Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) zsoldi80


zsoldi80
tag

Sziasztok!

A következőkben kérnék segítséget:
Adott egy is7-e lap, és bármilyen memóriával próbálkozom sípol. Kb. 5mp-ig sípol, aztán szünet és újrakezdi a sípolást. Az összes foglalatot kipróbáltam különféle memóriákkal, de csak nem akar elindulni. Nem emlékszem, hogy lenne ilyen beep hang az award-nál, de a memória-foglalatokra gondolok, vagy a memóriavezérlő halt meg a lapon?

(#1902) Rumieru


Rumieru
csendes tag

Sziasztok!
Először az azonnali kérdéses topikba írtam, de ott sajnos nem kaptam választ ( rájöttem utána, hoy talán azért, mert elfelejtettem leírni az alaplap fajtáját) ezért gondoltam itt próbálkozom, tekintve, hogy Abit is7-e az adott alaplap, amivel gondom van.
"Nos... még nagyon új vagyok a fórumon ( és sajnos a számítástechnika világában is) és lenne egy kérdésem. Már nem először csinálja azt a gépem, hogy hirtelen elmegy a kép, nem reagál semmire, de zúg. ( ja igen, bocsánat a nem szakértői kifejezésekért) Próbáltam újraindítani, tulajdonképpen mindennek működnie kellene, forognak a ventillátorok, stb, az alaplapon kigyullad a fény...és semmi. Se a monitor, se az egér nem érzékeli azt, hogy most épp használnám a gépet. Tulajdonképpen a rendszert se tölti be. Mikor újratelepítéssel próbáltam megoldani a dolgot ( én naiv azt gondoltam, hogy segíthet...) miután betettem a CD-t az olvasóba, nem történt semmi. ( jobban mondva az olvasó biztos, hogy dolgozott szegény CD-n, tehát az az egy biztos, hogy a gépben, csak maradt a fekete képernyő) A szerelő megpróbálta megcsinálni, de amikor rákérdeztem, hogy mi volt a gondja, annyit mondott, hogy letiltotta magát az alaplap. ( Ez aztán az önállóság.) De mostmár harmadjára csinálja ugyanezt, és már semmi kedvem ugyanígy szerelőhöz vinni, hogy aztán negyedjére is mehessek pár nap, vagy hét múlva... van tippetek, mi lehet a gond? Helyre lehet hozni házilag is, vagy tényleg már csak az alaplapcsere a megoldás?" Bocsánat, hogy csak bemásoltam, de már tényleg nem volt kedvem átfogalmazni. Ha bármit kihagytam, bocsánat, igyekszem pótolni. ^^"

(#1903) Steve Jr. válasza zsoldi80 (#1901) üzenetére


Steve Jr.
tag

Hi!
Háááát.... Erős a gyanum h mem. vezérlő meghalt. Valószínüleg fordítva lett előzőleg beletéve a memória (tudom h nem kattan a helyére, de sokakat nem foglalkoztat...)

Keress a mem.foglalatokon v. a mem.foglalat lábain égésnyomokat...

Vedd ki a procit is, és nézd meg a lábait. Mind megvan?
Ha hiány van akkor proci csere, ha nincs hiány akkor alaplap...

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#1904) Steve Jr. válasza Rumieru (#1902) üzenetére


Steve Jr.
tag

Hi!
Olyan nincs h 1 alaplap letiltja magát!
Vagy a bios chip haldoklik, vagy az NB (szerintem)...

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#1905) zsoldi80 válasza Steve Jr. (#1903) üzenetére


zsoldi80
tag

Köszi, közben megoldódott. Valami idióta fordítva nyomta bele a ramot... :W

(#1906) huh87


huh87
tag

Sziasztok!

6,5 éve nyúzok egy E2-est Prescott magos procival. (radiátor rulz)
Semmi gondom nem volt az alaplappal, (lekopog, most sincs). Ami állandó téma nálam a hűtés. Most cseréltem házat. (Asus Vento TA-B71)
Anno a numerikus alaplapi csipkészlet gyári bordáját lecseréltem egy ventilátoros hűtőre, mert a proci hőjét telibe kapta és szép magas hőmérsékleten üzemelt. A ház hátulján van egy ventilátor.
Kérdésem, hogy mindegy, hogy aux vagy sys konnektorról üzemeltetem ezeket?
Még egy kérdés, hogy az Abit-EQ miért nem látja az auxot?

