Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) sube


sube
aktív tag

Szerintetek az normalis, hogy most a hidegebb idojaras miatt tobb mint 10C t esett a proci homerseklete?
Ma lettem figyelmes arra, hogy a 3rd eye ien 25fokot ir procira, mondom biztos megkergult vagy vmi, de megfogtam a hutot (HT 101 JR) es csont hideg az egesz. Terhelesnel 30-32C ig megy fel. Szobaho 20-21C. Egy picit fura, de azert tetszik :DDD
VGA nak egy fel nap kell, mire eleri azt a homersekletet amit elotte 10perc alatt windowsba netezessel. De Terhelesnel ez is egy 5C vel alatta van az eddigieknel.
(PWM: 33C, Lap: 28C).
Elozo homersekletek procinal idle 35-40C terheles 45-50C. Szal akkor ez realis lehet? Vagy csak tovabbra is a matrixban vagyunk;)

(#1202) karmester válasza sube (#1201) üzenetére


karmester
senior tag

Sose bízz az AV8-as széria korrekt hőmérséklet jelzésésben..............:U

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1203) sube válasza karmester (#1202) üzenetére


sube
aktív tag

Csakolyan fura, hogy most 10C vel kevesebbet mutat. De ugyanugy ugral terheles eseten.Szal Prime megy 42C, leallitom akkor ugyanabba a secbe lesz 32C ;] Erdekes...

(#1204) ZakRob válasza AMD!4ever (#1199) üzenetére


ZakRob
senior tag

Hogy fel van-e ismerve az sse3 azt nem tudom ,de ha az jelent valamit, hogy az everest és a cpu-z is kiírja akkor igen, de ez már az 1.7-el is így volt.

(#1205) ZakRob válasza paduc (#1197) üzenetére


ZakRob
senior tag

Igen most az 1.9 van fent, én úgy értettem, hogy az 1.7-el is megy rendesan a lap csak a cnq nem működik vele. A hőmérséklet, pedig nem jó szerintem mert, ha a biosban nézem a bekapcsolás után, akkor olyan 30 fokot mutat a 22 fokos szobahőmérséklet mellett. A win. alatt kb. 4-5 fokkal mutat kevesebbet. Tehát, ha a windows-os hőm.-et nézem akkor kb. 6 fokkal mutat többet. Remélem érthető voltam:)

(#1206) karmester válasza ZakRob (#1205) üzenetére


karmester
senior tag

Hőmérséklet ide vagy oda, ennek a helyes mérése valószínüleg mindig gond lesz ezen a deszkán. Ezzel nem lehet nagyon mást kezdeni, mint elfogadni és néha tapogatós módeszerrel ellenőrizni a proci hűtőt. Sztem az 1.9-es Bios a legjobb messzemenőleg az öszes eddigihez képest és ez a lényeg. Ennyi. :)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1207) paduc válasza ZakRob (#1205) üzenetére


paduc
tag

Álljunk meg egy pillanatra!
Ha valaki használja a C&Q-t,vagy valami más ilyen jellegű segédprogramot ami a windowsal együtt betöltődik,akkor egyértelmű,hogy biosban is,és win alatt is, más-más hőmérsékleti értékeket fog látni.Tehát amikor belépünk a biosba,a segédprogram,vagy az AMD driver még nem töltődött be,tehát nincs is ami visszavegye a feszt,vagy a szorzót.
Ugye C&Q nem működik,ha elállítjuk a szorzót.Ennek orvosolására találtak ki különböző segédprogramokat.Vagyis a szorzó kérdést meg lehet oldani.De mi van a fesszel?Ennek a lapnak a biosában a cpu feszt. 1,4-től állíthatjuk felfelé. 1,4 alá nem tudjuk állítani.
Ha a bisban látok 30 fokos cpu-t,10-es szorzóval,1,4-es fesszel,és win.alatt bekapcsolt C&Q-val ez csak 24-26 fok (szorzó:5,fesz:1,1),akkor az teljesen jó,mert ez a C&Q lényege.
Ha kikapcsolt C&Q-val is meg van így ez a különbség,akkor van valahol valami bug.

