Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) shteer válasza Flitter (#4891) üzenetére


shteer
titán

én is ugyanígy jártam most - mégse ugrálok feketepontért, mert nem tudok eladni vmit. majd megveszi más - pedig jól járt volna.

..szerintem jónak tűnik

(#4902) Nyugdíjas válasza magi20 (#4897) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ha kevés a táp,akkor hogy jön képbe egy ellenállás. Na mind1, nem lényeg, csak megakadt rajta a szemem:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4903) varga911 válasza ktg3 (#4884) üzenetére


varga911
senior tag

Ami 200MHz-re lehúzott GPU órajellel is csinálja, az szerintem hibásnak mondható... Magi20: Nem tudom hogy miért ne vennék vissza, megkérdeztem ismerőst és cserélik őket mint a franc, típushiba, csak egy rohadt számla kellene és nem lenne semmi probléma.

Üdv.

(#4904) Bagira01 válasza magi20 (#4882) üzenetére


Bagira01
veterán

Na figyelj ide nem tudom hogy lógtál a ph-n költözködés közbe, de nem is érdekel. Nincs jogod senkit becsmérelni. Azt hiszem én nem ócsároltalak téged. Annyit igazán megtehettél volna, hogy rámírsz, hogy majd jelentkezem, attól, hogy jól letámadsz minket attól még nem lesz igazad. Én beírtam ide gondolván erre csak reagálsz(így is lett)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4905) taylorp


taylorp
senior tag

Lord Mixxx-el jó lesz ha mindenki vigyáz! Jellemtelen, szar alak. Miután feladtam neki a VGA.mat, akkor találta ki, hogy mégsincs pénze.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#4906) kopy33


kopy33
tag

Üzletelés a következő kolegával nem javaslom [veréb86] megbeszélt helyre oda se jőn .Mikor főlhivtam közölte várjak még 15-20 percet vártam akkor se jőtt hívtam ismét nem vette fől.

[ Szerkesztve ]

Tel:70négy57251négy

(#4907) magi20 válasza varga911 (#4903) üzenetére


magi20
senior tag

ha dobozos a gari,akkor hogy lenne róla számla?
küld le és elintézem,de hányszor írjam még le?

[ Módosította: didyman ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#4908) djtoomi válasza magi20 (#4907) üzenetére


djtoomi
addikt

Dobozos a gari? :U
Max ha dobozos a kari, de akkor is lehet róla számla....Sőt, ha ksikergből van véve, van is róla számla.... :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4909) magi20 válasza Bagira01 (#4904) üzenetére


magi20
senior tag

ha az neked egyenlő a ph-n lógással,hogy 1 nap 2-szer belépek fél percre,akkor ok.
de ne kelljen már elszámolnom basszus.-----------vegyél saját lakást,aztán meglátjuk te hányszor lépsz fel, egy ciripelő vga miatt.

KÜLDJÉTEK LE ÉS EL LESZ INTÉZVE...............................................%%%%%!!!

gondoljátok leírom még pár nyelven

[ Módosította: didyman ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#4910) magi20 válasza djtoomi (#4908) üzenetére


magi20
senior tag

...

[ Módosította: didyman ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#4911) djtoomi válasza magi20 (#4910) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem osztom, csak félreírtál valamit, megpróbáltak kijavítani, de sztem állj le a többiekkel szemben.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4912) XaraX válasza magi20 (#4909) üzenetére


XaraX
addikt

Lehet,megkapom megint,hogy semmi közöm hozzá....
"Külld le a címemre,és itt tudom elintézni,én is azt hittem hogy dobozos nagykeres,de csak dobozos.leküldöd,és kiröhögnek."
Ezt Te írtad,most akkor küldje le,hogy kiröhögjék? :U

(#4913) magi20 válasza XaraX (#4912) üzenetére


magi20
senior tag

küldje,ha szerinte kicserélik,akkor biztos úgy van nem?
amúgy semmi közöd hozzá.
az hogy a nagyker cseréli-e vagy sem,tőlem távol eső dolog,én max csak a folyamatot tudom meggyórsítani

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#4914) XaraX válasza magi20 (#4913) üzenetére


XaraX
addikt

Hm....
10..9...8...7...6

(#4915) Mr X válasza magi20 (#4913) üzenetére


Mr X
veterán

Ne is haragudj, de már a tapló stílusod miatt járna neked az a fekete...

