Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) mycso válasza szumo (#1300) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Legegyszerűbb, hogy fogod és az NB strap...-ot 667-re állítod!!!

Nekem sima is7-em volt, ezzel a módszerrel működött.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1302) sz.j válasza szumo (#1300) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nagyon röviden és tömören:

- Ha a PAT-ot az N/B Strap CPU As-t 667-re állításával aktíváljuk, akkor állandóan ezen a beállításon fog működni a gép, és a GameAccelerator (GA) sincs hatással rá.
- Ha viszont az N/B Strap CPU As-t By CPU-ra, a DRAM Ratio (CPU : DRAM)-ot By SPD-re állítjuk, akkor a beállítástól (Turbo, Sr, F1) függően a GameAccelerator (GA) automatikusan egyre agresszívebb időzítéseket állít be a memóknak, valamint automatikusan bekapcsoja a PAT-ot is.
De ehhez már kimondottan jó minőségű (TCCD chippes) memóriák kellenek!

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1303) szumo válasza sz.j (#1302) üzenetére


szumo
senior tag

Aham!

Most már értem! :DD

Tényleg lefárasztottak, ha ilyen egyszerű dolgot nem sikerült felfognom.

Most már csak faterom MSI neo-2 jén kell a PAT-t bekapcsolni :)
De legalább az itt szerzett tapasztalatokat már fel tudom használni. :K

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#1304) Sas madár


Sas madár
őstag

Ezt én is leellenőrzőm igy van-e beállítva. ;]

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#1305) szumo


szumo
senior tag

Ha nem járnék erre, akkor mindenkinek kellemes ünnepeket, idegroncsolódás mentes géphasználatot.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#1306) Ivan15


Ivan15
senior tag

Látja az IS7-E a prescott processzorokat? -Próbálta már valaki?

(#1307) bolcsodal válasza Ivan15 (#1306) üzenetére


bolcsodal
addikt

Miért ne látná?

- Supports Intel® Pentium® 4 Socket 478 processors (Prescott and Northwood) with 800/533/400MHz FSB

[link]

They drew first blood....

(#1308) Ivan15 válasza bolcsodal (#1307) üzenetére


Ivan15
senior tag

Nem tudom, próbáltad már? Mert itt ebben a pdf-ben az áll, hogy csak northwood-ot támogat[link]
"Supports Intel Pentium 4 Socket 478 processor with 800MHz, 533MHz, and 400MHz (for Northwood only) System Data Bus"

(#1309) sz.j


sz.j
nagyúr

Ez BIOS-tól is függ, az újabbak már támogatják a prescott-ot.
De az ABIT oldalán is írják, hogy mindkét fajta procit támogatja a lap: [link]

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1310) bolcsodal válasza Ivan15 (#1308) üzenetére


bolcsodal
addikt

Az a pdf tényleg azt írja, de bennem meg sem fordult, hogy egy 865PE lapka ne támogatná. :U

They drew first blood....

(#1311) Ivan15 válasza bolcsodal (#1310) üzenetére


Ivan15
senior tag

a 18.sorszámú biostól támogatja a Prescott-okat is[link]
de közben néztem egy tesztet, ahol azt irja, hogy a régebbi northwood semmivel sem lassabb mint a prescott -és 35W-tal kevesebbet fogyaszt[link]
mostmár csak azt nem értem, hogy miért nem jelenik meg a prescott teljesitményében az h 125m tranzisztor dolgozik benne, mig a Northwood-ben csak 55 millio :) Ez egy nagyon áramzabáló konfig (P4 Prescott + 9800Pro szerepel a tesztben)

[ Szerkesztve ]

(#1312) Ivan15 válasza bolcsodal (#1310) üzenetére


Ivan15
senior tag

őszintén megfordult a fejemben,hogy lecserélem a mostani konfigot egy ilyen Prescott-osra, de iszonyat áramot enne (pláne a 9800xt-m + plusz a 21"crt-m mellett) BASSZUS :D maradok az amd-nél és bocsánat a zavarásért :R