(#1208) ZakRob válasza paduc (#1207) üzenetére


ZakRob
senior tag

Nálam megvolt a különbség a kikapcsolt cnq-val is. Sokáig így használtam és a biosban mindig is többet mutatott, pedig a win. alatt is 9X-es szorzóval ment 1,4V-on.
De ha működött volna a cnq, akkor sem hiszem, hogy addig míg újraindul a gép 6 fokot
tudna melegedni a proci.

(#1209) laci80


laci80
tag

üdv mindenkinek!


bocs, de nem olvastam végig a topicot, ezért lehet, hogy már kitárgyaltátok a témát amit kérdezek

ebbe és a sima av8-as lapba megy a venice és a san diego magos proci?

elöre is köszi az infot:R

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#1210) AMD!4ever válasza laci80 (#1209) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Igen megy :) és még sok más is.
Az S754esek sajna nem de azon kivül minden s939-es tokozású (FX,X2) belemegy...

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1211) laci80 válasza AMD!4ever (#1210) üzenetére


laci80
tag

ok. köszi szépen:R

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#1212) karmester válasza laci80 (#1209) üzenetére


karmester
senior tag

Csekkold az Abit honlapján, melyik biosverziótól támogatja az újabb procikat ez a deszka. Amúgy tényleg az összes Socket 939-es proci elmegy ezzel a jószággal.

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1213) Dracula


Dracula
senior tag

Elég sok a topic, az Abit oldala sem segít annyira:

A 3rd eye csak a hozzá adott kijelzőben különbözik a simától?

Üdv!

(#1214) karmester válasza Dracula (#1213) üzenetére


karmester
senior tag

Igen, a vekker a különbség.

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1215) rétisün


rétisün
veterán

sziasztok!
tegnap összeraktam a gépem, av8, 3200+ venice, 4*256 mb noname ram. lenne pár kérdésem:
1: melyik billentyüvel tudom elöcsalni a bootmenüt induláskor, hogy pl xp-telepitéskor ne kelljen a biosban állitgatnom a bootsorrendet? (ezelött is7-e-m volt, ott pl F2-vel müködött, de asus lapoknál F8)
2: van valaki,aki speedfan progit használ a venti szabályozására? mert nálam pl az sem müködik... fel se ajánlja a procihűtőt, mint szabályozható ventit. lehet ki kéne kapcsolnom a C'n'Q-t? az persze müxik...
3: hol tudom a HT-t állitani? nem birtam megtalálni a biosban:F
4: véleményetek szerint melyik a legjobb bios a laphoz? most a 2.4-es vann fenn
amugy mennyire okozhat galibát az, hogy 4 memóriamodul van?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1216) karmester válasza rétisün (#1215) üzenetére


karmester
senior tag

Cool&Quiet: Biosban kell engedélyezni Power Management Setup fejezetben, Win Xp sp2-t fell kell tenni, és a prociderivert, szorzót ne változtass lefele a Biosban (felfele úgysem tudod).
Az nforce 3-as és Vias K8T800 Pro lapokban nem ajánlatos 4 modult használni, rosszabb eredményeket produkál, mint két modul használata. Ráadaásul noname ramokkal kérdéses a dual channel rendes működése is, ami elég rendes érvágás a rendszer teljesítményén. Amint lehetőséged van rá, cserélj ramot 2x512 Mb Kingmax Hardcore modulra (ez az olcsóbbik), vagy 2x512 Mb 566 Mhz-es A-DATA-ra. Így rá tudnál pakolni a procid meg az egész rendszer teljesítményére 25-35%-ot!!! Ezt egy ilyen alaplappal és procival kár kihagyni. Ettől nagyon jó választás az Athlon64.
A HT-t az LDT&PCI Bus Control-ban tudod állítani LDT Bus Frequency almenüben.