Eladtál valamit, a vevőnek gondja van vele. Szerintem illene foglalkoznod vele, még akkor is, ha szerinted nem hibás. De te csak kifogásokat keresel, és beszólogatsz másoknak...

Azt hiszem, erre mondják, hogy no comment.

(#4916) magi20 válasza Mr X (#4915) üzenetére


magi20
senior tag

nem egyszerűen ti azt hiszitek hogy a ph-körül forog az ember élete.
Küldje le és elintézem,meddig kell még ezen a gittet rágni?de ha a nagyker azt mondja hogy nem,akkor én azzal nemtudok mit kezdeni.-azért ez remélem érthető.

Jó hogy nem te alakítod a fekete pontos rendszert.-------aminek alapból is sok értelme van,de ezt is már áttárgyaltuk párszor.

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#4917) XaraX válasza magi20 (#4913) üzenetére


XaraX
addikt

5..4..3..2..1..0
Lenne mit írnom,de nem tehetem sajnos.
Tényleg semmi közöm hozzá/d,és nem is lesz,ez egészen bizonyos. :(

(#4918) didyman válasza magi20 (#4907) üzenetére


didyman
őstag

A következő hímtag után pihenőt osztok. Miért nem lehet kultúráltan megnyilvánulni?
Meggondoltam, most rögtön kapsz, ennyi gyomlálnivalót nem vagyok hajlandó megtorlás nélkül hagyni, jó ég...
Költözés közben nem egészséges ennyit fórumozni.

[ Szerkesztve ]

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#4919) Nyugdíjas válasza didyman (#4918) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Wááá, akkro az életben el nem intézem vele az én hasonló garis problémámat:Y
Najó...
mennyi pihit kapott kedvencünk?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4920) Picco válasza Nyugdíjas (#4919) üzenetére


Picco
addikt

magi20
(* A felhasználó jogait az Alapelvek durva megsértése miatt ideiglenesen felfüggesztettük!)
(Az eltiltásból hátralévő idő: 0 nap, 23:12:04)
Tajti Róbert (itt-ott)
obiwanpukobi@citromail.hu

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4921) Nyugdíjas válasza Picco (#4920) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

olvasni tudni kellene:B
Bevallom eszembe sem jutott, hogy ez kint van az adatlapon. Pedig tudnom kellene.
Najó! Köszönöm:R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4922) Mr X válasza magi20 (#4916) üzenetére


Mr X
veterán

"nem egyszerűen ti azt hiszitek hogy a ph-körül forog az ember élete."

Ez nem így van, de az eladással te vállaltál bizonyos kötelezettségeket, amik alól most kibújni próbálsz. A költözés gyenge kifogás. Gondolom a pénzt nem úgy kérted, hogy átveszed, ha ráérsz.

"Küldje le és elintézem,meddig kell még ezen a gittet rágni?de ha a nagyker azt mondja hogy nem,akkor én azzal nemtudok mit kezdeni.-azért ez remélem érthető.!

Talán te vagy a nagyker, hogy előre pontosan tudod a válaszukat? Vagy esetleg már megpróbáltad kicseréltetni velük? Visszadobták, és inkább itt adtad el?

"Jó hogy nem te alakítod a fekete pontos rendszert.-------aminek alapból is sok értelme van,de ezt is már áttárgyaltuk párszor."

Szerintem is jó, mert speciel én ilyen hozzáállással az apróhirdetések közelébe sem engednélek. Ahogy látom, neked is addig fontos az üzlet, amíg nincs gond. Ha valami beüt, akkor meg megy a melléduma.

Egyébként a múltkori esetednél sem voltál te olyan ártatlan...

(#4923) vepe


vepe
senior tag

Na srácok..biztos sokan emlékeztek, hogy nem régen volt egy kis affér wajk kollégával a 2x1gb/400 hinyx D43 rammal kapcsolatban...ma ezt a választ kaptam tőle priviben:

részlet:

Szóval azoknak üzenem, akik annyira támadtak és kötekedtek, hogy nem szoktam bohóckodni és becsapni másokat...innentől kezdve, ha olyan hibátlanul jön vissza a cucc, ahogy elküldtem csupán az én jó indulatomon múlik,ha segítek eladni a ramokat azért, hogy wajk visszakapja a pénzét...

Privátot a feladó beleegyezése nélkül semmilyen formában nem közlünk le. Légyszíves erre NAGYON odafigyelni.