[ Szerkesztve ]

(#1313) perempe válasza Ivan15 (#1311) üzenetére


perempe
addikt

Minimális a különbség! Ebben a cikkben a Northwood-ot ajánlják.
[link]

A régi Prescott processzorok IDLE is rengeteg hőt termeltek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1314) Ivan15 válasza perempe (#1313) üzenetére


Ivan15
senior tag

igen, azt irja, hogy hosszabb a prescott pipeline-ja (31 egységgel) mint a northwood-é és igy hiába 2x akkora a cache, sokszor törli a cache-tartalmat, ha nem olyan sorrendben érkeznek az adatok, és belassul mint állat. Példaként felhozta a Centrino-M cpu-kat ahol rövid a pipeline, igy alacsonyabb órajelen ott sokkal nagyobb a teljesitmény -na mindegy :) ebben a cikkben is a Northwood-ot ajánlják -és kevesebbet fogyaszt mint a prescott

[ Szerkesztve ]

(#1315) bolcsodal válasza Ivan15 (#1314) üzenetére


bolcsodal
addikt

Tegyél bele Northwoodot. Remélem Januártól tudok venni egy E2180-at, és akkor eladóvá válik a 2,6Northwood-m (800FSB, 512K, D1 stepping).

Ha érdekel majd privátban megbeszéljük.

A Nokia monitorok nagyon jók, a munkahelyemen is azt használom (440Pro, 17"). :)

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#1316) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Nah kicsit megrángattam a cuccokat. 5:4-es osztóban FSB240 mellett a proci 3125MHz-en ketyeg. Full load-ban összesen 2-3 fokot melegedett. PAT bekapcsolva maradt az N/B Strab FSB667 bekapcsolásával.

A memóriák időzítései pedig 2,5-3-3-6-ra váltottak (2,5-4-4-8 helyett).

Ha jobb memjeim lennének.... :U :DDD

They drew first blood....

(#1317) sz.j válasza bolcsodal (#1316) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Ha jobb memjeim lennének.... "

Ha "hosszabb távon" megtartod ezt a lapot, akkor csak rajtad múlik ..., mert pl. TCCD chipes 2×512MB A-DATA Vitesta PC4800 566MHz-es memókat olykor már 13-14k-ért is árulnak.

:K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1318) bolcsodal válasza sz.j (#1317) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nem tudom, hogy megéri-e hosszabb távon megtartani. Egy 3,1-re húzott Northwood CPU Julia tesztben kevesebb, mint a felét tudja egy E2180-asnak (tuning nélkül). Sajnos eljárt az idő felette, de kellemesen csalódtam benne. Van még kraft benne rendesen. Jobbfajta memekkel egész korrekt kis gép lehetne.

Tényleg, neketek mi a véleményetek. Egy mostani középkategóriás Core 2 -es konfig mennyivel tudna többet ezeknél a gépeknél, amik most nekünk vannak?

They drew first blood....

(#1319) Hun Safranek


Hun Safranek
csendes tag

Hi all! két komám ugyanazzal a hibával küzd. mindkettőnek is7 és 2.4 cerka a gépben.
a gép időnként ujraindul!! memteszt nem talál hibát! win xp sp2 vadi új mindkét gépen!
300-as tápok 400-ra cserélve! minden fasza csak 2-3 óra mulva ujraindul
de valamikor 1 napot is bir! nem melegszik! bios alapra visszavéve! Adjatok légyszi tippet!mi lehet még???