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1217) rétisün válasza karmester (#1216) üzenetére


rétisün
veterán

köszi a választ, tervezem a memoriavásárlást, én a-data 500 mhz/512 mb-osra gondoltam, de egyelöre letettem róla, ugyanis alapon sem tünik tul stabilnak a rendszer:O most megnézem 2 modullal, friss xp-vel, mert a mostaninál már telepitésnél is volt valami gixer. a C'n'Q müködik, azzal kapcsolatban az volt a kérdés, lehetséges-e, hogy amiatt nem tudom a speedfant használni? bár a speddfant most már feltelepiteni se tudom.... igaz, ugyis win-reinstall lesz, majd talán az megoldja. amugy az elsö tapasztalatok nem tul biztatóak a lappal kapcsolatban. remélem csak a félresikerült windows miatt... amugy E6-os venice, ami tuning szempontból lehet majd hátrányos, bár az jórészt szerencse is

[Szerkesztve]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1218) sube


sube
aktív tag

275/280 FSB nel a HT -t 3 vagy 4x re erdemes rakni szerintetek?
Masik bajom, az minek a hibaja, hogy a windows megall, nem reagal semmire, az egerbol kiveszik a feny(lehal az usb) es csak a reset segit? 9x275 n 1.525V n a proci, a ram pedig DDR333 n 466MHz n 3-3-3-6 2.8V n(1T) ;) (2x512/400 Kingston)
A procival mentem mar 9x295 be is, szoval elvileg az meg birja, de a ramuk ujjak, igy nemtudom, hogy ezlehet-e, mert a Memtest 3x lefutott hiba nelkul... Prime fel percen belul kivagja a bajat.
Otlet?;)

(#1219) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Van egy pánikom:Az eddig csontstabil gépem(pl:3hetes hibernálás...)
Elkezdett rakoncátlankodni.azt vettem észre hogy mintha nemtudna megfelelően fesz adni a procinak.nos ez lehet táp vagy laphiba.amikor 1.5volton alapon 2200on futattom a primeot leugrik 1.48ra a fesz meg ugy ingadozgatnak(de csak finoman de a prime minden esetben kiköpi...1 perc után legkésöbb.ha emelek feszt akkor már nem esik 1.5volt alá ,deviszont kevesebb mint amit megadok.pl 1.57et adok meg akkor 1.53 és .1.58 között ugrál.de a prime szintén kiköpi...
2500 mhzen viszont stabilabb a gépem ott a prime szintén ilyen feszingadozásokkal kb egy oráig megy.
Táp? 2 honapja van uj chiftec 460asom..
Lap?
PROCC?:Y
Bios esetleg? 2.4 van fenn.
:O:O:O

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#1220) rétisün


rétisün
veterán

van valaki, aki speedfan progit használ a ventik szabályozására? ugyanis én nem tudom használni.... nincs egy ventillátor sem a configure/speeds ablakban, tehát nem tudom beállitani a kivánt fordulatot. ugyanakkor viszont méri és mutatja, mennyit pörög a hűtő. találkozott valaki ilyen problémával?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1221) ZakRob válasza rétisün (#1220) üzenetére


ZakRob
senior tag

Miért használod a speedfant, a bios-ból is lehet szabályozni, bár én még nem póbáltam?

(#1222) karmester válasza rétisün (#1220) üzenetére


karmester
senior tag

Igen, nagyon jól lehet a bios-ból macerálni a ventiket, valahol már írtam hogyan kell, vagy itt, vagy az A64-esek klubjában.

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1223) Dracula


Dracula
senior tag

Hali!

Na összeraktam én is AV8 + Venice 3200+ és egy AC Freezer64...

1. A ramot manuálisan állítottam be amit tudtam eddigi (p4-es) életemből:
Cas 2, Ras to Cas 3, és 2- Ras percharge asszem...

Viszont volt anno egy 4. érték, ami 5-6 volt a P4 mellett, de itt nem tudom melyik az. 10 meg 11 van...

A többi mem érték mit mutat, mire lehet állítani?