[ Szerkesztve ]

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#1907) stomi78


stomi78
tag

Sziasztok !

Egyik ismerősömnek van egy Abit IS7 E2 lapja amiben egy darab 400/256 ddr ram csücsül és irgalmatlan lassú XP oprendszerrel (ami érthető is). Szeretnék neki szermányolni egy 512-es ramot a 256 -os mellé,hogy gyorsuljon egy kicsit.
A kérdés az,hogy milyen ramokkal kompatibilis ez a lap ?

Üdv !

(#1908) helkis válasza stomi78 (#1907) üzenetére


helkis
addikt

a legjobban akkor jársz, ha 2x512mb-ot raksz alá, akkor dualchannel is aktív lesz.. vagy ha mégsem akkor nézd meg a mostani ram chipjeit milyenek, samsung, hynix, stb.. és ugyanolyan chipest vegyél bele..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1909) stomi78 válasza helkis (#1908) üzenetére


stomi78
tag

Köszi a választ !

A 2x512 -ből teljesen mindegy,hogy milyet teszek bele ?
Megnézem a mostani RAM chipjeit. Ha a jelenlegi 400/256 mellé teszek még mondjuk egy 512-est akkor elvileg menni fog,nem ?
Mennyire válogatós ez a lap RAM tekintetében ?

(#1910) Viktor77 válasza stomi78 (#1909) üzenetére


Viktor77
titán

Elvileg menni fog, igen. Viszont biztos választ senki nem adhat, simán lehet, hogy a lap nem fogja komálni a két különböző ramot, vagy a két ram nem fogja szeretni egymást. Ezt sajnos csak próba után lehet megmondani.
Ez a lap különösebben nem háklis, de mondom, bármi előfordulhat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1911) huh87 válasza stomi78 (#1909) üzenetére


huh87
tag

Nálam a 256-os samsung és 512-es hynix egymással jól kooperált. most csak 1g-s kingmaxom van benne. Biosfrissítés lehet hogy nem árt az újabb memóriák kezeléséhez.

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#1912) helkis válasza stomi78 (#1909) üzenetére


helkis
addikt

itt már nincs olyan mint kavarc, mint anno a BX-chisetnél..
elég ha az időzítésük és a méretük megegyezik.. :R
üdv! helkis

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1914) gumedli


gumedli
csendes tag

Sziasztok!

Van egy abit is7 alaplapom és benne egy tetű 2.4 cerka.
Havertől kaptam egy 4es pentium 2.4/512/533 procit és ki cseréltem a kettőt és a pentiummal nem indult el a rendszer :( tipp? mi lehet a gond? elméletileg kompatibilisnek kéne lennie? Nem?
Előre is köszi a segítséget :)

(#1915) kozlo válasza gumedli (#1914) üzenetére


kozlo
tag

Az alaplap megeszi a 800-as fsb-vel rendelkező Prescott magos procikat is. :K

Ha a proci biztos jó,akkor egy bios reset után nézd meg,hogy működik-e a történet,ha ez sem vezet eredményre akkor meg kellene nézned,hogy melyik bios fut az alaplapon.
Bios frissítés lehet megoldja a problémát /óvatosan áram szünet ne legyen!!/,BIOS ID: 19 -nél írnak a javításról [IS7]

(#1916) Parson


Parson
addikt

Sziasztok!

Sok helyen kerestem már, de még sehol nem találtam választ a kérdésemre, hátha itt van vki aki tudna nekem válaszolni:

Tudtommal Abit IS7-es alaplap-ra SATAI és / vagy SATAII-es csatlakozóval is lehet vinyót tenni, de a kérdésem az, hogy mekkora a max vinyó, amit még kezelni tud ? Itt van előttem az alaplap kézikönyve, de ebban sem találok ilyen adatot, feleslegesen meg nem szeretnék túl nagy vinyót venni ehhez a géphez, ha úgysem tudja kezelni.

Köszi előre is srácok!