(#1320) PITTO


PITTO
csendes tag

Sziasztok!
Még új vagyok a témában, lenne egy pár kérdésem.
Nekem is IS7 lapom van, most szeretnék egy kicsit újítani.
Most 2*256 samsung ram van benne duálban, lassabb lenne-e a gépem ha tennék még 2*256-ot? Legfőképpen a lövöldözős, stratégiai játékokat tolom milyen videokártyát vegyek?
25ezer körül gondolkodok. :W
Válaszotokat nagyon szépen megköszönném!
üdv.Pitto :)

[ Szerkesztve ]

(#1321) bolcsodal válasza PITTO (#1320) üzenetére


bolcsodal
addikt

Lassabb semmiképpen nem lesz. De gyorsabb sem! Ha növeled a memória mennyiségét, akkor kevésbé fogy el az alkalmazások futtatása közben, így nem kell a HDD-nek pótolnia a hiányzó memóriaterületet (ezért tűnik gyorsabbnak).

Inkább add el a jelenlegi 256MB-os modulokat, és rakj bele 2x512MB-ot. Az biztosan gyorsabb duál-ban, mint 2x256MB.

Videokártyák közül..háát...

Az AGP-s kártyák közül az x1950Pro a legjobb az AMD-től. Ha találsz használtan elfogadható árú x800GT/GTO-t, 6800GT, 7600GT, stb...kártyákat, akkor jól jártál.

Ha újonnan akarsz VGA-t vásárolni akkor a HD2600Pro/Xt, 8600GT-karikat javaslom AGPs verzióban ha találsz olyat. Vagy esetleg várj még kicsit, és hátha kijönnek a HD3600-as kártyák a jleenlegi HD3800-asok butább verziói AGP-s csatival (bár az kisebb csoda lenne). ;)

Persze minden attól függ mit akarsz játszani? :DDD

They drew first blood....

(#1322) PITTO válasza bolcsodal (#1321) üzenetére


PITTO
csendes tag

Köszi a választ!
Én is ezekben a kártyákban gondolkodtam. Ha lehetne inkább újat vennék mert van rajta gari, csak nemtudom h ennyi pénzér kapnák-e... A procira gondoltam egy Zalman CNP S7000 -res hűtésre, mert most lett beköttetve az áhított korlátlan net :R és sokat megy a gép... :DDD Melyik lenne a jó? Vagy ha nem Zalman akkor mit ajánlotok? Úgytom ezek a hűtők jók...
Várom a válaszotok: PITTO

(#1323) bolcsodal válasza PITTO (#1322) üzenetére


bolcsodal
addikt

Inkább hőcsöves hűtőket nézegess. Olcsóbbak és jobbak a hagyományos Zalman-nál.
Nekem CNPS7000B AlCu-van most a procin.

Pl az Arctic Cooling Freezer sorozata! [link]
Mondjuk úgy látom, hogy nem jár már hőcsöves hűtő S478-hoz... :( De lehet a hagyományosak is jók.

Jelenleg 250-es FSB-mellett 3,25GHz-en jár a 2,6-os Northwood. Terhelve 48Fok, IDLE 36-körül (20 fokos szobában).

They drew first blood....

(#1324) PITTO válasza bolcsodal (#1323) üzenetére


PITTO
csendes tag

Nekem a gyári hűtő mellett a cerka proci (2,4 GHz) 56fok :B gyári beállítások mellett 3 és fél óra játék után...
Az kicsit sok nem? Sajnos nekem olyan a gépasztalom h úgy van benne a szegény gép hogy teljesen körbezárja (mintha egy dobozban lenne) :O
Szerinem akkor maradok a CNPS7000 valamelyikénél.
Mit rakjak az északi hídra? Ami rajta volt eredetileg leszedtem mert olyan volt mint egy porszívó...,
Köszi a választ: Pitto

[ Szerkesztve ]

(#1325) hoby36 válasza Hun Safranek (#1319) üzenetére


hoby36
senior tag

Nekem akkor volt ez,amikor a norton internet security volt fenn.

A logikában semmi sem véletlen!

(#1326) hoby36 válasza bolcsodal (#1316) üzenetére


hoby36
senior tag

A pat-ot hol lehet bekapcsolni?

