Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) cor válasza rétisün (#1896) üzenetére


cor
őstag

''Úgy látszik, még további pénzt lát az NVIDIA a még AGP-sínnel rendelkező felhasználók körében, ezért kiadta 7600 GT és 7900 GT grafikus vezérlőinek AGP-s változatát.''
....bár mostmár mindenképp váltani illenék, de valszin én még egy jo darabig nem fogok.............

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1902) rétisün válasza cor (#1901) üzenetére


rétisün
veterán

igen,erről beszéltem... picit elkapkodtam ezt a pci-e -re váltást, na mindegy, igy jártam

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1903) W-Man válasza cor (#1901) üzenetére


W-Man
tag


...szvsz inkáb a s939 várt élettartamára épít. Joggal :D

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1904) beci


beci
őstag

Az alaplapi agp drivert mindenképp telepiteni kell?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1905) rétisün válasza beci (#1904) üzenetére


rétisün
veterán

nem tudom, feltétlenül kell-e, ez még eszembe se jutott, kapásból felraktam mindig. sztem baj nem lehet belőle :DD ez nem nforce tűzfal :Y

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1906) orkester


orkester
senior tag

Sziasztok!
Ma vettem egy sima AV8-at! :D Elsőre nagyon szimpatikus. Remélem nem okoz csalódást!:)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1907) AMD!4ever válasza beci (#1904) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Rakd fel!!!

Én egyszer nem tettem,és érdekes mód döcögött a 3dmark,anyáztam is kegyetlenül,hogy miag**i vaan!
Aztán gondolkodtam,felraktam,és ok lett egyből!! Kb 70% gyorsulás és laggmentesség.Nálam ennyit számit az agpdriver ennél a lapnál. :U

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1908) AMD!4ever válasza W-Man (#1903) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Azért ámulatba ejtő a lap és az egész S939 rendszer(em) stabilitása!!

Kicsit off de elmondom! :B
Hibernálkodok ugye már régota, és igy megy már egy hete kb most az expand rally nevü játék amit én nagyon szeretek. Most elkezdtem Serious sam2-őzni..de az expnd rally továbbra is megy a háttérben(iiletve alt-tab hatására 3másodperc alatt átvált az egyikről a másikra!!) és semmi gond!!! Mind a két progi fut,teljesen gyorsak!!
5perc rally,megunom,alt-tab.. SS2 gyilkolok.semmi röccenés...
És azért az élsimitás meg a 1280as felbi ott figyel mind a két gémben!Nvdriver kiváló minőségen..(6600gt is rlz)

egyszóval ]PÖPEC!!! csupa nagybetüvel!!!! :C :C
ABIT-VIA összefogja
AMD kihajtja
Kingmax Megjegyzi
6600gt lerakja
:B
elérzékenyültem
téélleg!! milyen szinü a kékablak?? én má'azt se tudom...

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1909) beci válasza rétisün (#1905) üzenetére


beci
őstag

Oké.Thx.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1910) beci válasza AMD!4ever (#1907) üzenetére


beci
őstag

Akkor felrakom.70%?Nem sok az egy kicsit?:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1911) beci


beci
őstag

Használ valaki ehhez a laphoz Ati radeon 9550-ás videokarit?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1912) AMD!4ever válasza beci (#1910) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Hááát,lehet hogy nem pontosan annyi,de ég és föld :)
Kb ugy ment a gép a 6600gt-vel mint egy ati 9600ossal.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1913) W-Man válasza AMD!4ever (#1908) üzenetére