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1917) Tüzi válasza Parson (#1916) üzenetére

1 terás vinyót tuti lekezeli, 1.5-est nem tudom. Remélem segített.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#1918) Tüzi válasza Abit2010 (#1898) üzenetére

ha még aktuális, dobj egy kis +feszt a ramoknak. 0.05v-ot, max 0.1-et. annó így csináltam meg az enyémet.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#1919) fhorvath


fhorvath
csendes tag

Üdv!

Még én is ilyen alaplapot használok és lenne egy kis gondom: eddig 4*512 RAM volt benne, most vettem hozzá 2*1024 RAM-ot. Az 1 GB-os memóriákat nem látja sem a BIOS, sem az XP, de még a MemTest sem érzékeli! Csak az Aida és a CPU-Z látja a RAMK-okat, viszont a rendszer ettől még nem használja, mi lehet a gond?
A BIOS a legfrissebb verzió.

HF

[ Szerkesztve ]

(#1920) Viktor77 válasza fhorvath (#1919) üzenetére


Viktor77
titán

Írj kicsit több infót. Esetleg mellékelj CPU-Z, Aida képeket. Ezekhez kell a windows, ha nem látná a memóriáidat a gép, el sem jutnál a programokig.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1921) fhorvath válasza Viktor77 (#1920) üzenetére


fhorvath
csendes tag

Már kivettem a RAM-okat, így most nem tudok képet csinálni. Az alaplap ki sem írja, ha berakom őket. Az XP szintén nem látja. Futtattam egy MemTest-et de az sem érzékelte a memóriákat. Viszont ha az Aidát vagy a CPU-Z-t futtatom, azok kiírják, hogy be van téve az 1 GB-os RAM.
Két érdekesség: az Aidánál látja, hogy foglalt a memória foglalat, azt is látja, hogy milyen RAM van benne és hogy mekkora, viszont a rendszermemóriánál már nem írja ki. Még egy, a modul két oldalas az Aida viszont csak egy oldalasnak látja.
A gép pedig azért működött, mert az 1 GB-os RAM-ok mellett volt két 512-es memória, amik működtek - ha csak az 1 GB-os RAM volt benn, a gép bekapcsolt, sipolt, de nem indult el!

HF

(#1922) Viktor77 válasza fhorvath (#1921) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor csak egy egyszerű "megoldást" tudok javasolni. Sanszos, hogy hibás a memória. Próbáld ki őket egy másik gépben, így könnyen kiderül, hogy így van-e.
Mert ugye a másik lehetőség az lenne, hogy a lapod egyszerűen nem komálja ezeket a ramokat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1923) Gabriel Dawn


Gabriel Dawn
tag

Hello!

Vettem egy Abit is7 lapot, és az lenne a gondom, hogy biosban bármit átállítok utánna mentek (f10) akkor nem indul újra a gép, 220v kihúz, visszadug, és akkor elindul a gép, de minden alaphelyzetben, mintha le lenne védve a bios, memóriám 333hz-enmegy 400hz valódi órajelen szerettem volna futtani. Szerintetek mi lehet a probléma? (eddig semmi bajom nem volt a lappal, nem fagy stb megbízható, csak bios mentés után nem indul újra csak sötét van, és mindíg ezt csinálta 1x sem volt h sikerült volna)

remélem még él a topic, üdv! és köszönöm előre is

(#1924) helkis válasza Gabriel Dawn (#1923) üzenetére


helkis
addikt

elemcsere? :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1925) Gabriel Dawn válasza helkis (#1924) üzenetére


Gabriel Dawn
tag

szia, miből gondolod h egy elemcsere megoldás a bios mentés ujraindításra?

(#1926) helkis válasza Gabriel Dawn (#1925) üzenetére


helkis
addikt

csak tipp, az ilyen régi lapoknál, főleg ha áll sokat üzem nélkül a lap, lemerül az elem és elég sok annomáliát tud okozni.. vedd ki, mérd le.. ha kevés benne a feszkó, akkor csere.. talán javítja a hibajelenséget is..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1927) Flashget válasza helkis (#1926) üzenetére


Flashget
félisten

kb. 200Ft egy ilyen elem ferdeszemüeknél...mire megméri (ha van mivel) addig én inkáébb kicserélném :)

Realme GT Master Edition

(#1928) idegese


idegese
csendes tag

mekora vidkarit lehet rakni ABIT IS7 be?

