyosbító körülményt jelent, amennyiben a nyomozás során bebizonyosodik a dolog. A vádemelési javaslat komolyabb lehet. Ha valaki sorozatban szélhámoskodik, azzal a törvény nem 'annyira' elnéző.
Lényegében én kívül állok az ügyön, csak leírtam, hogy megy a gyakorlatban, azaz hogy kéne menjen... a többi a Ti dolgotok. ;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#4115) greatchaos válasza Omega81 (#4114) üzenetére


greatchaos
addikt

engem nem érdekel a 4k, ha erre élvez, hogy rendel egy rakat cuccot, aztán nem veszi át, akkor ez legyen életében a legnagyobb öröme

(#4116) dmon


dmon
aktív tag

Úgy érzem úgy korrekt ha ezt is leírom ide.

predator_05 ma (valszeg az itt írtak hatására) jelentkezett. Elnézést kért a történtekért. Azt írta átmenti gondjai voltak ill. vannak, de márc 6. án rendezi a tartozását.

Én azt válaszoltam neki hogy semmi gond nem lett volna ha ezt előbb közli és nem állítja azt hogy már feladta a pénzt, csodálkozik nagyon hogy még nem kaptam meg, majd eltűnik a balfenéken és egyetlen üzenetmre sem válaszol. Mindenkinek lehetnek átmenti gondjai, azt mondtam volna hogy semmi gond ha 1-2 héttel később fizet.

Ha a pénzem valóban megérkezik márc 6 után azt megírom ide és rehabilitálom a kollégát, ha nem érkezik meg azt is megírom.

(#4117) dmon válasza Omega81 (#4111) üzenetére


dmon
aktív tag

"Nekem mást írt, de azt hiszem, nem nekem kell elmagyarázza"

Neked mást írt ? :F
Azért erre kiváncsi lennék. Nem akarom már ezzel az üggyel szaporítani itt a postok számát, de azt megköszönném ha privátban megírnád hogy neked mit írt. Le van mentve a teljes a skype beszélgetésünk és a pros pü.k is meg vannak szóval a story elég egyértelmű.

"Ugyanakkor figyelmeztetlek... Tájékoztatlak,...Ha nem, akkor arra hatóság félrevezetéséért ráfázhatsz."

37 éves vagyok és nagyjából tisztába vagyok ezekkel a dolgokkal, de azért köszönöm a figyelmeztetést és a tájékoztatást is. De valami azt súgja nekem hogy te nem az eredeti storyt hallottad.

(#4118) Omega81 válasza dmon (#4117) üzenetére


Omega81
senior tag

Eszem ágában sincs.
Úgy gondolom, predator_05 és Te, illetve greatchaos között most már rendeződnek a dolgok. És ez a lényeg, ez az, ami számít. A 'tanulópénz' pedig megvan a háttérben, predator_05- nek küldött, szintén privát üzenetben.
Ezek alapján rendeződnie kell a dolognak.
Ha nem, akkor privátban tájékoztassatok (mindhármotokra vonatkozik).

;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#4119) poffsoft válasza greatchaos (#4104) üzenetére


poffsoft
addikt

Már megint???

Ment egy pü!

[ Szerkesztve ]

(#4120) shteer válasza Tottika (#4110) üzenetére


shteer
titán

jóhiszeműen és egyben hanyagul :)

..szerintem jónak tűnik

(#4121) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Előre leszögezem nem értek a hangkarikhoz. Nálam ez áll fent:

Az én "kisebbik" gépemben alaplapi hangkari van. Sima az alaplaphoz kapott driverrel megy. Egy 5000-es Genius van hozzákötve és Winamp alatt 5.1-et szól. Az alaplapi SoundMAX tesztprogiban van ilyen 5.1 hangzás tesztelő. Rendesen szól.
Winamp alatt valami plugin kelett hozzá ami a sztereot lekeveri 5.1-be. De Jetaudio alatt semmi nem kellett ott simán megy csak ezt nem szeretem.És ami a legérdekesebb hogy én is azt hittem hogy 5.1-hez leagább 4 dugó kell, de nem, mert ezen az alaplapon (ASUS a7v600-x) csak 3 dugó van és a hangfalrendszerhez kapott kábellel van összekötve. Azt nem tudom h hardveresen vagy softveresen megy az 5.1 de az biztos h 3 dugóval, ami közül az egyik a mikrofon átkapcsolva kimenetnek.Ezzel a postal nem dönteni akarok mivel nem értek hozzá csak leírtam h nálam hogy van, mert nem akarok menni analízist tanulni. :)