W-Man
tag


Ez szép beszéd volt. És pontosan ezért is védem ezt a konfigot. Bár nekem játszóban csak a COD2 van fent (más nem érdekel, nem kötle úgy ahogy), de full high beállításokkal 3500+ @ _up_to_3800+ még egy kicsit sem rezzen (3000+ alatt sem nagyon), miközbem dvd -t írok a hátérben meg egybek ha úgy jön ki a lépés. Nem beszélve arról, hogy inkáb zenélek és két program egyidejü futtatásakor sem érzek semmi gixert. Pedig, amikor annó ''rábeszéltek'' erre a lapra / AMD 3000+ hajtottam a lapot mint szódás a lovát, hogy ugye az intel csak jobb stb. Tévedtem. És istenem de örülök, hogy ebbe a konfigba öltem a pénzt és nem hallgattam a médiumokra (tudod, ha újságíró lennék az a legjobb amit megfizetnek:) ). Nem szívesen válok meg tőle, ez az igazság. Kellene bele egy 3800+ X'' lassan oszt jó. Mondom, régebbi AGP/Codec/LAN engem nem érdekel. Stabil, megbízható lap. És az egyetlen ami az X2 -eseket alapBIOS_up simán fogadja. Lásd az agyon reklámozott MSI k8NeoP hogy köhögött :DDD

Várjuk meg a DDR2 -őt stb. Ha nem esek hasra tőle, a lap marad és nem fogok 100e -et sajnálni egy X2 -re :)

Szerinted melyik X2 -es lenne a legjobb ebbe a lapba? Ár/teljesítmény? Agp figyelembevételével stb... :)

Wííí

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1914) AMD!4ever válasza W-Man (#1913) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Szerintem,a legkisebb X2-es (ami 3800+ és nem 3200+ :O) simán a legjobb,mivel tuningolunk,mind a ketten. A csucsprocik viadalábol is látható hogy tuningal(persze ki kell fogni egy jó példányt) az X2 3800+ majdhogynem fx60 teljesitményig tekerhető,a különbség minimális ha belegondolsz,de az ár nem. de ha egy kicsit mélyebben is belenyúlhatsz a zsebedbe,és addigra talán olcsóbb lesz a többi fajta X2-is (am2 hatására)
Akkor talán nyugodtan választhatunk egy 4000 feletti x2est is!
Igy legyen!

én titkon reménykedek hátha lesz 65nm az s939-en :B

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1915) W-Man válasza AMD!4ever (#1914) üzenetére


W-Man
tag

Itt nálunk lassan 80 -ból kihozod. Áfa nélkül 70e huf. Én 75 -ért jutottam hozzá. Csak megfogadtam, hogy többet nem kapkodom el a gépem. Meglátjuk, hogy alakulnak az árak. A haver egylőre megvan vele elégdve, én is az lennék csak most nics egy vasam sem :DDD Programok hozzá? Driverek? COD2 -re van X2 -es patch és huhhhhh. Nekem már ezért megérné :)))



[Szerkesztve]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1916) orkester


orkester
senior tag

Elképzelhető olyan, hogy a lapnak nem ''tetszik'' egy videókártya? Csak mert miután felrkatam a lap drivereit, majd telepítettem a Catalystot (9600XThez), 3madjára sikerült csak. 2szer kifagyott telepítés közben, ill. a monitor is készenléti üzemmódba váltott.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1917) W-Man válasza W-Man (#1915) üzenetére


W-Man
tag


U.I.: ...az árukereső szerint, a cseheknél a legolcsóbb. Dobozos, gyári hűtővel: 75-77 huf (kb. ~8300kc). De jó hogy közel lakom :DDD Hasonlítsd csak össze a honiakkal :DDD találsz itt 65 huf körül is (áfa nélkül) :)

[link]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1918) W-Man válasza orkester (#1916) üzenetére


W-Man
tag


Elképzelhető. Én a 6600 GT -vel szívtam sokat, mire rájöttem hogy fix 74 -en akar csak ''normális'' -an viselkedni. Hyperion Pro -t tegyél fel, ha gáz van akkor a simát. AGP driver ilyenek. Hasznos. Ha új a kártya, telepítsd újra az XP -t. Ez is hasznos :) Vírus? Egyéb? :D

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1919) orkester válasza W-Man (#1918) üzenetére


orkester
senior tag

Köszi, majd d.u. kipróbálom. Amúgy friss xp van.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1920) AMD!4ever válasza W-Man (#1917) üzenetére