Memória: 433-as OCZ 2x512. cas2

2. Az Everest szerint a DDR frekim 100mhz! :Y Hogy lehet ez? Az olvasás 5500 írás 2ezer felett... :F

3. Ha a biosban a ventiszabályozásnál a high-ot és a low-t azonosra rakom az ugye azt jelenti, hogy adott hőm alatt 8V felette 12V? Viszont ha nem azonos akkor...

Ha alacsonyabb alatt: nem megy a venit, az alacsony és a magas között 8V és a magas felett 12V?

Jól értem, hogy így van?

Üdv!

(#1224) Dracula


Dracula
senior tag

A 100 mhz azért volt, mert 217-re volt rakva a ram, de 2-3-2-10-en :F

By SPD-n 2-4-4-9 most és 200 mhz...

A ventik akkor hogy vannak? A Low és High között egyre nő a feszültség 8-tól 12V-ig?

Üdv!

(#1225) karmester válasza Dracula (#1224) üzenetére


karmester
senior tag

Egyrészt, a ram időzítésekhez jó, ha a 2.4-es biost használod. Ebben állítólag javítottak rajta. Jó a procit és a ramot szinkronban tolni 255-es fsb-ig, procinál hagyni a szorzót és szükség esetén adni több feszt neki, HT-t levenni 4x-re (LDT&PC bus control -> LDT Bus frequency). A ramot DDR 400-ra állítsd, manuális beállításokat használj, érdemesebb kicsit ''rontani'' az időzítéseken és feszt emelni, ha ki tudsz belőle hajtani egy 250-es körüli fsb-t.

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1226) karmester válasza Dracula (#1224) üzenetére


karmester
senior tag

Igen, a ventikkel ez a helyzet, az alsó és felső feszt lehet állítani, és érdemes a hőmérsékeleti értékkel is sakkozni a Control Temperature High és a Control Temperature Low-nál is. Sztem ezek egész jó lehetőségek a ventik szabályozására......

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1227) Dracula


Dracula
senior tag

A helyzet az, hogy ugye ezek a ramok 433-asak. Tehát 217 mhz, és ott cas 2-4-4-10 az SPD szerint.

Nem tudom, hogy birnák-e feljebb. A ram feszt emeljem? Elvileg azt is bírnia kell.

250 FSB-t milyen időzítésekkel gondoltad? 1T marad, de inkább Cas 2,5?


A házventi és a procié ok, sajna a hangosabb dolog a gépben a vga ventije...

Üdv!

(#1228) Dracula


Dracula
senior tag

Találkozott valaki olyasmivel, hogy indulás után nem találja a vinyókat a lap? 2 sata samsung.

Reset után már jó :F

Üdv!

(#1229) karmester válasza Dracula (#1228) üzenetére


karmester
senior tag

Sztem 2.4-es biost használj, ha ''Venice'' magos a procid, ha ''Winchester'' magos, netán ''Newcastle'', akkor 1.9-est. Ezek elvileg ''stabi kiadások''. Ramnál érdemes feszt emelni, 1T, 2.5-4-4-7, 3-4-4-8, vagy 3-5-5-10-es időzítésekkel eljátszani egy kicsit. A legfrisebb ingyenes memtest progival csinálj boot cd-t, ha 4-5 órát bírja hiba nélkül a ramod a progi nyúzását, akkor minden ok.

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#1230) Dracula válasza karmester (#1229) üzenetére


Dracula
senior tag

Mikor megvettem a lapot, azonnal floppyról biost frissítettem természetesen a 2.4-re. Venice van.

Az időzítést meg írtam... 2 4 4 9, de megnéztem a neten és a 9 lehet 8 v 7 is akár... Elvileg 2 3 2 6-7 en használtam eddig... Vsz itt is bírja 1T-vel is. Most ugye By SPD 1T-n van... De magasabb FSB-n viszont nem tudom, hogy bírná-e.

Egyébként OCZ fórumon mondták, hogy simán lehet adni a ramoknak 2,7 V-ot... sőt többet is...