(#4122) tojsz™ válasza Omega81 (#4111) üzenetére


tojsz™
aktív tag

10k alatt (szimpla szabálysértés)
ráadásul rengeteg macera van vele és eltart egy jódarabig
de ha minden jól megy 1-1,5 év múlva hozzá is juthat a 6000Ft-jához ;]

(#4123) greatchaos válasza Mr-Pamacs (#4121) üzenetére


greatchaos
addikt

nem 4, hanem 3 dugó kell az 5.1-hez, ha analóg. digitálisan elég egy is:D

a csatornák: front, (L+R) rear (L+R), center/sub (egy kábelen)

(#4124) Angelo69


Angelo69
senior tag

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek ama eszmecseret amit illu nevu "kollengan"-al folytattam a mai nap folyaman.Szamomra eleg erdekes volt de lehet hogy csak szamomra az...

Ezen hirdetesre ratalava erdeklodve vettem fol ot msn-en a tovabbi informaciokert.

Ime a beszelgetes :

(12:46) `v: hi
(12:46) `v: te ki vagy?
(12:46) Angelo69: szia
(12:46) Angelo69: hirdettel a ph-n
(12:46) Angelo69: css acc
(12:47) `v: ja értem
(12:47) `v: hát amit tudni kell konkrétan
(12:47) `v: 3 ezer ft
(12:47) Angelo69: ?
(12:48) `v: és utalni kell OTP ből
(12:48) Angelo69: a hirdetesben nem ezt irtad
(12:48) `v: mert mit irtam?
(12:48) `v: o O
(12:49) Angelo69: Hogy senki ne értse félre pontontasabban leírom miért is kaphatsz ingyen cs: source accountot! Ízelítőnek csak annyit irnék le hogy;

-egy kis netes meló fejében és >
-legyen jó sok cs-s ismerősöd ez a kikötés!

A további részleteket privátban, illetve MSN-en; oakley@ak47.hu

ui.: ez nem a végtelenségig tartó dolog lesz, maximum pár napos esetleg belecsúszik az 1 hétbe. (jelentkezőktől függ)

Üdv

(12:49) `v: ja igen
(12:49) `v: akkor ez az ingyenes
(12:49) `v: miért nem irtad
(12:49) Angelo69: nem tudtam hogy tobb hirdetesed is van azert... :)
(12:49) `v: lényeg ha szerzel nekem 3-4db vevőt ma meg holnapi határidővel kapsz 1et ingyen
(12:50) Angelo69: jah ertem
(12:50) Angelo69: tehat kufarkodni kellene helyette
(12:50) Angelo69: d
(12:50) Angelo69: ezek regisztralt acc-ok?
(12:51) `v: aham
(12:51) `v: 3 ezer ft
(12:51) Angelo69: szarmazasi helye nyilvanos?
(12:51) `v: a accnak?
(12:51) Angelo69: igen
(12:52) `v: hát semmi extra ezeket régen cserélgettem melókat elvállaltam érte neten és igy összegyült ennyi
(12:52) Angelo69: aham tehat nem igazolhato a "honnan" lete az accoknak
(12:52) Angelo69: ha jol ertem
(12:53) `v: nyilván nem termődtek maguktól
(12:53) `v: de ez nem vmi állat hogy..
(12:53) Angelo69: nem is erre gondoltam
(12:53) Angelo69: de lehetnek "lopott" acc-ok is es akkor az en nevemet jaratom le mivel en arultam (felteves)
(12:54) Angelo69: szoval sok sikert az eladashoz de ez igy nekem gazos
(12:54) `v: gondoltam erre vagy kiváncsi de ha arra velzol nem az, csak
(12:54) `v: azt vártam h kimondd
(12:54) `v:
(12:54) `v: várj csak te nem az a Dávod vagy aki napokban felvett?
(12:54) `v: nemtom mire jó nektek h szivattok
(12:55) Angelo69: css-ben is meg a ph-n is jo nevem van nem kockaztatom ketes ugyekkel
(12:55) `v: nem érsz el vele semmit...
(12:55) Angelo69: ki szivat?
(12:55) Angelo69: te valamit felrertesz
(12:55) `v: mi az a jó név? hagy halljam
(12:55) `v: ird le a nicked
(12:56) `v: mert kurvára nem kétes meg lopott ügy.. te szarból csinálsz elefántot már bocs hogy ezt mondom
(12:56) Angelo69: de ha tisztak lennenek a szandekaid 100% akkor nem ilyen titokzatos modon probalnad eladni a "munkaval" szerzett acc-jaidat szvsz
(12:56) `v: elinditasz egy gondolatmenetet és az úgy is van?
(12:56) `v: hát bazdmeg.. én designoltam és azért kaptam meg volt hogy egy multiaccért kaptam 3 db css-t
(12:57) Angelo69: nem en lettem ideges egy jogos felelmem felvetesevel kapcsolatban
(12:57) `v: am mi a nicked?
(12:57) `v: csak már így érdekel
(12:57) Angelo69: kisgyeerek szepen beszelj mar
(12:57) Angelo69: en normalisan irtam neked nem sertegettelek
(12:58) `v: nagyon ugy hangzott
(12:58) Angelo69: ebbol is az erzodik hogy valami nem tiszta
(12:58) Angelo69: nah bye
(12:58) `v: D:
(12:58) `v: köcsög
(12:58) `v: csá
(12:59) Angelo69: velemenyt azert majd irok errol hogy ovatosak legyenek veled az emberek
(12:59) `v: irjál
(12:59) `v: énis rólad
(12:59) Angelo69: meg ez a stilus is meger egy miset...
(12:59) `v: okok
(12:59) `v: nyomorék
(12:59) `v: hallod kurva anyád
(12:59) `v: ezt is ird bele
(12:59) `v: csácsá
(12:59) `v: leszarom mi folyik neten nekem az élet számít nem a virtuális szar
(13:00) `v: de tudom hogy szivatni akarsz ezért viselkedem így... mond egy nicket nekem
(13:01) `v letiltva