AMD!4ever
őstag

depo szerint van kb 6 cég itthon ami 72ért árulja áfástól(X23800+),igaz ahogy látom,ez OEM.
De dobozos X2 a depoba nincs :F

Hütőm ugyis van :DDD

[link]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1921) W-Man válasza AMD!4ever (#1920) üzenetére


W-Man
tag


Lehet idén sem nyaralok? :D
Be kell szereznem egyet...van eladó szőnyegem, kanapém, videóm ööö nem érdekel? :DDD

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1922) orkester válasza W-Man (#1918) üzenetére


orkester
senior tag

Kipróbáltam...fix 74en el sem indul az xp. Kis agp fesz emeléssel sem.:(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1923) orkester


orkester
senior tag

A CNQ használatakor ventillátor(AC freezer pro) sebességét is le kéne vennie automatikusan? Csak mert nekem azt folyamatosan 1500-1700rpmen tartja. A procit leveszi, de azt nem.:F Ez normális? Csak akkor halkul el a venti ha manuálisan a uguru-ban átállítom csendes, vagy normál teljesítményre.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1924) Looserke válasza orkester (#1923) üzenetére


Looserke
őstag

Szerintem BIOS, ban nincs beállítva a guru menüben a FanEQ control... ott be tudod állítani, hogy milyen hőmérsékleten legyen lassú vagy gyors a venti...

(#1925) W-Man válasza orkester (#1922) üzenetére


W-Man
tag


Hmm, ha sima AV8 és nem AV8 Pro fix -re nem tudod venni. Nyomj egy default -ot neki vagy clear cmost. Ha ez után sem megy derítsd ki hogy a VGA vagy a lap a kakukktojás. Szerintem csak el van állítva valami. Cpu? Ram? beállításokat nézd át. Más tippem nincs :)

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1926) orkester válasza Looserke (#1924) üzenetére


orkester
senior tag

Köszi! Azt hittem ez teljesen autómatán megy... :B

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1927) orkester válasza W-Man (#1925) üzenetére


orkester
senior tag

Sima av8, a chipset meg pro. Tudom fixre venni, mert a Bios elindul vele, csak maga az xp nem. De szerencsére már nincsenek gondok. Nem tudom mi lehetett. Remélem már nem is lesz több ilyen!

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1928) AMD!4ever válasza W-Man (#1921) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Uj 350d vagy Oly E330-as tipusu fényképezöd nincs? :B Obival is érdekelne :DDD

Perpill előrébb van nálam ez a téma mint az X2. de azért jó lenne,ha arra is jutna :D

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1929) W-Man válasza AMD!4ever (#1928) üzenetére


W-Man
tag


Ehrjaj azok a régi szép idők mikor még egy multiban voltam műszakis, olcsón megszámítanám :DDD de sajna azoknak az időknek vége. Hűtőszekrény? :)

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1930) orkester


orkester
senior tag

Csak egy tapasztalat:
Nagyobb terheléskor gyakran lefagyott a gép. A hiba az volt, hogy csak 2,65V ment a ramnak, ami egy Kingston KVR400X64C3A/512 . Feszt felvettem 2,7re és már semmi gond!:) Pedig a gyártó oldala szerint csak 2,6V-ot kell neki adni. :F

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1931) AMD!4ever válasza orkester (#1930) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Na igen,szvsz bármilyen ramot megéri alaposan kitesztelni hogy mit bir és min stabil,mert a gyári értékeken sokszor nem is müködnek stabilan!

Pl nekem se. 500-on cl3 3-3-10-et ir a ram,hogy ennyit akar.ahozz képest nem is stabil ezen.
ehelyett cl2.5 4-4-7en megy ,de akár 540ig is :) 2.8 voltal.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1932) W-Man válasza AMD!4ever (#1931) üzenetére


W-Man
tag

Nekem a Kingmax bírja akár az 566 -ot is 2.8 V -n. Csak a proci nem nagyon tolerálja. De ha visszább osztom akkor nem gond, csak akkor meg a CnQ-t nem akarja rendesen kezelni. Valszeg 4 ram megcímzése még a Venice -nek is komoly erőfeszítésébe tellik. De az 540 et valóban 2,5-4-4-7 simán elviszi. Ki kell sakkozni. Pl. meghagyhatod a proci órajelet alapfeszen és csak a ramot cibálod szoros Command Rate 1 -en. Ha tudnám én is így lőném be, de nem tudom a 4x256 miatt :) Bár így is elégesett vagyok.