Viszont a vinyós kérdésre válaszoltad ezt, én meg nem arról kérdeztem... :U

Üdv!

(#1231) sube


sube
aktív tag

Picit bugos ez a 3rd eye :) X.5 szorzokat nem kezeli, hanem lefele kerekit es ugy irja ki a MHz t :)
szal most 8.5x270 n vagyok es 2160 t ir, kozbe ez 2295 ;]
csak teszteles vegett vagyok mas szorzoval

(#1232) csabicsepp válasza Dracula (#1228) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Igen, 2.x-es biosoknál amikor az usb emulation OFF-on kívül bármi volt.
Usb-s billentyűzet+ps2egér kombo se megy.
Érdekes, hogy mindez az 1.9-es biossal tökéletes volt, szóval én is csatlakozom az előttem szólóhoz: 2.x-es biost, csak ha venice-d van.

(#1233) Dracula


Dracula
senior tag

Igen, mint írtam az van...

A vinyós kérdésre meg nincs válasza senkinek??? :((:O

Senki nem használ csak 1 v. 2 sata vinyót???? :F


Amúgy nekem ps2-n megy az usb-s bill és usb-s az egér és ez így megy...

Üdv!

(#1234) Dracula


Dracula
senior tag

Legalább olyan jelentkezzen akinek 1 v. 2 sata vinyója (és csak ilyen vinyó)
megy jól Abit AV8-al... :U

Üdv!

(#1235) cmg


cmg
csendes tag

Sziasztok

A minap vettem egy ilyen alaplapot. Az lenne a problémám, hogy windows alatt 10 percen belül kikapcsolja a monitort, és utána néha újraindul (10-15mp késöbb) de ez nem törvényszerű. 3200+ venice magos proci van benn és asus 9600xt videókártya. Próbáltam már egy ill. két memóriával minden slotban, ide vinyó(win a sata-n van) és cd-k nélkül is. A táp egy 420W-os Chieftec. Ja és 2.4-es bios.

A másik kérdésem, hogy a via 4in1 telepitésekor csak az az inf fileokat akarja telepiteni. Nem kéne agp drivert, vagy másokat telepiteni? A drivert a via oldalárol töltöttem le 4.56v

(#1236) Dracula válasza cmg (#1235) üzenetére


Dracula
senior tag

Hello!

Nekem is új a lap, de azért tudok válaszolni erre.

Amiért az újraindulást csinálja az az lehet, hogy a BIOS-ban be van állítva, hogy a venti vagy más miatt ha leesik egy biz. érték alá pl. akkor kikapcsolja a gépet. Nekem akkor csinálta ezt, amikor beállítottam hogy Shut down 1200 RPM alatt a gépet, ha a ventik ez alá esnek... Mivel aztán leszabályoztam BIOS-ban a ventiket 8V-ra, le is kapcsolt a gép. :D

Jók az INF file-ok is! A viaarena-ról tölsd le a legújabb hyperion drivereket.

üdv!

(#1237) cmg válasza Dracula (#1236) üzenetére


cmg
csendes tag

A bios-ban kikapcsoltam azt az opciót. Eleinte le sem akart indulni, kellett vagy 2 óra mire rájöttem. A Zalman CP-7700 alapból 960-at forog.

(#1238) Dracula válasza cmg (#1237) üzenetére


Dracula
senior tag

Jó, de az összes többinél kapcsold ki a BEEP-et is, a SHUT DOWN-ot meg állítsd alacsonyabb fordulatra pl. 600-ra a CPU ventinél... A többinél talán 1000 elég, mert azok úgysem pörögnek olyan lassan...

A feszültség és egyéb dolgok miatt is lehet ez...

A túl alacsony cpu ventire azt mondta asszem a kézikönyv, hogy más csatlakozóra kötve kell beindítani a gépet és bekapcsolás után a cpu venti csatlakozó ''low'' kikapcsolását disable-re tenni. De gondolom valahogy így oldottad meg...

