Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#553) VectorworksH


VectorworksH
tag

A következő problémával szembesültem.

Jövendőbeli cégemnél, igen sok munkánk lesz megszemélyesítés, változó adat kezelés ( kódok és társai ).

Már jópár hónapja keresek olyan programot, aminek ha megadsz egy excel file-t amiben a kódok vannak szépen felsorolva, akkor ezt egy template-re ( ami a már kinyomott bianco lapok ) rárakja. Te adod meg hogy jobbra balra 5-6 cm, milyen betű, méret, stb...

Előző cégemnél a PerszonX nevű faék egyszerűségű progit használtuk erre, de az sajna csak Xerox nyomtatókkal hajlandó dolgozni ( a mostani cégemnél nem Xerox lesz ).

És most jön a nagy kérdés : Corelben ha jól tudom van olyan, hogy ha csinálok egy szövegboxot, annak tudok adni olyan tulajdonságot, hogy oldalanként egy számot rakjon bele, mondjuk 1-100-ig. Nekem ugyanilyen dolgo kellene Illustratorban, vagy InDesign-ben. Van valakinek valamilyen infója ilyen Plug-inről, vagy trükkről? ( A Creo-nak illetve a Kodaknak van egy Darwin nevű pluginje, természetesen arany áron, de még sehol sem találtam otthon felhasználható verziót....ha értitek mire gondolok... :) )

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.