[Szerkesztve]

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1933) AMD!4ever válasza W-Man (#1932) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Miértne kezelné rendesen a cNq-t?
Nem használsz Rmclockot?

amugy én meg hülyeséget beszélek most látom :DDD
2.5 3-3-6 2t-500on 2.8 voltal.de 2.7en is stabil kiteszteltem amikor asrockra készültem váltani... (egy kobór elmebaj ''pillanatában'' :DDD)

ui: az áramszünet kinyirja a hibernálást? Mert ma volt nálunk,és szegény gépem alig szedte magát össze... :F a hibernálás visszahozásakor lefagyott.. meg ilyenek.
Ejnye,ilyenre nem volt példa már régesrég.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1934) W-Man válasza AMD!4ever (#1933) üzenetére


W-Man
tag


Viszonylag jól kezeli, csak extrém órajelen a négy ram nem mindíg úgy viselkedik ahogy azt én szeretném :) 2.5-4-4-8 (2.7V) -on néha ha sokat csesztetem (műguruval) akkor megadja magát izmosabb játszók alatt. Feszűltségmoddra kényes ha hajszálon függ az élete :DDD A 4x256 itt a ludas, báár mondom így is önmagát meghazudtoló teljesítményt hozok ki belőlük. Csak ugye sosem elég... ;]

Áramszünet.? Jajj ne. Amúgy betesz neki jaja. Ezért is vettem egy szimpla kis 600VA -s szünetmentest. RAID & BIOS frissítésnél nyugodtabb vagyok. Volt már kellemetlen meglepetésben részem.

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1935) maross válasza W-Man (#1934) üzenetére


maross
veterán

hali. nekem is hasonlo problemam van, mint neked volt. kb 2 masodpercekre leall jatek kozben a gep, kb percenkent, vagy gyakrabban...eddig nem zavart, de most epp netes autoverseny kozben hat mit ne mondjak..el tudod kepzelni milyen jol esik egy kanyar kozben. lassan a bios vegere erek, minden szart atallitottam, semmi hatas. 66mhz+t meg kiprobalom, erdekes dolog ez, de hatha :). a masik amiert irok: nekem minden karival ez van..6800, 6600gt, 9600xt, hogy csak azt emlitsem amivel biztosan akad.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1936) cor


cor
őstag

egy gyors kérdés:alapbol mennyi feszt ad a memeknek a lap?
(jokor jut eszembe mi?:))

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1937) W-Man válasza maross (#1935) üzenetére


W-Man
tag


Én nagyon sokat szívtam a 6600GT -vel, pedig ''márkás'' darab. A problémám akkor szűnt meg amikor 74fix -re vettem. Báár még így is volt úgy hogy behalt 1-2 másodpercre. Aztán frissítettem a biost meg mindent újra raktam. Most a legfissebb drivert használom húzva 533/966 -on folyamatosan. Zalman hűti + még egy venti oldalból támogatja. Jól bírja. Szeretem. De akkor is ez volt az utolsó nVidia :) Megfogadtam. Nem nagyon játszok már, csak CoD2. A lap meg?! :) Nagyon stabil, atomstabil. Rettenetes mit el nem bír. Kellene majd bele egy X2 -es meg ha olcsón hozzájutnék 2x1 GB fasza A-DATA vagy KINGMAX ramohoz nagyon boldog lennék...ennyi. Egy 566 -sal tuningolva simán be lehet hozni a DDR2 -őt. Sőt!!! :DDD

Ha egy probléma megoldásán fáradozol, nagy segítséget jelent, ha eleve ismered a megoldást.