Szoval csak ennyi roviden az "uriemberrol".
Lehet hogy tenyleg velem van a baj... :U

[ Szerkesztve ]

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#4125) Picco válasza Angelo69 (#4124) üzenetére


Picco
addikt

wow, pedig vettek mar tole paran accot...ez a szomoru :(

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4126) Angelo69 válasza Picco (#4125) üzenetére


Angelo69
senior tag

Nem ertem hogy mi gondja volt hogy a szarmazasi eredetet kerdeztem tole.
Sok acc-ot adtam mar el en is es ugyanigy megkerdeztek tolem is.
Es nem igy reagaltam le a dolgot.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#4127) Picco válasza Angelo69 (#4126) üzenetére


Picco
addikt

en adtam es vettem mar accot szinten...en is megkerdeztem h honnan van es tolem is megkerdeztek tehat teljesen egyetertek veled...nameg ha ilyeneket irkal....apabol nem uzletelnek vele.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4128) mob_zzz


mob_zzz
aktív tag

HuTi_HUN nick-kel kapcsolatban volt egy rossz tapasztalatom.
Még január végén megalkudtunk néhány hardverre, egész korrektnek tűnt az illető, de aztán ennek ellentéte derült ki róla. Az ár, átvétel módja és helye már fixálva volt, mikor az időpontra került a sor. Először "sűrű napjai" lettek, aztán "vidékre utazott", majd "sok dolga" lett. Legutóbbi megkereséseimre már nem is válaszolt, pedig látogatta a fórumot azóta.
Az elfoglaltságot megértem. Azt is, ha valakinek drágábban eladta a holmikat (bár így, hogy megegyeztünk, már ez sem túl barátságos lépés). Viszont szerintem illene ilyenkor az üzletfeleket értesíteni telefonon vagy legalább egy privát üzenetben.
Feket pont!

[ Szerkesztve ]

(#4129) Csocso2 válasza koszom (#3002) üzenetére


Csocso2
újonc

Sziasztok! Én is belekerültem az átvágottak listájába. Ha bármi infótok van lszi szóljatok! Köszi!