[ Módosította: didyman ]

(#4924) vepe válasza vepe (#4923) üzenetére


vepe
senior tag

De én meg közlöm a privi részletet,mert az a bizonyíték arra,hogy nem egy szart adtam el..máskor meg, ami igazolja,hogy nem egy piti szélhámos vagyok,ne moderáld...

A lényege annak amit kiszedett a kedves moderátor:

Wajk ma írt,hogy letesztelte hétvégén a ramokat más konfigban és hiba nélkül lefutott a teszt....

(#4925) Picco válasza vepe (#4924) üzenetére


Picco
addikt

igy leirhatod de privit nem hozhatsz nyilvanossagra, evvan.
a tartalmat igen de csak a sajat szavaiddal.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4926) vepe válasza Picco (#4925) üzenetére


vepe
senior tag

szinte ugyan ezekkel a szavakkal lett leírva, ha nem írom oda,hogy priv.részlet..a kutya nem tudja, hogy azok az én szavaim vagy egy privát szöveg..

(#4927) didyman válasza vepe (#4926) üzenetére


didyman
őstag

[görbe tükör]"Az okosnál mindig van egy okosabb...."[/görbe tükör]

Attól, hogy a privi a Te számodra bizonyít valamit, még nem fog feljogosítani arra, hogy közzé tedd idézet formájában, súlyosan megsértve ezzel szabályzatunkat. Attól, hogy a "mi lett volna, ha" meg "de" eshetőségeklet taglaljuk, még ugyanúgy szabályzatba ütköző dolog ilyet tenni. Melelsleg attól, hogy odaírod, hogy ez egy privi, még senki számára sem lesz egyértelmű, hogy tényleg az :) . Maga a tény, hogy egy privát beszélgetést, ami másra nem tartozik, hiszen ettől privát, közzéteszel részleteiben-ez a gond. Nem szeretnénk semmiféle spekulációnak, vitának megágyazni ilyen privát megnyilvánulások magyarázása során, kérlek erre legyél tekintettel. Rád nézve sokkal előnyösebb, ha a másik féllel tisztázod le, hogy a privát beszélgetések alapján legyen szíves megjelenni itt és kimosni a szennyest-ugye egyet értünk, hogy ez mindenképpen sokkal előnyösebb megvilágításba helyezi a dolgot, mint a privátban ezt írta, tehát én ártatlan vagyok jellegű "öneljárás"?

És természetesen máskor is szigorúan moderálni fogom, ha szabályzatba ütköző dolgot követsz el akár saját igazad bizonyításaként is tálalva. Nem is értem, hogy gondolod, hogy ilyet kérsz tőlem :F

[ Szerkesztve ]

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#4928) vepe válasza didyman (#4927) üzenetére


vepe
senior tag

Hát figyelj..sajnos, hogy a moderátorok is azt moderálják,akit akarnak....

Itt te nem vettél részt egy vitában(egy másik moderátor igen),ebben a vitában erőteljesen kritizált az itteni egyik tag-úgy,hogy nem is ismer-...csak engem támadott(eladó), hogy én milyen inkorrekt vagyok, meg így a gar,úgy a gar...a vevő persze frankó volt a szemében...na ez az inkorrekt dolog...amikor lepaktálok valaki mellett, aztán a másikba kötöszködöm..

A lényeg..engedd már meg nekem, hogy bebizonyítsam a többiek előtt, hogy nem vagyok egy tahó valaki, akinek csak addig jó a másik, amíg kifizeti a cuccot...És elsődlegesen ezt annak akartam leírni, aki anno, annyira támadott...remélem annyi gerincesség van benne, hogy így utólag ír annyit, hogy bocsi valóban tévedtem....

Egyébként lehet moderálni-ez a dolgotok-...(amit meg is értenék, ha olyat írtam volna, ami nem publikus..pl:cím,név,telszám,stb)...

hagyjuk, nincs értelme itt magyarázkodnom...