[ Módosította: Undoroid ]

(#1929) helkis válasza idegese (#1928) üzenetére


helkis
addikt

hd3850 szvsz.. :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1930) Nova89 válasza idegese (#1928) üzenetére


Nova89
csendes tag

Hali nekem is IS7 E van és korá hoz képest BIOS frissités-el egész jó lap
amugy 1 gigás ATI a max amit lehet bele tenni
és a legjobb Proci ami megy bele az Intel pentium 4 Hyper Traindet 3000mhz azt dualnak jelzi a windows és egész jó , lap képes felhuzni 3600mhz jó hütéssel és a win7 4.3 at minösit vele élmény teszten COD 5 sima sika neki meg a jobb játékok is persze csak akkor ha van benn 2 giga ram amit szintén hyperbe tegyél bele PAT. és 4.8 as élményt ír rá
vidi kari meg emlitettem Gigabyte ATI Radeon HD4650 1 GB AGP Video Card GV-R465D2-1GI ezzel a cuccal sima jó nekem jól pörög a kis gép igaz nem jáccom durva játékokkal nem nagyon teszteltem de COD 5 és GTA 4 left 4 dead 2 unreal 3 és dead space megy rendesen enyit tudok rola írni ja és még valami tápot vegyetek ujjat akinek gyári van mert a proci csere után ciripelni fog és rövid élete lesz mert ezeket a lapokat 2.5 intelel adják és nem vesz fel sokat meg hát a vidi kari is külön tápot igényel szoval egy táp csere tuning után illik neki :)

(#1931) Parson válasza Nova89 (#1930) üzenetére


Parson
addikt

Nem kötözködésképpen, de hasznos lenne megtanulni alapszinten magyarul.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1932) Nova89 válasza Parson (#1931) üzenetére


Nova89
csendes tag

már kötekedtél :) a másik meg 100miliárd ilyet láttam oldadl szerte és nemtom mi a *** vás
azért kell kijavitani?:D hát nem mindegy h gépelsz be neten ? ez nem dokumentum amit a hivatalba irsz sőt mindenki face szerte ugy ír ahogy és tudok de itt sokkal jobb és egyszerübb így :) szóval fejjel , fajtályi és dijó nem cink :) főlleg neten és ez igen is kötekedés amugy dizgráfiás meg dizlexiás vagyok és felvoltam mentve anno általánosba is :)
ja és király tuning a gépem ><

(#1933) perempe válasza Nova89 (#1930) üzenetére


perempe
addikt

A GTA4 is fut?

jó kis lap volt az IS-E, ez enyémet jelenleg irodában használják.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1934) huh87 válasza Nova89 (#1930) üzenetére


huh87
tag

Melyik catalyst driver van fenn?

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#1935) Nova89 válasza perempe (#1933) üzenetére


Nova89
csendes tag

ha töllem kérdezed GTA 4 et fut de nem az igazi, de ne is gyötörd magad vele mert haver fullos gépén amin a legujjabb játékok is teljes szürésen mennek GTA 4 akad ha kanyarodik vagy ha elmegy melete egy kocsi az inkább consol játék amit pc re elrontottak majd az 5 menni fog rendesen talán hibák nélkül nekem meg kérdéses lesz de mindenképp felteszem csak proba kép :)

(#1936) Nova89 válasza huh87 (#1934) üzenetére


Nova89
csendes tag

Ha neked nem adtak gyári drivert akkor ezt probáld meg http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonaiw_vista64.aspx

(#1937) Toportyán


Toportyán
csendes tag

Sziasztok!

Leírom érdekességképpen, de ha van ötletetek, örömmel veszem.
Adott: IS7-E v1.2 alaplap, tökéletesen működik, 4x512MB Kingmax ram modul, Geforce 6200 videokártya, Prescott P4, BIOS: 2.4.

Vettem bele egy 60GB SSD-t, Corsair Force GT 60 GB.

És itt jön a móka: BIOS (és windows 7 install sem) nem látja az SSD-t!

Felraktam az összes létező BIOS-t és hopp, a legelső 1.1-es BIOS látja, windows 7 install lefut, szuper.