(#4130) Picco válasza Csocso2 (#4129) üzenetére


Picco
addikt

hali

ird le reszletesebben mert igy nem tudunk neked segiteni :)
az kellene h ki, mivel es hogyan vert at/karositott meg, szemelyes adatokat es privit nem illeszthetsz be ide :)

udv: Picco

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4131) beltram


beltram
tag

Dark Archon-nak 2db Zalman ventit ér az adott szava, fekete pont.
Egy Casetek házat vettem volna tőle 2db Zalman ventivel 4k-ért, holnap került volna sor az üzletre, az előbb írt, hogy a ventik nélkül eladta 4k-ért.

pace be with you

(#4132) Dark Archon válasza beltram (#4131) üzenetére


Dark Archon
addikt

Elmész te a jó fenébe, hogy újonc létedre kritizálsz. Aki előbb virítja a lét, azé a cucc. Ez az üzlet, nem fogok várni, mert ígéretből aztán van bőven. Volt, hogy úton voltam már, aztán út közben szóltak, hogy mégsem kell az áru. Szóval bocs, hogy egy újonc miatt nem várok, hogy aztán majd lemondja, én meg bukom a komoly vevőt is. Egyébként meg arról volt szó, hogy szombaton hívsz és akkor lesz a bolt, úgyhogy egy rohadt szót nem szólhatsz.

Még neki áll feljebb... a tiedé a fekete pont. Barom.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#4133) greatchaos válasza Dark Archon (#4132) üzenetére


greatchaos
addikt

sztem sokat éraz adott szó. a kollega holnapra mondta, hogy üzleteltek. az, hogy eladod egy megbeszélt dologt, az nem fair. továbbá az sem, hogy újoncot azért kritizálsz, mert újonc. te is voltál.

az utolsó két mondatod kicsinyes, sztem elárulja, hogy ki a hunyó

(#4134) Dark Archon válasza greatchaos (#4133) üzenetére


Dark Archon
addikt

Aki tényleg vásárolni akar, felhívja az embert. Ő nem tette, ellenben azzal az illetővel, aki megvette.

Nagy kár, hogy nincs a ph-n adásvételi értékelés, mert a már kb. 20 eladott cuccaim közül ott virítana a kedves "majd kedden felhívlak" kollega egyetlen negatív véleménye.

Szerintem meg fogalmad sincs róla, mi történt, maradjunk ennyiben. Bizonyára téged még sosem próbált befeketíteni senki, s nem keltél ki magadból.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#4135) Sanyi2007 válasza Dark Archon (#4132) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Nos, én is az általad csak "leújoncozottnak" adok igazat, hogy ha ennyit ér az adott szavad...
Mindenesetre, én szégyelném magam inkább, mint vádaskodnék...

(#4136) beltram válasza Dark Archon (#4132) üzenetére


beltram
tag

Csak hogy pontosítsunk: pénteken lebeszéltük a dolgot, mondtam, hogy szombat délelőtt tudunk találkozni és felhívlak 10-11 között, erre te írtad, hogy ok, ha be leszel kapcsolva.
Hát, nem voltál, pedig hívtalak. Még aznap írtam üzenetet, hogy jó -e a kedd, amire azt írtad, hogy jó, ma pedig jött az üzeneted, hogy eladtad másnak.
Részemről ennyi.

pace be with you

(#4137) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Benéztem az említett Casetek ház topikjába. Három hozzászólást láttam ott.
A nevek: razor03, Dark Archon, attiLANte

Én, ha a hirdetésben szereplő termékre számot tartok, akkor először írok egy hozzászólást a hirdetés topikjába. (Tök mindegy, mi a hsz. tartalma... Az is elég, hogy "Ment egy pü") Utána megy egy privát üzenet az eladónak, biztos ami biztos alapon. Így biztos észreveszi, hogy valaki érdeklődik a terméke iránt.

Két hiba is volt az üzletben... (A telefonálásról nem beszélek, az már a ti dolgotok...)
A vevő nem jelezte nyilvánosan, hogy számot tart az árura. Ha jelezte volna, lehet nem jelentkeztek volna érte többen és akkor övé lehetett volna a termék.
Az eladó, amikor túllicitálták a korábbi ajánlatot, beadta a derekát.

Velem is volt már ilyen, hogy kinéztem egy hangkártyát, jelentkeztem érte, tettem rá ajánlatot, aztán 1órán belül jelezte az eladó, hogy eladta másnak drágábban. Én nem haragudtam meg rá, ő se rám.

