Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2022) BaLee válasza macilaci78 (#2016) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kicsit felületesen olvastad akkor el a MASZ szabályzatot szerintem. Benne van, hogy attól csak szigorúbb irányban szabad eltérni, megengedőbb irányba nem. Nem véletlenül találták ki.

Én is beszéltem már egy nagy airsoftos csávóval aki nagyon tapasztaltnak akarta beállítani magát és azzal büszkélkedett, hogy ők hogyan játszanak épületharcot. Fogják a 420-430+ fps-es fegyóikat és azzal CQB-znak de úgy, hogy bemennek az ajtón és akkor kilő egy fél hicap tárat egy célpontra, hogy biztos legyen.
Ez elsősorban a szervező felelőssége mert ha megtiltaná akkor mindenki szépen visszagyengítené a fegyóját vagy nem menne játszani, ha viszont engedik és valami történik ott már gáz van.

Itt jön elő mindenkinek a saját felelőssége, hogy ha tudod, hogy ilyen stílusban játszanak akkor beállsz-e te is megkockáztatva, hogy kapsz egy 20-as sorozatot a fejedre 5m-ről vagy inkább azt mondod, hogy te ebből kimaradsz inkább...
Ezért kellene minden csapatba egy tapasztalt, erőskezű szervező ahol nem néznek el a szabályoktól eltérést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.