Örülnék is, csak az 1.1 nem ismeri ugye a Prescott magos CPU (nem indul el), szóval bele kelett raknom egy régi Northwood magosat... ami azért lassú.

Szóval per pillanat a kérdés ez: Válassz! SSD vagy Prescott mag!

Ötlet? Tapasztalat más SSD-kkel?

Üdv:
Toportyán

(#1938) Nova89 válasza Toportyán (#1937) üzenetére


Nova89
csendes tag

Hali
Müködnie kell az utsó "új" BIOS -al amugy BIOS ba is van beálitás :)

[ Szerkesztve ]

(#1939) Nova89 válasza Toportyán (#1937) üzenetére


Nova89
csendes tag

De nem mind1 miet vettél bele mert amit te beleraktál 20k kb és anyiból kapsz sokkal nagyobat valami egyszerübb márkából és egyértelmü inkább nagyobb proc mint tárhely :D
inkább külső vinyot használj vagy bármi más SATA cuccot ja és képzeld ha RAM van 2x 1GB és mellé berax 2*512 öt akkor is hyperbe olvassa öket 4 GB -ig simán lhet belepakolni
az más ,h nem éri meg.
Amugy én is azért irtam csak mert felboszantot maga a gép 170ezer volt külön a cuccok bele vidi kari 60k RAM 20k másik merevlemez 16k és a gép most ér 30k-t XD szoval ja
Aki teheti dobja ki az összes régi 4 esét (ha gamerkedni akar) már quadokat se gyártanak és ezekbe drágább a RAM meg az AGP vga mint egy mostani gépbe.
Most jó alaplap is megvan 15-40k ból bele egy kezdetleges vga kari ami 512-1giga PCI E 5-20k (AGP 256-1giga geforce és radeon 6-43k a rendes 1 giga sajna nagy áru és hasztalan ) vinyó 10k félterra SATA ( IDE 80-300 mb 10-20k boltba nem is találtam olcsobban)
ram ddr2-3 5-10k (ddr1 1giga 10k) és ha van pénzünk apránként mehet bele jobb cucc de még ez a 40-45k értékü alap gép már 4x jobb mint most nekem amit a fentiekben le irtam TAPASZTALAT!!!

/az árak használt és bolti ár szerint értetődő és látni a külömbséget régi gépbe ugyan olyan drága a használt cucc mint az ujba a bolti és 4x5x jobb is/ pl ddr1 ram 500mhz max de az a tipús 15k 1db ddr 3 1200mhz vagy nagyobb vga 512mb 8x agp 16k ha találsz jót 512 PCI E ugyan abba az árba konkrétan 10x ese sebeségre és shader is jobb lehet primitív amit írtam ,de aki nem ért hozzá lehet így jobban érti :)

[ Szerkesztve ]

(#1940) Toportyán válasza Nova89 (#1938) üzenetére


Toportyán
csendes tag

Szia!
Ne igazán értem, amit írsz...
SSD-n legújabb firmware (1.3.3), az IS7-e v1.2 alaplapon pedig legujabb BIOS, 2.4-es...
és nem látja sem BIOS, sem windows 7 install...

De a legelso 1.1-es BIOS-sal és csak azzal tökéletesen müködik, csak abba meg nincs prescott támogatás...

Amugy sikerült tegnap este egy Vertex Plus-sal kiprobálnom és az megy a 2.4-es BIOSszal is!!!

Szóval hasít a gépben az ssd... :-)

Üdv:
Topi

(#1941) Toportyán válasza Nova89 (#1939) üzenetére


Toportyán
csendes tag

Nyilván nem éri meg ilyen gépet venni, de ha már megvan, akkor tökéletes office-netes gép. SSD pedig borzalmasan feldobta... amugy ez csak boot, van mellette meg 500GB wd caviar blue... :-) 2GB ram is elég ezekre a feladatokra...