A vevőnek: Legközelebb írjon egy hozzászólást, írjon privit, aztán telefonáljon időben.
Az eladónak: Megértőbbnek kell lenni és türelmesebbnek. Gondolom nem azon az 500-1000Ft-on múlott az életed. Nagyobb tételnél nyilván ez jobban megérthető/tolerálható, de ilyen "piti" összegeknél...:U
Mindkettőnek: Nem kell felkapni a vizet!
Ha minden ilyen ügy után jeleznének a tagok, akkor már tele lenne a topik...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#4138) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Nos, egy negativ tapasztalat:
Realradical
(fanatikus tag)

Megegyeztünk, hogy elvisz egy 1.8ghz p4 procit, 3690ft-ért.
Eltelt pár nap,
Megbeszéltük, hogy mikor és hol találkozunk, nem szoktam kivinni a procit, de most kivételt tettem volna. Még azért idöben felhivott, hogy mégsem jó neki, és tegyük át egy másik napra. Eddig minden rendben, emberek vagyunk, nem minden alakul terveink szerint. Telefonon azt mondta, (ha emlékezetem nem csal, másnap nem ér rá, de az utána való nap bárhova el tud érte jönni). febr. 23án délelött 11.45re mentem az Árpád hidhoz, és 11.22kor küldtem egy privit, hogy az hátha jó neki is, de mivel biztos választ akartam, még akkor felhivtam, hogy jó-e neki az időpont. Nem volt jó, ami nem is lett volna gond, mert akkor még nem beszéltünk meg konkrét időpontot, de igéretet tett, hogy akkora délutánig elviszi. Én utána már haza is mentem, és vártam hogy jelentkezzen.
Mint másnap kiderül, irt egy privit, hogy mit szólok a 16órához, amit nem olvastam, mivel nem voltam netközelben. Utólag ezzel igazolta magát, hogy ö elküldte, ami egyrész ok, de nem abban maradtunk, hogy priviben beszéljük le, ahogy én is felhivtam aznap a 11.45össel, azt gondolom, hogy ö is felhivhatott volna.
Nos, még ezzel sem lenne gond, irtam másnap neki egy mailt:

"Hmm, hát ha jól emlékszem, arról volt szó,hogy visszahivsz. És találkozunk az árpád hidnál. Most egy hét félrerakás után szeretném ha elvinnéd, azt hiszem, igy a korrekt.
Üdv
Sanyi"

Erre még neki állt feljebb a priviben... Azt gondolom, semmi sértő, vagy bunkó nem volt benne. Viszont, pánikszerüen visszalépett az üzlettől...
A procit azóta sem vitte el...
feltettem neki a kérdés, hogy közzétehetem-e a privijeit, a tisztánlátás végett, azóta volt bent a ph-n, de annyi tartás nem volt benne, hogy válaszoljon... Persze, lehet magasról szarni a dolgokra, az is egy hozzáállás... De azt hiszem, ez inkább téged minősit Realradical
Amennyiben beleegyezik, részemről mehet a privik nyilvános közzététele, hogy az ő szavaival éljek, nekem nincsen "vaj a fülem mögött"
Nagyjából ennyi, szerencsére azért az utóbbi időben normálisabb ügyfelekkel találkoztam...
Zárszóként, igazából nem az a zavaró, hogy nem lett biznisz, 3600ft nem egy összeg, hanem a hozzáállás...

[ Szerkesztve ]

(#4139) Picco


Picco
addikt

"Aki tényleg vásárolni akar, felhívja az embert."-hu mennyi negativom lenne ha en is igy gondolkodnek...ha priviben megbeszelsz valakivel valamit es nem tartod akkor az nem is szamit mert nem telefonalt? :F

"Nagy kár, hogy nincs a ph-n adásvételi értékelés, mert a már kb. 20 eladott cuccaim közül ott virítana a kedves "majd kedden felhívlak" kollega egyetlen negatív véleménye."- ha 20 eladott cucconkent 1ert kapnek feketet akkor nagyon szomoru lennek... :DDD

nem ertem a felfogasodat de komolyan :U

szerintem sanyi2007 mondta ki a tutit: Mindenesetre, én szégyelném magam inkább, mint vádaskodnék...

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4140) greatchaos válasza Dark Archon (#4134) üzenetére


greatchaos
addikt

nemrégiben épp volt egy problémás esetem vásárlóként... de ez nem is számt. én személy szerint, ha valamit megírok pü-ben /sokak alátámaszthatják/ pl: hol, mikor, akkor az úgy van.

sztem felháborodásod alaptalan, s az "újoncnak" adnék igazat

(#4141) Sanyi2007 válasza Picco (#4139) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

köszönöm

(#4142) greatchaos válasza Sanyi2007 (#4138) üzenetére


greatchaos
addikt

na, "ránk" jár a rúd...

(#4143) poffsoft válasza Dark Archon (#4134) üzenetére


poffsoft
addikt

Néha olvass is, kérlek.

