Hirdetés

Aktív témák

  • Anthony28

    őstag

    Ettől az embertől pedig ne vegyetek procit!! :((( [link]
    [link]

    Vettem tőle egy tálcás új E8200-öt 39,2K-ért hétfőn du.16h-kor.Átvételnél kaptam számlát, majd mondta ha 3 napon belül gond van szóljak.Még dumáltunk egy kicsit hogy ez milyen jó ár, és mennyire keresik, majd hazavittem a procit, este felé betettem, elindítottam alapban,minden auto-n ahogy kell....Vista boot-nál kék halál. :F Mentés vissza ghost-ol hátha az a gond...megint boot megint kék halál.Ha nincs más akkor gondoltam egy telepítés megoldja...vista telepítés szintén kék halál.3x-4x próbáltam de hiába.Ezután jött az XP telepítés ami viszont hibátlanul felment! :Y Mi több még a tuning is működött XP alatt, bár nem sikerült sehogy sem stabillá tennem, ami kicsit fura volt és szokatlan az eddig látott E8200 tuningpotenciáljához képest.Egy jó pár órát szarakodtam vele, de sehogy se ment.Én Bios hibára gyanakodtam, ill. hogy a Premium lapom nem szereti a wolfokat.Proci kiszed, E6850 visszarak.21h magasságában hívtam az eladót de nem vette fel.Másnap 10h-kor felkelés után egyből csörögtem neki hogy nincs fél napos a tálcás proci, és lekötelezne ha visszavenné tőlem mivel, az alaplapomba nem megy és kék halállal elszáll a Vista telepítő.Mondtam neki hogy nem tehetek róla, hülye a szitu mert szerintem a proci jó csak a P5K Premium vagy a BIOS-a valamiért nem kultiválja.Érveltem azzal is hogy visszaviszem és mivel tálcás és nincs 1 napos, bárki másnak el tudja majd adni kár nem fogja érni, főleg hogy eladásnál ecsetelte milyen ritka és nehéz beszerezni még a 8200-öt.Őt ez nem hatotta meg, meggyanúsított hogy "persze biztos nem megy annyit amennyit szeretném és ez így nem működik hogy visszaadja a pénzt, és hogy probálgatom a procikat...ez nála nem megy" kikértem magamnak a gyanusítást, mondtam neki hogy problémám van, és nem erről van szó.Azt mondta vigyem vissza és ha alap mhz-en nem működik a nagykerben akkor adnak egy másikat.Mondtam neki hogy másik lapban valószínű menne csak az enyémmel csinálja.Következő válasz:" Oké akkor add el te nem az én dolgom én csak hibás terméket veszek vissza". Ez volt a ma délelőtti telefon beszélgetés...kicsit el voltam kenődve, és jól rajtam fog maradni.Végülis eladtam -1,2k buktam, amit lexarok, de legalább most van egy E8400-em ami hibátlan egyenlőre és az a mentett Vista-t használom ami az E8200-vel nem búútolt, igaz ezzel még nem próbáltam telepíteni, de gondolom az se lesz probléma.Ezt az embert pedig (balbla) messzire kerüljétek ha üzletről van szó! :( :( :(((

    Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Aktív témák

Hirdetés