A logikában semmi sem véletlen!

(#1327) sz.j válasza hoby36 (#1326) üzenetére


sz.j
nagyúr

Például ennek alapján: [link]

:K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1328) bolcsodal válasza PITTO (#1324) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nincs hűtés a Northbridge-en?? :Y :Y

Elméletileg bármelyik NB hűtő jó, ami akasztókat használ, és nem rugós műanyag rögzítőket (lyukakba).

Én Zalmant használok.

Húzás nélkül istenes hőmérséklet az biztos. De nyugodj meg, nekem a BIOS is bepittyent gyári hűtővel (65fok fölött állítottam be riasztást)!

Zalmiból az AlCu kiválóan megfelel. A teljes réz már kicsit nehéz a foglalatnak!

A gépasztalt hátul meg tudod nyitni?

They drew first blood....

(#1329) hoby36 válasza sz.j (#1327) üzenetére


hoby36
senior tag

:R

A logikában semmi sem véletlen!

(#1330) sz.j válasza hoby36 (#1329) üzenetére


sz.j
nagyúr

Remélem, hogy tudtam segíteni.

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1331) hoby36 válasza sz.j (#1330) üzenetére


hoby36
senior tag

Sikerült így.

A logikában semmi sem véletlen!

(#1332) PITTO válasza bolcsodal (#1328) üzenetére


PITTO
csendes tag

Nekem 50 fok körül szokott lenni... Hővezető pasztát honnan tudnák szerválni?
Vagy gyárilag adnak a hűtőhöz? Szerintem meg tudom nyitni...a fateromnak van spéci rácsa is.

(#1333) PITTO válasza bolcsodal (#1328) üzenetére


PITTO
csendes tag

Az eredeti hűtésnek a ventijét szedtem ki az a ventitartó alu az megmaradt.

(#1334) sz.j válasza PITTO (#1333) üzenetére


sz.j
nagyúr

Általában minden CPU hűtőhőz adnak hővezetőpasztát is.

Ha az NB hűtőről csak a ventit vetted le és a bordája a helyén maradt, akkor általában az még tuninghoz is elég szokott lenni.
(Én kb. két éve így használom a gépet, még tuning alatt is, és semmi gondom nincs vele. A linkelt oldal alján láthatóak az alap hőmérsékletek. )

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1335) sz.j válasza PITTO (#1332) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ja ..., hővezető pasztát szinte bármelyik számtech. boltban vehetsz.

:K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1336) szumo


szumo
senior tag

BÚÉK!

Azért én az északi híd hűtéssel óvatosan bánnék!
Láttam már gépet elfüstölni miatta.
Azért raknak rá hűtést, mert kell neki.
Pasztát pedig úgy vegyél, hogy 150HUF-2000HUF ig lehet találni. De ha nem húzod a gépet, akkor az elekronikaboltban kapható hűtőpaszta is tökéletes, és az 30g -os nem pedig 4 :DD
Video karit pedig nem érdemes x1950 felé tervezni, vagy hasonszőrű nvidia, mivel a procid fogja a videókarit visszafogni egy idő után ;]

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#1337) PITTO válasza szumo (#1336) üzenetére


PITTO
csendes tag

B.U.É.K.!

Én is azért kérdeztem az északi hűtést mert szerintem se rakták volna rá feleslegesen a ventijét ha nem kéne rá... Amúgy gondolkozom a proci +ramok húzásán, azért is akarom a hűtőket meg amúgyis sokat megy a gép. Te milyen videokártyákat ajánlanál?
A jövő hónapba tervezek venni egy jó kis karit a 2*512 ramokat már megrendeltem...
Ja, és ha nagyon megszaladna, :DDD milyen procit vegyek? (de nem vagyok benne biztos h veszek is)
Köszi a választ! Ja...és az 512-es videokarikat meg tudja-e címezni a lap?