(#4929) Picco válasza vepe (#4928) üzenetére


Picco
addikt

ha wajk beleegyezeset adja akkor privi nyilvanossagra hozhato.
amugy nem ertem mi a bajod most a moderatorral, soha senkinek nem engedtek meg h privit csak ugy kozze tegyen, neked sem fogjak....
kerd wajk engedelyet es akkor nyilvanossagra hozhatod, ennyi.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4930) Bagira01 válasza magi20 (#4913) üzenetére


Bagira01
veterán

Eleve nem erről volt szó. Azt mondtad ramiris garis ami ugye nem pécsen van így garit egyszerűbb a gariztatás. Nem volt szó postázásról meg ilyenekről probléma esetén :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4931) Billu válasza vepe (#4924) üzenetére


Billu
aktív tag

De gondolom akkor te is bocsánatot kértél Wajk kollégától, amiért azt próbáltad itt mindenkivel elhitetni, hogy biztos ő hajtotta szét a ramokat. :F

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#4932) I_Am válasza vepe (#4928) üzenetére


I_Am
veterán

Mindezt megteheted a privi közlése nélkül is.

Leírod, hogy ma írt wajk, kipróbálta egy másik konfigban a memokat és ott hibátlano voltak.

;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4933) Billu


Billu
aktív tag

Mesélek akkor én is egy történetet.

Március 27.-én csütörtökön ráleltem erre a hirdetésre: [D935]
Rögtön le is foglaltam a procit, amit az eladó tudomásul vett, és ki is rakta rá az elkelt táblát.
Az eladó azt írta, hogy jó lenne előre utalással, mert az utánvételes rendszert nem ismeri.
Vasárnapra ígérte, hogy küldi a számla számot és a héten pedig küldi a procit.
Vasárnap jött az üzi, de nem a számla számmal, hanem avval a kéréssel, hogy inkább jobb volna az utánvételes csomag, mert (ezt nem egészen értettem) a számlájáról csak később jutna hozzá a pénzhez. Én a következő üzimben leírtam, hogy gondolom az utánvét dob egy ezrest az áron.
Ezek után két napig nem válaszolt. Pedig többször is be volt jelentkezve. Én többször is küldtem neki privit.
Elsején este tízkor jött az üzenet tőle, hogy jó lesz e akkor az utánvét, és, hogy felesbe fizetjük a postát.
Mivel még nem adott fel utánvétes csomagot elmagyaráztam neki a feladás menetét.
A mai napra ígérte, hogy feladja.
16 óra után küldtem neki egy privit, mivel láttam, hogy be van jelentkezve, hogy mi a pálya?

Nem sokkal utána jött a válasz, hogy : Épp most akart írni. De postára indulás előtt épp csomagolta a procit, mikor az leesett és elrepedt rendesen...........

Ennyi a történetem [morbi] fórumtárssal.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#4934) I_Am válasza Billu (#4933) üzenetére


I_Am
veterán

Én ejtettem már le sokszor procikat és egyik sem tört el.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4935) Mr X válasza I_Am (#4934) üzenetére


Mr X
veterán

Hacsak nem tizedik emeletről betonra történt az ejtés, nem hinném, hogy megtörténhetett a dolog.

(#4936) Speed® válasza I_Am (#4934) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Arról nem volt szó, hogy hanyadikról ejtette le ;]
hápff..Mr Xel hasonló dologra gondoltunk :)
Bár inkább az a valószínűbb, hogy a tagot ejtették le gyerekkorában (sry :B).

[ Szerkesztve ]

(#4937) Mr X válasza Speed® (#4936) üzenetére


Mr X
veterán

Én három lehetőséget látok:

-El akart adni egy szar procit, de beijedt, vagy rájött, hogy nem igazán leplezhető a sérülés rajta.

-Meggondolta magát, és inkább megtartja a procit, de nem meri megmondani.

-Kapott rá egy jobb árat, és felrúgja a megállapodást az előző vevővel.

(#4938) vepe válasza Billu (#4931) üzenetére


vepe
senior tag

Mikor mondtam én konkrétan ilyet??...mit mondtam?..úgy küldje vissza, ahogy elküldtem,hibátlan állapotban...itt tőlem kellene elnézést kérnie pár ph-s tagnak, akik megpróbáltak megbízhatatlan, senkiházinak beállítani..... :(((

másik dolog..miért kellene nekem bocsánatot kérni wajktól???..azért, mert egy jó cuccot küldtem???? és ilyen vagy olyan ok miatt nekem kell foglalkoznom a cucc eladásával, hogy wajk visszakapja a pénzét..

És hozzáteszem, nagyon sok ph-s nem is foglalkozna a visszaüzleteléssel és a ramok eladásával, mivel hibátlan a cucc...