(#1938) maross válasza W-Man (#1937) üzenetére


maross
veterán

74mhzen fagy negyedorankent..ugyhogy kenytelen voltam visszatenni. mintha mondtad volna, hogy 256ra tetted, es az segitett. 512rol, vagy 128rol tetted 256ra? :). most szedtem le 512rol 128ra, hatha... szerintem 6600gt-kkel egyertelmuen problemaja van, nalam egy captiva el sem indul benne, egy club3d osszevissza fagyott, innoval jol ment. 2x1gb kingmax-ot tettem bele...most epp az az abra, hogy a ramot semmilyen szinten nem lehet huzni, es a procit se nagyon (3000venice):/. nem mondhatni, hogy marha elegedett vagyok az egesszel, jobb lett volna az nf7+2400mhz bartonomat megtartani, lenyegeben ugyanannyit tudott a rendszer.. azota csak a szivas van, hol tobb, hol kevesebb.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1939) Kiscsoki válasza maross (#1938) üzenetére


Kiscsoki
tag

Nem akkor áll le a játék amikor a vinyóhoz nyúl a géped? Vinyó kerreg játék áll majd megy tovább?

(#1940) maross válasza Kiscsoki (#1939) üzenetére


maross
veterán

nem nyul a vinyohoz..legalabbis nem hallani az biztos . lelovom a hangkartyat is, ki tudja. otletnek nem rossz, majd rateszem az egyik kezem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1941) maross


maross
veterán

vinyot kezrateteles modszerrel se erzem hogy kattanna, hangartyat hiaba kapcsoltam ki :(.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1942) AMD!4ever válasza W-Man (#1937) üzenetére


AMD!4ever
őstag

533/966? kacckacc :D ezt ne is hivjuk húzásnak!

Jujj de gonosz vagyok!! ;] 600/akármi, és napmintnap már inkább, :DD
(amugy ramod a vga-n gondolom 2nanos,tehát 1000mhz-et gyárilag tudnia kellenne)

[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1943) AMD!4ever válasza maross (#1935) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Bocsi,de lehet elsikottam felette,de a via hyperion-t feltelepitetted?

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1944) maross válasza AMD!4ever (#1943) üzenetére


maross
veterán

igen, nemreg feltettem a legujabbat, semmi hatas. a memoria teoriam is kilove azota, legszarabb idoziteseken se valtozik, agp nemcsak 74mhzen, hanem 58-on is fagy. legujabb otletem a halokartya ^^. mindjart utanajarok.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1945) maross válasza maross (#1944) üzenetére


maross
veterán

talalt sullyedt :DDD. ha kapcsolodva vagyok netre + 3d alkalmazas, akkor akadozik :). mivel van 2 halokartya is a gepemben, atkotottem masikra a netet es voila, eltunt a gond :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1946) AMD!4ever válasza maross (#1945) üzenetére


AMD!4ever
őstag

[kép]

igen két egyforma hardver szeret összeakaszkodni.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1947) maross válasza AMD!4ever (#1946) üzenetére


maross
veterán

nem hiszem hogy a ketto egymassal akadna ossze, most is ugyanugy vannak, csak felcsereltem a lan/internet-et. egyszeruen kaki az egyik, meg is nezem mi a markaja. ''winbond w89c940 alapu ethernet vezerlo'', talan smc volt a markaja, nem latom a feliratot mert tul surun vannak a kartyak pci slotokban. egy uj driver talan megoldana, de ehhez most nincs kedvem, orulok hogy mukodik :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1948) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Most váltanék egy MSI K8N neo2 Platinumról egy ilyen Abit AV8 3rd Eye lapra, mert elég sok bajom van vele.
Szerintetek jó választás ez a lap (tuningra is), vagy váltsak inkább egy Gigabyte-ra? (DFI túl drága lenne)

Üdv.:

(#1949) AMD!4ever válasza nagynorbi (#1948) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Kiváló választás,ha agp-ben gondolkozol!
Stabil! Emellet nagyon jó tuningképeségekkel bir!!!

Highly Recomennded ;) :R

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1950) nagynorbi válasza AMD!4ever (#1949) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Köszi! :R

Üdv.:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.