[ Szerkesztve ]

(#1338) sz.j válasza szumo (#1336) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Azért én az északi híd hűtéssel óvatosan bánnék!
Láttam már gépet elfüstölni miatta.
Azért raknak rá hűtést, mert kell neki."

Természetesen mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy számára mi a jó, de én mégis feltenném a kérdést: Biztos, hogy kell?
Mert szerintem egyáltalán nem biztos, hogy kell a venti. (Legfeljebb a biztonságérzetet nőveli.)
Sajnos hajdanán volt olyan, hogy kiszakadt a lapból az NB-bordát leszorító rúgó beakasztó-füle és a borda leesett ..., és úgy ment a gép ..., hiba nélkül és nem "füstölt el"!
Nem tudom, hogy mennyi ideig ment így a gép (egy napot vagy egy hónapot?), de teljesen véletlenül vettem észre, egy szokásos gépkarbantartáskor ...

Az meg csak csak erősíti a véleményemet, hogy alapon venti nélkül, de nagyon jó házhűtéssel (!), csak 27°-os !

Mindezek ellenére senkire sem szeretném ráerőltetni a véleményemet, nekem így jó, másnak meg másként.
És természetesen tiszteletbe tartom mindenki döntését/véleményét, még akkor is ha az nem egyezik az enyémmel. :K

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1339) bolcsodal válasza sz.j (#1338) üzenetére


bolcsodal
addikt

Azér kemény.. :DDD

Hány fok van nálatok? Jó hűvösek az értékek.

They drew first blood....

(#1340) sz.j válasza bolcsodal (#1339) üzenetére


sz.j
nagyúr

Látom nem olvastad a belinkelt oldal alján lévő, hőmérsékletekkel foglalkozó részt ... :D

Csak neked bemásolom:
"Annyit azért jó tudni, hogy a mérések 22°C-os környezetben történtek, ahol a hőmérő kb. 1,2m magasságban volt elhelyezve, a számítógép viszont szinte a "padlószinten" található ahol 19-20°C közötti hőmérséklet mérhető."

Ui.
Érdekességként felhívnám a figyelmedet arra,
- hogy a cpu hűtő ventije mennyivel forgott
- hogy az NB bordán nem forgott a venti, azaz le volt húzva
Valamint talán azt is érdemes megnézni milyen hőmérsékletek voltak házhűtő venti(k) nélkül ..., ergo, hogy mennyit számit a jó házhűtés.

:K

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1341) bolcsodal válasza sz.j (#1340) üzenetére


bolcsodal
addikt

Jah..vágom.

Nem akarnád frissíteni az everest eredményeidet? Mondjuk Ultimate v4,1-es eredményeidet szívesen megnézném az AI7-es konfigoddal. Csak hogy tudjam mire törekedjek! :R

They drew first blood....

(#1342) szumo válasza PITTO (#1337) üzenetére


szumo
senior tag

Nekem az NB -n passív hűtés van, mert ami nem mozog, azt kicsit nehezebb elrontani. :DD
Amúgy igen, az említett fülecskék érdekes dolgokra képesek, de egyszerre mind a négy még sose hagyott cserben. Viszont amikor az egyik eleresztette magát, arról vettem észre, hogy akadozott a gépem, mármint keményen meg megakadt másodpercekre, és utána folytatta a dolgát, mint akinek semmi baja.
Videókarit pedig nem érdemes 256MB memóriásnál nagyobbat venni, mert az alaplap nem kezeli csak eddig. Hogy melyiket választod, és milyen gyártót, az csak rajtad múlik.
Nekem 512-es van, de nem vagyok 100%-ig megelégedve vele, viszont most már gépcseréig kibírja.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#1343) bolcsodal válasza szumo (#1342) üzenetére


bolcsodal
addikt

Miért gonolod, hogy nem kezel 512MB-os videokarikat az IS7? :F

They drew first blood....