(#1942) Nova89 válasza Toportyán (#1941) üzenetére


Nova89
csendes tag

arra tökéletes :D amugy lehet én vagyok a hülye és férre értettem valamit de SSD az nem vinyó? mert nekem SATA vinyom van és BIOS ba be kell állitani ,h SATA vagy IDE habár lehet csak túl ujj a cuccod és nincs benne a 2005 BIOS ba de ha régebbi ismeri akkor meg tuti csak be kell állitani valamit vagy szedj le egy csipszetet az alaplapodhoz ha bolti a géped van hozzá egy CD alaplapi cuccokhoz azok közt van az is jobb ötletem nincs :/

(#1944) Toportyán válasza Nova89 (#1942) üzenetére


Toportyán
csendes tag

Kedves Nova89!

A merevlemezt szokás wincheszternek hívni.
Amire te gondolsz a biosban az az AHCI mód.
De az olyan BIOS, ami nem ismeri az AHCI-t, az még tökéletesen együtt dolgozik az SSD-vel, sokan azt gondolják, hogy a trim is csak AHCI-vel megy, de ez nem igaz!

A új Sata 3-as visszafelé kompatibilis kell lennie Sata 1-el. Az, hogy mi a ludas (új biosok vagy ssd firmware), nem tudom.

Egy biztos: ocz vertex plus tökéletesen megy, trim is, minden.

Azt nem értem, amit irsz, chipszet az alaplaphoz? Mármint chipset drivert? A windows 7 ismeri az IS7-E-n lévő 865PE/ICH5-t, nincs szükség ilyesmire.

A mellékelt CD-t rögtön dobni kell ki! :-)

Üdv:
T.

(#1945) Nova89 válasza Toportyán (#1944) üzenetére


Nova89
csendes tag

SSD hez nemtudok akkor mit mondani http://www.arukereso.hu/Jump.php?ProductAttributeId=69335275&ProductType=p&Price=20.32&pp=fdcef022c346a9fc93cd8ce606b5e48b ez merev lemez sztem ,de a win7 amit felismer meg xp az egy " 0 "
egyszerü példa beteszel egy geforce vidi karit vagy radeont a gépbe és a win7, xp felismeri és dob drivert is hozzá, de semmi nem indul vele és shadered sincs semmi csak anyi történik ,h a rendszer felismeri a hardvert de kezelni csak minimálisan tudja és nem attól lesz jó mert kitalálták hozzá az nvidia vezérlő panelt vagy az ATI -t hanem a külön driver tartalmaza azt ami kezeli, utánna a kár a panelt is törölheted akkoris lesz shadered csak szürést nem tudod csak játékon belül állitani.
Így van ez a chipsetekel és különböző hardverekkel mert ha tényleg tudná a windows az összes drivert rendesen kb +60gigá-tól félterráig is lenne csak egy rendes nvidia driver 400mb ami max 5 kártyához jó és látod a rendszerbe nyomtató tól kezdve mindenek van ben több ezer driver és ha mindet csak 10 mb ba számolom az 10giga lenne de az is kevés mert 50 mega legkissebb driver. Az oprendszer csak felismer és kis tudást kihasznál ,de mást nem csinál nézd meg csak hány giga a win7 és rájössz mire gondoltam :)
Mást ehez sem tudok hozzá fűzni :/

(#1946) Nova89 válasza Toportyán (#1944) üzenetére


Nova89
csendes tag

de nekem valaki AGP s vidikarit tud IS7 be nekem már nincs meg eladtam eredeti áron :P

[ Szerkesztve ]

(#1947) Nova89


Nova89
csendes tag

már szerváltam geforce 7600gs t 2500ft ért teszteltem vele az ujj unreal turnament még fut vele közepes grafon 800x600 ba legnagyobb robbanás 20fps :) de aki tud inkább 7600GT t vegyen

(#1948) Nova89 válasza Nova89 (#1947) üzenetére


Nova89
csendes tag

megoldva radeon hd 3850 (Y)

[ Szerkesztve ]

(#1949) Vegitaa


Vegitaa
senior tag

Üdvözlet!

Van egy IS7-e2 lapom, s az Atya Istennek sem óhajt elindulni. 20 indulásból kb. egyszer beindul, de akkor sincsen kép, csak pittyen egyet. CPU / RAM hibátlanok.

Van valami ötletetek?

(#1950) Vegitaa


Vegitaa
senior tag

Illetve pontosítok, kb. minden 40. indításnál beindul rendesen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.