[ Módosította: didyman ]

(#4939) Mr X válasza vepe (#4938) üzenetére


Mr X
veterán

Ne vedd kötekedésnek, nem annak szánom:

Ez egy kétélű fegyver. Most kiderült, hogy nem hibásak a memóriák. De ha wajk továbbra is állította volna, hogy rosszak, akkor számomra például ugyanannyira esélyes lett volna, hogy te küldtél hibás ramokat, mint az, hogy wajk rontotta el őket. Ezzel arra célzok, hogy hitelt érdemlően te sem tudtad volna bizonyítani, hogy nálad jók voltak. Az, hogy te állítod, az egy dolog.

Mégegyszer mondom, nem támadlak, főleg, hogy kiderült, nincs bajuk. :)

(#4940) Billu válasza vepe (#4938) üzenetére


Billu
aktív tag

Szerintem itt rajtad kívül mindenki érti, hogy miért is írtam.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#4941) vepe válasza Mr X (#4939) üzenetére


vepe
senior tag

Nem érted a lényeget...

Nem az a lényeg, hogy kiderült, hogy hibátlanok a ramok(ez csak jó, mert ez a megbízhatóságom igazolja), hanem az, hogy egy pár ph-s csak engem hibáztatott, hogy én milyen megbízhatatlan vagyok, hogy a gart nem veszem figyelembe,stb és, hogy nekem kötelességem visszavenni......tehát az fel sem vetődött, hogy a vevő is elronthat egy cuccot...
erre szólt bele egyik moderátor...

(#4942) I_Am válasza vepe (#4941) üzenetére


I_Am
veterán

Jelen. :DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4943) Mr X válasza vepe (#4941) üzenetére


Mr X
veterán

Te sem értetted meg, mit akarok kifejezni.

Természetesen te tudtad, hogy a ramok nálad jók voltak. De innen senki sem tudhatta ezt biztosra. Tehát itteni szemszögből ugyanúgy lehetett az is, hogy hibás ramokat küldtél.

Ezek után elzárkóztál a garancia és a visszavétel elől. A te szemszögedből jogos, hiszen tudtad, hogy jók a ramok. Itt olvasva viszont úgy nézett ki, hogy a vevődnél rosszak a ramok, és te nem vagy hajlandó ezzel foglalkozni.

(#4944) vepe válasza I_Am (#4942) üzenetére


vepe
senior tag

igen rád gondoltam :K ..te voltál, aki megvédtél és hozzáteszem korrekt módon--ha emlékszel , rendesen belettem kötekedve ;]--...így utólag is köszi... :C

(#4945) vepe válasza Mr X (#4943) üzenetére


vepe
senior tag

Na akkor röviden:

1.,-Arról volt szó, a ramokat, csak úgy bizniszelem el, ha olyan állapotban küldi vissza,ahogy elküldtem...(egyértelmű, ha jót küldtem azt is várok vissza)

2.,-lelettem támadva-csak én a vevő nem-, hogy én milyen inkorrekt vagyok...

Szóval, ha nem csak az eladó, hanem a vevő is fellett volna emlitve, mint esetleges hibaforrás, akkor hidd el a moderátor sem szólt volna bele....elég egyoldalúan én voltam hibáztatva és itt teljesen úgy nézett ki a vevő frankó csávó, az eladó meg sz@ralak...

És ezzel a téma legyen itt ismételten lezárva...wajk azt mondta, majd ír ide, hogy valóbaj jó cuccos lett neki küldve...

(#4946) didyman válasza Mr X (#4937) üzenetére


didyman
őstag

Én láttam már eséstől leamortizált processzorokat, tehát az előítélet és egyéb lehetőségek mellé tegyük oda ezt is.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#4947) didyman válasza vepe (#4938) üzenetére


didyman
őstag

Nem lehet jelzők nélkül beszélni? Miért van erre szükség? Magi20 is emiatt pihen, muszáj Neked is ebbe a hibába esni?

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#4948) Billu válasza didyman (#4946) üzenetére


Billu
aktív tag

Én pont ezért nem is minősítettem a történetet.
Csak meséltem..............

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#4949) Picco válasza vepe (#4945) üzenetére


Picco
addikt

fogyasztoi szemleletu tarsadalmat alkotunk (amikor vasarlunk :DDD)
orulok h jok a ramok, sok sikert a tovabb passzolashoz. :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4950) vepe válasza didyman (#4947) üzenetére


vepe
senior tag

Nem tudom miért zárolnál...nem kellene ezzel fenyegetőznöd...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.