(#1344) PITTO válasza bolcsodal (#1343) üzenetére


PITTO
csendes tag

Én is úgy tudom hogy ezeket a mostani nagyméretű gyors karikan csak 256-ig tudja megcímezni és nem használja ki rendesen.

(#1345) bolcsodal válasza PITTO (#1344) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én értem, de az alaplapnak mi köze a videomemóriához? Max az AGP aperture size méretét tudod 256MB-re állítani, de az teljesen más téma. Lehet rosszul tudom és lemaradtam valamiről... :F

Szerintem az egyedüli dolog, ami visszafogja az újabb VGA-kat az a CPU limit. A videomemóriával a GPU foglalkozik, az AGP aperture size pedig csak annyit határoz meg, hogyha esetleg kifogyna a VGA a videomemóriából, akkor mennyi rendszermemóriát címezhet meg a VGA.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#1346) szumo válasza bolcsodal (#1345) üzenetére


szumo
senior tag

Én tanulmányaimból nem teljesen így emlékszem, de lehet, hogy neked van igazad, majd utána olvasok.

Akkor viszont azt lenne jó megtudni, hogy az x1650pro/512 -őm miért nem bír el rendesen egy olyan játékkal, amit a 9800pro/256 -mo gond nélkül kezelt?

Alaplap ugyanaz, proci cerkáról (2.4) prescottra (3.0) változott, mem 1GB ról 2,5 re nőtt

Vagy ez a számítástechnika örök rejtéjei közé sorolva marad megoldatlanul?

Mondjuk tegnap filmet is néztem közben, de a tv tuner most is, régebben is ment. Lehet, hogy most a 2. monitor tesz be? Mert míg egy eszközön ment a tv/film és a játék nem volt ennyi gondom.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#1347) sz.j válasza bolcsodal (#1341) üzenetére


sz.j
nagyúr

Hát nem is tudom ... :U

Az az igazság, hogy a v1.52-től kezdve a v3.xxx-es változatig gondjaim voltak az Everest-el, pontosabban nem nekem hanem a lapomnak. Ezért azóta még ki sem próbáltam, hogy egyáltalán műdödik-e a kettő együtt.
Az összes Aida a 1.10.122-es Everest versióig tökéletesen együttműködött az Abit uGuru-val, de a fent említett versiójuak már nem.
De, hogy lásd is, hogy miről van szó itt egy link a jelenségről:
[link]

Mindezektől függetlenül, lehetséges, hogy kipróbálom az általa ajánlott v4.1-es versiót is.
Hátha ....

De ha mindenáron viszonyítani szeretnél, nagyon szívesen elküldöm (pl. e-mail) az általam használt, még ingyenes v1.10.122 Everest-et. :K

;)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1348) sz.j válasza szumo (#1342) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Amúgy igen, az említett fülecskék érdekes dolgokra képesek, de egyszerre mind a négy még sose hagyott cserben."

Ha nem használsz pluszba még egy leszorító-rugót "egyszerre" nem is hagyhatott cserben a négy fülecske, mert normál esetben csak két fülbe van beakasztva.

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1349) bolcsodal válasza szumo (#1346) üzenetére


bolcsodal
addikt

A két kártya között alapvető különbség, hogy a 9800Pro-nak 256bit-es memória vezérlője van szemben az x1650Pro 128 bit-esével. Ergo a nagy memóriasávszélességgel rendelkező alkalmazások szélesebb csatornán futnak a 9800Pro esetében. Ezt a hátrányt az x1650Pro a megemelt memória frekikkel próbálja leküzdeni. Nyers erőben jobban tolja a régi kártyád. Egyébként a probléma bármi lehet.

They drew first blood....

(#1350) bolcsodal válasza sz.j (#1347) üzenetére


bolcsodal
addikt

Azóta megtaláltam az 1,10-es verziójú Home editiont: Van még mit fejlődnie a lapomnak! ;)

Te mivel tesztelted a stabilitását a konfignak?

They drew first blood....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.