És picit visszafogottabban, mert modker lesz a vége! :U - szerintem

writeonly....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4144) beltram válasza Ndruu (#4137) üzenetére


beltram
tag

nem szeretnék veled (sem) vitatkozni és köszönöm a jótanácsokat, de:

A vevő nem jelezte nyilvánosan, hogy számot tart az árura. Ha jelezte volna, lehet nem jelentkeztek volna érte többen és akkor övé lehetett volna a termék

Szerintem ebben nincs igazad. Bár sokszor írok én is a topicba egy "küldtem privit.", vagy valami hasonlót, de nem hiszem, hogy ez bárkit is távoltartana attól, hogy bejelentkezzen az áruért. Amíg az eladó nem írja be, hogy jegelve, vagy félretéve, addig én írogathatok bármit.

A vevőnek: Legközelebb írjon egy hozzászólást, írjon privit, aztán telefonáljon időben

Csak a tisztánlátás végett: időben telefonáltam, akkor amikor megigértem, de az eladó nem volt bekapcsolva. Ezután nem azt írtam neki, hogy "majd kedden felhívlak", hanem konkrét helyszínt és egy hozzávetőleges időpontot (5 óra körül) ajánlottam fel neki, amit elfogadott.

Részemről tényleg ennyi, úgy érzem így is többet foglalkoztam ezzel a témával, mint amennyit ért.

[ Szerkesztve ]

pace be with you

(#4145) Dark Archon válasza beltram (#4136) üzenetére


Dark Archon
addikt

Sajnálom, amennyiszer megszívtam már ezzel a félretevéssel meg várással, én eladom a legbiztosabbnak tűnő embernek. A számomat meg már pénteken tudtad, de most már úgyis feleslegesen koptatjuk a billentyűzetet, így alakult, sajnálom. A kezdeti 3k-s ajánlatod meg nem tűnt túl komolynak, ebből indultam ki. Azt meg honnan tudtam volna, hogy tényleg komolyan gondolod? Nem ismerlek.

Picco: nem beszéltünk meg konkrétumot, s a rossz tapasztalataim miatt igen, a telefonos jelentkezés nálam übereli a privátot. Elégszer álltam már a priviben megbeszélt talihelyen egymagamban, a megadott szám meg ki volt kapcsolva.

Ndruu: nyilván nem 1000Ft-n múlt a dolog. Úgy szoktam csinálni, hogy ha érdeklődik valaki priviben, akkor megadom a számom egyeztetés végett. Akinek eladtam, a telszámom elküldése után egy órával már jelentkezett és aznapra meg is beszéltük a talit. Szerintem itt kezdődik a komoly vásárlási szándék.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#4146) beltram válasza Dark Archon (#4145) üzenetére


beltram
tag

"így alakult, sajnálom"

látod, ennyit vártam volna mindössze.

pace be with you

(#4147) Dark Archon válasza beltram (#4146) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én viszont nem vártam volna, hogy egy csalóknak fenntartott topicban emlegess (ezért akadtam ki az első hsz-ben, amiért elnézésedet kérem). Nem utaltál előre semmit s tüntem el, nem kaptál hibás árut hibátlanként hirdetve, ergo nem ért anyagi kár. S priviben is írtam, hogy bocs.

Szvsz ez a topic a szánt szándékkal átvágott csalók áldozataiért van.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#4148) Lortech válasza Dark Archon (#4147) üzenetére


Lortech
addikt

Nem, ez a topik az "akikkel jó vigyázni üzletelés" során. Jó vigyázni, tehát véleményem szerint bármiféle elégedetlenség, vélt inkorrektség a másik félről elfér ide. Például nálam az adott szó kötelez, mégha megállapodás után a dupláját kínálnák egy cuccért, akkor se adnám, vagy ha sokkal könnyebb gyorsabb az átadás egy újabb ajánlattevővel, akkor se. S számomra az hasznos információ, hogyha egy esetleges leendő üzletfelem másként gondolkodik erről. Nem rád gondolok.
Aki csalóként kerül be ide, azzal nem vigyázni kell, hanem messze elkerülni.
szerk: uff.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#4149) RoyalFlush válasza greatchaos (#3147) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Látom, van már a site-on top legmegbízhatatlanabb lista is, melyet djtoomi (666 napos addikt) vezet 9 szavazattal. Szeintem nyugodtan fel lehetne tüntetni az első ötöt is.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4150) RoyalFlush válasza RoyalFlush (#4149) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az utolsó mondat tárgytalan, látom listázni is lehet a rossz pontot szerzőket ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.