Üdv!

(#1239) Dracula


Dracula
senior tag

Ja ha már én mondtam valamit... te is mondtatnál! :)

Milyen vinyód van?

Üdv!

(#1240) ZakRob


ZakRob
senior tag

Ha veszek két teljesen egyforma ramot, 100%, hogy fog menni dualban?
Mert nem akarok úgy járni, mint a múltkor, amikor a két ramnak az időzítése volt más meg a nyákja egy kicsit, és még singleben sem akartak menni.

(#1241) Dracula válasza ZakRob (#1240) üzenetére


Dracula
senior tag

Ha ugyan olyan márka és tipus akkor szinte biztos, hogy 100%. Bár már lehet kapni egész jó áron Kit-ben is 2 512-est pl. az idegenek komputernél. :DDD

Üdv!

(#1242) cmg válasza Dracula (#1239) üzenetére


cmg
csendes tag

Egy 120]b Maxtor Sata-150-es.
Nekem még nem csinált ilyet, bár nem rég van meg. Raid-ben használod?

(#1243) cmg


cmg
csendes tag

Amugy a monitor kikapcsolós problémát megoldottam. Hátha lesz valakinek hasonló és ez segit:
128 megás a videó kártyám, és a biosban is 128Mb-re volt állitva az ''AGP apertura size''. Amint elállitottam, mindegy, hogy 64 v. 256-ra megoldodott. Nem tudom hogy függhet össze, de most már jó.

(#1244) Dracula válasza cmg (#1242) üzenetére


Dracula
senior tag

Hello!

Kösz a választ.

Nem raidben, de 2 120 Gb-os Sata I Samsung. Eltérő verziók, a régebbi (a nem rendszer) az SP12xxC, az új meg valamilyen IJ12 vagy mi, 1 hetes sincs.

Amikor összeraktam a gépet, még jó volt. Most beraktam 2mp IDE delay-t, amit soha nem használtam más géphez sem...

Üdv!

(#1245) Dracula válasza cmg (#1243) üzenetére


Dracula
senior tag

Ez szerintem nem nagyon függ össze.

Én úgy tudom, hogy annyit jó adni az AGP Apperture-nek amennyi a vga-n van. Nekem 256 Mb vga ram mellett volt, ami szaggatott... 128 app s-val. Ez akkor volt, mikor beraktam először a kártyát. Aztán átraktam 256-ra, azóta is így megy.

Nekem is volt ilyen amúgy, hogy hibernáltam a gépet, de amikor visszakapcsoltam később, látszólag feléledt, de a kép nem jött vissza...
Illetve a monitor lámpa sárgáról zöldre váltott, de kép nem jelent meg.

Ez 1x volt, azóta kerülöm a hibernálást. :DDD

Üdv!

(#1246) Dracula


Dracula
senior tag

Senki? :O

Üdv!

(#1247) PNEUM


PNEUM
aktív tag

Egy kis segítség kellene!
Kellene nekem a SATA illesztőprogram ami a mellékelt 3,5-es lemezen van!
Ha valaki tudja, honnan lehet leszedni, kérem írjon!

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#1248) Dracula válasza PNEUM (#1247) üzenetére


Dracula
senior tag

Mi ezen olyan bonyolult? Fent van az Abit weboldalán... :U

Bővebben: link

Nekem is segítsen már valaki... akinek megy a


SATA vinyó + AV8 együtt bootkor!!!!:O:O:O

Üdv!

(#1249) Dracula válasza PNEUM (#1247) üzenetére


Dracula
senior tag

Bocs 2x ment el.

Üdv!

[Szerkesztve]

(#1250) blac válasza Dracula (#1249) üzenetére


blac
tag

Nem pontosan értem, neked mi nem megy. Ha még nem telepítettél rá Windows-t
akkor, hogy szeretnél róla bootolni. Húzd le a többi vincsit, csak a sata és a cd-rom legyen. Win telepítő F6 flopy Via sata drv.fel utána telepítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.